Menu
Pilnā versija
Foto

Latvijas sociālantropoloģijas kauns

Mārcis, Pietiek lasītājs · 25.03.2020. · Komentāri (83)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sorositu globalais melu un dezinformacijas plans

25.03.2020. 21:09

»

Latvijas Radio

ir tāda pati miskaste kā LTV, kurās patiesību aizvieto ar meliem


soross nav devis nevienu usd cinai pret korona virusu,ta vieta vins finanse ortodoksalas feministes sorosites ka springi,spranci un jembergu par melu un demagogijas izplatisanu,dod naudu praidu rikosanai,cilveku degradacijai un narkotiku reklamai !

Atbildēt

hm

25.03.2020. 21:08

»

skabarga tev pakaļā

Zviedru valoda Somijā pastāv tāpēc, ka Somija ar šiem vienojās lai Ālandu salas paliktu Somijas sastāvā. Ja ir tik liela vēlme pēc krievu valodas lietošanas Latvijā, Pleskavas krievi var droši izteikt tādu vēlmi pievienoties Latvijai un Latvija nodrošinās šiem Pleskavas krieviem uzrakstus gan latviešu...


Tev skabarga nav galvā? Vai galva sastāv tikai no skabargām , kas aizvieto pelēko vielu?
Patiesība tāda, ka kriviči Latvijā tomēr apmetās un dzīvoja. Pretī Salaspilij, pāri Daugavai.
Ja runā par okupāciju, tad vecticībnieku okupāciju skaitu būs grūti saskaitīt, bet viņi sevi neuzskata par stipri cietušiem, ar skabargām galvā. Viņi ir ticīgi cilvēki.
Arī latgaliešu valoda prasās pēc atzīšanas. Ar ko vajadzētu arī sākt, nevis ar divkosīgu attieksmi pret to.

Atbildēt

nost ar nato

25.03.2020. 21:04

Korona virusa infekciju Igaunija,Latvija un Lietuva ievaza nato algotni !

Atbildēt

Zinu,tā jau ir bijis ar šiem biedriem

25.03.2020. 21:00

»

Latvietis

Es arī atbalstu valsts valodas statusa piešķiršanu krievu valodai! Šajā laikā mūms jābūt iecietīgiem un draudzīgiem. Nedalīsimies pēc tautībām


Un tad latviešu valodas izskaušanu.KO tur lauzīties,ja nesaprot!

Atbildēt

atkal nesmuki

25.03.2020. 20:58

Lienošās divvalodības krunkainā seja.

Atbildēt

skatos arī Krievijas vietnes

25.03.2020. 20:58

Tur nekādas info par mums nav,tikai neizbēgamā sabrukuma pareģojumi.Putniņ,laidies prom!"Prošū von!"(P.Rozītis)Tavi kaimiņi taču nedzīvo Latvijā!

Atbildēt

emm

25.03.2020. 20:56

Manai mammai, kas pastāvīgi dzīvo UK, īsziņu par covid atsūtīja angļu valodā, kaut viņai problēmas to saprast, tā ka nesaprotu šo idiotismu par krieviem nepieciešamās informācijas nodrošināšanu - valsts var piedāvāt pretimnākšanu saviem pilsoņiem ar tulka pakalpojumiem, bet šādās ārkārtas situācijās valstij ir pamatpienākums nodrošināt informāciju saprotamā valsts valodā - un nedod dies šīs kancelejas žurkas vēl izdomās izdrukāt kaut ko nepareizi krieviski, kas var izraisīt paniku vai kāds var šādas labi gribētas darbības rezultātā izraisīt letālas sekas.
Gribiet dzīvot - mācieties latviešu valodu!

Atbildēt

skabarga tev pakaļā

25.03.2020. 20:51

»

hm

Te vietā piemērs par zviedru valodu Somijā. Kur uzraksti abās valodās, kaut zviedru skaits 6...


Zviedru valoda Somijā pastāv tāpēc, ka Somija ar šiem vienojās lai Ālandu salas paliktu Somijas sastāvā. Ja ir tik liela vēlme pēc krievu valodas lietošanas Latvijā, Pleskavas krievi var droši izteikt tādu vēlmi pievienoties Latvijai un Latvija nodrošinās šiem Pleskavas krieviem uzrakstus gan latviešu gan krievu valodā.

Kriviču ciltis Latvijā nekad nav dzīvojušas - un ja tādi kriviču pēcteči pastāvētu, tad Krievijā šo cilšu pēcteči runātu baltu valodā.

Krievijā covid nav vispār - vari doties uz turieni pārlaist epidēmiju.

Atbildēt

hm

25.03.2020. 20:40

»

paardomas

Bija viena rase,viena kultūra un viena valoda.Tad atnāca kristiešu dievs un radīja tautas,naidu.korupciju un izvirtības.Tagad to visu mēs saprotam ar jēdzienu demokrātija


Demokrātija ir mērķis, uz kuru mēs kopsolī dodamies?
Vai demokrātija ir līdzeklis, ar kuru bruņojušies mēs noteikti nokļūsim līdz mērķim?

Atbildēt

paardomas

25.03.2020. 20:34

»

hm

Ja nu latgaliešu valodai ir valsts valodas statuss, kā tu raksti, kur šo valsts valodu iespējams apgūt? Ir skolas, mācību iestādes? Armijā? Tu joko? Kur uzraksti, norādes valsts valodā...


Bija viena rase,viena kultūra un viena valoda.Tad atnāca kristiešu dievs un radīja tautas,naidu.korupciju un izvirtības.Tagad to visu mēs saprotam ar jēdzienu demokrātija.
Varbūt tas notika nemaz tik sen?

Atbildēt

hm

25.03.2020. 20:28

»

Krievs, kura senči bija 18.novembra Latvijas pilsoņi

Tak latgaļu valodai ir valsts valodas statuss! Latviešu jeb valsts valoda ir cēlusies no latgaļu valodas. Priecājies un lepojies ar to! Bet latgaliešu dialekts, ko daži sauc par valodu, gandrīz neatšķiras no literārās latviešu valodas un jebkurš cilvēks, kurš māk latviešu valodu, latgaliešu dialektu...


Ja nu latgaliešu valodai ir valsts valodas statuss, kā tu raksti, kur šo valsts valodu iespējams apgūt? Ir skolas, mācību iestādes? Armijā? Tu joko? Kur uzraksti, norādes valsts valodā?
Bez tam latgaliešu valodā ir pavisam cita teikuma uzbūve.
Vēl ,gudriniek, izstāsti, kā tie 6% zviedru iekļuva Somijā?
Un beidzot, vai atzīsti, ka kriviču ciltis apdzīvoja tagadējās Pierīgas teritoriju, ka Latvijas teriotorijā dzīvoja un dzīvo vecticībnieki. Vecticībnieki tevi okupēja vai kriviču ciltis?


Atbildēt

Krievvalodīgie? Kas tie tādi?

25.03.2020. 20:17

»

Nils bors

Kas te par krievu d,irsejoem saradišies


Krievvalodīgie, tie taču nav krievi, bet okupāccijas procesā pārkrievotie indivīdi, indivīdu grupas?

Kā krievus var apsaukāt ar kaut kādu jaunas nacionālās sugas vārdu - krevvedīgie. Krevus negdrīkst u nevajag pazemot un apsmiet, lamāt par krievvalodīgajiem, krievs ir krievs.. latvietis arī ir latvietis, nevis "latviešvalodīgais". Ukrainis - ukrainvalodīgais. Kuras kategorijas vēl ietilpst "krievvalodīgo" sugā? - lietuvieši, igauņi, tatāri, gruzīni, uzbeki ....

Un vai putinietis nils nav stāstījis, ka visi migranti, kuri vairumā dzīvo jaunizbūvēto māju apmetnēs - jaunajos rajonos, ir izgājuši bilingvālo apmācību. Pat suns saprot jebkuru valodu, klausa komandas: ej mājās, nerej, kaut nerunā, kur nu šie ļautiņi, kuri Latvijā dzīvo jau 50-60 gadus. Viņi ieskatās un ieklausās arī latviešu TV. Bet ka kriei un krevvedīgie saņem nepilnīgi infomāciju tie ir meli - visi viņi lasa krievu presi, krievu raisījumus un saprot latviešu raidījumus.

Atbildēt

jurisx

25.03.2020. 20:14

»

Latvietis

Es arī atbalstu valsts valodas statusa piešķiršanu krievu valodai! Šajā laikā mūms jābūt iecietīgiem un draudzīgiem. Nedalīsimies pēc tautībām


Kāpēc tieši mums jābūt iecietīgiem , bet ne iebraucējiem? Gribi šeit dzīvot , mācies valodu. Ja prātiņš tāds īsāks , tad nekā -pitalovskaja oblastj.

Atbildēt

Latvijas Radio

25.03.2020. 20:01

ir tāda pati miskaste kā LTV, kurās patiesību aizvieto ar meliem.

Atbildēt

Nils bors

25.03.2020. 20:00

Kas te par krievu d,irsejoem saradišies?

Atbildēt

Krievs, kura senči bija 18.novembra Latvijas pilsoņi

25.03.2020. 19:57

»

kādi tie krievi ir

tumsoņas, ļauni...un man latvju puikam atņem maizes kumosu, apmelo...Pukins ir pē, bet Levits- TĀDS malacis, tāds malacis... šoien aplaimoja Mildu ar ziedu pušķi


Putins ir pedofils un kara noziedznieks. Par viņu fano sovaki un tie, kuri vēlas PSRS atgriešanos. Daži saka, ka Putins ir udmurts ar gruzīnu saknēm - vispār Putina ačteles ir šauras un vaigu kauli nav kā krievam.
Žēl, ka Latvijā ir daudz Putina Huilo fanu. Un žēl, ka latvieši šos krievu šovinistus nepadzen no latviešu valsts Latvijas.

Atbildēt

Krievs, kura senči bija 18.novembra Latvijas pilsoņi

25.03.2020. 19:54

»

hm

Stipri cietušais, latgaļi arī tevi okupēja


Tak latgaļu valodai ir valsts valodas statuss! Latviešu jeb valsts valoda ir cēlusies no latgaļu valodas. Priecājies un lepojies ar to! Bet latgaliešu dialekts, ko daži sauc par valodu, gandrīz neatšķiras no literārās latviešu valodas un jebkurš cilvēks, kurš māk latviešu valodu, latgaliešu dialektu saprot bez problēmām. Tie vārdi, kas it kā veido latgaliešu valodu - patiesībā ir vārdi no krievu, poļu, vācu un lietuviešu valodām.
Uzraksti kādus "latgaļu valodas" vārdus, kuru nav latviešu, krievu, angļu, zviedru, poļu, igauņu, lietuviešu un līvu valodās.
Es OMD izgāju Latvijas armijā un man daudz dienesta biedru bija no Latgales. Latgaliski saprotu labi un varu arī parunāt, ja vajag.

Atbildēt

valdis

25.03.2020. 19:52

Kremlī sliktāk, lai nevaukšķ, skatos no turienes raidījumus, metro un virszemes transports tik pilns, ka visiem pakaļas ārā karājas

Atbildēt

kādi tie krievi ir

25.03.2020. 19:37

tumsoņas, ļauni...un man latvju puikam atņem maizes kumosu, apmelo...Pukins ir pē, bet Levits- TĀDS malacis, tāds malacis... šoien aplaimoja Mildu ar ziedu pušķi

Atbildēt

Krievs, kura senči bija 18.novembra Latvijas pilsoņi

25.03.2020. 19:24

»

hm

Te vietā piemērs par zviedru valodu Somijā. Kur uzraksti abās valodās, kaut zviedru skaits 6...


Zviedri Somiju neokupēja. Krievi Latviju gan okupēja, gan veica kara noziegumus, gan noziegumus pret cilvēci.
Ja Latvijā veiktu deokupāciju un panāktu, ka visi krievu okupanti un kolonisti pazūd no Latvijas, tad Latvijā krievu skaits būtu zem 5%.
Periodā, kad krievi okupēja Latviju, Latvijā ne lūgti, ne aicināti ud dzīvi apmetās 800 000 krievu okupantu un krievu kolonistu.

Atbildēt

hm

25.03.2020. 19:17

Te vietā piemērs par zviedru valodu Somijā. Kur uzraksti abās valodās, kaut zviedru skaits 6%.
Kriviču ciltis Ļatvijas teritorijā nav mazāk senas, kā lībiešu. Vecticībnieku kopienas arī te atrodas labu laiku. Bet latgaļiem valoda un rakstība kā bija liegta, tā joprojām nav ne skolas, ne iespējas to apgūt.
Varbūt latviešiem uz baļķi savās acīs arī derētu paraudzīties?

Atbildēt

nū, putniņu uzvārds kļūst pavisam sarkans, č

25.03.2020. 19:02

kauns

Atbildēt

latvietiņš

25.03.2020. 18:52

Pilnībā pievienojos cienījamās sociālantropoloģes viedoklim. Tas ir nepieļaujami, ka valstī, kuru varonīgā krievu tauta izglāba no fašistiskās okupācijas jūga svarīga informācija netiek vispirms publicēta krievu valodā. Krievvalodīgajiem ir visas tiesības to pieprsasīt. Jo viņi šīs tiesības ir ieguvuši ar ieročiem rokās. Bez tam, krievu valoda ir daudz bagātāka un daiļāka par latviešu valodu. Un krievvalodīgo lasītāju un klausītāju visā pasaulē ir daudz vairāk, nekā to, kas saprot pa latviskam. Latviešu valoda jau tā pat nenovēršami iznīks, jo latviešu jaunā paaudze savu valodu ne īpaši ciena. Jauniešu vidū populāri ir runāt vai nu krieviski, vai angliski. Un tas ir ļoti pareizi, jo ar latviešu valodu nekur dzīvē tālu tikt nevar. Tāpēc jau laikus vajadzētu Latvijā par valsts valodu pasludināt krievu valodu un netērēt lieki naudu izdodot mācību grāmatas un daiļliteratūru šajā atmirstošajā valodā.

Atbildēt

Paija

25.03.2020. 18:47

šaja gadījumā labak par histēriju un paniku uzzināt vēlāk.Turklāt šeit ir Latvija. Latvija nav tas pats kas Krievija.
Šadi vīrusi ir ik gadu Latvijā, cita lieta, ka bailes un paniku iedveš nāves gadījumu skaits Itālijā, Spānijā, kuras ir pēc būtības nabadzīgas un ar higiēniskām prasībām nenodrošinātas valstis jau gadu simteņiem.
Vakar skatījos video, ka ASV kurā tur štatā iedzīvotājiem valsts izdala tūkstots dolārus krīzes pārvarēšanai.

Latvijā ir viss kā parasti: ir pārtika, ir dzeramais ūdens, tikai slēgti izklaides centri - lielveikali un bezizmēra šopings.

Vistrakākais šajā situācijā ir tas, ka visi var strādāt neklātienē, pa vadiem, kas liecina, ka darbs klatienē nākotnē kļūs lieks un vienlaikus cilvēki iedzīvosies pamatīgās veselības problēmās: mūžu pavadot skatoties datorekrāna bezdibenī.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

25.03.2020. 18:43

Vairums Latvijā dzīvojošo slāvu ir stulbeņi un šovinisti - visu mūžu nodzīvojuši Latvijā, bet latviešu valodu nav iemācījušies.

Atbildēt

paardomas

25.03.2020. 18:28

»

Lasītājs

To Latvijas propagandu maz kas lasa latvietis būdams, kur vēl krievs lasīs


Nu švaki iet ar to vīrusu,nu galīgi tas nepilda savu uzdevumu.Jā,bailes ir uzdzītas,ražošana un apkalpošana apturētas,un tālāk.Drīz jau sāks atklāti smieties par to lohatronu.Smietis labi,bet ko liksi vēderā?

Atbildēt

Pēteris

25.03.2020. 18:21

Kas tas par nodzertu mūli?!

Atbildēt

Lasītājs

25.03.2020. 18:18

To Latvijas propagandu maz kas lasa latvietis būdams, kur vēl krievs lasīs!
Labāk arī nezināt par to pandēmiju, jo šitāds vīrus, ne pirmo gadu ziemas periodā "plosās" Latvijā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: