Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MIX

28.01.2022. 19:22

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Māra Dievs Laima

25.01.2022. 14:00

»

Ko

Ko Levits var spriest par Latviju kā tādu, ja viņš ir citas valsts pilsonis. Nu nevar cilvēks kalpot diviem kungiem, vai nu vienu mīlēs un otru ienīdīs vai otrādi. Un šobrīd jau skaidri redzams cik ļoti šis cilvēks ienīst Latviju un latviešus, cerams ka lielākajai daļai tas jau ir redzams...


Diemžēl Lativijas prezidenta amatu pilda ļoti neizglītots cilvēks ar niecīgu reālās dzīves pieredzi - visi amati - nodokļu maksātāju apamksāti. PATS neko NAV IZDARĪJIS.

Kādus kalpus ievēlējāt - tādus kā paši tie sev par priekštāvi arī ņem. Visu uz kredīta - tāpat kā sirmais buklets kurš apmaldījies Rīgas pilī.


Atbildēt

adfas

25.01.2022. 13:55

HEI Tautas kalp kurai vara (tauta) deleģējusi būt par valsts reprezentātoru/prezidentu (būtībā divkājains Buklets) - KUR 3 REFERENDUMI GADĀ???? Par kādu DEMOKRĀTIJAS stiprināšanu var runāt, ja FUNDEMENTĀLIE demokrātijas PROCESI netiek pildīti UN IGNORĒTI no tautas kapības pārstāvju puses???

HALOOO!!!?

Kāda diskusija? KĀDAS NVO? Dikutēts 15% pārstāvošais mazākums un uzspiedīs jaunās sudo-vārsmas atlikušajiem? Zini - ej ka tu di** - kaut kāds mošķis no eiropas tiesas kaktu pakšiem izlīdis - kaut ko murgo tv-ēterā un skribet-presē.

Atbildēt

Pūka

20.01.2022. 13:20

Bilde ir SUPER!
Tikai prezim tagad citas prioritātes- jozdelē, apskaujoties un spaidot pleznas, bez maskas, pa Siguldas kamaniņu trasi, cenšoties ar omikronu aplipināt visus sportistus, ko vien vēl var paspēt, lai tik šie netiek uz Olimpiādi nekādā gadījumā!
Uz apses mieta kropli vajadzētu uzsēdināt par šiem gājieniem, nevis pa TV rādīt!

Atbildēt

sociķis komunists un demokrātija nav virns un tas pats

20.01.2022. 12:01

nodokļu nemaksātājiem un zagļiem nedrīkstētu būt nekādas tiesības, ja godīgi. Grieķijā tie klusēja.

Atbildēt

viņš jau nesaprot

20.01.2022. 11:58

kas ir demokratija. Tās ir vindas tiesības un tiaki. Tās nav tiesības parazitēt vai dalīt MANU BĒRNU naudu.

Atbildēt

Ko

20.01.2022. 09:34

Ko Levits var spriest par Latviju kā tādu, ja viņš ir citas valsts pilsonis. Nu nevar cilvēks kalpot diviem kungiem, vai nu vienu mīlēs un otru ienīdīs vai otrādi. Un šobrīd jau skaidri redzams cik ļoti šis cilvēks ienīst Latviju un latviešus, cerams ka lielākajai daļai tas jau ir redzams!

Atbildēt

Valsts plezīra kanceleja

20.01.2022. 07:01

Valsts demokrātijas stiprināšanai ikvienam ir jāpiespiež sevi mīlēt prezidentu. Kas to nevarēs, tam palīdzēs policija un penitenciārā sistēma.

Atbildēt

Valsts izzagšanas mafijas tīkls

19.01.2022. 23:02

Kāpēc tāds sū...da levits atbalsta valsts izzagšanu, ja visiem ir skaidrs, ka NVO sektors faktiski ir valsts izlaupītāju sazarota struktūra? Nemitīgie granti, subsīdijas, fondi un sabiedriskā statusa radīte nodokļu atvieglojumi - pretī saņemot nevienam nevajadzīgus plānprātīgus pasākumus un sabiedrības ietekmēšanas kampaņas, kas ir viltusvērtību sludināšanas ļaunprātīgas izpausmes, kas rezultējas ar valsts kredītspējas pazemināšanos, budžeta iztrūkumu, valsts parāda strauju augšanu utt? Kāpēc šis mērglis, kas ir nevis prezidents, bet Latvijas valsts nodevējs, vēl slavē NVO, kas jau tā ir nodarījis desmitiem miljardu zaudējumus, kā arī radījis veselus slāņus un paaudzes ar dīkdieņiem un ubagotājiem- izspiedējiem?

Atbildēt

Apžēliņ kāds nekaunīgs stulbums

19.01.2022. 21:48

»

Apžēliņ

Jūs gan esat nekaunīgs. Gribat sagraut lielkrievu sapni


Kāds tam sakars ar lielkrieviem??

Atbildēt

tās ir

19.01.2022. 21:46

»

Mx

Sen nebiju lasījis šādus murgus


vakcinēšanās blaknes.

Atbildēt

Mx

19.01.2022. 21:04

Sen nebiju lasījis šādus murgus.

Atbildēt

Istā reize atbildēt

19.01.2022. 20:56

»

E. Levits

Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams, mērot šekeļos


Izstrādājum,iebāz to kovidu sev biksēs,un atdod manus 40 miljonus.Pa nakti atnākšu pakaļ.

Atbildēt

Haralds Kalns

19.01.2022. 20:00

Mani,kā pilsoniskās sabiedrības pārstāvi,interesē,vai biedra Levita spēkos (kompetencē) ir rosināt izmaiņas Vēlēšanu likumā,par labu MAŽORITĀRĀM vēlēšanām,kuras paredz regulāras tikšanās (atskaites)ar vēlētājiem un deputāta atbildību-ATSAUKŠANU! Partiju kliķes hegemonijas vietā,tauta varētu ieraudzīt,kaut nelielu virzību tautvaldības un varas atbildības virzienā! P.S.Lūdzu,šo manu rosinājumu,iekļaut 11.februāra konferences dienaskārtībā.

Atbildēt

Хм

19.01.2022. 19:47

»

no pagātnes

Lasot šo rakstu, sapratu, ka jaunmodīgā domāšana ir tik strauji aizskrējusi uz priekšu, ka tādiem pagājušā gadsimta cilvēkiem, kā man tai līdzi tikt ir neiespējami. Demokrātija esot jāstiprina. Kā var stiprināt to, kā nav? Un demokrātiju taču nevajag stiprināt. Demokrātijas principi vienkārši ir jāievieš...


Увы, но все намного проще и циничнее. В некой больщшой программе определяются некие цели и некое общество умных людей говорит "Да, это важно". А дальше идет освоение средств.
Например jauniešiem “atnesusi digitālo nogurumu”
1. молодежь-это наше будущее! надо им заниматься. Значит, надо потратить Х денег, чтобы точнее исследовать, что же это такое "цифровая усталось". Это год-два. Дело же серьезное!
2 обсудить результаты, обменяться мнениями. Это же логично! А это семинары, конференции. Еще год минимум
3. Определили в итоге проблему. Теперь надо искать пути ее решения! Это же логично! Еще год-два проекты, бюджеты
4 ОЗнакомиться с результатами...еще год
Ну вы поняли систему..
А ведь нужно же и общество информировать, что есть такая проблема!

Atbildēt

Īsi sakot

19.01.2022. 19:32

vienas vienīgas``valodas pērles``.Reizēm jāņem Svešvalodu vārdnīca,lai ``iebrauktu``tematā.Vēsturiskā zemes -laižam atpakaļ un sākam no sākuma!

Atbildēt

kaķa smiekli

19.01.2022. 18:48

»

no pagātnes

Lasot šo rakstu, sapratu, ka jaunmodīgā domāšana ir tik strauji aizskrējusi uz priekšu, ka tādiem pagājušā gadsimta cilvēkiem, kā man tai līdzi tikt ir neiespējami. Demokrātija esot jāstiprina. Kā var stiprināt to, kā nav? Un demokrātiju taču nevajag stiprināt. Demokrātijas principi vienkārši ir jāievieš...


Pēdējā laika labākais komentārs .
No 30 t.s. atjaunotās Latvijas valsts pastāvēšanas gadiem tieši pēdējā desmitgadē tukšmuldētāji un visādi plāna galdiņa urbēji savairojušies kā blaktis netīrā virtuvē. Un ši tendence ir augšupejoša.

Atbildēt

Roza Luksemburga

19.01.2022. 18:40

Kad Levitam bija iespeja 'stiprinat demokratiju', respektivi, kad vairakas reizes tauta gribeja parunat ar prezidentu un pulcejas pie pils, tad vinsh noslepaas no tautas. Nav jau gruti runat ar sorositu NVO parstavjiem, kas visi klanaas un push vienaa stabulee. Nozeelojami.

Atbildēt

pietiek lasītājs

19.01.2022. 18:34

Nu nedanco pēc lapsas ķiukstieniem,neņem vēra angažeto mēdītāju.Nu kā tā drīkst!

Atbildēt

4.maija 9.parāde jeb otrādi

19.01.2022. 17:48

Demokrātijas kātā lepni plīvo padomju okupācija, kuru braši nes mūsu tautas dižākie stukači.

Atbildēt

no pagātnes

19.01.2022. 17:42

Lasot šo rakstu, sapratu, ka jaunmodīgā domāšana ir tik strauji aizskrējusi uz priekšu, ka tādiem pagājušā gadsimta cilvēkiem, kā man tai līdzi tikt ir neiespējami. Demokrātija esot jāstiprina. Kā var stiprināt to, kā nav? Un demokrātiju taču nevajag stiprināt. Demokrātijas principi vienkārši ir jāievieš. Nāk prātā tas vecais salīdzinājums ar grūtniecību. Demokrātija, tāpat kā grūtniecība, vai nu ir, vai tās nav. Neviens taču nediskutē par grūtniecības stiprināšanu.
Nesapratu arī kā var būt tā, ka “diskusijas notiks Rīgā un visās piecās vēsturiskajās zemēs”. Laikam jau ir izgudrota laika mašīna ar kuru tad diskutētāji varēs doties pagātnē uz tām vēsturiskajām zemēm.’
Kaut kas jauns un interesants man liekas arī tā “sabiedrības noturības stiprināšanu demokrātijā” par kuru ir nolemts spriest. Tātad, jāstiprina ir ne tikai demokrātija, bet arī cilvēku noturība pie tās demokrātijas, citādi viņi laikam kā tādas lapas no koka zariem rudenī, krīt no tās demokrātijas nost. Un tagad nu jādomā, kā cilvēkus ciešāk pielīmēt, lai šie neatlīmējas un nekrīt nost. Un cik var saprast, tad par to līmi kalpos “vēlēšanu procesa monitorings un jaunu līdzdalības formu meklējumi mērķgrupu uzrunāšanai”
Arī ziņa, ka pandēmija mūsu jauniešiem “atnesusi digitālo nogurumu” priekš manis ir kaut kas jauns. Cik zinu, tad pandēmija var izraisīt saslimšanu, bet kaut ko atnest….Tāpat nesaprotu, kā to “digitālo nogurumu” var novērst gādājot katram bērnam datoru. Kad jaunībā biju noguris no malkas skaldīšanas, es vienkārši kādu brīdi atpūtos. Un jauna cirvja uzdāviņāšana nu nekādā veidā manu nogurumu nemazinātu.
Tik pat dīvaina man škiet tā pilsoniskās sabiedrības stiprināšana ar kaut kādas “medijpratības kapacitātes paaugstināšanu un dezinformācijas pētniecību”. No tiem lielajiem masu mēdijiem mēs katru dienu dzirdam melus un nav vajadzīga nekāda īpaša prasme, lai to apjēgtu. Pietiek paskatīties, ko viņi kaut vai par tām pašām kovidvakcīnām mums solīja pirms gada, un kā tie solījumi ir piepildījušies šodien. Tāpat par visu pārējo.
Kopumā, cik sapratu, tad šajā rakstā kā vienīgais šķērslis, kas traucē mūsu gaišajai, progresīvajai valdībai realizēt savus cēlos mērķus, ir uzrādīta tumšā tauta, kas krīt nost no demokrātijas, neko nejēdz no pilsoniskas sabiedrības un medijpratības kapacitātes . Tāpēc to tautu nu ir nolemts skolot un apgaismot.
Bet varbūt ir pavisam citādi? Varbūt visa vaina ir tajā, ka tur valdības gaiteņos spieto, tautas valodā runājot, vesels bars tukšmuldētāju, daiļdirsēju, jeb tūtiņdreijeru kas neko jēdzīgu savā dzīvē nekad nav ne pratuši, ne gribējuši darīt. Tik vien kā parazitēt uz citu rēķina.

Atbildēt

Fakts

19.01.2022. 17:27

»

no comment

Deģenerāts Levits ir Latvijas nīstākais prezidenta izstrādājums


Kāpēc vispāriniet savu privāto viedokli? Manuprāt - viens no labākajiem prezidentiem :)

Atbildēt

nu un

19.01.2022. 17:12

»

no comment

Deģenerāts Levits ir Latvijas nīstākais prezidenta izstrādājums


kurš prezidenta izstrādājums ir visnenīstākais deģenerāts?

Atbildēt

brālis Teodors

19.01.2022. 16:57

Sorosīti Latvijā nav nekāda NVO, bet Sorosa fonda sponsorēti Latvijas tautas ienaidnieki!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

19.01.2022. 16:28

»

no comment

Deģenerāts Levits ir Latvijas nīstākais prezidenta izstrādājums


Aicinu publiskot viņa konta numuru. Tauta vāc ziedojumus grūtdienim.

Atbildēt

Strjoms

19.01.2022. 16:28

»

lauķis

Levitam ar savu kancelāriju jau šogad būs tikai viena prioritāte,jaunu kaklasaišu pielaikošana.Tikai kaklasaites visiem būs vienādas


Ja ienāks krievi un nepaspēs viņus preventīvi arestēt, tad kaklasaites ir garantētas.Tiem, kurus Vecrīgā nenositīs.

Atbildēt

Vāx

19.01.2022. 16:23

Iespēja līdzdarboties demokrātiskajos procesos ? Kruti. Pēdējo reizi man tas maksāja 300 eiro soda. Neeaizmirsīšu, nepiedošu un atriebšu.

Atbildēt

no comment

19.01.2022. 16:13

Deģenerāts Levits ir Latvijas nīstākais prezidenta izstrādājums.

Atbildēt

lauķis

19.01.2022. 16:13

Levitam ar savu kancelāriju jau šogad būs tikai viena prioritāte,jaunu kaklasaišu pielaikošana.Tikai kaklasaites visiem būs vienādas.

Atbildēt

Хм

19.01.2022. 16:12

А еще было бы очень интересно дополнительно узнать, во сколько эти все замечательные и такие актуальные мероприятия обходятся, включая все расходы.

А вообще с одной стороны, даже завидно! Люди живут в своем мире, встречаются, говорят о высоком, при этом говорят в хороших условиях, комфортных. Закончится пандемия, продолжат встречаться в красивых местах, и мир посмотрят и себя покажут, и вкусно и полезно.
И попробуй только заикнись, что на 80% это пустая трата денег! Тебя завалят сотнями исследований и результатов (тех самых конференций), что это важно, актуально и т.д.

Atbildēt

E. Levits

19.01.2022. 16:07

Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams, mērot šekeļos.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: