Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas pasta jaunā valdes priekšsēdētāja, bijusī konkurējošā uzņēmuma Omniva darbiniece Beāte Krauze-Čebotare stostās un klusē par šī smagā krīzes situācijā nonākušā valsts uzņēmuma jau kārtējo izšķērdīgo rīcību, apmaksājot Latvijas pasta padomes priekšsēdētājam Raimondam Dūdam superdārgas „mācības” Šveicē.

Neoficiāla informācija liecina, ka R. Dūda, par kura shēmām nodokļu „optimizācijas” jomā Pietiek jau informējis, ir savu personisko dzīvi mainījis, ne tikai šķiroties no sievas un mēģinot tai caur bāriņtiesu atņemt abu trīs bērnus, bet arī stratēģiski izlemjot, ka turpmāk viņu interesēs sava dzimuma pārstāvji.

Šī, protams, būtu tikai viņa personiskā darīšana, ja vien Latvijas pasta padomes priekšsēdētājs nebūtu sācis savu personisko dzīvi apmaksāt uz smagā finanšu situācijā nonākušās valsts kapitālsabiedrības rēķina.

Tā kā R. Dūdas jaunais „Drēģeris” ir saistīts ar Šveici, padomes priekšsēdētājam, pēc visa spriežot, ir ienācis prātā, ka ar viņa simpātijas apciemošanu saistītos izdevumus varētu apmaksāt Latvijas pasts un tā klienti.

Līdz ar to Latvijas pasta izdevumu klāstam ir nācis klāt arī pienākums apmaksāt R. Dūdas „lietišķi erotiskos” komandējumus uz Šveici, - vienu no šāda komandējuma rēķiniem par 3062 Šveices frankiem šodien publicē Pietiek.

Taču tas nav viss, - Latvijas pasta jaunā valdes priekšsēdētāja Beāte Krauze-Čebotare pagaidām kavējas atklāt, kādas tieši summas valsts kapitālsabiedrība ir samaksājusi par R. Dūdas „mācībām” Šveicē.

Tikmēr neoficiāla informācija liecina, ka runa ir, iespējams, pat par sešciparu summu, kas salīdzināma ar Latvijas pasta vadības apmaksāto „pastnieku ballīti” par aptuveni 180 tūkstošiem eiro.

Pagaidām nav skaidrs, vai Latvijas pasts par šiem izdevumiem ir informējis Satiksmes ministriju, kas jau sākusi dienesta pārbaudi par „pastnieku ballītes” tēriņiem.

Šie ir jautājumi, ko Lato Lapsa jau vakar ir uzdevis Latvijas pastam, taču tā vadība ar B. Krauzi-Čebotari priekšgalā pagaidām stostās uz tiem atbildēt:

1) kādas tieši apmācības/kursus Šveicē Latvijas pasts apmaksā padomes priekšsēdētājam Raimondam Dūdam,

2) kādas ir šo apmācību kopējās izmaksas,

3) kāds ir Latvijas pasta labums no šīm apmācībām padomes priekšsēdētājam,

4) kas un kad ir pieņēmis lēmumu par šo apmācību apmaksāšanu,

5) vai par šīm izmaksām ir informēta Satiksmes ministrija?

Novērtē šo rakstu:

329
6