Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jā,bija tik slims

19.09.2022. 10:27

»

Latvieši mēs visi neesam...

Paldies Jansonei, par izcilo interviju, kārtējo reizi mērgli izcēla gaismā! Smagi slimais, cietumā uz nāves gultas gulējušais politiski vajātais, ir atkal spirgts un vesels, ir gatavs kļūt, par muļķu zemes premjēru!? Latviešiem tak patīk teātris, ar pašmājas antiņiem


ar laventozi,ka bija jau uz nāves sliekšņa un Bordāns "gaidīja viņa nāvi"".Tāoec tika izlaists no ķurķa,lai tur nenomirtu.tagad ir vesels un varēs vadīt valsti.Pielaide arī tiks bez šaubām dota.

Atbildēt

Ventspils flīzes

19.09.2022. 10:26

»

Un

Pareizi darīja Lembergs. Viens propagandons pret otru pretīgu propagandonu Māru Jansoni. Lembergs vismaz kaut ko Latvijas labā ir izdarījis, balsojis par Latvijas neatkarību, sakopis Ventspili. Zinu Lembergu no skolas laikiem. Gudrs, radošs un darbīgs cilvēks. Ko ir paveikusi Jansone? Skalojusi cilvēkiem...


Ir nu gan Jums morāle! Vai no plikās mēra aldziņas Lembergs uzbūvēja savas ģimenes impēriju? Ņemot vērā naudu, kas tur apgrozījās, Ventspilij vajadzēja būt ne tikai izflīzētai, bet arī apzeltītai.

Atbildēt

Blīgzna

19.09.2022. 10:23

»

kanva

brīnamies, ka krievijā 80% atbalsta mkremli. Pie mums nav labāk, jo ir tik daudzi penzionāri, kas balsos par šo no cietuma uz laiku izpirkto noziedznieku


Vietā, kur valda vara un nauda, viss iespējams, ja ir šie instrumenti. Te nav ne jābrīnās, ne jādusmojās, realitāte jāpieņem tāda, kāda tā ir. Aivars jau nespēlē viens, kāds jau viņu paglābis no likstām.

Atbildēt

Steidzams jautājums

19.09.2022. 10:20

»

HT

A. Kapone nevarēja pierādīt, no kurienes viņa īpašumā tādi materiālie aktīvi...


Eu, Aivar, pats raksti komentārus! Vai arī kāda karsējmeitene pusmūža draiskules izskatā?

Atbildēt

ir,ir Latvijā

19.09.2022. 10:20

»

Kirdik

Aktuala lieta ir fakts ka


redzēju savām acīm.Klička Roberts,ja pareizi atceros.

Atbildēt

Vno

19.09.2022. 10:17

»

Haralds Kalns

Tai mamzelei- radio iesprauktnei Mārai Jansonei ir GRŪTA galva, jo nepārtraukti bremzējas (iesprūst) fleškas nolasīšana, kā arī dirsa niez- tāpēc arī kasās


Interesanti, ka jau izlasot vien tādu vārdu kombināciju Haralds kalns un tamlīdzīgus, nu ļoti latviskus virsrakstus, kaut kas signalizē, ka raksta kremļa trollis. Laikam tas, ka dabā tik sterīli latvisku vārdu nemaz tik daudz nav (nu Jāņus Bērziņus neskaitīsim).
Parasti, sekojošais teksts šo nojautu apstiprina.

Atbildēt

Un

19.09.2022. 10:16

»

КПСС propagandons Lembergs

Uz katru jautājumu es atbildēšu tik ilgi, lai man varētu uzdot mazāk jautājumu uz kuriem es negribu atbildēt


Pareizi darīja Lembergs. Viens propagandons pret otru pretīgu propagandonu Māru Jansoni. Lembergs vismaz kaut ko Latvijas labā ir izdarījis, balsojis par Latvijas neatkarību, sakopis Ventspili. Zinu Lembergu no skolas laikiem. Gudrs, radošs un darbīgs cilvēks. Ko ir paveikusi Jansone? Skalojusi cilvēkiem smadzenes? Protams. Ne sliktāk kā Putina propagandas kanāli.

Atbildēt

un nav nekā jauna šai pasaulē

19.09.2022. 10:13

»

anti soross netic tv panoramai !

es atkal brinos cik daudz pastalnieki atbalsta banderu fasistus ukraina


Putinisti uz lembergisti roku rokā.

Atbildēt

Bruno Kalniņš

19.09.2022. 10:11

»

no tautas

Ventspils ķeizariņu un viņa galminiekus viltībā grūti pārspēt. Jaunākais viņu gājiens - piejaucēt sociāldemokrātus, lai nelabvēļi nebrēc par oligarhu varu


Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas jau nav bijusi sociāldemokrātija Rietumeiropas izpratnē.Ja nu vienīgi J. Bojāra laikā.

Atbildēt

Rīdzenes sarunas

19.09.2022. 10:04

»

Ta ir patiesiba

asv un nato ir Latvijas okupanti


Ko tad viņi okupēja? Vai 3A nozagto valsti? Jā, nevar aizmirst 3A to zelta laikmetu savā dzīvē. Tagad gan lembergisti, šleseristi, šķēlisti un putinisti aiziet pa skuju taku, pat bez lapseņu dzēlieniem.

Atbildēt

no tautas

19.09.2022. 09:59

Ventspils ķeizariņu un viņa galminiekus viltībā grūti pārspēt. Jaunākais viņu gājiens - piejaucēt sociāldemokrātus, lai nelabvēļi nebrēc par oligarhu varu.

Atbildēt

anti soross netic tv panoramai !

19.09.2022. 09:23

»

kanva

brīnamies, ka krievijā 80% atbalsta mkremli. Pie mums nav labāk, jo ir tik daudzi penzionāri, kas balsos par šo no cietuma uz laiku izpirkto noziedznieku


es atkal brinos cik daudz pastalnieki atbalsta banderu fasistus ukraina !

Atbildēt

HT

19.09.2022. 09:17

»

kanva

brīnamies, ka krievijā 80% atbalsta mkremli. Pie mums nav labāk, jo ir tik daudzi penzionāri, kas balsos par šo no cietuma uz laiku izpirkto noziedznieku


2013. gadā sākās bibrīda karš. Un 2014. krieviem pacēla garu ar “krim aš”, lai izveidotu “nepārvaramu varu” iebrukt Ukrainā. Krievu šovinistu nacistu gars uzprišināts, lai Maskavā svinētu svētkus, sūtot lielgabalgaļu uz Ukrainas NATO gaļasmašīnu.

Žīdi Solovjovs, Karnegi un citi aucina karot no Kremļa propagandas, vizinās uz Izraēlu un atpakaļ, bet Izraēla Ukrainai piegādā ieročus. Tā žīdi sev atbrīvo telpu, iekaro Ukrainu no abām frontes pusēm.

Atbildēt

kanva

19.09.2022. 09:00

brīnamies, ka krievijā 80% atbalsta mkremli. Pie mums nav labāk, jo ir tik daudzi penzionāri, kas balsos par šo no cietuma uz laiku izpirkto noziedznieku.
nevajag brīnīties, ka šis lej savā ierastajā manierē, jābrīnās par tiem apzombētajiem, kas tam tic.

Atbildēt

ha-ha

19.09.2022. 08:47

Kungs jau vēl nav saņēmis godīgu vērtējumu par savu vētraino darbību okupantu ideologu nomeklatūrā.Šim vērtējumam jābūt,jo kolaboracionismam nav noilguma,bet pārējā kunga darbība ir šā nozieguma loģisks turpinājums.Šī kunga atrašanās uz publiskas skatūves ir paralēla notikumiem ar rašistiskā fašisma attīstību un komunistu veterānu lomu tajos.

Atbildēt

tradicionālā ģimene

19.09.2022. 08:30

»

antipraids

Ortodoksala sorosite zurnaluga uzbruk Aivaram Lembergam


Protams, nav jau Ventas balss, kurā Lembergs pats sev uzdod vēlamos jautājumus. Vai NRA, kurā 2 žurnālisti Iliādas apmēros apraksta t. s.Lemberga nevainīgumu.

Atbildēt

Traktors

19.09.2022. 08:25

»

bembis

Oj, Emsis tak nebija hūtes ielikts premjers, ojjjj a Vējonis tak nebija Emša iebīdīts prezis. Ojjj, viss slikti, Lembi par premjeru


Tas nekas, ka Emsim zeme dega zilās liesmās. Tas čemodāniņš ar naudu jau bija traktora iegādei! Vai normāli cilvēki bieži tādus čemodāniņus saņem?

Atbildēt

19.09.2022. 08:23

Paldies portālam, ka publicējāt šo Lembergu atmaskojošo sarunu. Cerams ka ne vienam vien "atvērsies acis" un demagoģija nelīdzēs, lai ZZS nokļūtu Saeimā. Vēlreiz, Paldies!

Atbildēt

Хм

19.09.2022. 08:21

- Tad, ja amerikāņi atjaunos ekonomiskās attiecības ar Krieviju, tad arī Latvijai tas ir jādara?

Хороший вопрос. Потому как практика показывает, что если США вводит санкции, Латвия бездумно не только их поддерживает, но еще и усиливает. Очевидно, желая показать, что мы еще принципиальнее.
А потом читаешь в новостях, что по отношению к мин.удобрению США санкции не ввели, потому что это "вредит национальным интересам", тобишь их фермерам невыгодно покупать более дорогое удобрение, они теряют конкурентноспособность. И тогда США уже пофигу, что это минудобрения из России. А касательно нефти и газа они так легко вводят санкции, потому что доля России в импорте весьма мала. Тем более США уже сами крупнейшие экспортеры.
Я тоже ввел персональные санкции против России: не покупаю их водку и их черную икру! Правда, я их и раньше не покупал, но это уже мелочи)

Atbildēt

Pietiek

19.09.2022. 08:20

Ir Lemberga seja?????

Atbildēt

jā, Lemberg!

19.09.2022. 08:02

Mums nav Staļina režīms un tāpēc jebkuram žurnālistam ir tiesības uzdot tev tādus jautājumus, kādus viņš pats vēlas, bet tu vari uz tiem atbildēt vai tēlot klaunu, izvairoties no atbildes.

Atbildēt

kremļa kalps Lembergs

19.09.2022. 07:38

Lembergs iespējamo NATO spēku ievešanu Latvijā pielīdzina okupācijai
LETA, 04.04.2014

«Ja ieved NATO karaspēku, tā pēc būtības ir svešas valsts okupācija - tas pats, kas 1940.gadā, kad Latvijā ar Kārļa Ulmaņa piekrišanu ieveda padomju karaspēku,» savu viedokli pauda Lembergs.

Un ne vārda par urinēšanu un dzimumlocekļiem.

Atbildēt

HT

19.09.2022. 07:21

»

vispār

Alu Kaponi arī notiesāja tikai par nodokļu nemaksāšanu


A. Kapone nevarēja pierādīt, no kurienes viņa īpašumā tādi materiālie aktīvi.

Bondaram un viņa sievai, slēpjot ienākumu izcelsmi ar savu īpašumu fiktīvu pārvaldīšanu fiktīvās īpašumtiesībās, ierosināta krimināllieta tautas vārdā. Tas netraucē Bondaram darboties Saeimas komisijā. Vai nav dīvaini? Jo Bondaram ir pielaide Huntas noslēpumiem. Cionistu politikas tehnoloģijas. Vai ne tā? Skaldi, valdi un manipulē.

Bet Kariņam ar sievu ofšoru darījumā par Pionieri nē!

Tā Valdis Dombrovskis no nemākulīga NĪ attīstītāja kļuva par eirokomisāru. Politika un nauda cionistiem iet roku rokā.

Jurašs saaudzis ar specdienestiem. Tiem pašiem, kas globāli apvienojās 70. os, kad usd noņēma zelta segumu un izveidojās ofšori. CIP un Mossad apvienotā globālā organizētā specdienestu organizācija kontrolē Eiropolu, lai privātpersonas kā Lembergs ofšoros nekunkurē politikā ar tiem.

Vai nav dīvaini, ka 13. Saeima ne no tā, ne no šā “ar labas gribas žestu” žīdiem uzdāvināja 40 miljonus €?

Cionistu Kremlis “ar labas gribas žestu” atkāpās no Harkovas.

Cionistu 14. Saeimai “ar labas gribas žestu” ir tiesības ukraiņu valodu pasludināt par otru valsts valodu.

No turienes arī sankcijas. Kas ir sankcijas? Subjektīvi politisks bandītisms starptautisko tiesību izpratnē. Iejaucoties valstu politikā.

Tā Bordāns vērsās pie bandītiskā starptautiski globālās specdienestu organizācijas, kas kontrolē ASV politiku un pret Lembergu pieņēma sankcijas. Personai graujot reputāciju.

Atbildēt

КПСС propagandons Lembergs

19.09.2022. 07:19

Uz katru jautājumu es atbildēšu tik ilgi, lai man varētu uzdot mazāk jautājumu uz kuriem es negribu atbildēt.

Atbildēt

cilveki ,neesiet aitas !

19.09.2022. 06:35

1 oktobri balsojiet pret sorositu propogandu Latvija !

Atbildēt

antipraids

19.09.2022. 06:29

Ortodoksala sorosite zurnaluga uzbruk Aivaram Lembergam !

Atbildēt

Un

19.09.2022. 05:53

»

vnk

tantuks raujas pēc Ordeņa ! Visiem propagandistiem iedeva , viņa palika bešā! bet Hūte izrādījās , ka nav pa zobam . Vieglāk ar kādu Kabanovu&Co


Māra Jansone vienmēr ir bijusi angažēta un neobjektīva. Runā tā , kā vajag valdībai. Gan jau ordeni dabūs. Lai tik skrien ātri vakcinēties pret kovidu 19.Vēl nokavēs. Arī bija mīļš temats kritizēt tos, kuri atteicās vakcinēties.

Atbildēt

Jā.

19.09.2022. 05:27

»

😵

Jā - pirmajā instancē tiesāts noziedznieks, līdzīgi Lembergam


Es simtkārt vairāk uzticos tam, kuru šī korumpētā valsts vara mēģina notiesāt, nevis tam, kuru tā apmaksā un apkarina ar ordeņiem.

Atbildēt

HT

19.09.2022. 04:49

»

fakts

Lembergs ir smagos noziegumos apsūdzētais no apsūdzības uzrādīšanas brīža līdz brīdim, kad stājas spēkā nepārsūdzams tiesas spriedums


Tiesas nolēmums ir termiņā pārsūdzēts, nav spēkā.

Latvijas cionistu izveidotā likumdošana ļauj pret ikvienu safabricēt kriminālprocesu uz “aizdomu pamata”, pirmā tiesu instancē tiesāt un apcietināt. Arī lai kārtotu savstarpējos rēķinus pēc politiska pasūtījuma, lai izrēķinātos ar politiskajiem pretiniekiem.

APL arī noteic kārtību, ka iestādes lēmums nav spēkā, kolīdz tas termiņā pārsūdzēts.

Lembergs nav izcils politiķis, bet saimniecisks vīrelis, viņa vieta ir pašvaldībā kā mazam pragmatiskam ķeizariņam, vadoties no valsts piedāvātās likumdošanas.

Ja Lembergs būtu izcils politiķis, Meroni viņu neapspēlētu ofšotos no paša sākuma līdz mūsdienām. Lembergs naivi ticēja, ka īpašums ir svēts un kapitālisti ir godīgi. Bet cionisma, žīdu nacisma, nav.

Diemžēl dārgi samaksāja par savu politisko tuvredzību, iegāžot sevi un savu dēlu.Tas ur smagi. Varu izteikt tikai līdzjūtību, kaut personiski Lembergu nepazīstu.

Premjersministrs Lembergs? Levits izvēlēsies. Un hunta izvēlēsies sev noderīgu idiotu premjerministru, nevis Lembergu. Tas ir skaidrs. Jo karš sākās 2013. gadā, kā atzina Vatikāns un kad izveidojās Pasaules valdības sammits. Kara rezultātā pie varas Latvijā ir cionistu hunta ar Levitu un Kariņu. Un likumu - CVK vadītājai pielaide huntas noslēpumiem - kā skaitīt baldis 14. Saeimas vēlēšanās, kam dot, kam nedot pielaidi “huntas noslēpumiem”.

Atbildēt

Pilnīgas muļķības muldat

19.09.2022. 04:28

»

drīzāk

Tur praktiski visas atbildes ir meli vai demagoģija...


Lembergs vienmēr bijis par Latvijai izdevīgiem lēmumiem, lai ne ASV, ne Krievija nediktētu noteikumus, arī ne ES, kas ir ASV žīdu projekts. Par to, lai Latvija iet ar “savu gudrību.”

Bet, kā Lembergs pats atzīmē, viņš ir reālists, pragmatiķis. Un vadās no teorijas, kas ieslēgta likumdošanā un vadās pēc tās.

Bet šo teikšu es, ka cionistu izveidotā likumdošana novedusi Lembergu būrī.

Bordāns ir noziedznieks, jo meklēja ASV sankcijas pret Lembergu un sadarbojas ar žīdu Levitu un noziedznieku, kas piesedzas ar cionistu likumiem, Jurašu.

Ko neteiktu Lembergs, tajā ir skaidra loģika. Saprāta balss vismaz. Pretēji huntas tekstu haosam.

Atbildēt

Atrodiet cilvēku,

19.09.2022. 04:19

»

Nu ko jūs te

Diršat. Izlasiet, ko viņi inkrimine Lembim. Tas apsūdzības taču ir smieklīgas! Tur nav nevienas apsūdzības par kādiem nodarījumiem valstij. Viņs tur kādam gulbim vai vēl kādam izspiedis 5 vai 25 latus! Un par to jātiesā 25 gadus


pantu piemeklēsim. Tā to sauc. Aizvien vairāk izgaismojas fakts, ka Lembergs “ir savas žīda gudrības upuris”. Arī Staļins bija žīs, arī Ttockis, abi bija ienaidnieki. Levits ir žīds un Lembergs ir žīds. Abi ir ienaidnieki.

Atbildēt

andris

19.09.2022. 00:08

»

vnk

tantuks raujas pēc Ordeņa ! Visiem propagandistiem iedeva , viņa palika bešā! bet Hūte izrādījās , ka nav pa zobam . Vieglāk ar kādu Kabanovu&Co


tiesi ta tomsons jau sanema no levitapar savu nirgsanu /mara- gaida- bus jo lieliski parstav valsts apmaksatu politiku- //par1000e algu viss pardosanai- un nekadu opoziciju/

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

19.09.2022. 00:07

»

Mx

Interesanti, izbijis komunists un padomju okupācijas režīma pakalpiņš joprojām cer kļūt par Latvijas premjeru


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes.”

Un, arī: "Tauki un sū#i vienmēr un visur peld pa virsu – neatkarīgi no tā, kāds ir tilpums un kāda substance ir tajā skalojas." ;)

Savukārt, kā zināms: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Ineŗti tŗuli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

-----------

“Latviet’s es’u!!!…”
( “tekošajā momentā” – M.U.Ļ.Ķ.U Zemes SILES “valsts”
“euro’latvānijas” zombij’fans un “lojāls urrrāpat.REJ.ots” )

( aktuālais blamierējums -- iz “O.M.© aŗChīva” )

"”Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu…”
Šito ‘mantru’ “tautās nesu”,
Un līdz (gr)ēmām zelēšu…

Latviet’s pad(u)mjlaikos biju:
Kom(partjankas) locekļos,
Vodku strēbu, voblu ŗiju,
Kamēr – tiku (kult)orgos.
Prezidijos (p)ielaists tiku,
Kongresos un plēnumos,
Tribīnēs par politiku,
Inteļigentna izpaudos.
Speczakazus izpildīju,
“Klauvētāju” aģentos ~
“Čekas” biedriem nostučiju,
VISU(s) savos “(d)anosos”.
Specpajoku (p)iepelnīju,
Cepot “presei” šedevrus,
Kuros šķidri ap(taisīju),
“Nepareizos” tautiešus.
Ulmaņlaikus nolādēju,
Pad(u)mjvaru slavējot,
“Goda bļembu” izkaulēju,
Pufaikai šo piespraužot…

Komuņagu “valsti” cēlu,
Čut ne nabu uzraudams ~
Tuč-tuč attapos par vēlu,
“Miroņgalvu” bučodams:
Trešā Atmoda man teju,
Nahrenizēs “karjeru” ~
Nācās fiksi “mainīt seju &
Mest uz riņķi kažoku”…
Tagad – atkal latviet’s es’u,
Kurš par “valsti” stāv un krīt!
(Kaut kā sojas erzac"desu",
Jāmango, jo – gribas rīt…)
Latviet’s es’u "firmās" (svešās),
Latviet’s “ŠANAS” biedrībās ~
Ka tik’ dir(nēt) glaunās vešās &
(IT KĀ) “būt pie teikšanas”!
Ka tik’ es pie puspriekšniekiem,
Skaitos (vismaz – formāli):
Kaut vai - “atbildīgs” par niekiem,
Kaut – ņirdz ļaudis (normāli)!…

Latviet’s, biedri, vienmēr būšu,
Lai vai kādas varas nāks ~
Šitāds “darbiņš” nav par grūšu,
(Jo – bez tā man totāls VĀKS!!!)
Štrunts par to, ka svešās mēlēs,
"Prodžektos" liek "prom(a)ucēt",
Kāpēc sīkas purva dēles,
Piezīžas, kur tik’ var spēt:
Po(fig), vai no austrumkraja,
“Ukazs” latv(ij)ietim nāk,
Vai no rietumširmja haja,
Zombēt “virsvērtības” sāk ~
Latviet’s “elastīgi” klanās,
(Sv)īzdams frakas stērbelēs,
Fiksi bučot …(roku) manās,
VISIEM, kas to paģērēs.
(Dabiski – par “grašiem sūriem”,
Latviet’s priecīgs andelēt,
Tēvzemi ar visiem “stūriem” ~
Rubļos / centos “konvertēt”…)

“Latviet’s biju, latviet’s es’u,
Latviet’s mūžam palikšu…”
Na(fig) spešal gruzīt stresu,
KĀDS es “galvu nolikšu”…"

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Nu ko jūs te

18.09.2022. 23:23

»

Nu,lūk!

šitā akurāt Lembergs arī tiesu čakarēja ntos gadus.Nevis viņu tiesāja,bet viņš tiesāja tiesu


Diršat. Izlasiet, ko viņi inkrimine Lembim. Tas apsūdzības taču ir smieklīgas! Tur nav nevienas apsūdzības par kādiem nodarījumiem valstij. Viņs tur kādam gulbim vai vēl kādam izspiedis 5 vai 25 latus! Un par to jātiesā 25 gadus?

Atbildēt

bembis

18.09.2022. 23:18

Oj, Emsis tak nebija hūtes ielikts premjers, ojjjj a Vējonis tak nebija Emša iebīdīts prezis. Ojjj, viss slikti, Lembi par premjeru!

Atbildēt

drīzāk

18.09.2022. 23:17

»

formula

Ko konkrēti šis muldēja un meloja


Tur praktiski visas atbildes ir meli vai demagoģija.

"cilvēks, kamēr nav notiesāts, viņš ir nevainīgs"
Absolūtas muļķība, tas attiecas tikai uz krimināltiesisko jomu, bet nekādi uz valsts amatu ieņemšanas tiesībām. Turklāt paša teiktais nekādi netraucē Lembergam citus saukāt par mafiju, politikāņiem, angažētiem, bez kādiem tiesas spriedumiem.

Meli, ka Jurašs ir apsūdzēts smagos noziegumos.

Muldēšana, ka braucis uz Rīgu, lai ar Šleseru vestu feikas sarunas.

Izvairīšanās atbildēt par potenciāliem koalīcijas partneriem.

Izvairīšanās atbildēt par sankcijām krievijai.

Burtiski ar pāris sekunžu starpību pateica, ka "- Es jums gribu pasvītrot, ka man ļoti nepatīk, ka mums diktē, kā mums lemt" un, ka "es tā kā vairāk skatītos uz amerikāņiem, ko viņi dara. Un ieklausītos viņu rekomendācijās."

Sapīšanās melos par NATO.

Atbildēt

vnk

18.09.2022. 23:12

tantuks raujas pēc Ordeņa ! Visiem propagandistiem iedeva , viņa palika bešā! bet Hūte izrādījās , ka nav pa zobam . Vieglāk ar kādu Kabanovu&Co

Atbildēt

anti soross

18.09.2022. 22:57

»

drīzāk

Jāapbrīno ir žūrnālisti, jo es tam muldoņam un melim būtu iedevis bietē, jau pirmajās 5 minūtēs


nosauc Latvija zurnalugu ,kurs nav sorosits,biete devej !

Atbildēt

fakts

18.09.2022. 22:22

»

HT

It kā visu pareizi saka Lembergs. Arī Pīlēns ar saviem cirvjiem. Arī bļauris Pabriks un tinteszivs Vanckars, pretendējot uz ministru prezidenta amatu. Krištopans arī redz, ka ekonomiku iznīcina...


Lembergs ir smagos noziegumos apsūdzētais no apsūdzības uzrādīšanas brīža līdz brīdim, kad stājas spēkā nepārsūdzams tiesas spriedums.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: