Menu
Pilnā versija
Foto

Levita - Ēlertes branža

Skumjais Bruņinieks · 05.05.2021. · Komentāri (41)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

C vilnis

16.05.2021. 18:51

Cilvēks kažoku var nomainīt,dzīvnieki kažoku nevar mainīt,dubultā morāle,skeleti skapī un ja vēl par to maksā,ko pa naudu neizdarīsi!...

Atbildēt

slikta komanda

10.05.2021. 06:23

vai tas, kurs tādu savāc, ir labs?

Atbildēt

gunars

09.05.2021. 19:24

»

sedan

pilnīgi pareizi,partija tā ir cilvēku kopa ar ideoloģiju un mērķi,bet mums ir tikai ekonomiskie grupējumi


Nav nekadu partiju, bet ir noziedzigi grupejumi, kas savu interesu laba apzog vienkarso tautu. Kad vienreiz to tauta sapratis.

Atbildēt

sedan

09.05.2021. 18:03

»

fakts

Pār vienu kārti jāmet visas partijas un visi partijnieki,jo,tie ir kriminālnoziedznieki


pilnīgi pareizi,partija tā ir cilvēku kopa ar ideoloģiju un mērķi,bet mums ir tikai ekonomiskie grupējumi :((

Atbildēt

kroplītim

08.05.2021. 19:51

»

Protobalts

Augļotāju ,oligarhu ,politiķu ,piar žurnalistu brandža ,kura nozagusi (zog) tautas tiesības lemt...


Levita senči nav no Palestīnas, varbūt labāk, lai tavi slimie asinskārie krievu draudziņi repatriējas, kamēr nav izbeigti kā traki suņi

Atbildēt

es

08.05.2021. 14:20

arī vienotībā esmu vīlies.Ko tad Dombrovskis iepriekšŗjās krīzes laikā tādu izdarīja,ka fani tik ļoti slavināja?vienkārši aizņēmās naudu,kas tautai jāadod.Tagat tas pats:(

Atbildēt

Protobalts

07.05.2021. 11:37

Augļotāju ,oligarhu ,politiķu ,piar žurnalistu brandža ,kura nozagusi (zog) tautas tiesības lemt!
Dombrovskis ,Sāaras mazdēls ar savu igauņu draugu (vai radu )Hansu Lujik ,jo viņa vecmāte igauņu ēbrejiete ,no vienas puses uzgrūž mums kredītus ar ES augļotāju starpniecību ,no otras ,abi ar iepriekšmineto Hansu ir īpašnieki,kredītu piedziņas kantorim Inkasso lv-lt-ee,un nu jau iespejams varbut tēmē uz paplašināšanos Baltkrievijas ,Ukrainas virzienā .
Un otrs viņu "starptautiskais "rūpals"Delfi ".
Caur vienu resusrsu reklamē kredītus ,caur otru velk 9 ādas .
Tāpēc ,mums skaidri janošķir graudi no sēnalām ,baltieši no augļotāju kagortas (zagļiem ),un nekādā gadījumā viņi nav jabaro ,jauztur augļotāju kuplās ģimenes ,jo viņīem ļoti patīk jāties ,jaatražo 2 pas.kara .laikā iekavetais ,tapēc kuplas ģimenes ,kamēr mēs izmirstam ,uzturot ar saviem grašiem okupantus ,ka Dombrovskis ,Levits ,jau te pieminetā Ēlerta ,un visa tā diaspora jūdu ,kura veic pret baltu etnosu genocīdu .
Gaidu ,kad Levits ,ņems piemēru no sapratīgās Kogana meitas ,un repatriēsies uz Izraēlu -man te zagļi ,meļi ,tautas iznīcinātāji nav vajadzīgi .Nekas kopīgs ar baltu (aziātu) etnosu jums nav ,mums pilnīgi atšķirīgas kultūras ,mentalitāte ,un izpratne par cilvēka goda prātu. To apliecina tieši bezkaunīgā jūsu izkaisīti diasporu veģetācija (parazitēšana ) uz ļoti daudzām tautām ,kurām ģenētiski neesat piederīgi .
Mums ir zināmi jūsu nelietīgie plāni ,un viņi nepiepildīsies ,mūsu valstis attīstīsies citā rakursā ,bez jūdu kristietības ,bez agonējošā Kristus krucifiska tēla baznīcās.
Lūdzu pamest Latviju ,izbeigt okupāciju ,no Levita ēbreju diasporas puses ,un drīz visas Eiropas Savienības valstis jūs nokratīs ,kā nokratīja USSR ,15 tās valstis .

Atbildēt

motorhead 1916

07.05.2021. 05:44

Spljaut, spljaut...Kam tad shaujamierochi izgudroti?

Atbildēt

Jānis Ivanovskis

06.05.2021. 21:33

artiķelītis un attiecīgie komenti iecerējuši "aptaisīt Latvijas augstākās amatpersonas", BET, ļaunums vienmēr zaudē un paliek tikai pašu sirdsapziņas galēšanai...

Atbildēt

vcb

06.05.2021. 17:12

Baigais bruņinieks atradies. Ja pat internetā baidās parakstīties ar savu vārdu un uzvārdu, tad reālajā dzīvē vispār nevarēs pār lūpu pārspļaut! Tukša ļurināšana.

Atbildēt

to vovans

06.05.2021. 14:32

»

vovans

draugs žigli pieskrien klāt Ēlertei un, eleganti paceļot kāju, izdara to... nu, Jūs jau labi saprotat, ko


Uz visām četrām debespusēm bez sapiera nekā. Nedomā taču četrus zirgus izmantot un kur tos ņemt?

Atbildēt

.

06.05.2021. 14:30

»

abcd

Par šo reklāmu Ēlerte un Ašerādens noprihvatizēja Dienu par sviestmaizi un apzaga visus savus kolēģus


Viņi apzaga ne kolēģus, tie izdzimteņi, "Latvijas ceļa" čekistu, komunistu un pederastu apdziedātāji, pievāca visas tautas mantu

Atbildēt

vovans

06.05.2021. 10:32

»

urinet uz sorositiem,tas ir kas jauns !

agrak meta ar olam,tomatiem ,sad tad ar tortem un iznemuma gadijumos pederastiem ar sudiem.bet uzrinet virsu ,tas ir inovativi


uzrinet virsu ,tas ir inovativi
………………
Nav vis – kāds mans čoms, demobilizējies no dienesta pad. armijā, apmīza vienam praporšķika zābakus!

Atbildēt

vovans

06.05.2021. 10:27

»

ABC

Ja par Ēlerti, tad pirmām kārtām vajag atcerēties, ka viņa un viņas taure - Diena - bija tie, kas Latvijai uzgrūda Šķēli. Skanēja asi iebildumi pret Sķēles celšanu premjera amatā, bet Ēlerte sarīkoja kampaņu un panāca sau, bet ŠAķēles kritiķus aprēja un nozākāja. Lervita lielākā kļūda ir šīs samaitātās...


Lervita lielākā kļūda ir šīs samaitātās sievietes ievilkšana savā galmā.
………………..
Nav taisnība – Ļovas lielākā kļūda ir tas, ka viņš nepalika Šlēzvigā-Holšteinā, kur viņam bija darbs atbilstoši spējam, proti, krievu valodas tulks!

Atbildēt

vovans

06.05.2021. 10:09

draugs žigli pieskrien klāt Ēlertei un, eleganti paceļot kāju, izdara to... nu, Jūs jau labi saprotat, ko…
…………..
Ar augšminēto izdarību vien nepietiek – šī «biedre» ir pelnījusi, ka viņu aplej ar darvu, izvārta spalvās un padzen uz visām četrām debesspusēm..

Atbildēt

ha-ha

06.05.2021. 08:45

Skatotot šo bijušo okupācijas režïma jaunu un vecāku ideologu 31gadu nepārtraukti translętos ģīmjus,viņu 4.maija paziņojums liecina par viņu brīvlaišanu no Kremļa tiešās vadïbas un varas pārņemšanu savā rīcībā,kas tika nodrošināta ar okupantu armijas klātbütni vēl vairākus gadus un šīs armijas un specvienïbu personāla atstāšanu Latvijā līdz šai dienai zem civilistu maskas.Pat saeimas gaiteņos lïdz šai dienai šivere okupācijas armijas atvaļināti virsnieki,tā neslēpjoties demonstrējot tautai,kas garante šo komunistu un komsorgu varas nepārtrauktïbu.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

05.05.2021. 19:09

Bija vajadzīgi miljoniem gadu, lai cilvēks evolūcijas procesā atbrīvotos no astes.
Jaunā laika politiķi no sirdsapziņas, šī nevajadzīgā, traucējošā atavisma, tika vaļā pāris gadu laikā.
Un pārtapa Vienotībā, kas mūžīgi, kā sū..ds pa virsu peld un negrimst.

Atbildēt

jā jā jā

05.05.2021. 17:59

Jāiespļauj sejā tiiem mēslcilvēkiem Levitam un Elerrtei!!

Atbildēt

kāda vēl šķēle?

05.05.2021. 16:58

»

ABC

Ja par Ēlerti, tad pirmām kārtām vajag atcerēties, ka viņa un viņas taure - Diena - bija tie, kas Latvijai uzgrūda Šķēli. Skanēja asi iebildumi pret Sķēles celšanu premjera amatā, bet Ēlerte sarīkoja kampaņu un panāca sau, bet ŠAķēles kritiķus aprēja un nozākāja. Lervita lielākā kļūda ir šīs samaitātās...


Jēlertes Diena apdziedāja vislielākos izdzimteņus Latvijas pēdējo 30 gadu vēsturē, kas valsts mantu desmitiem miljardu vērtībā izdalīja komunistiem, čekistiem un bandītiem, ar dzīvokļiem apdāvināja Latvijā ievazātos krievus, atstāja valstī ap 100 000 krievu militāristu ģimeņu, atbalstīja Laventu, Tovancevu un citus krievu noziedzniekus noguldītāju apzagšanā un pieņēma Pilsonības likuma "0" variantu, kas paredzēja ikvienam Latvijā dzimušam kroplim automātisku pilsonību.

Atbildēt

ABC

05.05.2021. 16:48

Ja par Ēlerti, tad pirmām kārtām vajag atcerēties, ka viņa un viņas taure - Diena - bija tie, kas Latvijai uzgrūda Šķēli. Skanēja asi iebildumi pret Sķēles celšanu premjera amatā, bet Ēlerte sarīkoja kampaņu un panāca sau, bet ŠAķēles kritiķus aprēja un nozākāja. Lervita lielākā kļūda ir šīs samaitātās sievietes ievilkšana savā galmā.

Atbildēt

sūkājošais bruņurupuci

05.05.2021. 16:35

sūkā sūkā ko tu sūkā

Atbildēt

neko neuzņēmās

05.05.2021. 16:24

»

Tu ļaunais bruninieks

Tu ne melnais, ne baltais, tu skauģu un neliešu bruņinieks. Ja tu saki ko par šo Ēlerti, par Jauno laiku vispār un vēl par daudziem, par "zaķiem", kurus nepiemini, varu piekrist, bet mest par vienu kāri visu pariju - tu esi iekritis grāvī. Visās partijās, arī Vienotībā partijas biedri ir tauta, vēlētāji...


Ja tas morālais kroplis, čekas kājslauķis, Savicka apteksne, alkaša un pederasta Junkera ieroču nesējs, nebūtu atspēries uz Latviju un izmantojot administratīvo resursu, nebūtu savas alkatības un stulbuma sekas, proti vairāk kā miljonu latu lielo parādu uzkrāvis uz sabiedrības pleciem, šodien būtu izputējis sūds uz kociņa, kas līdz sava tukšā un noziedzīgā mūža galam būtu parādā bankai.

Atbildēt

ādas stabules pūtējam

05.05.2021. 16:17

Nav jāpārstāv politgrupējumi, lai būtu skaidrs, ka Bordāns un visa LC komunistu un pederastu banda par nodarīto latviešu valstij un tautai jau liekus 25 gadus maitā mūsu mīļās planētas gaisu.

Atbildēt

bruņiniekam

05.05.2021. 15:56

Bet daži no Zatlera partijas vēl tagad ir apritē - Pavļuts, Rinkevičs u.c. Tad par ko kreņķis? Oligarhi pagājuši maliņā it kā.

Atbildēt

!

05.05.2021. 15:51

»

Tu ļaunais bruninieks

Tu ne melnais, ne baltais, tu skauģu un neliešu bruņinieks. Ja tu saki ko par šo Ēlerti, par Jauno laiku vispār un vēl par daudziem, par "zaķiem", kurus nepiemini, varu piekrist, bet mest par vienu kāri visu pariju - tu esi iekritis grāvī. Visās partijās, arī Vienotībā partijas biedri ir tauta, vēlētāji...


pilknabis(dombrovskis) ir lielakais nelietis un noziedznieks modernas Latvijas vesture !gatavs kipu sava pauri uzmaukt ,lai tikai svf Latviju varetu iztirgot un latviesus izdzit no dzimtenes ara.Loti zel,ka prezidents Berzins so nelieti tikai saraudinaja ,bet neiesedinaja cietuma par zagsanu,korupciju un 3a aferu !

Atbildēt

WWW

05.05.2021. 15:47

Ja kādam vēl nav pielecis, tad bijusī fašistiskās Padomju Savienības komunistiskās partijas biedrene Ēlerte, atrodas tieši tur, kur tai arī ir jāatrodas.

Atbildēt

urinet uz sorositiem,tas ir kas jauns !

05.05.2021. 15:46

agrak meta ar olam,tomatiem ,sad tad ar tortem un iznemuma gadijumos pederastiem ar sudiem.bet uzrinet virsu ,tas ir inovativi.

Atbildēt

Pipo Franko

05.05.2021. 15:39

Mondāno zīmju nenozīmība - Marsels Prusts. Jeb man atgādināt par aristokrātu balli. Bet tad tev pielec - fašistu saiets. Tāpat kā divas meitenes dejo un saskaras ar krūtīm, un paveras debesis, un mums pielec... lūk, attiecībā uz Latviju - paveras debesis, un mums pielec, kas ir šie ordeņi, kas ir šie žurnālisti... Ahmatova malčala. 20 ļet malčala.

Atbildēt

Pipo Franko

05.05.2021. 15:35

Ir skatījums "fašisms". Un tas ir grūts un kvalificēts skatījums. Tas nav žurnālistu pašapliecināšanās skatījums. Tas ir lūzeru skatījums. Dziļs un pareizs vērtējums. Neviens no šiem žurnālistiem sevi nenodalīja. Neviens, visi apkalpoja. Mauku māja, nevis Vatikāns. Bet es saku - fašisms.

Atbildēt

Pipo Franko

05.05.2021. 15:33

1) Sajūta ir noķerta pareizi. Pilnīgi pareizi. Bet to nedrīkst darīt. Vienīgā "vardarbība" ir ignorēšana. Nedrīkst iekrist linčošanas un paštiesāšanas kārdinājumā, jo sistēma taisnību nerada. Mēs runājam par fundamentālu netaisnību, LOGOSA līmeņa netaisnību - "Mēs esam ievainoti esamībā". Merabs Mamardašvili. Mēs dzīvojam ļoti tumšos laikos. 2) Domburs būs godavīrs, ja atteiksies no ordeņa, jo tie, kas sevi mīl, tie sevi pazudina. Tā ir bandas inscinēta žurnālistu turēšana suņa iebarošanas attālumā. Neviens no šiem žurnālistiem tiešām svarīgās lietas NEATSPOGUĻOJA. Tie visi ir kompartijas monopola inspirēti mediji. "Kontroles sabiedrība ir informācija" Žils Delēzs


Atbildēt

Q

05.05.2021. 15:26

Ēlerte, šī sabrauktā varde nav pat spļāviena vērta!

Atbildēt

Tu ļaunais bruninieks

05.05.2021. 15:19

Tu ne melnais, ne baltais, tu skauģu un neliešu bruņinieks. Ja tu saki ko par šo Ēlerti, par Jauno laiku vispār un vēl par daudziem, par "zaķiem", kurus nepiemini, varu piekrist, bet mest par vienu kāri visu pariju - tu esi iekritis grāvī. Visās partijās, arī Vienotībā partijas biedri ir tauta, vēlētāji un viens no otra neatšķiras, tikai to ielikteņi ir atšķirīgi. Kāda deputāte no Vienotības man teica : "es tur neko nevaru padarīt, mani neviens neņem vērā, visu nosaka kaut kāda melnā grupa, nauda un ietekmes iepirkumi.

Man nepatīk, ka tu apķēzi Valdi Dombrovski - viņš nav to pelnījis. Atrodi citu, kurš valsti varēja izvest no krīzes 2008.- 2009.- tajā? Kurš bija spējīgs piedāvāt ko labāku, kur ņemt līdzekļus, ja ne "aizņemties" no tautas. Paņemt no naudasmaisiem - pamēģini, tevi samals, nositīs, nošaus.

Neviens neuzņēmās to risku, ko uzņēmās Valdis Dombrovskis. Kādēļ un neko labāku neviens cits nepiedāvāja, kā iziet no krīzes un valsts finansiālās sistēmas sabrukuma un kādēļ neviens neuzņēmās vadīt valsti? Nebija neviena. To, tev šaurajai pierei nesaprast, kā visus apķēzīt un nomelnot. Kur bija TB/LNNk, ka neko neiebilda, kur bija ZZS, kur bija citi. Stāvēja malā un skatījās, ka Valdis Donmbrovsksis sevi pakļauj prestiža graušanai.Un zini, ka bez TB/LNNK un ZZS atbalsta arī Dombrovskis neko nebūtu izdarījis to, ko izdarīja, bet viņš vadīja, ierosināja, glāba. Un visi citi opozīcija klusēja. Nē atbalstīja, neko nepiedāvāja citu, labāku. Pat šis Godmanis apbrīno Dombrovska uzņēmību, sakot, ka viņš, Godmanis nometa valsti viņam un Dombrovskis darīja, ko var. Ne jau Dombrovska dēļ Latviju atstāja simti tūkstoši. Tas notika pirms viņa. Protams, prombraukšana turpinājās un turpinās. Ja tev ir kaut cik smadzenes, tad nerādi savas dumjības, ja tevī, tavā galvā un tavam sunim daudz sū .... u (es nīstu JL, šo tavu aptaisīto dāmīti un vēl vienu otru, bet bez melnās izkapts) .

Atbildēt

Tālavas taurētājs

05.05.2021. 15:07

»

autoram

Ko tad gaidīji no LC mūdža, kurš kopā ar pārējiem biedriem ēda no Laventa rokas, Bordāna un Zatlera, kurš apkalpoja krievu bandītus un čekistus: Meļņiku un Zaharjinu, kas ēda saslaukas no Lemberga galda un uzdzīvoja bandītu, čekistu, mauku un pederastu "Jaunā viļņa" ballē


Laikā, kad pilnīgi visi politgrupējumi ir uzklupši Bordānam, es vienkārši neredzu citas alternatīvas. Ja vēl kāds bija, šajā čekas kontrolētajā zemes pleķī, tad ir jau nogalināts, bezvēsts pazudis vai dziļā pagrīdē aiz Latvijas robežām.

Atbildēt

autoram

05.05.2021. 14:54

Ko tad gaidīji no LC mūdža, kurš kopā ar pārējiem biedriem ēda no Laventa rokas, Bordāna un Zatlera, kurš apkalpoja krievu bandītus un čekistus: Meļņiku un Zaharjinu, kas ēda saslaukas no Lemberga galda un uzdzīvoja bandītu, čekistu, mauku un pederastu "Jaunā viļņa" ballē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: