Menu
Pilnā versija
Foto

Latvijas valsts drošības apdraudējumu raksturojums

Satversmes aizsardzības birojs · 29.03.2016. · Komentāri (30)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

wtf

03.04.2016. 01:31

»

Austris

Diez, kādēļ SAB neredz, ka mēs iznīkstam un izmirstam no iekšzemes apdraudējumiem


zhidu-cionistu pirksts tiek pielikts Eiropas bojaejai...parak balti un nepaklausigi esam...iesutis churkas lai nograuj visu...luk,kas ir izniciba.

Atbildēt

jus nopietni?

03.04.2016. 01:20

"visplašāk tiek izmantots telekanāls “RT” un mediju holdinga “Rossia Segodņa” projekts “Sputņik”, kura reģistrāciju Latvijā Krievija centās panākt 2015. gadā."
-------------
Pirazhoka kungs saviem kolhozniekiem vareja dot paveli AIZLIEGT krievu kanalus kabelniecee, kur rada visu,kas vajadzigs un tas jau matushkas rogjinas valoda nevis latviski + Sputniks ne ar ko neatskiras no tvnet un delfu tuftas, tad par ko te vipar stasts? Baidas,ka nevares kontrolet vienu mediju kurs druka latviski,jo parejie jau ed no rokas?
Kada pretizlukoshana, cirks kaut kads ! Finanses medicinai un izglitibai,ka ari razoshanas attistibai !

Atbildēt

Google

02.04.2016. 11:09

Pēc http://pietiek.com/ lasītāju aicinājuma publiskojam to Saeimas deputātu vārdus un uzvārdus, kuri 3. martā balsojumā atbalstīja tā saukto Krimināllikuma “Āboltiņas grozījumu” pieņemšanu steidzamības kārtā 1. lasījumā.

Kā jau aprakstīts, šie grozījumi cita starpā paredz arī piecu gadu cietumsodu cilvēkiem, kam ienāktu prātā publiski aicināt grozīt valsts iekārtu, un līdz pat Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa iebildumiem neviens no šiem deputātiem neiebilda pret šīm un citām Krimināllikuma grozījumu projekta normām, kas bija tapušas slēpti no sabiedrības, vienojoties triju valsts specdienestu vadībai un ar Solvitas Āboltiņas aktīvu atbalstu.
1.Hosams Abu Meri VIENOTĪBA Par /2. Aldis Adamovičs VIENOTĪBA Par /3.Solvita Āboltiņa VIENOTĪBA Par /4.Ringolds Balodis NSL Par /5.Aija Barča ZZS Par /6.Guntis Belēvičs ZZS Par /7.Andris Bērziņš ZZS Par /8.Gaidis Bērziņš VL-TB/LNNK Par /9.Inga Bite LRA Par /10.Inesis Boķis VIENOTĪBA Par /11.Mārtiņš Bondars LRA Par /12.Augusts Brigmanis ZZS Par /13.Andris Buiķis VL-TB/LNNK Par /14.Einārs Cilinskis VL-TB/LNNK Par /15.Lolita Čigāne VIENOTĪBA Par /16.Valters Dambe ZZS Par /17.Gundars Daudze ZZS Par /18.Ints Dālderis VIENOTĪBA Par /19.Jānis Dombrava VL-TB/LNNK Par /20.Raivis Dzintars VL-TB/LNNK Par /21.Ritvars Jansons VL-TB/LNNK Par /22.Andrejs Judins VIENOTĪBA Par /23.Artuss Kaimiņš Par /24.Guntis Kalniņš ZZS Par /25.Ojārs Ēriks Kalniņš VIENOTĪBA Par /26.Aleksandrs Kiršteins VL-TB/LNNK Par /27.Jānis Klaužs ZZS Par /28.Nellija Kleinberga LRA Par /29.Rihards Kols VL-TB/LNNK Par /30.Armands Krauze ZZS Par /31.Kārlis Krēsliņš VL-TB/LNNK Par /32.Janīna Kursīte-Pakule VL-TB/LNNK Par /33.Vilnis Ķirsis VIENOTĪBA Par /34.Gunārs Kūtris NSL Par /35.Inese Laizāne VL-TB/LNNK Par /36.Ainars Latkovskis VIENOTĪBA Par /37.Ilmārs Latkovskis VL-TB/LNNK Par /38.Atis Lejiņš VIENOTĪBA Par /39.Aleksejs Loskutovs VIENOTĪBA Par /40.Inese Lībiņa-Egnere VIENOTĪBA Par /41.Ingmārs Līdaka ZZS Par /42.Anrijs Matīss VIENOTĪBA Par /43.Aivars Meija NSL Par /44.Romāns Mežeckis NSL Par /45.Ainārs Mežulis ZZS Par /46.Ināra Mūrniece VL-TB/LNNK Par /47.Romāns Naudiņš VL-TB/LNNK Par /48.Imants Parādnieks VL-TB/LNNK Par /49.Arvīds Platpers NS Par /50.Edgars Putra ZZS Par /51.Artis Rasmanis ZZS Par /52.Romualds Ražuks VIENOTĪBA Par /53.Jānis Ruks LRA Par /54.Inguna Rībena VL-TB/LNNK Par /55.Kārlis Seržants ZZS Par /56.Andris Siliņš ZZS Par /57.Valdis Skujiņš ZZS Par /58.Edvards Smiltēns VIENOTĪBA Par /59.Veiko Spolītis VIENOTĪBA Par /60.Laimdota Straujuma VIENOTĪBA Par /61.Inguna Sudraba NSL Par /62.Mārtiņš Šics LRA Par /63.Silvija Šimfa NSL Par /64.Juris Šulcs VIENOTĪBA Par /65.Jānis Trupovnieks ZZS Par /66.Jānis Upenieks VIENOTĪBA Par /67.Viktors Valainis VIENOTĪBA Par /68.Juris Vectirāns ZZS Par /69.Juris Viļums LRA Par /70.Ilze Viņķele VIENOTĪBA Par /71.Jānis Vucāns ZZS Par /72.Dzintars Zaķis VIENOTĪBA Par

www.tautastribunals.eu-12Un šis LIKUMS tapa: slēpti no sabiedrības, vienojoties triju valsts specdienestu vadībai un ar Solvitas Āboltiņas aktīvu atbalstu !!!

Kāpēc vispār kāds „likuma” papildinājums mums bija vajadzīgs, ja ar šo pašu, kas mums ir, var „samontēt” desmit gadus tikai par to, ka pieprasa ANO un ES iejaukties, lai apturētu Latvijas totālu izzagšanu, kas notiek ar ārzemju specdienestu palīdzību ?

Putina banda arī tikko pieņēma LIKUMU, ka policijas specvienības drīkst šaut uz pūli, šāvējus pilnībā atbrīvojot no atbildības !

Pieņēma tāpēc tādu likumu, ka tuvākā laika Krievijā gaidāmi grandiozi masu nemieri !

Āboltiņas banda arī pieņem ko līdzīgu !

Pieņēma tāpēc, ka gaida nemierus. Ne jau Krievijas propagandas dēļ, bet gan tāpēc, ka Latvija ir pilnīgi izzagta un gaidāmi tieši latviešu nemieri pret šo komunistisko huntu ar Āboltiņu priekšgalā.

Tātad, LIKUMS ir vērts tieši pret latviešu tautu. Krievžīdiem-lindermaņiem, cilēvičiem, gopoņemkiem, ždānokām u.c. samazgām no šīs šaikas, kurus uztur un organizē DP, nekas nav draudējis un arī nākotnē nedraudēs.

-Kas strādā „specdienestos”, nav noslēpums.

-Tie ir 100%tīgi noformēti no Maskavas cilvēkiem.

-DP strādā pilnīgi antilatviski deģenerāti.

-Vienai daļai no viņiem pat ārējā izskatā ir vērojams dauņa sindroms.

Kas ir tas, vai kurš ir tas, kas izbīda šos garā vājos debilantus ar izteiktu sadistisku noslieci,ar kuriem ir viegli manipulēt ?

Šo jautājumu neviens atklāti neuzdod, jo saprot, kā tāds jautājums var aizvest „pa skuju taku”. Šodien šīs lietas Godmaņa pakļautībā esošais „apkalpojošais personāls” , kurš darbojas Riharda Bunkas vadībā, lietas nokārto ievērojot distanci, ar psihotronisko ieroci. To var iestellēt uz dažādām frekvencēm. Pavisam vienkārši, cilvēkam ne no šī un ne no tā gribas pakārties, nošauties vai arī palu laikā ar visām drēbēm Daugavā nopeldēties. Ja vajag arī sirdij likt apstāties, vai galvā likt kādam „holestirīnotam” asinsvadam plīst.

Šī aparāta iedarbību es pagājušajā vasarā pilnība izjutu uz sevi.

Jā, bandīti(valstiski oficiālie) ir pārbijušies ne pa jokam.

Tribunāla lasītājiem nav sveši tādi specdienesta vīri(deģenerāti) kā Janka Kažociņš, kurš bija Padomju spiegs britu armijā. Un kā rakstīja vēsturnieks Indulis Ronis: viņa rokas ir līdz padusēm ar asinīm un paveicis ir vairāk kā pats Filbijs.

Un, kas tad ir Janka Maizītis ?

Visīstākais Krievijas valstiski organizētās mafijas „jumts” Latvijā. Daudzi varbūt aizmirsuši, tad atgādināšu. Kad pēcAtmodas laikā latviešu Zemessardze gribēja likvidēt mafijas perēkļus Latvijā, tāpat kā igauņi, Maizītis to kategoriski aizliedza. Viņš sacīja: ”Pie tiem mums jāpieiet baltos cimdos !”

Un tur pat vien jau pie jaunā LIKUMA sastādīšanas ir vēl viens Janka- ģenerāleišens Janka Reiniks. Arī Reinika rokas ir līdz padusēm ar asinīm ! Viņš ir Krievijas izlūkdienesta štata darbinieks.

Nekādā atpūtā viņi nav aizgājuši, kas attiecas uz viņu īsto darbu Maskavas interesēs. SABistu vai DPistu amatus šie recekļi ieņēma pēc Krievijas norādījuma. Un, kā interesē kalpo Krievija, esmu jau pateicis.

Visiem trim Jankām ir vēl kāds ļoti liels “smagums” jānes, proti, visiem ir miljonos mērāmi naudas KONTI, bet arī ar šo uzdevumu viņi, šie latvju tautas „varoņi”, drosmīgi tiek galā.

Un, tagad par vienu īstu fenomenu(īstenībā jau nekāds fenomens, bet visīstākā čekas mauka) Solvitu Āboltiņu ! Ja mēs uz viņu paskatāmies no malas un vērtējam viņu pēc izteiksmes veida- attiecīgās tēmas izklāsta formas, mums jāsecina, ka viņa ir primitīvisma paraugs, bet ne diplomēta juriste.

Uzvedība un attieksme pret līdzcilvēku norāda uz viņas iekšējo brutalitāti- nesakārtotību- haosu.

Nekas jau nepaliek apslēpts, kas nenāktu reiz atklātībā. Šī perversā padauza ir īsta „Trojas blakts” uz latviešu tautas miesas. Dēle, īsta parazītiska asins sūcoša dēle. Mēs taču redzējām, kā šī neliete atkal tika Saeimā ! Ne jau ar saviem un Latvijā esošiem spēkiem tas izdevās. Viņas izdarība ir vērtējama kā iespļautas krēpas latviešu tautas sejā. Jaunais deputāts, kad tas labprātīgi nevēlējās piekāpties viņas „lūgumam”, tika smagi piekauts un salauztas ribas… .

Demokrātija Staļina gaumē !

Un jūs ievērojāt, ka šī perversā mauka(kāpēc perversa mauka, paskaidrošu) bez sirds dēstiem var Saeimā ņirgt kā ķēve un nekaunēties no tautas !!!

Solvita Āboltiņa: jau pirms Atmodas strādāja vīzu daļā, kas praktiski skaitījās KGB iestāde. Tādās vietās latvietes netika pieņemtas, bet, smuks deguns esot labs palīgs „pākstei”, bērnībā dzirdēju runājam vecus vīrus. Toreiz neko nesapratu no „veču” runām, bet reiz, kad biju jau brieduma gados, kāds to pateica daudz skaidrāk: „Smuks deguns ir labs palīgs p—– !” Tad es arī apjēdzu, ko bērnībā biju dzirdējis daudz pieklājīgākā veidā- par „pāksti”.

Solvita, ĀboltiņaJa šī izdzimtene būtu kāda ielasmeita, tad man tas būtu vienalga, kas viņa ir un kam viņa virina savu kājstarpi, bet viņa atrodas augstākajā valsts varas orgānā, kas lemj manas tautas likteni. Šajā vietā viņa kā „latviete” ir tikusi tāpēc, ka „virinājusi” savas kājas ar krievu čekistiem. Ir zināms, ka viņa čekas uzdevumā ir to darījusi arī ar ārzemju tūristiem hoteļos.

Un ne tikai to vien, bet sniegusi(čekas uzdevumā) piedevām vēl lesbiskus pakalpojumus.

Viņa ir ļoti svarīgs „ķēdes posms” krievžīdisko cionistu cīņā pret latviešu tautu. Tāpēc viņa tiek no viņiem glābta un uzlikta uz mūsu tautas kakla.

Un, neaizmirsīsim, ka viņa tāpat kā iepriekšējie trīs Jankas, nes smago miljonāres „jūgu”, kamēr tautai jābrauc pa pasauli maizīti pelnīt pašiem un palicējiem Latvijā !

Tāpēc arī viņa ir viena no galvenajām šī LIKUMA pieprasītājām, jo bailes no tautas atriebības sāk vēdera saturu „bīdīt” biksēs.

Dažs labs sacīs, redz, SC ir malači, tie nebalsoja par šo LIKUMU ! Viņiem nevajadzēja balsot, jo viņi, šie Putina partijas kolēģi, ir šī noziedzīgā LIKUMA aisberga spice.

Pilnīgi visa Saeima ir viena vienīga noziedznieku banda, kas tikai to vien dara, kā parazitē un aplaupa tautu un valsti.

Viņi visi ir iesaistīti ārprāta kontrabandā, to starpā arī cilvēku kontrabandā.

Bez NATO un ASV iejaukšanās ar šo krievžīdisko himēru mums galā netikt.

Tāpēc H- 86 dara un darīs visu, lai NATO specvienības likvidētu šo bandītisko varu un atjaunotu demokrātiju !

Dievs svētī Latviju !

02.04.16 LRTT

jānis vanags,eva ālere, tālivaldis tālbergs,aleksejs ļedjajevs,aivars garda,juris lapinskisUn te jau mēs redzam šo krievžīdiskās bandas kokteili !

Labucka, Ušakovs, Āboltiņa, Šlesers…. .

Nils Ušakovs ir iesaistīts bērnu tirdzniecībā. Tā savā rakstā-atklātajā vēstulē apgalvo bijusī Latvijas iedzīvotāja (māte latviete, tēvs ukrainis) Vikija Tora, kura pašreiz dzīvo Kanādā. Tāpat iesaistē bērnu tirdzniecībā tiek vainota Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītāja Laila Rieksta – Riekstiņa, bijusī Tieslietu ministre un Latvijas pirmās partijas biedre, pašreiz ES tiesas tiesnese Ingrīda Labucka (policijas ģenerāļa Aloiza Blonska meita), bijušais Latvijas pirmās partijas priekšsēdētājs Ainārs Šleser un viņa sieva Inese Šlesere, kā arī Rīgas bāriņtiesas priekšsēdētājs Aivars Krasnogolovs.
https://infoagentura.wordpress.com/2014/07/04/cietusi-mamina-nosauc-bernu-tirgotajus/

Atbildēt

Google

01.04.2016. 23:09

Latvijas CTAG HELSINKI- 86 ziņojums NATO, ANO, ASV un ES.

Latvijas cilvēktiesību grupa Helsinki-86 atkārtoti pieprasa NATO, ANO un ES apturēt Latvijas Republikas suverenitāti un attīrīt visas valdības iestādes no bijušajiem KGB darbiniekiem un viņu ielikteņiem, kuri darbojas Krievijas specdienestu vadībā.
Latvijas armija ir “Trojas zirgs” NATO struktūrās. Pēc pirmā Krievijas signāla tā uzbruks Latvijā stacionētām NATO vienībām. Pie katra NATO uzticīga latviešu virsnieka ir pielikts likvidators, kurš trauksmes gadījumā nekavējoties nošaus attiecīgo NATO uzticīgo personu.
Visas LR represīvās struktūras vada bijušie komunisti, KGB darbinieki un viņiem uzticīgi šo darbinieku pēcnācēji.
Arī Latvijas prezidents Raimonds Vējonis, premjerministrs Māris Kučinskis un Aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, ir Maskavai uzticīgi cilvēki, kuri nāk no Ventspils mēra Aivara Lemberga aprindām.
Aivars Lembergs, tāpat kā Rīgas mērs Nils Ušakovs, ir anti- NATO un anti- ES noskaņoti Putina partijas piekritēji. Aivars Lembergs komunists un KGB darbonis, kurš apzadzis Latviju miljardu apmēros. Nils Ušakovs noķerts spiegošanā par labu Krievijai, bet neskatoties uz to, turpina valdīt pār Rīgu.
Latvijā ir ap 20 000 tūkstoši nelegālie kaujinieki, kuri darbojas dažādās apsardzes vienībās, kuras pilnībā nokomplektētas no bijušajiem krievu militāristu pēcnācējiem.
NATO, pirms nav veikta Latvijas attīrīšana no Krievijas vadībā strādājošiem elementiem, nedrīkst apbruņot Latvijas armiju ar moderniem ieročiem, jo tie tiks vērsti pret NATO un atdoti Krievijai.
Latvijā visu nosaka pagrīdes komunistiskā partija un bijušie KGB darbinieki, sarkanie nacisti, NATO, ES un ASV pretinieki.
Pagrīdes komunistiskās partijas politbiroja locekļi: A. Borovkovs, I. Godmanis, A. Brigmanis, J. Savickis, G. Indriksons, E. Johansons, V. Kargins, A. Lembergs, A. Šķēle, A. Šlesers, A. Suharenko u.c. bijušie komunisti un KGB darbinieki.
Visi šeit minētie, apzogot valsti un tautu, ir kļuvuši par miljonāriem un multi- miljonāriem.
Latvija ir vienīgā valsts Eiropā, kas nav atvērusi savus KGB arhīvus un kurā visi KGB darbinieki ieņem augstus amatus. Latvijā atrodas globālā terorisma koordinācijas centrs.
Helsinki- 86 dibinātājs Linards Grantiņš un represētais vēsturnieks- profesors Indulis Ronis pieprasa tikšanos ar ES, ANO, NATO un ASV vadošajām amatpersonām, lai liecinātu par noziegumiem, ko veic sarkanie nacisti pret latviešu tautu un Latvijas valsti.


LCTAG HELSINKI-86 dibinātājs un vadītājs L. Grantiņš29.03.2016

Atbildēt

Re

31.03.2016. 13:28

Palasot komentārus viss skaidrs.
Mazit bumba tavos vārtos.
Tu zaudētājs.

Atbildēt

to Austris

31.03.2016. 09:39

»

Austris

Diez, kādēļ SAB neredz, ka mēs iznīkstam un izmirstam no iekšzemes apdraudējumiem


Kādu godīgumu jūs gaidat no komunistu Andra Guļāna, Eduarda Pupova, Rudītes Āboltiņas, Ilmāra Bišera, Andra Šķēles, Ivara Bičkoviča iebīdītiem karjeristiem kā Jānis Maizītis vai Ēriks Kalnmeiers, kas ņirgājas par cietušajiem cilvēkiem? Latvijā pie varas ir nelieši, kas rietumvalstu partneriem melo. Paklausieties, ko par Latvijas varu stāsta uz rietumvalstīm aizbraukušie latvieši un cietušie cilvēki Latvijā.

Atbildēt

Austris

31.03.2016. 09:19

Diez, kādēļ SAB neredz, ka mēs iznīkstam un izmirstam no iekšzemes apdraudējumiem?

Atbildēt

Daunis Aurs

30.03.2016. 18:24

Es šī putna atskaitē salasu tikai smieklus. Tā ir tukša vāvuļošana par saņemto algu.Seja liecina, ka citu nevaru prasīt no šī putna. Es nekad neesmu ticējis, ka latvieši visi esot tādi putni. Tā nav. Noteikti ir kādi 10 latvieši, kuri nav tādi putni pie lopu siles.

Atbildēt

SAB!!!

30.03.2016. 17:22

Kā ušakovs varēja dabūt pielaidi valsts noslēpumiem? Vai tāpēc, ka sadarbojās ar Krievijas spiegu hapilovu? "Kompromat" žurnālistu ielika trako mājā par publicēto ušakova saraksti ar Krievijas vēstniecību, bet pret ušakovu neko neierosināja. Krievijas vēstnieks vešņakovs staigāja pa frakcijām interesējās par priekšlaicīgām vēlēšanām iespējām. Lietuvā Krievijas vēstniekam par to pašu lika izvākties no valsts. Latvijā ĀM pat muti nepavēra. Ko darīja SAB?

Atbildēt

justs

30.03.2016. 16:14

Nevienam nav noslēpums,ka valsts neatkarības celmlaužos un okupācijas režīma upuros tiek proponēti okupācijas režīma viscentīgākie ķēdes suņi un kucēni,kuros droši var ierindot visu okupantu pašpārvaldi,kuru nezin kāpēc joprojam uzspiež un reklame kā tautas brīvu izvēli,visu ideoloģisko organizāciju nomeklatūru,tai skaitā arī Kauliņtēvu.Kaimiņvalsts propoganda šo faktu pārāk uzkrītoši ignore un nokluse.Tas liek domat,ka tāda lietu kārtība ir kaimiņvalsts interesēs.

Atbildēt

viedoklis

30.03.2016. 15:17

Kādreiz ne tikai Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes docentam Romānam Apsītim neļāva ieņemt amatus, sakot, ka viņš amatam ir par godīgu. Latvijā tiesu sistēmā pie varas atstāja komunistus un karjeristus, godīgiem juristiem neļāva strādāt, viņus izēda ārā no augstskolām, darbiem. Tas notika jau pēc 1991.gada, kad varu pārņēma Aivars Lembergs, Andris Šķēle, Ivars Godmanis. Jānis Maizītis pats pieder pie šīs oligarhiskās sistēmas. NATO jāsaprot, ka Latvija ir nepieciešama starptautiska palīdzība tiesiskuma atjaunošānā. Tikai tad varēs runāt, ka , nedod Dievs, visbriesmīgākā brīdī ir cerības, ka Latvijas amatos par labu Putinam strādājošie nešaus mugurā.

Atbildēt

jurists

30.03.2016. 15:08

De jure Latvija kā demokrātiska valsts nodrošina saviem iedzīvotājiem visas pamattiesības saskaņā ar mūsu starptautiskajām apņemšanām, bet de fakto Latvijā Andris Guļāns un Jānis Maizītis izveidojis korumpētu, mafiozu un cilvēkiem nepieejamu taisnīgu tiesu, kas mīda kājām cilvēku pamattiesības. Jānis Maizītis ir melis, kas izliekas par godīgu juristu. Runāt par tiesiskumu, bet pašiem neredzēt kā cilvēkiem nav pieejama godīga tiesu sistēma ir liekulība. Ko darīt latviešiem tādā situācijā, kad valsts nozagta un nav pieejama godīga tiesa, prokuratūra, kam būtu pirmajiem jāiestājas par cilvēku pamattiesībām?

Atbildēt

Jautājums Maizītim

30.03.2016. 11:00

Ja Latviju apdraud krievu okupanti, tad kāpēc šis draudu risks nav novērsts un netiek veikta deokupācija un dekolonizācija?

Atbildēt

I would

30.03.2016. 10:43

never ever trust this man.

Atbildēt

x man

30.03.2016. 01:49

Vienīgais Latvijas apdraudējums ir pašu bezjēdzīgo specdienestu SAB, DP,KNAB,BLAB,ŠVAD skaits, ģenerālprokurs-deģenerāts, infantils tiesu priekšnieks un 100 ar Cimdara atbalstu ievēlēti zagļi. viss, citu apdraudējumu nav.

Atbildēt

Tante Bauskā

30.03.2016. 01:26

Man teksts likās interesants, iepazinos ar to divreiz pārlasot. Neesmu nekāda specdienestu pārzinātāja, bet likās ļoti atbilstošs. Turklāt kā saprotu, tā tāda kā plašai publikai domāta daļa. Slepeno mēs nevaram lasīt.

Atbildēt

Maizes klaips

29.03.2016. 23:07

Krievijas teritorijā ar plašām pilnvarām darbojas Federālais drošības dienests (FSB) = Latvijas teritorijā ar plašām pilnvarām darbojas Satversmes aizsardzības birojs (SAB).

Atbildēt

Strādnieks

29.03.2016. 22:30

Kādu Satversmes jūs aizsargājat?
Vai jūs neredzat, ka cilvēka tiesības, kuri ir garantētie ar Satversmes ir iznicinati ar Latvijas valdoša režīmu?

Atbildēt

hm

29.03.2016. 21:56

"2015. gadā SAB turpināja pretizlūkošanas pasākumus pret ārpus NATO un ES valstu izlūkošanas un drošības dienestiem ..."
Tas nozīmē, ka mūsu izlūkiem , kas nav ne NATO, ne ES izlūki, bet gan Latvijas nodokļu maksātāju uzturēti izlūki, nav nekādu tiesību pat iepīkstēties.
Un jebkura šo bloku valsts var droši Latvijā vākt ekonomisku informāciju, izspiegot un ietekmēt politiķus, bet SABs drīkst tikai aplaudēt. Pat Turcija, kas ir NATO dalībniece un kurai var nākties uzdot jautājumus Beļģijas terora aktu sakarā.
Mums tādu SAB vajag?

Atbildēt

Eduards Lunis

29.03.2016. 20:05

--Pilnībā pievienojos Priedīša kunga paustajam par Maizīti!
Arī man ir personīgā pieredze, kur dokumentāli redzama Maizīša darbība Latvijas tiesu sistēmas sagraušanā',noziedznieku -tiesnešu -nesaukšana pie kriminālatbildības, lai gan tas tika apsolīts tikšanaš reizē! Un kur ir palikusi atbilstoša darbība uz 2009. g. 23. septembrī ,,Neatkarīgajā ,,avīzē nopublicēto M. Hadsona pētījumu-LATVIJAS NEATKARI'BA IR NOZAGTA!?
--MAIZĪT! TU ESI VIENS NO LIELĀKAJIEM LATVIJAS KAPRAČIEM!

Atbildēt

švamme

29.03.2016. 19:46

...un neviena vārda par tiešo kremļa aģentu, kas pat neapgrūtina sevi ar maskēšanos, vai citiem vārdiem: pat popularizē savu prokremlisko noskaņpjumu!!!! Un pie tam šis cilvēks ir augstā amatā - "valda" pār mūsu galvaspilsētu - kas zemas inteliģences cilvēkiem rada nevēlamu Latvijas valsts suverenitātes neesamības priekšstatu

nu kaut kā tā

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: