Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

preambulis

02.08.2020. 11:54

izradas stipri meligs ebrejs.un tadu nacijas tevoci mums iesmereja nacionalie atkritumi.

Atbildēt

Parlamentāro izmeklēšanu

02.08.2020. 10:54

Kad Gobzems organizēs parlamentāro izmeklēšanu par Levitu - Kremļa kurmi kurmja dēlu? Jeb atkal tālāk par plātīšanos netiks!?

Atbildēt

Atkal Indulis Durka no Dikļiem Mikropisans

02.08.2020. 10:48

»

érgla knàbis

Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija


piedirsis uz sprāgšanu visus komentārus ar saviem šizi murgiem un Muļķu zemes muļķa “dzejoļiem”. Pussprāgušais čekas aģents Priedītis arī izlīdis. Pietiek.com kļūst nebaudāms.

Atbildēt

ESMAIJA

02.08.2020. 09:54

Ja atklāti jāsaka, izlasot raksta pēdējo teikumu, jāsaka - man tā cilvēka ir žēl, lai neteiktu - nožēlojams... Pēdējais teikums izsaka visu, to , ka viņš jūtas kā dundurs, kuram pakaļā iedurta smilga.

Atbildēt

Dollārs

01.08.2020. 19:07

Tiesisskums izpaužas ka rēāli sēž aiz restēm nevis tālāk eiropā vai kādā citā klusākā un siltākā vietā.
Tiesiskums ir palicis tālā pagātnē.
Tagad primāri ir kaulainais kapitālisms, patēriņa komforts un rausisms.
Kapā līdzi nepaņemsi sarausto un sagrābto.
Demokrātija lv ir kā solītās ēzeļa ausis.
Varbūt kļūdos, bet zelts silda vairāk nekā dziesmas un dejas.

Atbildēt

Iveta

01.08.2020. 13:32

Mums jau nav demokrātiska valsts, bet karteļu apvienība ir pie varas. Un tās vēlēšanas ir tikai demokrātijas butaforija. Jā būtu demokrātija, tad Saeimā vadošā partija būtu Saskaņā (23), KPV LV(16), JKP (16). Tad būtu realizēta tautas griba, bet tagad apvienojās politbiznesmeņi, kas nelikumīgi sagrāba varu valstī.

Atbildēt

es

01.08.2020. 12:36

neēsmu nekāds saskaņas atbalstītājs,nekad neēsmu bijis,bet tas,ka Levita vārdi ar darbiem neiet kopā tā ir tiesa.To pa pagājušo gadu labi varēja novērot.Cieņa pret šo tukšrunātāju ir pazudusi.

Atbildēt

érgla knàbis

01.08.2020. 12:34

»

Gudri cilvēki ar Ati Priedīti, Arturu Priedīti un Induli Duku

nediskutē, vairs nenolaižas tik zemu


Vai tev utainais cüka pederazd eggmàr kaut ko prasija?
Pavēro paša debilitāti, uzmani to, mēslu vabole!

Atbildēt

Sūda Zariņa kunks ir muļķis un pagātne!

01.08.2020. 11:42

»

Soņa

Zariņa k-gs jums tiek dota s tiesības tik daudz nemuldēt, bet darīt. Saki ko labu Latvijai ir izdrījusi Saskaņa - tikai cilā etnisko nesaskaņu, muld un nedara latvijas labā tik, cik melns aiz naga


Sīkā patiesība ar Gobzemu vienā pajūgā nepavilks Saskaņu! Tirsā viss. Bet nav tik slikti - žīdu cionisti atkal šoa idiotus ar SAB un VDD ievilks 14 Saeimā. Atcerieties manus vārdus! Gobzems ar Zariņu velk Saskaņu!

Atbildēt

TTT

01.08.2020. 09:47

Zaiņš ar būšanu Saskaņā , izšeptēja Rīgu, pilnīgi daudzi vidēji izzaga Satiksmi, būtu klusējis, ne te māvis kā Zariņa govs !

Atbildēt

Q

01.08.2020. 07:37

Levits nav kungs, viņš ir nekaunīgs žīdelis ,kas ienācis latviešu mājā un māca kā tiem jādzīvo, kārtīgs saimnieks tādu nekauņu izvadītu pa durvīm ar pamtīgu spērienu pakaļā!

Atbildēt

6. palātas sanitārs

01.08.2020. 00:09

»

Atkal parāva sūdmašīnu vaļā!

Esiet uzmanīgi kritizēt Induli Duku


Kopies nu atpakaļ uz palātu pie pārējiem galvas slimniekiem, diezgan būsi izpsihojies. Sen jau tev bija laiks nomierinošai špricītei, tad žigli uz podiņu un naktsmiers. Ja nesačurāsi un nesapļūtīsi atkal pilnu gultu, varbūt tevi vēl kādreiz palaidīsim pie interneta.

Atbildēt

Hmm, tiesiskuma kvalitāte

31.07.2020. 22:01

Vairāk sociāslisma, vairāk demeokrātijas, kas to teica.

"Tiesiskuma kvalitātwe - vai nav kaut kas līdzīgs. Tieskums ir vai tiesiskuma nav, trešā varianta nav. Trešai ir tikai vidējais pirksts starp diviem.

Atbildēt

Soņa

31.07.2020. 21:58

Zariņa k-gs jums tiek dota s tiesības tik daudz nemuldēt, bet darīt. Saki ko labu Latvijai ir izdrījusi Saskaņa - tikai cilā etnisko nesaskaņu, muld un nedara latvijas labā tik, cik melns aiz naga.

Ej projām no tās ne-Sskaņas.

Atbildēt

Tu zilais trollis

31.07.2020. 21:54

»

rezumē

Kariņa/Levita kliķe-kartelis ir parazītisks un noziedzīgs veidojums. Kā lai aizslauka mēslainē to


Tu kā krievs - ja kas nepatīk, mauc pa purnu, ar sulīgiem pavadvārdiem.
Tā ir tava kultūra - visi parazīti unnoziedznieki, tu ik tas labais.

Atbildēt

Atis Priedītis

31.07.2020. 19:36

»

tu

aizmirsi vēl arī pašiedomāti "neaiskaramo" l.lapsu nosaukt


Es nosaucu tos cilvēkus par kuriem lielajos masu medijos tiek publicēta galvenokārt jau viņus slavinoša informācija. Savukārt rakstu komentāros tiek aktīvi publicēta pretēja rakstura informācija, kuru lielie masu mediji savukārt pilnībā ignorē. Manuprāt, šiem cilvēkiem pašiem būtu jāsāk atklāti stāstīt par noklusētajiem okupācijas laika notikumiem un savu līdzdalību šajos notikumos. Agri vai vēlu šādas grāmatas tiks izdotas, bet šobrīd šiem cilvēkiem ir iespēja mēģināt kaut kā sevi attaisnot. Kaut vai šādi - "Man nebija citas izejas", "Mani piespieda tā darīt". Bet klusēt un tēlot, ka nekas slikts vispār nav noticis patiesībā ir muļķīgi un pat gļēvi.

Atbildēt

Atis Priedītis

31.07.2020. 19:15

Šobrīd rodas pārliecība, ka grāmata par Levitu ir it kā drosmīgs pieklauvējiens pie durvīm aiz kurām slēpjas daudz, daudz nopietnākas lietas. Nosaukšu to cilvēku vārdus, par kuriem uzrakstītas patiesas grāmatas tiešām būtu sensacionālas, ja vien pietiktu drosmes pieklauvēt un ieiet pa tām durvīm: R.Pauls, Im.Kalniņš, D.Īvāns, I.Godmanis, R.Labanovskis un daži citi. Pat publicējot tikai to informāciju, kas jau šobrīd ir brīvi pieejama internetā, cilvēkos rastos šoka sajūta. Katrs mazais fragmentiņš atsevišķi ir it kā nekas, bet tos apkopojot var sekot psiholoģisks atombumbas sprādziens. Pagaidām, gan cik jūtams visiem joprojām ir bailes aiztikt šos "neaiskaramos".

Atbildēt

vot šitā

31.07.2020. 18:34

»

tieši tā!

Zariņam vispār būtu jābūt zemākam par zāli,bet,redz,kā bezkaunība rullē!Varētu padomāt,ka Zariņš ir kaut kādas mistiskas ezotēriskas partijas biedrs,kura biedri nemaz nav šiverējušies pa RD desmit gadu garumā ar riebeklīti U.priekšgalā,kurš tagad tēlo kārtējo lomu EP?!?Katrs normāls cilvēks ciestu klusu...


Un ievēlēs to Saskaņu atkal. Burovs ar savējiem uzreiz ies roku bučot, un LKS arī. Ka nesanāk atkal Rīgā valdīt!? Vienotība varēs būvēt koncertzāli, kur zags vēl vairāk kā Burovs un co Rīgā.

Atbildēt

Jums pāšām

31.07.2020. 18:09

»

Rūta

Grūti laiki pienākuši bāleliņiem – baigi negribās atzīt, ka «karalis ir pliks


grūti laiki,mīļās meitenes...Visu mūžu jums likās,ka karalī ir savā vietā un elki savā,bet pēkšņi parādījās tāds Levits..Nu sākās briesmīgas šausmas jums un valstij,nu nav vairs labi...Autoritāte kungs Lapsa jau labu laiku jūs brīdina.

Atbildēt

tieši tā!

31.07.2020. 17:54

»

Dille

Saskaņas deputātam nevajadzētu mācīt Valsts prezidentu, ņemot vērā lielo šmuci, kas sataisīta Rīgas domē


Zariņam vispār būtu jābūt zemākam par zāli,bet,redz,kā bezkaunība rullē!Varētu padomāt,ka Zariņš ir kaut kādas mistiskas ezotēriskas partijas biedrs,kura biedri nemaz nav šiverējušies pa RD desmit gadu garumā ar riebeklīti U.priekšgalā,kurš tagad tēlo kārtējo lomu EP?!?Katrs normāls cilvēks ciestu klusu,vai arī nomainītu partiju,ja tik ļoti gribās būt politikā.

Atbildēt

Delfos iepriekš gānījās,

31.07.2020. 17:19

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

tev skauž, kā parasti? Jo pati esi spējīga tikai ķēzīties ar saviem vienādajiem murgiem


bet tagad parvācies uz šejieni, jaunizceptais Pliekšāns ar copy-paste murgiem.

Atbildēt

Dille

31.07.2020. 17:14

Saskaņas deputātam nevajadzētu mācīt Valsts prezidentu, ņemot vērā lielo šmuci, kas sataisīta Rīgas domē

Atbildēt

varētu padomāt, ka

31.07.2020. 16:00

»

Te vēl bez Priedīša saglabājies tāds Ontūns

kurš regulāri pieķēzī komentārus ar vienveidīgiem palaviem


tavi trulas skaudības vienveidīgie pieķēzījumi ir labāki par normālu cilvēku viedokļiem? Piemēra pēc - konkrēti ar ko tavi naida žults ķēzījumi ir labāki par tevis truli apskaustā Ontūna viedokļiem?

Atbildēt

iko

31.07.2020. 15:31

no taa zabaka vairs neko labu nesagaidis, izlasat gramatu , ja vins saka nav taisniba ,lai pierada.

Atbildēt

kāda demokrātija

31.07.2020. 15:11

ja nav tiesiskuma, prokuratūra guļ, bet kāpēc?

Atbildēt

!!

31.07.2020. 14:29

reiz bija anekdote par konkursu uz grāmatveža vietu ar vienu jautājumu, cik ir divi plus divi? Latvietis atbild -divi, krievs atbild - nu, divi, bet tas no Jūdejas prasa - un, cik vajag? Zariņa kungs, tā arī mūsu valsts priekšstāvis metīsies ar atrotītām piedurknēm un labiem darbiem apliecināt tur, kur........... vajadzēs.

Atbildēt

Rūta

31.07.2020. 12:48

Ja taisnība ir L. Lapsam, proti, «valstsgribulis» ir tikai pa pusei jurists un pa pusei politologs (kriev. valodā – недоучка), tad viņa vārdus nevajadzētu ņemt gluži par pilnu – mazums, ko tādi nesarunā!

Atbildēt

ragana

31.07.2020. 12:17

»

to ragana

Un kur tad jūs pati bijāt agrāk? Vai pati to visu neredzējāt un nesapratāt, tāpat kā nozombētie pietiekskapja fani? Tiešām skumji, ļoti skumji, kas ir noticis un notiek ar šo valsti un sabiedrību


Kas tad man?Runa jau bija par Priedīša kungu,kurš ļoti vīlies Lapsas kungā.Es taču nepublicēju savus rakstus šajā portālā.Priedīša kunga rakstītajā ir sāpe par vilšanos Lapsā.Par valsti-cita runa.protams,ka skumji.Bet!Pietiek.com lasītājiem un rakstītājiem ir ārkārtīgi zems izglītības līmenis.Lielai daļai.Tāpēc labi vien ir ,ka Priedītis "pametis"Lapsu.Vai tad agrāk neredzēja un nesaprata?

Atbildēt

!

31.07.2020. 11:40

»

Noting špešeli

Viltvardis un krāpnieki vada valsti


kadam tacu goijus vajag pieskatit !

Atbildēt

sociāli atstumtais

31.07.2020. 11:24

Zariņa k-gs !
Nerakstiet un neturpiniet rakstīt aplamības ( neleģimitātes ) , resp. : Latvijas valsts jau nav nemaz deklarēta/atjaunota ( 1991.21.aug. Rezolūcija : Latvijas valstiskums tiek deklarēts !?! )
Ceļš un ceļojums ; Māja un mājīgums ; Ģimene un ģimeniskums ... ( domā līdzi !
Ir Terra Latvija , jeb visas Republikas vai kā , kurās ir Administrācija un Administratīvā tiesa ir
K O L O N I J A S , resp. Latvijas republika ir Eirokolhoza Sociālistiska republika , jo tās judikatūra ir ar lielāku juridisko spēku nekā - Nacionalā ! ! !

Atbildēt

Andris

31.07.2020. 10:50

»

Noting špešeli

Viltvardis un krāpnieki vada valsti


Jāliek lielāko kretīnu!

Atbildēt

Noting špešeli

31.07.2020. 08:50

Viltvardis un krāpnieki vada valsti.

Atbildēt

Anonīms

31.07.2020. 08:01

»

Atkal pieķēzījis visas vietas

ar saviem vienādajiem murgu palagiem


LL psihoterapijas literārā klīnika rakstveida formā SIA Pietiek.com piedāvā bezmaksas psihoterapiju rakstu un komentāru formā.

Labākos pacienti pēc veselīgas un pareizas terapijas tiek apbalvoti ar paša LL vai Pietiek. com darbinieku uzslavu, vai piesola caurumu no barankas ar anonīmiem komentāriem.

Savukārr paša Pietiek.com mērķis ir atklāt sliktu uzvedību valsts amatpersonu rīcībā, parazitējot uz nodokļu maksātāju, valsts aizņēmumu rēķina.

Lielākais sasniegums gūts, atmaskojot grāmatas Viltvāža galvenā varoņa pataloģiskos melus. Viltvārdis izrādījās žīdu izcelsmes un ar sakariem mums nezināmu valstu “specdienestos”, ar neprognozējamām Latvijai un mums visiem sekām, tostarp Pietiek. com pacientiem - sleju uzturētājiem un komentētājiem.

Pilnīgi psihiski sagrauti cilvēki kā L. Grantiņš un J. Liepnieks uztur savas literārās klīnikas un tēlo “administratorus”.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

31.07.2020. 04:43

»

CENZĒTS (un politiski represēts)

...


ar saviem vienādajiem murgu palagiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: