Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš no svētbirzs

15.04.2021. 11:13

Pašlaik ārkārtējā situācija Latvijas Republikā ir beigusies. No 2021. gada 7. aprīļa ārkārtējā situācija Latvijā vairs nav spēkā, tomēr kovid-19 (covid-19) sērga vel joprojām turpinās, tāpēc mūsu valstī turpina darboties valdības noteiktie drošības pasākumi un ierobežojumi (avots: mfa.gov.lv/konsulara-informacija/jaunumi/66928-par-arkartejas-situacijas-izsludinasanu-latvija). Būsim saprotoši un apzinīgi! Ievērosim visus epidemioloģiskās drošības pasākumus. Regulāri mazgāsim rokas ar ziepēm un ūdeni. Publiskās vietās lietosim higiēniskās sejas maskas un ievērosim 2 metru distanci viens no otra. Par laimi, kovid-19 (covid-19) pandēmija iet uz beigām, jo mūsu valstī ir sākusies aktīva vakcinācija pret šo nejauko vīrusu (avots: vm.gov.lv/lv/jaunums/liela-meroga-vakcinacijas-centri-gatavi-darbam). Pavisam nesen liela mēroga vakcinācijas centri uzsāka savu darbību visā Latvijas teritorijā. Pagaidām vakcinācijas process notiek nesteidzīgi. Taču lai tiktu pie vakcīnas pēc iespējas ātrāk, iesaku katram Latvijas iedzīvotājam piereģistrēties vakcīnas saņemšanai portālā manavakcina.lv vai zvanot uz bezmaksas tālruni 8989. Vakcinācijas process ir ļoti nozīmīgs kovid-19 (covid-19) krīzes pārvarēšanai. Savlaicīga vakcinēšanās palīdzēs mūsu sabiedrībai sasniegt pūļa imunitāti, tādējādi Latvija sekmīgi uzvarēs šo nelūgto vīrusu. Vakcinācija mūsu valsts iedzīvotājiem notiek bezmaksas, tāpēc izmantosim šo Latvju Dievu sniegto iespēju palīdzēt savai valstij un tautai. Nezaudēsim ticību šajā grūtajā pārbaudījumu laikā. Turpināsim ticēt sentēvu Dieviem. Turpināsim ticēt Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievu svētību no visas sirds. Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna!
Saticību un sapratni mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss # SARS-CoV-2 #vakcinācija #imunitāte #drošība #patriotisms #Tēvzeme #Latvija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pacietība #veselība #drosme #Skolnieciņš #svētbirzs

Atbildēt

he he

13.04.2021. 10:55

Viss jaunais esot labi aizmirsts vecais - https://pietiek.com/raksti/likumi_sev_un_saviem_tuvakajiem. Ne velti cienīgtēvi muld par kaut kādu otro atnākšanu ...

Atbildēt

Tu no psihiatriskās?

13.04.2021. 06:42

»

Nirnberga

Ne tikai krimināllieta, bet starptautisko tiesību pārkāpums, ka okupanti un kolonisti vispār šeit atrodas


Neliekas šaubas, ka tu esi izkritis caur psihiatrijas vārtiem, atsildījies kā zvirbulis zem govs sūdu čupas un čivini bez satura.

Atbildēt

Likumdevēja, pašvaldības rokās...

12.04.2021. 18:02

»

Likumdevēja, pašvaldības rokās ir iespējas

Pat ja atzīst Grūtupa kļūdas, likumdevēja un vietvaru rokās ir instrumenti kā šīs kļūdas mīkstināt, vērst par labu ar sabalansētu nodokļu, sociālo politiku, mērķētu atbalstu. Diemžēl šī iespēja nav izmantota, tieši otrādi, tiek izvērsta pretrunīga ekonomiskā politika - vecajiem īrniekiem tiek dota iespēja...


Ja šādu politku vēl varēja izskaidrot Ušakova laikā, tad šobrīd šāds bezatbildīgs naivums nav attaisnojams. Viens no cēloņiem ir arī tas, ka neviens politiskais grupējums nevēlas identificēties ar denacinalizēto namu īpašnieku jautājumu, arī nacionālās partijas, kam būtu jāspēj izprast okupācijas nestie zaudējumi, sekas. Tāpat - postpadomju politiķiem ir izdevīgi uzturēt šādu iebarotu, iebaidītu un atkarīgu elektorātu. Domāju, ka zināma loma ir arī starpvalstu līgumam un garantijām pensionēto armijnieku ģimenēm.

Atbildēt

Likumdevēja, pašvaldības rokās ir iespējas

12.04.2021. 17:53

Pat ja atzīst Grūtupa kļūdas, likumdevēja un vietvaru rokās ir instrumenti kā šīs kļūdas mīkstināt, vērst par labu ar sabalansētu nodokļu, sociālo politiku, mērķētu atbalstu. Diemžēl šī iespēja nav izmantota, tieši otrādi, tiek izvērsta pretrunīga ekonomiskā politika - vecajiem īrniekiem tiek dota iespēja un solījumi dzīvot sociālismā, savukārt no īpašniekiem pieprasa nodokļus un atbildību kā administrētā tirgus ekonomikā - šī situācija tiek eskalēta un nogrūsta uz vēsturiskām "šķiru pretrunām".

Atbildēt

Nirnberga

12.04.2021. 17:35

»

tiesības

būtu tiem, kas īrēja līdz 1940.g. Visa pārējā Rīgā salīdusī sarkanā šļura ir krimināllieta


Ne tikai krimināllieta, bet starptautisko tiesību pārkāpums, ka okupanti un kolonisti vispār šeit atrodas.

Atbildēt

fakts

12.04.2021. 17:12

»

Un kas sanāca? Kur tauta?

https://manabalss.lv/par-sia-rigas-namu-parvaldnieks-darbibs-partrauksanu/show?locale lv...


Kaut ko vēl debilāku grūti iedomāties- vienas SIA vietā uztaisīt vismaz 10 un katru ar savu valdi un kaudzi ofisa šļauku. būs vienkārši superīga ekonomija ha ha ha!

Atbildēt

Ja tu stulbs, paklusē

12.04.2021. 17:11

»

Tiesiskā paļāvība

Nav saprotams ko īrnieki gaidīja 30 gadus...


Tu kā palīgskolas 5 klases audzēknis spried. Ja neko nesaproti, kas notiek Latvijā, nebāz savu nenoslaucīto degunu tur kur tevi neprasa.

Kas tev deva noprivatizēt dzīvokļi, ka MALKAS ŠĶŪNĪTI nevarēja privatizēt , ja nemaksāji kukuļus.
Kas tev ļaus izveidot sarakstus - Datu vākšana ir aizliegta - arī to tu, debilais nejēga, nesaproti? Arī to nesaproti, ka cilvēki, latvietis neiet ar protestiem uz ielas - viņam bail no darba devēja, viņš zina, ka tautu neviens neklausās pat tad, kad bija piketi nepārtraukti, katru dienu lielā daudzumā, kad bija izsludināti nepārtraukti piketi un katru reizi rakstītas petīcijas valdībai un starptautiskām organizācijām, tika rīkots pikets Strazpbūra, Francijā pie Eiroparlamenta ēkas un bez rezultāta. TU nejēga - pacelt Latvijā tautu pret šo valsts varas trakomāju, pie valsts, kura nav tautas valsts, bet mafijas valsts, Maksātnespējas administrācijas valsts, īpašumu uzpircēju valsts - tā ir TB/LNNK/NA un Latvijas ceļa komunistu, stukaču un tautas interešu nodevēju valsts.

Atbildēt

Tiesiskā paļāvība

12.04.2021. 14:05

Nav saprotams ko īrnieki gaidīja 30 gadus?
Ka varēs dzīvokļus privatizēt? Tak nē.
Ka valsts uzcels jaunus dzīvokļus? Tak nē.
Kompensācijas? Tas nozīmē ka citiem par sertifikātiem kapeikas bet dažiem varoņiem katram 100 tūkstošus.

Privatizācijas sertifikāti tika izsniegti visiem VIENĀDI.
Paskaitiet cik cilvēki varēja izdevīgi noprivatizēt dzīvokļus Pļavniekos, Purvciemā un citās labās vietās, niecīgs procents salīdzinot ar 2 miljoniem iedzīvotāju.
Kāda tur vēl diskriminācija, grib iedzīvoties uz PSRS režīma nopelniem, nekas vairāk.

Kur ir tie 60 tūkstoši cilvēku, tas ir izdomāts skaitlis. Ja tāds būtu tad pie Saeimas neprotestētu 10 cilvēki. Ja tāds skaitlis būtu, tad sen jau šī biedrība būtu izveidojusi tādus sarakstus. Acīmredzot vairāk par 300 - 500 nav.

Atbildēt

Paija

12.04.2021. 12:56

paldies, parakstīšos pret RNP krāpniekiem

Atbildēt

Un kas sanāca? Kur tauta?

12.04.2021. 12:00

»

Paija - 10:34

diemžēl cilvēki necīnās PRET RNP makslīgo aprēķinu, finanšu apkrāpšanu. tauta cieš klusējot un maksā, labakajā gadījum a savu sāpi izkliedzot Internetā...


https://manabalss.lv/par-sia-rigas-namu-parvaldnieks-darbibs-partrauksanu/show?locale lv
PAR NAMU PĀRVALŽU NEATKARĪBU UN "RĪGAS NAMU PĀRVALDNIEKS" DARBĪBAS PĀRTRAUKŠANU
Iniciatīva tiks iesniegta Rīgas domē, PTAC
5'000

1'142
JAU PARAKSTĪJUŠI 1'142
PALĪDZI SAVĀKT VĒL 3'858
Aicinām rīdziniekus ar savu internetbanku parakstīties par SIA Rīgas namu pārvaldnieka (turpmāk RNP) centrālo struktūrvienību darbības pārtraukšanu, atstājot dzīvojamo māju apsaimniekošanu esošo teritoriālo namu pārvalžu kompetencē, jo uzskatām, ka RNP, uzturot šo milzīgo pārvaldības aparātu, nelietderīgi izšķiež rīdzinieku naudas līdzekļus, par ko rīdzinieki savā sūdzībās un māju naudas ienākumu un izdevumu TĀMĒS ir pārliecinājušies, ka rīdzinieku naudas izšķērdēšana saistīta ar šādas namu pārvaldēm paralēlas iestādes uzturēšanu un apšaubāmu apsaimniekošanu, jo mājas faktiski apsaimnieko namu pārvaldes. Plašus rīdzinieku naudas izšķērdēšanas faktus savulaik konstatēja arī Valsts kontroles revīzija. RNP māju apsaimniekošanu ir uzsācis ar iekšējo Rīgas domes 05.07.2011. gada noslēgto Dzīvojamo māju pārvaldīšanas līgumu Nr. RD -11-09-910-lī un ar formālu atsauci uz likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 50.panta 7.daļu. Šī likuma norma ir formāla, jo RNP darbība nav saskaņota ar speciālajiem likumiem par dzīvokļu īpašnieku kopības tiesībām, proti: RNP darbība ir pretrunā: - ar “Dzīvokļu īpašuma likuma” 10.panta 5.punktu, kurā noteikts, ka "lēmumus, kas attiecas uz obligāti veicamo pārvaldīšanas darbību nodrošināšanu kopīpašumā esošā dzīvojamā mājā …. pieņem, ievērojot Dzīvokļa īpašuma likuma noteikumus par dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu pieņemšanu. Šāda lēmuma nav, iespējams, atsevišķus gadījumus. - ar minētā likuma 16.panta 2.punkta 8. daļu, ka "vienīgi dzīvokļu īpašnieku kopība ir tiesīga pieņemt lēmumu par atsevišķu vai visu dzīvojamās mājas pārvaldīšanas darbību uzdošanu pārvaldniekam”. Tāpat, "Dzīvojamo māju pārvaldīšanas likuma" 6 panta 4. punktā noteiktais par pārvaldnieka pienākums slēgt līgumu par piesaistītā zemesgabala lietošanu iestājas tikai tad, kad RNP tās ir piešķīruši dzīvokļu īpašnieku kopība. Tātad, RNP atsauce uz likuma "Par valsts un pašvaldību dzīvojamo māju privatizāciju" 50.panta 7.daļu, kurā noteikts, ka "pienākums pārvaldīt dzīvojamo māju valsts dzīvojamās mājas valdītājam vai pašvaldībai ir arī tad, ja dzīvojamā mājā ir privatizēti visi privatizācijas objekti, bet nav sasaukta dzīvokļu īpašnieku kopsapulce saskaņā ar šā likuma 51.panta otro daļu, ir juridiskai nekorekta un nav saistoša dzīvokļu īpašnieku kopībai.
Tā kā māju apsaimniekošana notiek bez dzīvokļu īpašnieku kopības pilnvarojuma, uzskatāms, ka minētais Rīgas domes lēmums un RNP darbība ir ārpus likuma. RNP ar savu darbību nevis atvieglo apsaimniekošanu, bet rada neizpratni, kad, kura laikā, kurā gadījumā un pie kā vērsties, saskarsme ar RNP darbiniekiem faktiski nav iespējama. Nav šaubu, ka esošās namu pārvaldes ir tuvākas iedzīvotājiem un ar kurām ir iespējams ērtāk un ātrāk kotaktēties, nesadalot un nedubultojot apsaimniekošanu. Esam pārliecinājušies, ka dzīvokļu īpašniekiem tiek liegta pieeja naudas līdzekļu uzkrājumu un tēriņa izsekošanai, tas ir, RNP amatpersonas izmanto apstākļi, ka dzīvokļu īpašnieki ir dezorganizēta masa, viņi nespēj izsekot dzīvokļu naudas uzkrājumu plūsmai un izmantošanai, nav pieejas pie dokumentiem, nav pietiekamas grāmatvedības un/vai juridiskās sagatavotības vērtēt RNP darbības aktus un protokolus par darbu izpildi un šī un citu līgumu saturu un valstī nav iestādes, kas pilnvērtīgi uzraudzītu apsaimniekotāju darbības likumību, tādēļ ar naudas līdzekļiem tas var rīkoties pēc saviem ieskatiem un pēc vajadzības, pat ievērojamas summas dāvinot pašas Rīgas domes izveidotai arodbiedrībai “LABA”. Uz sūdzībām par nepamatotu darbību bieži vien netiek rasts risinājums.
Rīgas namu pārvaldnieka rīcība ir apšaubāma arī ar dalītā īpašuma (piespiedu nomas) zemes nomas līgumu slēgšanas gadījumiem. Tāpat ir gadījumi, ka RNP rīdzinieku iemaksāto naudu par zemes nomu nepārskaita zemes īpašniekam, kas zemes īpašniekam rada ieganstu terorizēt dzīvokļu īpašniekus ar maksas dubultu piedziņu. Likvidējot šo konglamerātu – RNP, samērā lielai rīdzinieku daļai, kuru mājas ir Rīgas domes bilancē, izbrīvētos daudzi miljoni rīdzinieku dzīvojamo māju uzkrāto naudas līdzekļu, ko varētu novirzīt svarīgām māju uzturēšanas vajadzībām un samazināt maksājumus. Skat saiti: *https://www.pietiek.com

Atbildēt

Tieši tā

12.04.2021. 11:48

»

Hihi

Gan pienāks diena un varēs atkal piepildīt lopu vagonus ar tautas ienaidniekiem, kuri pa šiem 30 gadiem ir izpaudušies pilnībā


Mafija, bandas, laupītāji, tautas nagu maucēji šajā "demokrātiskajā" Latvijā pelna to pašu, lai gan salīdzināt nedrīkst, jo okupanti lopu vagonos izsūtīja pilnīgi nevainīgos (100%), bet šodienas plēsoņas ir patiesi noziedznieki - izkrāpa mājas, prihvatizēja mājas un/ vai zemi, pārkāpa pirmpirkuma tiesības, saņēma neizpirktus īpašumus par velti, kā teikts citā komentāra, apkrāpa ārzemju latviešus utt. - māju īpašniekus.

Atbildēt

Paija - vienkārši

12.04.2021. 11:40

ne tikai izmet cilvēkus uz ielas bez mantas, bez naudas, atstājot bez darba, bet vēl atbildīgās amatpersonas par likumu iedzīvotāju labā izstrādāšanu ieņirdz: ka tagad valda konkurence, brīvs darba tirgus un katrs VAR izvēlēties sev mājokli atbilstīgi savām darba spējām un nopelnītajam atalgojumam, savukārt Tiesībsarga birojs nelaimīgajiem , bez pajumtes palikušajiem cilvēkiem savās ar likumu citātiem pārpilnajās, neko neizsakošajās atbildēs kā Pielikumus pievieno glancētus bukletus ar atsaucēm uz konvencijām, cik ļoti aizsargāts un augsti vērtēts ir ikviens cilvēks neatkarīgi no izcelsmes, utt.

Atbildēt

Vārdu "izsūtītie " svītrot

12.04.2021. 11:39

»

Vienkārši

Visi īrnieki, 100 % - izsūtītie, kā dzīvoja, tā palika savos īrētajos dzīvokļos, no jauna slēdzot īres līgumus, pāratjaunojot un pierakstoties tajos. Protams, bija šāda tāda virzība, ja par lielu dzīvoklis, piešķīra citu, mazāku vai tml., iemitināja šajos lielajos dzīvokļos papildus ģimenes, radot komunālos...


Visi īrnieki, 100 % - izsūtītie, kā dzīvoja, tā palika savos īrētajos dzīvokļos, s ...lasi: Visi īrnieki, 100 % kā dzīvoja, tā palika savos īrētajos dzīvokļos, izņemot tos, kurus izsūtīja uz Sibīriju, nu ne vairāk kā 0,5-2 % no mājas.

Tātad latvieši saviem latviešiem rok bedres, nomelno par okupantiem, par "nabagu māju īpašnieku" dzīvokļu parazītiem.

Tieši Staļina čekisti tā sanaidot tautiešus, lai viens otru iznīcina, "vsem čekistiemm horošo, vse smejutsja", izdevās sarīdīt.

Atbildēt

to - vienkārši

12.04.2021. 11:33

piemērs tam ir Kots, kurš sādi izrīkojās Mežaparkā - izlika īrniekus bez citas dzīvesvietas ierādīšanas, ...

Atbildēt

Paija - 10:34

12.04.2021. 11:31

diemžēl cilvēki necīnās PRET RNP makslīgo aprēķinu, finanšu apkrāpšanu. tauta cieš klusējot un maksā, labakajā gadījum a savu sāpi izkliedzot Internetā.

Bet ja ikviens , kuram šķiet, ka RNP aprēķins ir apkrāpjošs, cīnītos, tad kopīgi arī kaut ko panāktu.
Paraugieties, cik daudz tomēr ir tiesu lietas, kurās tieši RNP sniedz īpašniekus tiesā par to, ka nemaksā gadiem, bet tauta kopuma nespēj cīnīties pretī, jo CIVILPROCESS ir par nesamērīgu maksu, civilprocesa izmaksas nav daudziem " pavelkamas" , tadēļ arī maksā klusēŗjot un ciešot..
Tiesas pārsvarā ir RNP pusē - nu, kā ta var nemaksāt par " godīgu" RNP rēķinu..
Nelikumīgi ir tas, ka kaut kādas SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" apkrāpjošs aprēķins tiek automātiski pasludināts par likumu.

Kas darās tiesās pandēmijas laikā, ... ka netiek ievērots Civilprocesa likums - tās vispār ir šausmas, bet par to mediji klusē, ... mīda ar kājām cilvēktiesības: aiztaisa ciet datorveikalus, kopētavas, bet tiesas pieprasa , lai dokumentus sniedz vairākos eksemplāros utt.

Atbildēt

Vienkārši

12.04.2021. 11:29

»

Pārejas likums 30 g. > Šīs...

No kurienes tādi dati par 90-95% uz 1990.g. pārmantotām īres tiesiskām attiecībām līdz 1940.g. Empīriski vērojumi - 5, augstākais 10%, īpaši aktīvi īrnieku pierakstīšana notika laikā, kad mājas jau aizgāja uz denacionalizāciju. Ja ir dokumentos apstiprināta statistika, lūdzu dalies, kur to var redzēt...


Visi īrnieki, 100 % - izsūtītie, kā dzīvoja, tā palika savos īrētajos dzīvokļos, no jauna slēdzot īres līgumus, pāratjaunojot un pierakstoties tajos. Protams, bija šāda tāda virzība, ja par lielu dzīvoklis, piešķīra citu, mazāku vai tml., iemitināja šajos lielajos dzīvokļos papildus ģimenes, radot komunālos dzīvokļus, bet tie pamazām pazuda, bet nevienu no sava īrētā dzīvokļa, kā "Brīvajā" 1990. gada Latvijā, nemeta laukā un bez citas dzīvojamās telpas ierādīšanas.

Tagad šo māju pārpircēji ir aptrakuši no sajūsmas, cik labi apmuļkoja ārzemniekus latviešu, mantiniekus, iegalvojot, ka māja noalista, brūk kopā, un nopirka pa sviestmaizi un tagad mauc ādu īrniekiem - "okupantiem". Te tava Neatkarīgās Latvijas nacionāļu - Tēvzemiešu čekistiskā politika neatšķiras no Stalina pēcokupācijas čekistu nagu maucēju politikas, ja tā nav vēl drūmāka, salīdzinot, cik ilgi un ar kādām spīdzināšanas metodēm tā tiek piemērota.

Un saki vai labāk, ka tavu ģimeni izmet uz ielas ap 40 000 ģimeņu vai 120 000 cilvēku), ej kur gribi, bez naudas, bez mantas, bez iedzīves un bez darba, bez jumta, tavas mantas pārraksta kā bezvērtīgas un samet slapjā pagrabā vai šķūnī ar cauru jumtu vai labāk, ka okupanti tavu ģimeni ievietoja lopu vagonos, deva 100 gramu maizes un 500 gr ūdens diennaktī, Sibīrijā ievietoja kāda pussagruvušā mājā, dzīvoklī utt. - KAS LABĀK? Atbildi.

Atbildēt

sertifikāts

12.04.2021. 11:17

»

Paija

traģiski Latvijā ir tas, ka ienākot haiziviskajam kapitālismam , spēkā ir likumi, kas pieļauj cilvēkus būtībā padarīt par bomžiem un atstāt bez pajumtes. Šis fakts ir antihumāns un negods likumdevējiem


Problēma ir nevis tā ka cilvēkus var padarīt par bomžiem un atstāt uz ielas - tas var notikt ar jebkuru un jebkurā valstī, bet šķībā likumdošana, kuras dēļ vieni, kas varējuši noprivatizēt valsts piešķirto dzīvokli, to ir pārdevuši, nodzēruši, ieķīlājuši uz kaut ko, nav svarīgi, un rezultātā nonākuši uz ielas, kamēr otriem, kas trāpījušies zem denacionalizācijas, vispār nav bijis ko pārdot, nodzert vai ieķīlāt. Lūk kur ir lietas būtība, nevis tukša vāvuļošana par kaut kādu "ulmaņlaiku" pēctecības atjaunošanu.

Atbildēt

auditorija

12.04.2021. 11:00

»

Paija

traģiski Latvijā ir tas, ka ienākot haiziviskajam kapitālismam , spēkā ir likumi, kas pieļauj cilvēkus būtībā padarīt par bomžiem un atstāt bez pajumtes. Šis fakts ir antihumāns un negods likumdevējiem


¿..haiziviskais kapitālisms ienāca? Bet kurš viņu atnesa? Tas taču bija Latvijas Ceļš, kas bija nekas cits kā apvērsušies komuņaki. Tātad - Latvijas īpatnība: komuņaki te pārtapa nevis par kādiem sociāldemokrātiem, kā tas notika citās valstīs, vai kaut ko līdzīgu saskaņai, bet par pavisam labēju flangu kas ieviesa to ko ieviesa.

Atbildēt

auditorija

12.04.2021. 10:41

»

Pārejas likums 30 g. >

Mēģinājumi pielīdzināt Latvijas brīvvalsti, t.sk. Ulmaņlaikus , padomju okupācijas posmam un spekulācijas ap to ir cinisms un demagoģija


¿..pielīdzināt Latvijas brīvvalsti, t.sk. Ulmaņlaikus, padomju okupācijas posmam?? Neviens te neko nepielīdzina - viss ir sarindots rindas secībā: valsts apvērsums 1934.g, "ulmaņlaiki" un 1940.g padomju okupācija. Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? No 1934 līdz 1940.gadam Latvijā bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju.

Atbildēt

> Paija

12.04.2021. 10:34

»

Paija

traģiski Latvijā ir tas, ka ienākot haiziviskajam kapitālismam , spēkā ir likumi, kas pieļauj cilvēkus būtībā padarīt par bomžiem un atstāt bez pajumtes. Šis fakts ir antihumāns un negods likumdevējiem


"Humānajā" padomju laikā vecajam īpašniekam neļāva pierakstīties savā bij. īpašumā 1-ist. dzīvoklīti pie radinieka. Šodien ar identisku parakstu, kā toreiz aizliedzējam, izliek ģimeni ar bērniem no RNP apsaimniekota privātīašumā esoša dzīvokļa, par to, ka nespēj samaksāt mākslīgu uzrēķinu par nesniegtu pakalpojumu. P.s. Prasīt no vecā īpašnieka, kas saņem 50 gadus nodzīvotu īpašumu, lai viņš to vēlreiz atpērk, ir ciniski.

Atbildēt

Paija

12.04.2021. 10:17

traģiski Latvijā ir tas, ka ienākot haiziviskajam kapitālismam , spēkā ir likumi, kas pieļauj cilvēkus būtībā padarīt par bomžiem un atstāt bez pajumtes. Šis fakts ir antihumāns un negods likumdevējiem.

Atbildēt

Pārejas likums 30 g. > Šīs...

12.04.2021. 10:12

»

Šīs slimības nav ārstējamas

Cik pamatotas ir īres tiesiskās attiecības, kuras izveidojušās līdz 1940. gadam un kuri turpināja dzīvot šajos dzīvokļos, ap 90- 95 % veco īrnieku pēc nacionalizācijas ar pāratjaunotiem īres līgumiem - to tu nesaproti, tev smadzenes ir sarūsējušas no stukača darbības vai nojūdzoties no pārsteiguma, ...


No kurienes tādi dati par 90-95% uz 1990.g. pārmantotām īres tiesiskām attiecībām līdz 1940.g. Empīriski vērojumi - 5, augstākais 10%, īpaši aktīvi īrnieku pierakstīšana notika laikā, kad mājas jau aizgāja uz denacionalizāciju. Ja ir dokumentos apstiprināta statistika, lūdzu dalies, kur to var redzēt! Visuzticamākais avots ir mājasgrāmatas. Tātad, datos pamatots vai no pirksta izzīsts apgalvojums.

Atbildēt

Paija - niknajam

12.04.2021. 10:10

Par to ir jāpateicas Grūtupam, kurš šo putru ievarīja un nesaveda kārtībā likumus attiecība uz tiem , kuriem bija jāizvācas no nelegāli ieņemtajām mājām, kurās reiz dzīvoja piespiedu emigrācijā izbraukušie namu īpašnieki.
Padomju laikā bija iznīcinoša politika pēc būtības: latviešus pārvietoja uz sliktiem rajoniem, pagraba dzīvokļiem, bet armijniekus un partijniekus ievietoja glaunos dzīvokļos.Piemēram, tām glaunajām Mežaparka mājām, kurām neatradās īpašnieki deviņdesmitajos gados, paveicās, jo viņi privatizēja greznas savrupmājas, ne tikai Pļavniekus, Purvciemu...
Maniem radiniekiem - latviešiem partijnieks skaidri un gaiši pateica: jūs variet braukt dzīvot uz Krieviju, ja jums Latvijā nav kur dzīvot.
Paraugieties, cik greznā savrupmajā dzīvo kots - LTV ex-priekšnieks , kuram par smiekla naudu trāpījās zemes gabals, vispirms to atbrīvojot no īrniekiem ...

Atbildēt

Paija - civillikumam

12.04.2021. 10:00

tos cilvēkus, kurus izmeta no dzīvokļiem, likumi atzina par cietušajiem un cietušajiem tika arī atdots atpkaļ netaisni atņemtais īpašums. Par faktu, ka šo īpašumu nebija kādi cilvēki izmaksājuši - ir cits stāsts.
Ja pavērojam Mežaparku, tad pēc kara tur bija gandrīz visas tukšas privātmājas. Vienkaršā tauta (latvieši, krievi utt) tik gāja iekšā savrupmājās (sadalot tās 4-5 dzīvokļos) un izvēlējās sev nākamo dzīvesvietu uz bēgļu (situētākās sabiedrības daļas, kura emigrēja) rēķina komplektā ar izcilām mēbelēm un dzīvokļu iekārtojumu.

Labestīgi un gudri sava īpašuma atguvēji deviņdesmitajos gados īrniekiem nodrošināja citu dzīvesvietu (nopirka to kā kompensāciju cilvēkiem, kuri bija spiesti atstāt savu nelegāli ieņemto dzīvesvietu) . Manam radiniekam, kuram bija jāizvācas no Mežaparka mājas, likumīgais īpašnieks - atguvējs nopirka citu dzīvoklī atbilstīgā rajonā. Tādi gadījumi arī mēdza būt.

Atbildēt

Niknais

12.04.2021. 10:00

Latvija ir neizdevusies valsts ar netīru un neizglītotu stulbeni priekšgalā.
Biedrība pareizi raksta- cilvēkus diskriminēja, jo visi uebraukušie krievi varēja privatizēt savas hatas Purvciemā , Pļavniekos un Imantā, bet latviešus no centra namiem denacionalizatori izmeta laukā uz koka būdām nomalēs.
Skādi nodarīja bevis okupācijas režīms, bet 1990.gada 4.maija reakcionārā hunta

Atbildēt

Levits nav jurists

12.04.2021. 09:53

»

pareizais

Sen esmu teicis, ka stipri apšaubu prezidenta juridiskā zināšanas


Ja ir kaut kādi kursi Levitam jurisprudencē, bet viņš nav jurists pēc zināšanu apjoma un izpratnes par juridiskām lietām pēc būtības Latvijā.

Vēlams, ka Egils Levits atstātu Latviju un aizbrauktu otrreiz tur, kur vienreiz jau bija aizbraucis no Latvijas. Latvijai viņš neder ne kā "jurists", ne kā cilvēks vispār, jo nepazīst Latviju un Latvijas cilvēkus, tāpat kā Vaira.

Atbildēt

Šīs slimības nav ārstējamas

12.04.2021. 09:48

»

Pārejas likums 30 gadus

Nonsenss - tie, kas Ulmani neatzīst, balstās uz Ulmaņa CL (1937), kas LPSR, kad tika slēgti konkrētie līgumi, nedarbojās. Cik pamatoti ir līgumi, kurus slēdz okupācijas varas institūcija, krievu valodā, situācijā, kad īpašums ir nacionalizēts un īpašnieks represēts


Cik pamatotas ir īres tiesiskās attiecības, kuras izveidojušās līdz 1940. gadam un kuri turpināja dzīvot šajos dzīvokļos, ap 90- 95 % veco īrnieku pēc nacionalizācijas ar pāratjaunotiem īres līgumiem - to tu nesaproti, tev smadzenes ir sarūsējušas no stukača darbības vai nojūdzoties no pārsteiguma, ka saņēmi māju un/vai zemi dāvanā, kura nebija izpirkta, izmaksāta. Cik pamatoti ir tagadējo okupantu - latviešu buržuju 1990. gada Latvijas likumi?

Atbildēt

auditorija

12.04.2021. 08:05

»

Pārejas likums 30 gadus

Nonsenss - tie, kas Ulmani neatzīst, balstās uz Ulmaņa CL (1937), kas LPSR, kad tika slēgti konkrētie līgumi, nedarbojās. Cik pamatoti ir līgumi, kurus slēdz okupācijas varas institūcija, krievu valodā, situācijā, kad īpašums ir nacionalizēts un īpašnieks represēts


¿..tie, kas Ulmani neatzīst?? Bet vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934. (valsts apvērsums!!!) līdz 1940. gadam visu laiku bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju.

Atbildēt

Pārejas likums 30 gadus

12.04.2021. 07:14

Nonsenss - tie, kas Ulmani neatzīst, balstās uz Ulmaņa CL (1937), kas LPSR, kad tika slēgti konkrētie līgumi, nedarbojās. Cik pamatoti ir līgumi, kurus slēdz okupācijas varas institūcija, krievu valodā, situācijā, kad īpašums ir nacionalizēts un īpašnieks represēts?

Atbildēt

vietējais

12.04.2021. 07:01

»

pareizais

Sen esmu teicis, ka stipri apšaubu prezidenta juridiskā zināšanas


Izglītībai nav nekā kopēja ar cilvēka gudrību, tā tikai paver ceļu tai virzienā. Daudzus augstskolas beigušos piemeklē dzīvē vēl lielāks stulbums kā pilnīgu analfabētu.

Atbildēt

paardomas

12.04.2021. 06:13

»

pareizais

Sen esmu teicis, ka stipri apšaubu prezidenta juridiskā zināšanas


Jums nav taisnība,žīdam levitam taču ir veselu desmit klašu izglītība.

Atbildēt

un

12.04.2021. 05:01

»

Civillikums

CL 3. pants: "Katra civīltiesiska attiecība apspriežama pēc likumiem, kas bijuši spēkā tad, kad šī attiecība radusies, pārgrozījusies vai izbeigusies. Neskartas paliek jau iegūtās tiesības." Manuprāt, tiesai vispirms ir jāievēro tieši šo te CL 3. pantu, jo bez tā nevar ievērot 5. pantu. Kāpēc Prezidents...


Kādi tad bija likumi laikā kad tā "attiecība radusies"? Es kaut kā neatceros, ka tajā laikā īpašnieks nebūtu varējis noteikt tādu īres maksu kā vēlas un pat vēl vairāk, tā pat nebija noteikta kā konkrēta summa īres līgumā.

Atbildēt

pareizais

12.04.2021. 01:41

Sen esmu teicis, ka stipri apšaubu prezidenta juridiskā zināšanas!

Atbildēt

tiesības

11.04.2021. 23:57

būtu tiem, kas īrēja līdz 1940.g. Visa pārējā Rīgā salīdusī sarkanā šļura ir krimināllieta

Atbildēt

Civillikums

11.04.2021. 22:44

CL 3. pants: "Katra civīltiesiska attiecība apspriežama pēc likumiem, kas bijuši spēkā tad, kad šī attiecība radusies, pārgrozījusies vai izbeigusies. Neskartas paliek jau iegūtās tiesības." Manuprāt, tiesai vispirms ir jāievēro tieši šo te CL 3. pantu, jo bez tā nevar ievērot 5. pantu. Kāpēc Prezidents akcentē uzmanību vienīgi uz 5. pantu? Kaut-kas nav sekmīgi. Nevar izdarīt to!: atņemt iegūtas tiesības "pēc taisnības apziņas un vispārīgiem tiesību principiem", jo tas ir tiešā pretrunā. Ir vispārīgs princips: neskartas paliek jau iegūtās tiesības, un atbilstoši tam - tiesai būs jāatstāj spēkā jau iegūtas pirmsreformas īrnieka īres tiesības.

Atbildēt

Gaidot uz kompensācijām

11.04.2021. 22:19

Denacionalizēto namu īrnieki jau 30 gadus maksā īri, kas gadā līdzvērtīga tai, ko citi maksā mēnesī un šķiet jau sen ir atpelnījuši gan dzīvoklim, gan mājai. Tikai ko lai saka īpašnieki, kas no savas algas apmaksā Īrnieku NĪN un mājas uzturēšanas izmaksas un ko teiks bērnu bērni par nodzīvoto un aizlaisto Rīgas centru?

Atbildēt

Būtu labi

11.04.2021. 21:47

»

jautajums

Pasam Levita kungam pieder daudz ipasumu interesanti kam vinam vajag tik daudz


Ja zinātājs uzskaitītu valsts prezidenta īpašumus te, komentāros, labi, krāsaini sakristu ar viņa "buržuāziskiem" paziņojumiem izsludinot īres likumu. būtu skaidrs, kas viņš ir. Bet viņš vairākās vietās slavina Saeimu kā pateicību, ka tika iecelts Valsts prezidenta amatā.

Kāda pateicība uz tautas asaru rēķina?!

Atbildēt

Debils uzstādījums

11.04.2021. 21:42

»

VNO

Konspektīvs teksta izklāsts


Valsts vara veica nelikumīgu denacionalizāciju, mājās atgriežot ar īrniekiem, neatrisinot šo jautājumu vienlaicīgi, uzkraujot savus blēdīgos risinājumus namīpašniekiem un īrniekiem uz savstarpējo plosīšanos. kur nav vainīgs ne īrnieks, ne īpašnieks, tādēļ stulbi ir savstarpējie apvainojumi, debili musināt ar "kapeikām un rubli". Ejiet kopā un prasiet atbildību no vainīgiem, kas sacēla šo naidu, nevis griežiet rīkles viens otram, bet stulbums ņem virsroku un karošana uz nebēdu.
Lietuva mājas un zemi atdeva, denacionalizēja tikai Lietuvas pilsoņiem un dzīvojošiem Lietuvā un tur atlikušajiem pilnīgi visiem izmaksāja kompensācijas. Pie mums čekistu stukači - nacionālisti kliedza un bļāva, kultivēja naidīgu politiku, lamāja okupantus, tāpat te komentāros. Ko, kas notiktu, kā te rakstās pa Ženēvas konvenciju, to attiecinot uz īrniekiem. 90 % latvieši dzīvoja šajās īres mājās - ko Ženēvas konvenciju, īrniekus - latviešus uz Sībīriju kā OTRO VILNI lopu vagonos? Stukači un viņu čekisti būtu priecīgi. Nerādiet savu debilitāti, pietiek.

Atbildēt

Tiesisks risinājums

11.04.2021. 21:27

1949.gada Ženēvas Konvencija par okupantu un cilvilpersonu repatriāciju.

Atbildēt

Kaža

11.04.2021. 20:59

»

Ciematnieks

Bet kur problēma šiem tagadējiem īrniekiem vienoties ar namīpašniekiem un īrēt tālāk? Kas viņiem to līdz šim traucēja darīt


Laikam jau maka dilonis,kurš pėc levitveidïgo domäm Latvija nepastäv,lai gan arï tam ir epidėmijas rakstürs,tomėr levitveidïgos neskar,jo viņi vakcïnas € ampuläs saņem taisnä ceļā no Briseles,taču demokrätiskais covids ir pieejams visiem,kas levitveidïgos tracinä.

Atbildēt

VNO

11.04.2021. 19:53

Konspektīvs teksta izklāsts:
30 gadus laidām muļķi, pēc principa maksāt gribu kapeiku, bet saņemt pakalpojumu par rubli.
Ēkas uzturēšana ir īpašnieka problēma. Tas, ka īrniekam nav naudas arī ir īpašnieka problēma. Āmen.

Atbildēt

Nācijas debīlais tēvs L...s

11.04.2021. 19:53

Lumpeņi, marš pa būdām!

Atbildēt

namnieks

11.04.2021. 18:53

man pieder denacionalizēts daudzdzīvokļu nams un es to tik vien gribu, kā izmest visus īrniekus un dzīvot viens pats tukšā mājā....pa visiem dzīvokļiem...

Atbildēt

interesanti

11.04.2021. 18:51

Kā tie dīvainīši pamato maksāto īres maksu, ja okupācijas laiku līgumos, uz kuriem viņi atsaucas, tāda nebija norādīta un bija jāmaksā īpašnieka, tajā laikā valsts, noteiktā maksa?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: