Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Visi ebreji Latvijā slēpjas

22.03.2022. 09:31

»

Latvietis

Latvijā lepni stāv ebreju slepkavotāja Jekelna Uzvaras piemineklis


Neviens ebrejs sevi atklāti nesauc par cionistu - žīdu nacistu vai hazāru. Kā tad tā?

Žīdu nacisti ir cionisti, kuru politikas vēsture ir aizliegta globāli. Cionisti sanaido tautas uz nacisma pamata savu necistisko interešu vārdā.

Atbildēt

22.03.2022. 09:29

»

Latvietis

Latvijā lepni stāv ebreju slepkavotāja Jekelna Uzvaras piemineklis


Žigli savāc pierādījumus un iesniedz Valsts policijā, kūdītāj!

Atbildēt

Kauns

22.03.2022. 09:10

Bordānam jāatmet nelāgais niķis-pārtraukt žurnālistu pusvārdā un malt savu maļamo tālāk,īsti neuzklausot jautājumu līdz galam.

Atbildēt

Latvietis

22.03.2022. 09:01

Latvijā lepni stāv ebreju slepkavotāja Jekelna Uzvaras piemineklis.

Atbildēt

Guantanamo Cietums

22.03.2022. 08:35

Bordāns abi ar Jurašu ņem KUKUĻUS un izpārdod valsti un parastos iedzīvotājus pataisa par vergiem. Starptautiskā prese pilna kā Juraš un Bordāns paņēma 500000€ KUKULI lai ļautu izzagt PNB banku

Atbildēt

Patiesais

22.03.2022. 08:30

Vai Latvijai pietiks cietumu, lai realizētu valdības mērķus. Ir jārikojas ātri, jo vajadzēs ielikt cietumā pa 200 000 potenciālos pretiniekus.

Viņi ir visur, tādēļ ir jānostiprina iedzīvotāju izsekošnas un ziņošnas institūts. Es ieteiktu noteikt plānus, - katram latvietim ir jānoķer un jānoziņo gada laikā vismaz 10 cilvēkus- antifašistus. Tad Latvija būs tīra un plaukstoša. Čaklākos vajadzētu apbalvot.

Atbildēt

VNO

22.03.2022. 08:14

»

Arvienvārdsakot

Bijušais aktīvais komjaunetis un VDK aģents Bordāns, pēkšņi kļuvis par nacfašistu, tavu brīnumu


Divi teikumi, kas katrs pēc būtības apgalvo pretējo.
Nu protams lumpeņa smadzenēm to ir grūti uztvert. Uz to arī mērķēts.

Atbildēt

Mr. Teikas virssaitis Pats

22.03.2022. 08:00

😀

Runai nav jābūt par 9. maija svinēšanu, bet par betona monstra demontāžu.

Monstrs, cionistu “revolucionārs” Bordāns ko saka?

“Runājot par Pārdaugavas Uzvaras parkā izvietoto pieminekli un daļas sabiedrības vēlmi to nojaukt, Jordāna kungs pauda viedoki, ka Tieslietu ministrijai prātā ir process, kā par iespējamām pārmaiņām to nojaukt komunicēt sabiedrībā.

Viņaprāt, tam nav jānotiek ar likumprojektu vai ceļamkrānu. Bet ar komunikāciju.

“Tas būs process, kurā mēs pārliecināsim sabiedrību samērā īsā laikā, jo runāšanas procesu nevar ne ierobežot, ne atcelt ar likumu, ne arī kā citādi ierobežot”, rezumējis tieslietu ministrs Bānis Jordāns.”.

Atbildēt

Apmierinātais

22.03.2022. 07:18

»

valdis

Cilvēki jau 9 maijā svin kara beigas neviss Latvijas okupāciju.Protams ka nevajag ļaut rīkot tur balagānus.Nevajag arī aizmirst,ka tieši Maskavā pateicoties krievu cilvēkiem izdevās gāzt komunistisko režīmu un šeit varēja atgūt savu valstiskumu ko starp citu Krievija arī pirmā atzina...


Idiot, neviens neko negāza, tas vienkārši bija baiss teātris kurš tika režisēts kopā CIP un VDK, jo Komunisti bija tik daudz sazagušies ka viņiem no PSRS likumdošanas viedokļa draudējja nāvessods visiem, ieskaitot viņu ģimeneslocekļus, tāpēc komuisti izdomāja palikt dzīvi bet PSRS pārdot ASV.

Atbildēt

Fēlis

22.03.2022. 07:13

Lai kā es nicinātu šo napoleoniņu, taču neko TĀDU viņš nepateica. Nu jā, tiesas dzīvo uz zemes, nevis mākoņos, jā, redzot perspektīves, ietekmes un apdraudējumus var interpretēt likuma pantus. Tāpēc jau tās ir tiesas.

Atbildēt

valdis

22.03.2022. 06:48

Cilvēki jau 9 maijā svin kara beigas neviss Latvijas okupāciju.Protams ka nevajag ļaut rīkot tur balagānus.Nevajag arī aizmirst,ka tieši Maskavā pateicoties krievu cilvēkiem izdevās gāzt komunistisko režīmu un šeit varēja atgūt savu valstiskumu ko starp citu Krievija arī pirmā atzina.

Atbildēt

Bānis Jordāns

22.03.2022. 06:19

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Huntisti un cionisti! Revolucionāri, komunāri!

Latvijas tieslietu ministrs Bānis Jordāns apņēmīgi un visaptveroši nosaucis KF prezidentu Vladimiru Putinu “par pamuļķi un aicina neļauties viņa mēģinājumiem iebiedēt pasauli no bunkura”.

Daudzi, to dzirdot, “esot nokrituši no krēsla”, kā vēsta prestižais laikraksts “The Prominent”.

Nevajag pārāk nopietni uztvert "pamuļķa" Krievijas prezidenta Vladimira Putina mēģinājumus pilnīgi visus iebiedēt, intervijā mediju digitālajā izplatījumā aicinājis tieslietu ministrs Bānis Jordāns (K).

Ministrs mudināja ASV prezidenta Baidena un Francijas prezidenta Makrona kolēģa Putina sacīto uztvert ar "zināmu viltīgu smīniņu" un “neņemt pārāk nopietni pamuļķa Putina mēģinājumus visus un uzreiz iebiedēt". Jordāna kunga ieskatā mēģinājumi iebiedēt pasauli brīdī, kad armijas un tautas tiek iznīcinātas tikai Ukrainā, esot pirmsšķietami nenopietni.

Bet Latvijai esot jādomā, kā sabiedrībā izveidot “saliedētu latvisku sabiedrību” un tajā integrēt cilvēkus, kas joprojām tūkstošiem vien ik dienu atbrauc no Ukrainas un, Latvijas tieslietu ministra iedvesmoti, mācās latviešu valodu no rīta līdz vakaram, pat brīvdienās, svētku dienās un pilnīgi labprātīgi rindās pie Rīgas pašvaldības un Sarkanā krusta humānās palīdzības silto pusdienu virtuvēm pārtraukuši sazināties pat savā dzimtajā valodā, tai brutāli atmetot ar roku. Šie cilvēki nesazinoties pat ar Latvijas nepilsoņiem, SSSR laiku krievu okupantiem, krievvalodīgajiem nepilsoņiem, jo to uzrunas, uzrunājot ukraiņus krievu valodā, var “veicināt terorisma izplatību”.

Un tos, kas šaubījušies par “ukraiņu pilnasinīgu iekļaušanos Latvijas sabiedrībā," sacījis politiķis, “esot jāaizslauka vēstures mēslainē”.

Jordāna kungs pat izpaudis noslēpumu, kas teju robežojoties ar valsts noslēpumu, un proti - Tieslietu ministrijā izveidota speciāla Ukrainas grupa, kas komunicē arī ar ASV Tieslietu departamentu. Viens no galvenajiem jautājumiem, ko grupā plānots risināt, lai palīdzētu policijai ērtāk nofiksēt un novērst gadījumus par naida kurināšanu, esot kāda “inovatīva ideja CSN jomā”.

Ministrs uzskata, ka policija strādājot profesionāli, lai novērstu mēģinājumus izprovocēt agresiju starp krievvalodīgajiem SSSR okupantiem Latvijā un no Ukrainas migrējušiem Krievijas uzbrukuma Ukrainai kara bēgļiem ukraiņiem.

Šajā aspektā politiski konservatīvi domājošie rosinājuši likumdošanas grozījumus CSN jomā un plānots ceļu satiksmes zīmes papildināt ar īpašu brīdinājuma ceļu satiksmes zīmi “Par sociālo un etnisko agresiju starp vietējo etnosu un ieceļojušajiem aizliegumu”, kā atgādinājumu ik uz soļa “stop to kill by step by step”.

Jaunās CSN zīmes simbolikā būšot “kalašņikova automāts, kam pārvilkts melns krusts”. Jaunā ideja esot pasmelta no Izraēlas Knesetam iesniegtajiem priekšliumiem.

Cita starpā Jordāna kungs atzinis, ka tas neesot saistīts ar tiešo Saeimas kompetences jautājumu par Izraēlas pilsoņiem Latvijā piešķiramo dubultpilsonību, kas it kā atrisināšot viņa ekselences “viltvārža dubultpilsonības jautājumu”, par ko jau klīstot “nepamatotas baumas sabiedrībā”.

"Aicinu netolerēt šādu agresiju, bet ziņot orgāniem, ja “zīmes nelīdzēs!”, papildinājis ministra kungs.

Runājot par Pārdaugavas Uzvaras parkā izvietoto pieminekli un daļas sabiedrības vēlmi to nojaukt, Jordāna kungs pauda viedoki, ka Tieslietu ministrijai prātā ir process, kā par iespējamām pārmaiņām to nojaukt komunicēt sabiedrībā.

Viņaprāt, tam nav jānotiek ar likumprojektu vai ceļamkrānu. Bet ar komunikāciju.

“Tas būs process, kurā mēs pārliecināsim sabiedrību samērā īsā laikā, jo runāšanas procesu nevar ne ierobežot, ne atcelt ar likumu, ne arī kā citādi ierobežot”, rezumējis tieslietu ministrs Bānis Jordāns.

https://nra.lv/pasaule/374601-latvijas-un-izraelas-pilsoni-nakotne-varetu-iegut-dubultpilsonibu.htm


https://jauns.lv/raksts/zinas/491186-riga-kopuma-varetu-but-ieradusies-3000-4000-beglu-no-kara-plositas-ukrainas


https://jauns.lv/raksts/zinas/491310-bordans-nosauc-putinu-par-pamulki-un-aicina-nelauties-vina-meginajumiem-iebiedet


Atbildēt

latvija nav satversmes originala !

22.03.2022. 03:53

latvija nav ne demokratijas ne runas brivibas,ir tikai maniakala vicinasanas ar zilidzeltenam lupatam.

Atbildēt

Apmierinātais

22.03.2022. 00:26

Bordān, krievi nemīl ka parādi netiek atdoti, Putins noteikti atnāks pie tevis pēc parāda.

Atbildēt

Arvienvārdsakot

22.03.2022. 00:24

Bijušais aktīvais komjaunetis un VDK aģents Bordāns, pēkšņi kļuvis par nacfašistu, tavu brīnumu !!!!
Starp citu, VVF Abreni Krievijai atdeva lai Krievija klusētu par to kas pie varas ir Latvijā.

Atbildēt

Naida runa, kur ir VDD

22.03.2022. 00:03

»

negantais čangals

Iesaku, nevajag cepties. kas ir tieslietu ministrs tagad? un kurš būs tieslietu ministrs 2022 gada beigās un tālāk?Un ??? vai vispār tāds Latvijā būs? Tā, ka elpojiet dziļi, saudzējiet sevi


PIRMAIS. Atkal Latvijas šķelšana uz vēsturiskā dialekta pamata.

OTRAIS. Kādu vētru sacēla fakts, kad Vaira Vīķe izteicās, ka tiesās ir korupcija vai tml., kad vai visi tiesneši apvainoja valsts prezidenti, kas deva tiesības tā apvainot tiesu (tas nekas, ja Valsts prezidentei desmiti vai tūkstoši sūdzību par tiesu korupciju un kriminālprocesi zināmi;

TREŠAIS. Ja tiesās ir korupcija, par ko pat kāds advokāts ziņoja, ka tiesās bez lielas naudas nav ko darīt, pat tas. ka publicēta Pietiek. com grāmata "Tiesāšanās kā ķēķi". kur slavenai advokāts staigāja tiesās durvis atverot ar kāju, kā gtiuesāja Seleckis pret ŠĶēli, kur Eiropas Cilvēktiesību tiesa atzina, ka procesā piedalījušies ap 15 tiesnesi, visās trīs instancēs, bija sprieduši nelikumīgi, VAI TIESAS IR NEATKArĪgas - DARBOJAS TIKAI PĒC LIKUMA UN LIKUMU VĀRDĀ VAI KORUPCIJAS VĀRDĀ.

CETURTAIS. Vai Tieslietu ministram nav tiesību izteikt, ka tiesas nav neatkarīgas - kur te ir Valsts Prezidentes Freibergas, Eiropas Cilvēktiesību tiesas, grāmatas "Tiesāšanās kā ķēī" cinisms?

Pārtrauciet cilāt savu naida runu, pat te, komentāros izcelt personību, ka viņš, Bordāns, varētu būt, ir čangals. Par freibergu un citiem tā nerakstīja.

Kāds var atbildēt - vai valstī, arī Latvijā ir kāda neatkarīga iestāder, arī tiesa, kas neatkarīga no politiskiem procesiem valstī?

Ko tad vēl ministrs nepareizi pateica par 9. maiju? Tāta, te raksta kara Ukrainā sludinātājs, naida sludinātājs un kurinātājs, lai ieriebtu Latvijas valsts kārtībai.

Atbildēt

BumBum

21.03.2022. 22:41

»

Dr....

Bordāns, Jurašs ir Latvijas patrioti, visu dara pareizi, lai veicas, tauta ar Jums


Kad gopņiki Burlakāns un Jūdašs ir darbojušies Latvijas interesēs?????
Un nepieskaiti šos kangarus pie Latvijas patriotiem!

Atbildēt

negantais čangals

21.03.2022. 21:46

Iesaku, nevajag cepties. kas ir tieslietu ministrs tagad? un kurš būs tieslietu ministrs 2022 gada beigās un tālāk?Un ??? vai vispār tāds Latvijā būs? Tā, ka elpojiet dziļi, saudzējiet sevi!

Atbildēt

kaķa smiekli

21.03.2022. 21:37

»

Dr....

Bordāns, Jurašs ir Latvijas patrioti, visu dara pareizi, lai veicas, tauta ar Jums


Nerunā tautas vārdā, slimiķīti.

Atbildēt

85

21.03.2022. 21:34

Ja minētais tēlotājāksts sasējies ar dēmonkrātiju, "kas" "prasa enerģiju", tā ir visa nebūtībā zūdošā parazītmehānisma problēma un arī risinājums. Pamatdzīvotājiem cilvēkiem, kā bērniem, neapzinātiem, un vēl procesā cilvēkiem, ar jūsu "sabiedrību" nav nekādas uzburtās saistības, un pieder vissaprotami pašsaprotama izvēles brīvība uz savām veselīgām un laimīgām dzīvildzēm bez nebūtībā zūdošā parazītmehānisma.
Kārtējā masu dezinformācijas naida kurināšana un organizētās rusofobijas stulbības aktuālas nav.

Atbildēt

Patiesībā...

21.03.2022. 21:23

»

Dr....

Bordāns, Jurašs ir Latvijas patrioti, visu dara pareizi, lai veicas, tauta ar Jums


Šie zeļļi mūs ved pretī totalitārismam. Tur nav ne miņas no Latvijas patriotiem, jo šie jau uzmeta savus vēlētājus, tāpēc tie, kas vienreiz uzmeta, uzmetīs vēl un vēl. Tipiski kopijas jebkuram diktatoram un tirānam. Kāds čekists laikam skolojis? Bet slikts tas skolēns, kurš nepāraug skolotāju, tāpēc šie tā raujas pušu.

Atbildēt

Es

21.03.2022. 21:09Varu nozagušie politiskie iznireļi nekad neapstāsies. Bordāns ir gandrīz tas pats materiāls, no kā veidots Putins.

Atbildēt

Kara noziegumiem nav noilguma

21.03.2022. 21:04

Viss kas vērsts pret iebrucēju ordu ir atbalstāms.

Atbildēt

Stučkas universitāte

21.03.2022. 20:38

Cik % no tiesību sistēmas dalībniekiem ir mācījušies ārpus marksistiski ļeņiniskās tiesību sistēmas? Cerams, ka Rasmus un citu projektu ietvaros jaunie studenti ierauga citu pasauli.

Atbildēt

millers

21.03.2022. 20:31

bordeli, aizej pakaries, citādi atnāks citi un pakārs tevi

Atbildēt

Dr....

21.03.2022. 20:29

Bordāns, Jurašs ir Latvijas patrioti, visu dara pareizi, lai veicas, tauta ar Jums.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: