Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Šā gada 19. maijā Saeimas deputāts Valdis Dombrovskis Latvijas Radio raidījumā nāca klajā ar šādu paziņojumu: "Redziet, šos kārtējos Lato Lapsas paziņojumus es tiešām vērtēju kā priekšvēlēšanu melnā PR kampaņu, jo runa ir par darījumiem, kas ir notikuši pirms daudziem gadiem, un arī šie pēdējie raksti ir par valdības lēmumiem, kas ir notikuši pirms gada, ja ne vairāk. Līdz ar to tas, ka pēkšņi šāda ažiotāža tiek celta dažas dienas pirms vēlēšanām, manuprāt, pilnīgi skaidri liecina, ka Lato Lapsa tāpat kā pirms Saeimas vēlēšanām, viņš izplatīja visādus priekšvēlēšanu materiālus pret Vienotību, arī tagad ir izvērsis kampaņu pret Vienotību.

Ar šo pieprasu Latvijas Radio atbilstoši Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumam pārraidīt manu atbildi uz minētajā Latvijas Radio 19. maija raidījumā paustajām nepatiesajām, apmelojošajām ziņām.

Minētajā raidījumā Valdis Dombrovskis pauda šādas nepatiesas, apmelojošas ziņas un tīši apmelojošus, nomelnojošus izteikumus:

1) "Lato Lapsa tāpat kā pirms Saeimas vēlēšanām, viņš izplatīja visādus priekšvēlēšanu materiālus pret Vienotību."

2) "Šos kārtējos Lato Lapsas paziņojumus es tiešām vērtēju kā priekšvēlēšanu melnā PR kampaņu."

Saistībā ar šīm nepatiesajām, apmelojošajām ziņām pieprasu minētajā normatīvajā aktā noteiktajā apjomā un kārtībā sniegt šādu manu atbildi:

"Šā gada 19. maijā Valdis Dombrovskis, uzstājoties Latvijas radio, paziņoja, ka es, Lato Lapsa, pirms Saeimas vēlēšanām esot izplatījis visādus priekšvēlēšanu materiālus pret viņa pārstāvēto partiju Vienotība un ka es nodarbojoties ar priekšvēlēšanu melnā PR kampaņu.

Valdis Dombrovskis meloja visiem Latvijas radio klausītājiem. Es nekad neesmu izplatījis priekšvēlēšanu materiālus pret viņa pārstāvēto partiju, un es arī nekad neesmu nodarbojies ar priekšvēlēšanu melnā PR kampaņām.

Ja Valdis Dombrovskis par saviem meliem publiski neatvainosies, viņš par tiem atbildēs tiesā.

Man ir patiesi skumji, ka Latvijas sabiedriskais radio, kas pārtiek no nodokļu maksātāju naudas, šādā veidā tiražē melus un nepatiesības un ir kļuvis par vienas politiskas partijas ruporu."

Vēlos, lai šī mana atbilde tiktu izplatīta attiecīgajā Latvijas Radio programmā ieraksta veidā vai manis sagatavota teksta nolasīšanas veidā.

Atteikuma gadījumā vērsīšos ar pieteikumu tiesā.

Novērtē šo rakstu:

0
0