Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jaajaa

09.03.2021. 22:54

...es teiktu, ka "naivs" šis kungs ir vairāk izskatā un valodā, ne rīcībā un politikā...un, ja neskaita muļķīgo vakcīnu nepasūtīšanu(bet par to atbildību vairāk nes valdība kopā), tad īsti neredzu, ko viņš kā premjers būtu izdarījis nepareizi, un kurš būtu pratis labāk...nu nevar paredzēt nākotni vīrusa situācijā...un vēl...es galīgi neesmu V fans... kritizētāju pietiek vienmēr...a fakti ta kur ?...:)

Atbildēt

tam paliģskolas beidzējam

09.03.2021. 21:32

Lasīt proti?Ieej vikipēdijā ,tur ir informācija par Kariņa kunga izglītību.Nesmīdini lasītājus!

Atbildēt

ES

09.03.2021. 11:49

Cilvēki mirst un mirs ik dienu... ir vai nav Covid. Neviens nedzīvo mūžīgi

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.03.2021. 08:44

Ar labiem cilvēkiem ir pilna pasaule, bet palīgskolas beidzējs nevar vadīt valsti.

Atbildēt

Fakti

08.03.2021. 20:41

»

tā lūk

Lembergs bieži ir mēģinājis pateikt, kas darāms. Arī Zaļie un Zemnieki ir teikuši, ka Lembergs uz sanāksmēm vienmēr ierodas ar sagatavotiem konstruktīviem priekšlikumiem. bet vai tad pašreizējais aunu bars viņu kādreiz laidis pie izteikšanās? Muļķiem gudri cilvēki ir vislielākie ienaidnieki, jo ja gudrie...


nevis tranzīta nozare, kurā valsts amatpersonai pieder patiesā labuma guvēja tiesības un kurai valsts amatpersona nolobēja simtiem miljonu valsts investīcijas un labvēlīgu likumdošanu, bet gan mežsaimniecības, lauksaimniecības un IT nozares ar reālu darbu 2020 gadā ir nodrošinājusi valstij IKP un nodarbinātību.

Atbildēt

tā lūk

08.03.2021. 20:10

»

tikai

Interesanti, ka tas tavs Lembergs nekad nav pateicis, kas un kā konkrēti būtu jādara, bet tikai laidis šķidru pa sienām un brēcis ka smird


Lembergs bieži ir mēģinājis pateikt, kas darāms. Arī Zaļie un Zemnieki ir teikuši, ka Lembergs uz sanāksmēm vienmēr ierodas ar sagatavotiem konstruktīviem priekšlikumiem. bet vai tad pašreizējais aunu bars viņu kādreiz laidis pie izteikšanās? Muļķiem gudri cilvēki ir vislielākie ienaidnieki, jo ja gudrie nāk pie varas, tad muļķiem jāiet strādāt, savu zināšanu līmenim, atbilstošs darbs. Ja muļķi ir vairākumā un viens otru balsta, tad gudrie parasti tiek izstumti.

Atbildēt

Indullis Durka

08.03.2021. 19:30

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Padomju laikā Latvijā rasola sastāvdaļas un pagatavošana tiek aizvien vairāk vienkāršota, un tas faktiski kļūst par citu ēdienu, arvien līdzīgāku Olivjē salātiem. Turklāt tas var būt gan uzkoda, gan pamatēdiens, gan aizstāt saldo ēdienu maltītes beigās. Kā svētku ēdiens bija iederīgs arī tāpēc, ka demonstrēja gatavotāja pieeju deficīta produktiem, piemēram, zaļajiem zirnīšiem vai majonēzei.

Atbildēt

Latloto Lapspisene atkal apķēzījusies, no šķībā purna līdz pakaļkāju nagiem

08.03.2021. 18:52

»

Durka atkal apķēzījusies

viss Pietiek smird


pa šķidro, kā parasti, viss pietiek.lapsas pasūtījumgalds smird nepārtraukti un arvien riebīgāk

Atbildēt

V.Ozols.

08.03.2021. 17:30

»

Latvija - neizdevusies valsts

Atkāpšanās nebūs, jo ... šī koalīcija un valdība tāda tika izveidota tikai, lai "neielaistu" MK Saskaņu. Jau toreiz bija gudri cilvēki, kuri teica, ka šis raibais lupatu deķis strādāt nespēs. Izrādījās taisnība, kā redzat, tomēr es nedomāju, ka esošie riskēs pieļaut to, ko tik lielām pūlēm izdevās novērst...


Šāds Saulvedis, ar prasmi saimniekot, un attīstīt valsti, tagad iemests cietumā. Skaidrāk par skaidru, ja Lembergs tagad būtu Kariņa vietā, tad Latvija nevis iepirktu vakcīnas pret Covid, bet pati tās ražotu, un tiktu pieņemti konstruktīvi lēmumi pandēmijas apkarošanai. Bet Lembergs ir traucēkilis, tāpēc, ka gudrs. Ja viņš tiktu par premjerministru, tad daudziem no tagadējiem ministriem būtu jāiet slimnīcās grīdas mazgāt. Un mūs valdība to saprot ļoti labi, tāpēc arī Lembergs bija jāizolē.

Atbildēt

onkols

08.03.2021. 15:05

»

Zero

It tikai divas iespējas...


Ja šis Gints Vīns ir tas , par kuru domāju , tad viņš ir reāls , mācījies Rīgas 64. vidusskolā un kādu laiku strādājis Valsts Nekustināmajos Īpašumos resnā Mottes vietā , laikam tikai īsu brīdi , pēctam noēsts .

Atbildēt

netiražē

08.03.2021. 14:18

»

nu nu

nu par kariņa godīgumu es nebūtu parliecināts.Tas dargais nams,ko nopirka viņa sieva caur kaut kadiem tur ofšoriem.pieradijumu jau nav,bet ar vardu godigs esmu sai virzienā piesardzīgs


Gobzema murgus!Kariņa sievai bija nauda no īpašuma,ko viņa pārdeva un nekādi ofšori nebija vajadzīgi.Gobzemu par apmelošanu vajadzēja iesūdzēt.Lai pasaka paldies,ka tas netika darīts.

Atbildēt

Zero

08.03.2021. 13:55

It tikai divas iespējas:

1) Šī raksta autors ar segvārdu "Gints Vīns" ir vienkārši politnaivs un neredz kopsakarības, tādēļ sludina šādu nonsensu. Šādā gadījumā tas vēl ir piedodami, jo to cilvēks dara no sirds, kaut arī kļūdās.

2) Šis, "Gintam Vīnam", ir pasūtījuma rakstiņš.

Diemžēl bet citi varianti reālajā pasaulē nevar pastāvēt.

Atbildēt

nu nu

08.03.2021. 12:05

nu par kariņa godīgumu es nebūtu parliecināts.Tas dargais nams,ko nopirka viņa sieva caur kaut kadiem tur ofšoriem.pieradijumu jau nav,bet ar vardu godigs esmu sai virzienā piesardzīgs.

Atbildēt

Durka atkal apķēzījusies

08.03.2021. 11:24

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


viss Pietiek smird.

Atbildēt

Lasītājs

08.03.2021. 11:22

To, vai sliktāks vai labāks, mēs zināsim pēc premjerēšanas--- ja būs bagātāks palicis, tad nebūs bijis sliktāks par iepriekšējiem.

Atbildēt

ir tāda Latvijas

08.03.2021. 10:41

politika ? Autor , ko Tu pīpē? Ja gribam gaišu :))) nākotni , tad daudzpartiju konglomerāts ir izformējams un jāveido jauna pārvaldes sistēma .
Par demokrātiju šodienas izpildījumā ... trūkst vārdu :))) , tāpēc izdomāsim ,ko labāku .:)))

Atbildēt

piekrītu

08.03.2021. 10:35

viens nevar pret organizēto noziedzību, nu jau tā pasaules līmeņa

Atbildēt

V nozīmē Vendeta

08.03.2021. 10:29

Sākas mēģinājumi kariņu par vientiesīti iztaisīt. Viņš nav vientiesis, viņš ir noziedznieks.

Atbildēt

Tieši tā!

08.03.2021. 10:17

»

Zālītis

Nevaru piekrist pēdējai rindkopai, jo nav ko likt vietā


Beigsim kasīties un skatīsimies VISI vienā virzienā!

Atbildēt

v

08.03.2021. 09:55

»

Hh

Taa zāle ir nezāle slavina iebraucējus


Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

Atbildēt

Hh

08.03.2021. 09:42

Taa zāle ir nezāle slavina iebraucējus

Atbildēt

Fēlis

08.03.2021. 08:11

100% piekrītu apgalvojumam, ka Krišjānis Kariņš ir labs, godīgs, valstij lojāls??? Tik labi viņu pazīsti, ka esi gatavs savu bankas rēķinu (zeķi, māju, dzīvokli...) likt ķīlā? Vispār jau tikai muļķis var būt par kaut ko 100% pārliecināts.

Atbildēt

Gulbi tak atlaida

08.03.2021. 01:19

»

autors izlaida būtisku nosacījumu -

ja tiks likvidēti 80% bezjēdzīgo liekēžu amatu ar sarežģītiem nosaukumiem un kosmiskām algām


Nemainot likumdošanu tā būtu ekonomiskā pašnāvība, jo pierītajiem ģīmjiem būtu jāizmaksā kompensācijas vismaz Vācijas gada budžeta lielumā.

Atbildēt

ES

08.03.2021. 00:42

Bet tos bezjēdzīgos ierēdņu barus neviens nelikvidēs, jo tas ir vienīgais stabilais elektorāts. Kā tautu baida ar - krievi nāk, tā šo elektorātu baida ar vēlēšanu rezultātiem, kuri ,,nepareizas balsošanas"rezultātā var nonākt pie bezjēdzīgo ierēdņu daudzumu samazināšanas.
Bet par Kariņu - šo naivo puišelīti, kuram te viens otrs cenšas noglaudīt galviņu tādēļ atsvaidzināšu atmiņu. Tātad - kas bija OIK TĒVS? Kariņš.
Kas nepildīja Saeimas vienbalsīgi nolemto OIK likvidēšanu - Kariņš
Kas nepildīja likumu par mediķu un skolotāju algu palielināšanu? - Kariņš
Kurš pieņēma par veselības ministri cilvēku, kuram par šo lietu nebija un arī tagadējam nav nekādas jēgas ? Kariņš. Kurš baro tautu ar viltus ziņām un biedē ar bez seguma pieņemtiem ierobežojumiem? Kariņš. Kuru var pilnā apjomā uzskatīt par Latvijas ekonomikas slepkavu? Kariņu Un cik daudz mirušo ir uz viņa sirdsapziņas...vai to var aizmirst? Būtu vēl daudz ko teikt, bet šeit komentāri tiek steidzīgi dzēsti.

Atbildēt

Zālītis

08.03.2021. 00:36

Nevaru piekrist pēdējai rindkopai, jo nav ko likt vietā.

Atbildēt

autors izlaida būtisku nosacījumu -

08.03.2021. 00:11

ja tiks likvidēti 80% bezjēdzīgo liekēžu amatu ar sarežģītiem nosaukumiem un kosmiskām algām

Atbildēt

Žulis, izcili

07.03.2021. 23:42

Dziļi un patiesi "Zuli", mafija rullē. Ieceļ, ievēlē 100 pareizos, nekas nemainīsies, jo darbojas nerakstīta mafiozā naudas atmazgāšanas sistēma, korupcijas un izlaupīšanas sistēma, pat atklāti, kā teica viens ģenerālprokurors: "tas ir šoks, kas notiek Finašu policijā, kuri kā sistēma atrod milzīgas naudas summas zem mirušo vecāku gultas", bet uztraukumam nav pamata". Lasi: mēs visi tādi?!

Par naudas atmazgātāju ķērāji ir tādi paši, laikam viņus uzpērk tāpat kā visu varu attiecīgos nomenklatūras līmeņos, kuri taisa politiku un likumus. Atmazgātāji paši laikam atmazgā honorārus. Viņi cenšas "samazināt"atmazgāšanu". Hmm, samazināt, lai darbojas tikai lielie,"ķer mazos, sīkos, ar ko var parādīt "izķerto" daudzumu - cik daudz mēs izķērām un lieliem brīva vaļa. Nenovērš bet samazina, tāpat kā mirušo skaitu uz ceļiem CSDD - vajag samazināt, bet nevis saka, ka jānovērš. Tas pats ar korupcijas likumu - jāsamazina. Interesanta valsts, nav zināms, kad, kas un kā bandītismu politikā likvidēs.

Zog, izlaupa mantu, naudu, ietekmi visu ko var! KNAB paretam kādu lielāku kumosu noķer, bet izmeklēšanas uzraugs saņem lietu un samaitā, sūta uz tiesu, kur pasaka - lieta sliti izmeklēta, jāizbeidz, atpakaļk izmeklētājam atdot ir liegts.

Atbildēt

Tādi visi Latvijas vadoņi

07.03.2021. 23:26

»

Žulis

Kārtējais naivuma manifests! Kariņš labs, tikai nepiemērots. Kaut kā piemirsies, ka šis "labais cilvēks" pats gribēja un piekrita ieņemt šo amatu, kā arī šo amatu ieņemot,visādi apliecināja savas spējas un varēšanu, bārstīja jaukus solījumus, ka šis "labais cilvēks" to amatu nepilda par skaistām acīm...


Pirmkārt Latviju vadīt neder neviens, kuirš bija pazaudējis Latviju, izkritis no tās un bija projām 50-60 gadus. Vi'\n i nezina ko un kā runār ar okupācijas laika tautu, kā uzvesties, kādas frāzes lietot.

To "mākslu" ko neieguva vai pazaudēja, šiīs "vairas", "kariņi", "leviti un Co nekad neatgūs, nemantos. Viņus šeit Latvijā, apsmej, ar ko vēl vairāk padara nepieņemamus.

Visu laiku mafiozās struktūras ieceļ, Saeimā ievēl pakalpiņus, tukšus, maigus, nevienam "launu" vai skādi nedarošus. Tādi bija visi prezidenti un premjeri, ģenerālprokurori (izņemt Jānis Skarastiņu, kuru Vaira izstūma no amata), augstākie tiesneši, glupie ministri. Tas vēl nebūtu nekas, ka glumie, bet pavīd arī negodīgums - kā amatā, tā tiek pie naudas un turpmākiem amatiem, kur rauš vēl vairāk, amatos ieceļ savus nomenklatūras ierēdņus un sataisa likumus, lai tos nevarētu atcelt, padzīt.

Atbildēt

Ja autors

07.03.2021. 22:49

nenosauc alternatīvu kandidatūru, tad nav ko apspriest. Mums te zelta gabaliņi apkārt nemētājas.

Atbildēt

Atkal izēd ateju, debilā muļķe (skapī izbubinātā),

07.03.2021. 22:48

»

Atkal apķēzijies debilais

durka


mikro.cefālā lapspisene.

Atbildēt

renu

07.03.2021. 22:40

https://lv.eferrit.com/asv-pilsonu-zverests-un-asv-konstitucijas-alergija/

Atbildēt

Atkal apķēzijies debilais

07.03.2021. 22:31

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


durka.

Atbildēt

Kaatad

07.03.2021. 22:20

Kariņš ir vien ilgu gadu politikas bezjēgas sekas, Tāds, pa vidam, kompromiss. Jājauta, kompromiss- kam, un kā labā? Lai apvienotu nu jau apaļus idiotus, kurus radījusi ilggadēja politika bez konkurences? Tām sejām pie MK galda taču nav nekādas nedz atbildības, nedz politiskas, nedz personīgas.Vispār nekādas! Tad ko tas Kariņš var iesākt, pat sirsnīgi vēloties vislabāko? Tikai plātīt rokas un tekoši melot.Tā vai tā, pie esošās vēlēšanu zistēmas, nākošajā pie galda tupēs tie paši. Vēl spožāki nekauņas un klīniski pajoļi. Vai tad tā nav :)

Atbildēt

pareizi

07.03.2021. 22:05

Tikai daudz lielāks žuļiks var vadīt mūsu žuļikus.Piemēram,šis autors,kādu vienu minūti.

Atbildēt

Žulis

07.03.2021. 21:54

Kārtējais naivuma manifests! Kariņš labs, tikai nepiemērots. Kaut kā piemirsies, ka šis "labais cilvēks" pats gribēja un piekrita ieņemt šo amatu, kā arī šo amatu ieņemot,visādi apliecināja savas spējas un varēšanu, bārstīja jaukus solījumus, ka šis "labais cilvēks" to amatu nepilda par skaistām acīm, bet gan par algu, par kādu ļoti daudzi tiešām labi cilvēki Latvijā pat sapņot neuzdrīkstas, ka šis "labais cilvēks" nemaz nav tik naivs,vājš vai nespējīgs, jo viņš ļoti labi ir pratis tikt pie lielas naudas un īpašumiem ar visai rafinētām metodēm. Laikam jau valdošā kliķe gatavojas Kariņu pataisīt par grēkāzi un aizrotēt no skatuves priekšplāna. Bet, lai tauta uz viņu pārāk nedusmotos par sastrādātajiem mēsliem, tad tagad viņam tiek publiski veidots tāds labestīga naiva antiņa tēls uz kuru vienkārši nav iespējams dusmoties un kuram visu var piedot.
Protams, ne jau tajā Kariņā ir vaina. Mazu laiku atpakaļ tā lielā vainīgā bija VIņķele. NOmainīja Viņķeli ar pianistu. Vai labāk palika? Nu nomainīs Kariņu ar jaunu kariņu. Domājiet kas labāk paliks? Vaina ir tajos, kas tās viņķeles un kariņus tajos augstajos amatos ceļ!
Pavērojiet, kā notiek vēršu cīņas Spānijā! Tur toreadors vicina bullim gar degunu sarkanu apmetni. UN bullis nepārtraukti uzbrūk šim apmetnim, līdz brīdim, kad toreadora zobens to bulli nobeidz. Tādu pašu sarkana apmetņa lomu spēlē šie kariņi un viņķeles, kas tiek vicināti tautai deguna priekšā. Un tauta viņiem dūšīgi uzbrūk sociālajos tīklos un aplamā viņus ikdienā savstarpējās sarunās. Tikai to toreadoru un viņa zobenu tauta aiz šī sarkanā apmetņa nespēj saskatīt.BET TIEŠI TUR SLĒPJAS ĪSTĀS BRIESMAS!

Atbildēt

nu ko

07.03.2021. 21:36

Šādi Briseles mazspējīgie deputāti netiek galā ne ar nelegālo imigrāciju, ne ar Eiropas robežu aizsargāšanu, ne ar vakcīnu iepirkumu utt. Tādi, lūk, ir tie deputāti Briselē un kad tie atgriežas uz savā zemē, tad viņu mazspējība turpinās.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

07.03.2021. 21:32

... tā kā šīs pelēkās viduvējības un valstsvades impotenti turpinās sēdēt tur, kur sēž, izdomāt muļķīgus ierobežojumus, utt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

07.03.2021. 21:30

Atkāpšanās nebūs, jo ... šī koalīcija un valdība tāda tika izveidota tikai, lai "neielaistu" MK Saskaņu. Jau toreiz bija gudri cilvēki, kuri teica, ka šis raibais lupatu deķis strādāt nespēs. Izrādījās taisnība, kā redzat, tomēr es nedomāju, ka esošie riskēs pieļaut to, ko tik lielām pūlēm izdevās novērst toreiz, pēc vēlēšanām. Ja Kariņš demisionēs, tad, ņemot vērā pašreizējās koalīcijas "reitingus" iedzīvotāju acīs, Saskaņas iejāšanai valdībā balta zirga mugurā ir vēl vairāk priekšnoteikumu nekā tad. Ir vēl viens variants - steidzami atrast kādu saulvedi no malas, kurš varētu žigli Kariņu nomainīt, bet arī tas var neizdoties.

Atbildēt

Kariņs

07.03.2021. 21:28

Nesagaidīsiet! Bet par kādu ļimonu, tad gan!

Atbildēt

fakts

07.03.2021. 20:48

Kolonijas pārvaldnieku slavināšana.

Atbildēt

Latvijas politika ir amatieru teātris

07.03.2021. 20:45

Scenāristi un režisori ir teātra aizkulisēs. Skatītāji balso tikai ar biļetēm, bet aktierus nomaina režisors. Scenārijs, ko sacer Davosas klubā šodien jau apstiprināts Pasaules Bankā, kas finansē ar aizdevumiem šo masku teātri liberālisma totalitārisma apstākļos.Skatītājiem tiesības ir tikai applaudēt. Tie, kuri pretojas vai šaubās, tiek kodēti un tiks lemts par diskrimināciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: