Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Egils Levits ir apņēmies sagatvot likumprojektu, lai atņemtu valsts naudu KPVLV, jo tā ir izjukusi. Es piedāvāju citu risinājumu - IZBEIGT PARTIJU FINANSĒŠANU NO VALSTS BUDŽETA UN ATJAUNOT GODĪGAS VĒLĒŠANAS! Jau ir izzagti vairāk nekā 10 miljoni tautas naudas, kas ir iepludināti partiju kasēs! Pietiek zagt valsts naudu!

Atstāsim vēl atlikušos 4 miljonus vajadzīgākām lietām! 16 miljoni - tā ir summa, ko Saeimā ievēlētās partijas paņem savām vajadzībām! Šādu likumu partijām ir uzdāvinājis Levits!

Neviena partija pirms vēlēšanām nesolīja, ka paņems tautas naudu no valsts budžeta šādā veidā! Tā ir tautas naudas piesavināšanās tīrā veidā, kas ir likvidējusi godīgas vēlēšanas Latvijā!

GODĪGAS VĒLĒŠANAS VAJAG ATJAUNOT! Nevar būt godīgas vēlēšanas, ja vienas partijas saņem miljonus, bet citas nulli! Nevar būt godīga konkurence, ja vienai partijai no valsts budžeta piešķir milzīgu naudu, par ko pirkt reklāmu un medijus, bet otrai nav nekā! Vēl vairāk - tās finansēšana no privātiem līdzekļiem ir maksimāli ierobežota tā, ka nekādu kampaņai nozīmīgu naudu savākt nevar.

Pie varas esošā VARAVĪKSNES KOALĪCIJA ar šo negodīgo partiju finansēšanas likumu ir izdarījusi visu, lai PIE VARAS PALIKTU MŪŽĪGI, sev piešķirot valsts naudu, bet jaunajām partijām finansējumu liedzot! Par godīgu politisko konkurenci šādā sistēmā nevar būt runa!

Tāpēc BEIDZIET ZAGT VALSTS NAUDU, LEVITA KUNGS, UN ATJAUNOJIET GODĪGAS VĒLĒŠANAS LATVIJĀ! Tāds ir mans priekšlikums.

Pašvaldību vēlēšanās Latvijā piedalījās 34% iedzīvotāju! VARAVĪKSNES KOALĪCIJA GRIB, LAI SAEIMAS VĒLĒŠANĀS PIEDALĀS PĒC IESPĒJAS MAZĀK CILVĒKU! VARAVĪKŠŅAINIE GRIB, LAI AR 51% no 34% TIEK VADĪTA VALSTS!

TĀTAD 18% VĒLĒTĀJI VAR IEVĒLĒT SAEIMAS VAIRĀKUMU, KURŠ IEVĒLĒS NĀKAMO VALDĪBU UN PREZIDENTU! TĀ IR VALSTS NOZAGŠANA! Tas ir jāapstādina! Latvijas Prezidents ir jāvēl Tautai!

Novērtē šo rakstu:

116
18