Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

100% piekrītu apgalvojumam, ka Krišjānis Kariņš ir labs, godīgs, valstij lojāls un pozitīvs cilvēks - un panaivs, kā viņu raksturo Māra Zālīte.

Iespējams, piemērots, lai pārstāvētu Latvijas nacionālās intereses Briselē (par to neņemos spriest, vai ar godīgu naivumu vēl arvien Briselē ir iespējams ko panākt...), BET - kā Latvijas premjers Kariņš varētu būt bijis labs TIKAI tai gaišajā nākotnes Latvijā, kad ministrijas mums vadīs pieredzējuši, godīgi, izglītoti un profesionāli ministri, kad ministriju ierēdņi un valsts sekretāri vairs nerezidēs korupcijās ēnā un godīgi un profesionāli veiks savu darbu, kad ministriju ierēdņiem vairs nebūs 40%-60% mainība gadā un kad to darbība būs valsts un nevis katra sava personīgā krēsla interesēs, kad mums būs nevis 20-30, bet 4-6 partijas valstī un kad politiskā sistēma balstīsies "tautas atbalstītā demokrātiskajā tradīcijā" nevis neiecietībā par kārtējā neprofesionāļa mēģinājumiem un eksperimentiem ar tautas likteņiem...

Jā! - arī es apgalvoju, ka šī BIJA pirmā valdība, kuras veidošanas pamatā nebija korupcija...! BET (Covid) krīzes laikā, kad katrs neveiklais valsts pārvaldes eksperiments un kļūda MAKSĀ DAUDZU CILVĒKU DZĪVĪBAS, - Kariņš ir izrādījies VISNEPIEMĒROTĀKAIS iespējamais kandidāts šim amatam tieši šajā laikā! Latvijas politika nav domāta amatieriem un jo vairāk - laikā, kad ik dienu mirst cilvēki! Es uzskatu, ka Kariņa stila premjer-vadība (nevis - pati valdība...) IR SEVI IZSMĒLUSI, un es uzskatu, ka Kariņam ir jāatkāpjas UN TAGAD!

Novērtē šo rakstu:

102
22