Menu
Pilnā versija
Foto

Levita jaunvārdi un to tulkojums

Cilvēks trīs četrinieki · 21.11.2019. · Komentāri (60)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jaunvārds

01.01.2020. 13:12

Bezpriekšādnieks ēbrejs

Atbildēt

Smart

12.12.2019. 21:19

Var gudrot šādus kroplus vārdus bezgalīgi. Piemēram: tautiegūšana, kretīngriba, idiotne, reidervērtība, vieneprāts.

Atbildēt

corrupted

12.12.2019. 21:14

Nu, un kas tālāk? Pajokojāt par vienu vecu ebrēju un būs jums likteņkopošanās valststurpinātība, jo tāpat neko nespēsiet izdarīt, deģenerātu un priekšnieku pielīdēju tauta.

Atbildēt

Ezis

04.12.2019. 06:53

»

lauķis

Dabā vispār prezidentu nav


Visiem dabā pa prezidentam!

Atbildēt

Izgaismosim pieminekli

30.11.2019. 23:53

Šovakar žīdi noliek sveces pie brīvības pieminekļa. Vieta varēja būt pie krievu falla vai mežā kaut kādā rumbalā.

Atbildēt

"Vienvērtīgais"

25.11.2019. 12:02

»

HA!

Kāds viņš var būt jurists ar tik minimālu juridisko izglītību ? Katrai valstij vajadzēja sūtīt uz ES savu pārstāvi. LC atrada savu. Partija izbeigusies savā nāvē, palicis tās pārstāvis13. Saeima pretēji likumam par algu paaugstināšanu mediķiem, ignorēja sociāli atbildīgas valsts principus, ar kuriem lielās VP E. Levits. E. Levits aicina noregulēt pretrunas starp likumu par mediķu algu palielināšanu un apstiprināto 2020. gada budžetu. Bet tam vairs nav nekādas nozīmes, tās ir tukšas runas. Smagās sekas, tūkstošiem mediķu protestu pie Saeimas ēkas 2019. gada 7. novembrī un vēlāk darbvietās, materiālie un morālie mediķu zaudējumi, protestējot, visas sabiedrības, pilsoņu kopuma, zaudējumi protestu laikā, nesaņemot medicīnas aprūpi, mediķu aizbraukšana, kas sekos, nesaņemot ar likumu plānoto algas pielikumu, visas sabiedrības zaudējumi, aizbraucot mediķiem uz valstīm, kur atalgojums adekvāts, ir jau iestājušās, jo E. Levits neplāno atgriezt 2020. gada budžetu atpakaļ 13. Saeimai pārskatīšanai, lai to veidotu saskaņā ar likumu par mediķu algu palielināšanu. Minētās sekas ar E. Levita bezdarbību, neatgriežot 2020. gada budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai, pielīdzināmas smaga kriminālnozieguma sekām, E. Levitam "vienvērtīgi" pašam uzņemoties pilnu atbildību par minētajām sekām, kas pielīdzināmas kriminālnozieguma sekām par valsts nodevību VP amatā.

Atbildēt

Niknais

24.11.2019. 19:36

»

:)

Lauķa kungs! bet ar ko Jūs atšķiraties no šiem atkritumiem? Kādas ir Jūsu 5 galvenās atšķirīgās pazīmes


Lauķis dzer par savu naudu
Lauķi nealgo no budžeta
Lauķim nav personīgas, visas tautas algotas maukas
Lauķi neviens nefotografē un necitē
Lauķim ir priekšāda

Atbildēt

pielīdēju bars

24.11.2019. 12:21

»

cilveks444

Varētu jau justies gandarīts, ka mans ironiskais komentārs par "valsts gribuli" Levitu ir ievietots portālā "Pietiek.com". Gan, jāpiebilst, bez saskaņošanas ar mani, taču jāsaka, ka tas tik tiešām bija "Pietiek.com" komentāru sadaļā manis pievienots. Tāpēc neesmu dusmīgs, ka tas ticis izmantots, kā ...


Pielīdēja Beitnere žīdiņu viņa sakompilēto runu ķieģeļa (ko sauca par grāmatu) prezentācijā nosauca par "nācijas tēvu", Čebotarenoka murgoja par "puisēnu, kas piedzimis ar zilām acīm", DĪvāns bija izvilcis vecas bildes, lai slavinādams parādītu, ka pats nemaz nav bijis pārbijies..., vecā komuniste un VDK stučītāja "Laima" - Māra Zālīte, kā parasti, samurgoja visvairāk: gan par "spīdekli pie debesīm" utt.

Atbildēt

ES

23.11.2019. 23:09

»

Nezin kāpēc

balsojot ar plusu, balsojas mīnuss. Dīvaini. Skaidrojumi ģeniāli


Jā tieši tā notiek - plusu pielikt nevar!

Atbildēt

Jokohama

23.11.2019. 17:40

Glumjš tipiņš!

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

23.11.2019. 13:12

»

VB

Būtu labāk, ja mēs vispirms palasītu viņa drukāto presē... un tad vērtētu ar vienu / pāris vārdiem


Vai nāks piektais gads?

2019. gada 7. novembrī tūkstošiem mediķu no visām Latvijas pilsētām rīkoja streiku un protesta akcijas pie Saeimas ēkas Rīgā, Jēkaba ielā, protestējot pret to, ka ar likumu uzņemtās saistības palielināt mediķu algas MP K.Kariņa valdība nepilda. Mediķi jūtas izmisuši un apkrāpti! VP E. Levits, bijušais ET tiesnesis, kuram patīk izteikties par tiesiskuma jautājumiem, "sociāli atbildīgu valsti", izvairās komentēt šo valdības prettiesisko rīcību. Protestos atskanēja aktīvs aicinājums atlaist Saeimu.

Nepanākot vienošanos par atalgojuma garantiju izpildi, mediķi plānoja turpināt protestēt un visā Latvijā rīkos akciju "Nolaid karogu, iededz sveci!", no 8.novembra līdz 13.novembrim lielākajām slimnīcām, ģimenes ārstu praksēm un citiem aizdedzot sveces, kā arī pusmastā nolaižot valsts karogu, informēja Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvji.


Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta arī aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas scenāriju principiem. Kad mītiņotāji tika pārvērsti par pūli un pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, bet policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja tikai pa Jēkaba ielu gar Saeimas ēku, kur to sagaidīja gumijas ložu šaujamrīkiem bruņoti policisti, kas pret pūli atklāja uguni, vienai personai izšaujot aci. Nemieru apspiešanai policija bija nosūtījusi norakstīšanai paredzētus policijas auto. V. Zatlers iepriekšējā dienā, 2009. gada 12. janvārī aizlidoja uz Īriju "it kā tikties ar latviešiem". Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai. Aizturētās personas tiesāja pēc krimināllikuma pantiem, kas bija ārkārtīgi bargi un bija spēkā no LPSR laikiem. Aizturēto A.A. Bērziņu cietumā sita un spīdzināja, notiesāja ar tiesas spriedumu, kas bija pretrunā citam tiesas spriedumam. Satversmes tiesa, kuras pienākums ir novērst šādas situācijas, nereaģēja.


Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.Šodien VP E. Levits ir tāds pat cionistu ieliktenis- marionete kā ka savulaik VP V. Zatlers. E. Levits nekad nerosinās atlaist Saeimu, jo šī Saeima ar viņa "skolnieku" no Vācijas, Minsteres laikiem, MP K. Kariņu ir daudz labākās izredzēs savā varas korporācijā pret latviešu un Latvijas tautām.Visas sistēmas - izglītības, medicīnas, tieslietu utt. ir speciāli ar lēmumiem un likumiem radītas divsejainas. Viena ir godīgā nabadzīgo daļa - pilnīgi beztiesiska un tiek reāli iznīcināti un tā ir lielākā, vājākā sabiedrības daļa, kura tic valstij un domā, ka valsts godīgi par to rūpējas.Otra puse visu sistēmu ir bagātāko daļai - ārsti, privātpasniedzēji - privātskolas, kurās iemāca un iemācās, kur nelieto mobilos t. un planšetes, tiesību sistēmā bagātie ar kāju atsper tiesas sēžu telpu durvis, kurās tos ieved Kolaboranti.Ar cionistu Saeimas darba stratēģiju, manipulējot ar Saeimas deputātu nezināšanu un aprobežotību, varaskāri un slavaskāri, naudaskāri un privilēģijām, Saeimas prezidijs sasniedz cionistiem vajadzīgo likumdošanu. Cionisti ir vienā pajūgā speciāli iejūguši tīršķirnes rikšotāju un klibu, nodzītu zemnieka zirdziņu.Reāli apjāja medicīnas godīgos darba darītājus. Saeima pat, maldinot lētticīgos, ar Saeimas pr-jas I. Mūrnieces manipulācijām savulaik pieņēma likumu! Labi zinot, ka pāri pieņemtajam likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ir hierarhiski augstāks - budžeta likums. Likums par nāk. gada valsts budžetu. Mediķi nav juristi un tika maldināti.Tagad cionistu kalpone I. Mūrniece atvainojas. Viņa savu atvainošanos var sev pati iebāzt vistumšākajā vietā.

Atlaist Saeimu ar "nāves eņģeli" - slepkavu veselības ministrijā I. Viņķeli, kura tika īpaši apmācīta ASV cionistu skolā, kura turpina A. Čakšas iesākto genocīdu!

Atbildēt

Cyril

23.11.2019. 05:50

«Остопиздеть» — надоесть.

Atbildēt

HA!

22.11.2019. 20:04

»

švamme

Dažas no Šizofrēnijas pazīmēm...


Kāds viņš var būt jurists ar tik minimālu juridisko izglītību ? Katrai valstij vajadzēja sūtīt uz ES savu pārstāvi. LC atrada savu. Partija izbeigusies savā nāvē, palicis tās pārstāvis.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

22.11.2019. 18:18

§1

Vienvērtība -> ir jau vārds līdzvērtība,
Levits varbūt tulko no
equality;

§2
kopējais labums ir

https://en.wikipedia.org/wiki/Common_good,

bet tam ir vairākas nozīmes.

Atbildēt

:):):):):):)

22.11.2019. 15:34

»

fakts

Levitam nav pat augstākās juridiskās izglītības,tikai goda doktora nosaukumi,turklāt melīgs radījums


Un ar anonīmu ķengāšanos un naidu pret visu - arī ne :)

Atbildēt

:)

22.11.2019. 15:32

»

lauķis

Mani Levita jaundarinājumi ne mazākā mērā neskar


Lauķa kungs! bet ar ko Jūs atšķiraties no šiem atkritumiem? Kādas ir Jūsu 5 galvenās atšķirīgās pazīmes?

Atbildēt

si-si-dra

22.11.2019. 14:35

»

Uldim P.

Pievienojos Jūsu viedoklim


Veee, pašam(-ai) ne sevis un tamlīdzīgiem likteņkopīgajiem vēmiens nenāk?

Fui, cik zema līmeņa vienvērtīga pakaļlīšana...

Atbildēt

Veee

22.11.2019. 14:23

Fui, cik zema līmeņa raksts...

Atbildēt

ja godīgi

22.11.2019. 13:23

tad Levits pareizi nerunā ne latviski,ne angliski.Un tas viņa izskaidrojums viņa sadomātam vārdam -vienvērtīgs-ir godīgi sakot muļķigs.Latviešiem ir gan vārds vienlīdzīgs,gan arī vērtīgs,tātad ļoti labi ar esošo vārdu krājumu var salikt skaisti kopā teikumu.Vienkāši viņš ilgi dzīvojis ir ārzemes un tapēc arī latviski pareizi grūtāk izteikties.Bet salīdzinoši ar viņa kundzi levitam lat.val.ir laba.

Atbildēt

jurisx

22.11.2019. 12:57

»

Uldis P.

Egils Levits ir Latvijai izcils Prezidents- izglītots, gudrs, labām oratora spējām un labu valodu. Ja kādam pretenzijas pret kādu vārdu, tad pašķirstiet latviešu klasiķu darbus. Tāpat skaidrs, ka Prezidents nav marionete, nav aprobežots, kuram būtu jālasa kāda cita rakstīta runa. Pēc stila varēja saprast...


Visi demagogi ir apveltīti ar raitu valodu. Bet par to runāšanu angļu mēlē-runā kā kārklu vācietis , vidusskolēns runā labāk. Runāt ir viens , darīt -cits. Lai teiktu , ka ir izcils- jabūt kaut kādam nozīmīgam veikumam tautas labā. Bet tā visa NAV . Sanāk , ka Jūs pats esat izcils glumeklis un pielīdējs , slavas dziesmu sacerētājs.Kauns.

Atbildēt

Kaža

22.11.2019. 11:52

»

Uldis P.

Egils Levits ir Latvijai izcils Prezidents- izglītots, gudrs, labām oratora spējām un labu valodu. Ja kādam pretenzijas pret kādu vārdu, tad pašķirstiet latviešu klasiķu darbus. Tāpat skaidrs, ka Prezidents nav marionete, nav aprobežots, kuram būtu jālasa kāda cita rakstīta runa. Pēc stila varēja saprast...


Okupācijas armijas virsnieku atstājējs,Abrenes atdēvējs,komunistu un čekas aģentu puča organīzētājs un gudrība.Šāda gudrība var piemist tikai gudram pretinieku aģentam,bet,ja latvietis pievienojas šādai gudrībai,tad tas ir dumji atklāts ietekmes aģents,kuri jau 30 gadus velk Latviju uz bezdibenī.

Atbildēt

Pilsonis

22.11.2019. 08:56

»

švamme

Dažas no Šizofrēnijas pazīmēm...


Tu galīgi dumjš esi vai kā? Kam rūp latviešu tautas liktenis rietumos? Viņi paši vismaz simtiem gadus paverdzināja, slepkavoja, izzaga citas tautas. Un tagad pēkšņi viņiem rūpēs latvieši, kurus tai skaitā viņi paverdzināja.
Smadzenes tev kā švammei, tur tiesa

Atbildēt

lauķis

22.11.2019. 05:56

»

švamme

Dažas no Šizofrēnijas pazīmēm...


Paldies.
Lielākā cilvēku daļa šos faktus nemaz nezina, ,,sabiedriskajiem,, medijiem šī tēma ir tabu.

Atbildēt

cilveks444

22.11.2019. 02:33

Varētu jau justies gandarīts, ka mans ironiskais komentārs par "valsts gribuli" Levitu ir ievietots portālā "Pietiek.com". Gan, jāpiebilst, bez saskaņošanas ar mani, taču jāsaka, ka tas tik tiešām bija "Pietiek.com" komentāru sadaļā manis pievienots. Tāpēc neesmu dusmīgs, ka tas ticis izmantots, kā atsevišķs "Pietiek.com" lasītāja, kāds patiešam esmu, viedoklis. Tomēr piebildīšu, ka mans lietotājvārds gan ir - vai nu "cilveks444" (pietiek.com un twitter), vai "cilveks trijicetrinieki" (Delfos un NRA"). Lietotājvārdu "cilvēks trīs četrinieki", es tomēr neizmantoju. Un par "nācijas tēvu", kad tika sarīkota Levita un viņa sacerējumu sīrupainā reklāmas kampaņa, Levitu nosauca, kā varējām vērot TV, JKP censone - Beitnere-Le Galla.

Atbildēt

Cyril урод

22.11.2019. 01:53

»

Cyril

урод латыш


дебил cyril

Atbildēt

Да

22.11.2019. 01:17

»

Cyril

урод латыш


Все уроды

Atbildēt

Niknais

22.11.2019. 00:46

»

érgla knàbis

Šajà smirdošajà postpadomijas caurumà katrs Kakuédàjs jùtas kà patriots, kaut neko nejédz no svaigu izkàrnìjumu garśas


knàb suudà regulàri, aborta upuri Kakuédàjs kas jùtas kà patriots no svaigu izkàrnìjumu garśas !

Atbildēt

érgla knàbis

22.11.2019. 00:36

Šajà smirdošajà postpadomijas caurumà katrs Kakuédàjs jùtas kà patriots, kaut neko nejédz no svaigu izkàrnìjumu garśas

Atbildēt

Niknais

21.11.2019. 23:37

Skursteņkrāsns- Iedzimtās bailes

Svaigcaurums-kancelejas vadītāja

Schlampenpelz - ginekoloģe vācijā

Viedpatriotisms- priekšādas protēzeAtbildēt

kas tad nu/??

21.11.2019. 22:46

»

izskatās, ka

preža kancelejā izveidota jauna troļļu ferma sava fīrera aizstāvēšanai


Vai tad ar likumu ir aizliegts par prezidentu pateikt arī kaut ko labu?tā jau nekad nav bijis un nebūs,ka pilnīgi visi kādu ienīdīs un apmelos vai arī aizgūtnēm slavinās.Pat K.Ulmanis nepatika pilnīgi visiem.Autors laikam gribējis izlīst no ādas,jo "atjaunotne"ir Raiņa "jaunvārds" nevis Levita.Visa tā nenormālā gānīšanās...izskatās,ka kādi par to ļoti bagātīgi atalgo tādus rukus,priedīšus,raimondus u.c. darboņus,kuriem ir laiks diennakti pavadīt pie datora,lai gānītu Levitu.Pārāk uzkrītoši tas notiek.prātīgāk būtu drusku piebremzēt,citādi vienkāršā tauta sāks domāt.

Atbildēt

!!!!!!

21.11.2019. 21:57

»

Inteliģentais Intelektuālis

Apspriedīsim manikīru


Paviršībai - NĒ !

Atbildēt

Inteliģentais Intelektuālis

21.11.2019. 21:50

Apspriedīsim manikīru?

Atbildēt

par tiem plusiem un mīnusiem

21.11.2019. 21:45

izskatās, ka vainīga ir programma - bieži bremzē rezultāta parādīšanu.
Punktus gan saskaita pareizi, bet parādīšana "ķeras".
Tāpēc ir novērojami gadījumi, kad :
- "nepieņem" vērtējumu(ne + ne - ), bet skaitītāji pieskaitījuši pareizi ,
- izvada vairāku pēdējo vērtējumu summu, piem.: 4, vai pat 6,
- vienlaicīgi izvadās gan aizkavētie + un - vērtējumi(dažādas summas),
- parādās pretējā vērtējuma aizkavētā summa, bet tagad nospiestais atkal "aizķeras"...

Vai nu gļuks programmā, vai uzdarbojies kāds vīruss...

Atbildēt

Tino

21.11.2019. 21:25

Komentāri tiešām dara godu latviešu tautas inteliģencei. Nu žilbinoša gara spozme! Un divgalvainā ērgļa naids pret muguru pagriezušo Latviju, dusmas par to, ka pēc ilgiem gadiem mūsu valstij beidzot ir lielisks prezidents- stipra,izcila personība.

Atbildēt

pietiek lasītājs

21.11.2019. 21:23

Īdiņ,„nācijas tēvu" ir piesaucis izkūkojies idejiskais čekas stukačs A.Priedītis.Gan jau gudrs vīrs bijis,bet saimnieks liek un maksā.Nu bagātini savu trūcīgo vārdu krājumu,bet necel lietas,kuras Tev bruku izraisīs un zarnu noslīdēšanu sēklinieku maisiņā.

Atbildēt

švamme

21.11.2019. 20:57

Dažas no Šizofrēnijas pazīmēm:
neoloģismu (jaunu vārdu) veidošana;
personīgās higiēnas neievērošana, nevērīgums pret apģērbu.

Pēc Latvijas okupācijas 1940. gadā Kadeļu ģimene bija spiesta doties bēgļu gaitās uz Vāciju. Maz zināms ir Kadeļu jaunākā dēla Jūlija ieguldījums vēlākajā Latvijas neatkarības atgūšanā. Kad vecāki pameta Latviju, viņam bija seši gadi. Pēc ģimnāzijas beigšanas Jūlijs aktīvi darbojās baltiešu trimdas organizācijās – vadīja Eiropas Latviešu jaunatnes apvienību un Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) informācijas biroju. 1979. gadā Jūlijs pameta prestižu darbu firmā Bosch un kļuva par PBLA informācijas biroja vadītāju. Piecu gadu darba laikā tieši viņš panāca, ka gan Rietumu prese, gan politiskās aprindas pievērš uzmanību okupētās Latvijas stāstam.
Kadelis ir idejas autors 1985. gadā Kopenhāgenā notikušajam Baltiešu tribunālam, kurā tika izvirzīta apsūdzība Padomju Savienībai par Baltijas valstu okupāciju un represijām pret to iedzīvotājiem. Drīz pēc tam 1986. gadā Jūlijs Kadelis Minsterē mira mīklainā nāvē.
Laikraksts “Frankfurter Allgemeine” viņu nodēvēja par apņēmīgāko Baltijas neatkarības cīnītāju.
Rezultāts: izcilais latvietis Kadelis nogalināts; starptautisks projekts izgāzts; Egils Levits netraucēti kļūst par Eiropas latviešu līderi un par šo darbu iegūst atbalstu no PSRS puses. Šī iemesla dēļ, vēlāk tieši Levits ir vidutājs jeb tilts starp trimdu un LPSR funkcionāriem, „atjaunojot“ Latvijas Republiku un sapludinot LPSR noziedzniekus kopā ar trimdas pretkomunistisko noskaņojumu.
Lai to izdarītu, Levits izmantoja no Kadeļa pārņemto autoritāti un ieguva trimdas uzticību. Lūk iemesls kāpēc PSRS nav starptautiski tiesāta un kāpēc līdz galam netika veikta pilnvērtīga 1918.gada 18.novembra valsts turpināšanas nodrošināšana.

"Hamburgas universitātes juridiskajā fakultātē prof. Lēbera lekcijas esot klausījies arī Levits, atbilstoši viņa “Ziņām” gan bez īpašām sekmēm, jo viņš tur 1983. g. ieguvis tikai “Ref. iur.” un 1989. g. “Assessor iur.”, t.i. ne bakalaura vai maģistra grādu. Juridisko zinātņu doktora grāda un profesora viņam nav. Līdz ar to viņš nekādi nevar pretendēt uz izcila jurista statusu. Hamburgas universitātes Sociālo zinātņu un filozofijas fakultātē, Politisko zinātņu nodaļā 1986. g. atbilstoši “Ziņām” viņš ieguvis “Dipl. - Pol.” - t.i. diplomu (ne bakalaurs) politiskajās zinātnēs.

Atbildēt

Tad šī ziņa ir tieši tev!

21.11.2019. 19:24

»

Uldis P.

Egils Levits ir Latvijai izcils Prezidents- izglītots, gudrs, labām oratora spējām un labu valodu. Ja kādam pretenzijas pret kādu vārdu, tad pašķirstiet latviešu klasiķu darbus. Tāpat skaidrs, ka Prezidents nav marionete, nav aprobežots, kuram būtu jālasa kāda cita rakstīta runa. Pēc stila varēja saprast...


Labrīt visiem! Arī Jubilejas ziņojums. Ja negribat atzīt patiesību un dzirdat vārdu hu js, pizda vai mauka, uzreiz ujobivai ķe, vai aizpisisties! Tauta zajeb anov ski nopriecājoties par "Bondara ordeni"! Bet nepriecājas par valdības lēmumiem, kā vēsta SKĀDES aptaujas. Neskatoties uz to, ka klīniskie Ziemas pils deputādi ahuje ļi, aiz loga Jē- kapu ielā rindā uz diviem zārkiem ieraugot ohujen nuju pūli. Ja no rīta spogulī ieraugāt ķīnieti, pisiet ies prom uz fabriku, bet, ja pidar asu , tad uz Ārlietu ministriju. Ziņas par citiem sūdiem un pišan os būs vēl un naha ļavu. Belamorkanal TV.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: