Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nekādu sazvērestības teoriju!

25.01.2023. 12:20

»

VNO

Nu "aizliegta" tā ir tikai priekš muļķiemCionisma vēsturi nemāca nevienā pasaules skolā vai augstskolā. Cioniisms ir “ielaušanās bez ieročiem”. Cionisma būtība ir hazāru tautas būtība. Hazāru tauta rajstura galvenā īpašība ir ielauzties bez ueročiem, pieņemot tautas, kurā ielaužas, tradīcijas un dzīvesveidu, pamazām pārņemot varu savās rokās.

To mēs redzam ar ASV Kongresa nakts balsojumu vasaras brīvdienās, privatizējot FRS un pakalpinot ASV ar saviem naudas auzdevumiem.

To mēs redzam Rīgas pils žīda destruktīvajā rīcībā - vārdi nesaskan ar darbiem, žīds koriģē un iejaucas Saeimas un valdības darbā.

To mēs redzam Ukrainas specoperācijā ar jaunās Hazārijas izveidi Krimas republikā, dzīvestelpu Krimas esošā republikā.

Nekādu sazvērestības teoriju!

Atbildēt

25.01.2023. 12:00

»

VVM

Labs trollis, labs. Na, paņem gardumiņu


Nebūs taisnība, jo autors meklē izeju un viņam nav gatavas receptes, ko darīt. Kā saglabāt latviešu tautu, tās vērtības un kultūru, attīstību un dzīvesdziņu

Atbildēt

TH

25.01.2023. 11:57

»

Tulkojums

Nokaut vergu sevī ir visgrūtākais darbs


Vergiem piedzimst vergi un iziet verdzības bērnības kursu ģimenē un skolā, ar retiem izņēmumiem..

Kungiem piedzimst kundziņi, bet nav garantijas, ka nekļūs par vergiem. Jo pirmā paaudze sakrāj kapitālu, otra vai trešā to izšēkā.

Pacietīga domāšanas darba un zināšanu ieguves rezultātā katram pašam tas viss jāizprot, lauķi. Nekā nemainīga nav. Bet ir izvēle - būt kalpam vai kungam. Katram pēc spējām. Kungam ir lielāka atbildība.

Atbildēt

VVM

25.01.2023. 11:00

»

cilveks444

Dežavū...


Labs trollis, labs. Na, paņem gardumiņu.
70 % patiesu faktu, 30 % pilnīgs bullšits.

Atbildēt

VNO

25.01.2023. 10:54

»

TH

Varbūt Pietiek varēja uzdot patiesi svarīgu jautājumu - kā ar cionismu Latvijā šodien...


Nu "aizliegta" tā ir tikai priekš muļķiem.

"Aizliegtās" un "slepenās" zināšanas ir mīļakais sazvērestību teoriju jājamzirdziņš.

Atbildēt

lieliski

25.01.2023. 09:44

»

cilveks444

Dežavū...


šo vajadzētu izdot grāmatiņā,lai katram būtu kā rokasgrāmata

Atbildēt

⭐️

25.01.2023. 08:01

Lapsa tik drudžaini meties pildīt feisu pasūtījumu par Levitu, ka pat Zundas vārdu uzrakstījis nepareizi. Viņš ir Antonijs, ne Anatolijs. Bet kurš tad mēslu kaudzē tam pievērsīs uzmanību.

Atbildēt

Pigmejs

25.01.2023. 06:17

»

cilveks444

Dežavū...


Tad sanāk tā vienkāršoti - atkal komentārs tikai par sekām. Bet, ja tikpat vienkāršoti par cēloņiem - tad jāatkārtojas - “var padzīt pigmejus no kolchoza, bet kolchozu no pigmeja nevar izņemt”?

Atbildēt

cilveks444

25.01.2023. 00:02

Dežavū!

20 gadsimts, 80-tie gadi. Latvija.

PSRS totalitārā vara. Cenzūra, pārtika uz taloniem, komunālie maksājumi zemi, bet ir daudz komunālo dzīvokļu, nomācoša vide, pelēcība un nolaistība, to izkrāso tikai kompartijas šefu glaunie dzīvokļi, pirts orģijas un varai pietuvināto ceļojumi uz Rietumiem, kā arī sarkanie karogi manifestāciju laikā, taču lai arī daudzi nav piedabūjami ticēt meliem par komunismu, tomēr ir spiesti iet gājienos. Ir Sestdienas talkas, jeb – subbotņiki, kad vieni vāc citu sataisītās mēslu kaudzes. Labākās un jaunākās ēkas tiek migrantiem no PSRS citām republikām, kas tiek aicināti, lai aizpildītu rūpnīcās darba vietas, labāki dzīves apstākļi, pat īpaši veikali, dienesta luksusa auto - kompartijas funkcionāriem, birokrātiem un varai pietuvinātajiem, kas nekaunas uzdzīvot uz citu rēķina. Alkoholisma uzplaukums, milzu apjoma pīpēšana, pat darba vietās, slepus Rietumu filmu, ne to labāko no morāles viedokļa, skatīšanās pirmajos video-magnetafonos, slepenos (bet varbūt čekas organizētos dzīvokļos?). Smadzeņu skalošana notiek gan TV, gan radio, taču tikai politiska, TV filmas, izrādes un citi pasākumi aicina saglabāt augstu morāles latiņu. Ir smalka ironija par negācijām. Čekas veiktā izsekošana, vajāšanas un draudi, stukači, valsts “ienaidnieku” meklēšana, viena “pareizā” ideoloģija. Maskavas diktāts, cilvēkos iedzītas bailes, naidošanās ar Rietumiem, kara draudi, stagnācija, nospiestība un bezcerība. Labi dzīvo tikai varai paklausīgie, padevīgie un pietuvinātie. Pārējie kuļas kā prot. Var emigrēt, bet tikai “pareizās” tautības ļaudis, kas nereti tiek nolīgti sadarboties ar VDK, kļūstot par spiegiem. Latvijā dzimst daudz bērnu, taču cilvēku skaits pieaug jūtami, jo migrantu plūsma ir krietni apjomīgāka, kā Lietuvā jeb Igaunijā. Izglītotākie cilvēki strādā par grašiem. Jo tāda ir PSRS politika. Automašīna ir vien retajiem, jo tās dārgas, sabiedriskā transportā braucieni lēti, bet tie ir pārpildīti. Ir govis, ir piens, bet daži kolhozi ir nolaisti līdz kliņķiem, kamēr daži – ļoti pārtikuši. Pat PSRS sistēmā bez saimnieka neiztikt. Govis dara, kas govīm jādara – ēd, ja baro, ražo pienu un gāzes, kuras nevienu nebaida. Trūkstot darba spēkam, aicina uz Latviju pat vjetnamiešus, dažs no kuriem vēl atceras ASV brutālo iebrukumu Vjetnamā. Cilvēkus Latvijā var izmest no darba jeb pat pakļaut čekas vajāšanai, ja tie bija pastāstījuši anekdoti par PSRS vadību jeb kompartiju stukačam. Žurnālisti kalpo varai, bet uzrodas daži, kas cenšas caur puķēm pastāstīt patiesību. Viņi ir tautas godāti un cienīti. Cilvēki vēl prot atšķirt labu no ļauna.


21.gadsimts, 20-tie gadi. Latvija.

Globālistu totalitārā vara. Cenzūra, pārtikas cenas milzīgas, komunālie maksājumi daudziem nesamaksājami, daudzi dzīvo sliktāk, kā savulaik komunālos dzīvokļos, daži padarīti par bomžiem, kam vieta tikai uz ielas jeb patiltē, pelēcība un nomāktība baisa, smago smogu izkrāso tikai praidi un LGBT lienošā propaganda, kas krāsaina, lai piesaistītu tās ideoloģijas baisajai degradācijai jauno paaudzi, kas viegli uzķeras. Ir Lielās talkas, kad vieni vāc citu sataisītās mēslu kaudzes. Priekšrocības par vietējiem lielākas migrantiem, kas raujas uz ES, lai dzīvotu uz pabalstiem. Labāki dzīves apstākļi – glaunas mājas, ekskluzīvi dzīvokļi, luksusa auto, piemēram, īpaši elitāri un neticami dārgi veikali – MK locekļiem, Saeimas liekēžiem un varai uzticamiem ierēdņiem un birokrātiem, kas pārtiek no nodokļu maksātāju naudas. Narkotiku uzvaras gājiens, totāla zombēšana, masīva degradācijas slavināšana, drošības spēku un Facebook cenzoru veiktā izsekošana, trauksmes cēlāju ziņojumi par līdzcilvēkiem, draudi un vajāšanas, valsts “ienaidnieku” meklēšana, viena “pareizā” ideoloģija. “Gatavināšana” izlaistībai un degradācijai pat Latvijas sabiedriskajos medijos. Pat ironija un sarkasms bieži tiek liegti, pasludinot tos par politnekorektiem. Briseles un Vašingtonas diktāts, cilvēki tiek iebaidīti, naidošanās ar Austrumiem, kara draudi, nospiestība un bezcerība. Labi dzīvo tikai varai paklausīgie, padevīgie un pietuvinātie. Pārējie kuļas kā prot. Var emigrēt jebkurš, jo ES politika ir tāda, kas iztīra Latviju no cilvēkiem, jo cilvēki skaitās resurss, kurš ir dārgs, kamdēļ vajadzīgs citu ES valstu labklājības celšanai. Latvija izmirst, tāpēc alkatīgie uzņēmēji, nevis baksta varas pārstāvjus, lai tie pieņem lēmumus, kas veicinātu dzimstību, bet gaida migrantus, kas strādās par grašiem. Automašīnas sola likvidēt, jo bojājot gaisu, dzenot planētu Zemi uz iznīcību, sabiedriskais transports dārgs un netīrs. Ir vēl piens, bet benzīna cenā, tas ir neticami dārgs, savukārt ideologi grasās nobendēt govis, jo tās ražojot baisas gāzes. Trūkstot darba spēkam, piepilda Latviju ar ukraiņiem, izmantojot kara briesmas Ukrainā, kuras radījis Krievijas iebrukums un tie, kas grāva Ukrainas vienotību. Cilvēkus Latvijā var atlaist no darba, tas ir atstāt bez iztikas, ja viņi nebija gatavi potēties ar eksperimentālu dziru, sauktu par vakcīnām. Žurnālisti kalpo varai, pazuduši drosmīgi žurnālisti, kas censtos pavēstīt patiesību, vien retais no viņiem bailīgi kaut ko iebilst tam vājprātam, kas pārņem pasauli. Viņus tad “viedokļu līderi” soctīklos nozākā un kaunina. Vairums cilvēku vairs neprot atšķirt labu no ļauna.

Atbildēt

Modris

24.01.2023. 23:58

Pietiek pretlatviskā propaganda. Te smako pēc Aģitpropa.

Atbildēt

nu tad

24.01.2023. 20:54

»

Pirātu partija

Daudz kas no otrā pasaules kara vēstures tiek pārrakstīts, daudz kas tika noslēpts. Daudzi, kas uzauguši padomju propagandas ietekmē, vēl jo projām tic, ka Brestas cietoksni vacieši šturmēja 1941.gadā, bet patiesībā divu nedēļu kaujas tur notika 1939.gadā, to aizsargāja poļi. Bresta teritorija bija ...


beidzot viens īstens, patiess koments. Tikai autors aizmirsa piebilst, ka Putins sen ir miris un Kremli vada reptilis no Marsa, un Baidena ar sen vairs nav-ASV vada reptilis no Neptūna....Un COVID izgudrojaa latiši-fasisti kopā ar proklatije amerikanci lai apindetu osvoboditelus.

Atbildēt

tieši

24.01.2023. 20:51

»

komisija

runājot godīgi,tika padzīta zzs Brigmaņa,Lemberga un prezidenta Vējoņa valsts vadīšanas laikā


tā! Šis raksts ir vēl viens Lapsas dzeltenās preses piemērs.

Atbildēt

frukts

24.01.2023. 20:29

»

TH

Varbūt Pietiek varēja uzdot patiesi svarīgu jautājumu - kā ar cionismu Latvijā šodien...


https://lv.wikipedia.org/wiki/Cionistu_organiz%C4%81cija_%22Mizrahi%22

Atbildēt

bija

24.01.2023. 20:03

»

ZAL

Vai tikai Zunda nebija čekas maisos


un ne tikai Zunda.Apriebusies tā Pietiek pārspīlētā ,histēriskā Levita un Kaimiņa gānīšana.Gribot,negribot daudzi,ne tikai Kaimiņš sāk domāt nelabas domas.

Atbildēt

ZAL

24.01.2023. 19:52

Vai tikai Zunda nebija čekas maisos?

Atbildēt

komisija

24.01.2023. 19:40

runājot godīgi,tika padzīta zzs Brigmaņa,Lemberga un prezidenta Vējoņa valsts vadīšanas laikā.

Atbildēt

necilības kakta plaģiāts

24.01.2023. 19:19

»

TH

Varbūt Pietiek varēja uzdot patiesi svarīgu jautājumu - kā ar cionismu Latvijā šodien...


40 miljonus taču iedeva.

Atbildēt

Pirātu partija

24.01.2023. 19:19

Daudz kas no otrā pasaules kara vēstures tiek pārrakstīts, daudz kas tika noslēpts. Daudzi, kas uzauguši padomju propagandas ietekmē, vēl jo projām tic, ka Brestas cietoksni vacieši šturmēja 1941.gadā, bet patiesībā divu nedēļu kaujas tur notika 1939.gadā, to aizsargāja poļi. Bresta teritorija bija Polija. Vācieši nevarēja ieņemt un palīga nāca cccp sraļina karaspēks, kas poļus piebeidza. staļins un hitlers 1939.gadā bija sabiedrotie, un viens otram palīdzēja. Staļinisti padevušos poļus nošāva Katiņas mežā. Starp citu nošava par kārtu vairāk, nekā Vācieši likvidēja ēbrejus Salaspilī, bet vairak brēc žīdi un prasa kompensāciju no Latviešiem.
1941.gadā Brestas cietoksnis, ar cccp zaldātiem, noturējās vienu dienu. To šturmēja Austrijas vienības un diezgan viegli ieņēma.
Ja par Latviju, Salaspili, tad upuru skaits tur ir vismaz desmit reizes mazāks nekā par to runā tagad. Runāju ar cilvēku, kurš pazina attiecīgi citu cilvēku, kuru vacieši aizturēja un veda uz Salaspili.
Tas cilvēks bija čigānu tautības, viņu un ēbreju tautības cilvēkus uz zirga pajūgiem veda pa Salaspils mežu. Čigāns saka ēbrejiem, mūkam, apsardzes praktiski nav, daži zaldāti ar šautenēm. Nevienu ēbreju pierunāt aizmukt neizdevās, tiek kā auni, uz kautuvi. Čigans pār pajūgu pāri, un mežā iekšā. Kas notika ar pārējiem auniem, viņš nezin.
P.S. Tas pats tagat ar fakcināciju, žīdi paši gāja sev taisīt procedūru. Tie, kas uztaisīja vairāk par piecām durstīšanas reizēm, vairs nav dzīvotāji, karotaji un pēcnācēju radītāji. Žīdu zemē atmukuši visi stagnātiski domājoši cilvēki, no cccp, un tagad no putleriskās Krievijas, tāpēc tādai valstij nav nākotnes. Krievi karu Ukrainā zaudē, bet židi sniedz palīdzību putlera režīmam, piegādā tam Izraēlas pezpilota lidaparātam Searcher (krievi to pārssauca par Blokpost) vadāmas bumbas KAB-20.
Drīz vēl viens liels karš austrumos, kur karos visi pret visiem. Pēc šī kara Izraēlas nebūs, ASV palīdzēt nevarēs, jo tiks plosīta pilsoņu karā. Jau ļoti drīz pirmie terorakti Er-riadā, Dubajā un pat Bahreinā.
Kā notikumi risināsies tālāk, uzrakstīšu pēc tiem.

Atbildēt

un vēlreiz

24.01.2023. 18:49

tiek apgalvots,ka Levits ""padzinis vēsturnieku komisiju"'

Atbildēt

TH

24.01.2023. 18:42

Varbūt Pietiek varēja uzdot patiesi svarīgu jautājumu - kā ar cionismu Latvijā šodien?

Kāpēc pasaulē aizliegta cionisma vēsture?

Nav atbildēti citi jautājumi, par cionisma nozīmi pasaulē mūsdienās un tā ietekme uz Latviju SSSR laikā un mūsdienās. Tie tādi mūsdienīgi jautājumi.

Levitam jau šķiet, ka holokausta jēdziens ir nostiprināts. Bet mūsdienu informācijas atvērtībā, ja kaut kāda vēsturnieku komisija dīdīsies ap tiem jautājumiem, var nonākt līdz jautājumiem par cionisma vēsturi.

Ja vēl dziļāk pētīs, nonāks līdz Latvijas suverenitātes zaudēšanas novērtējumam pārnacionālo struktūru ietekmē.

Tāpēc to komisiju nevajag..

Atbildēt

Lasītājs

24.01.2023. 18:26

Tā darbojās, braukāja pa pasauli, ka nekā neizdarīja! Vilka laiku, kamēr krievi "noslepenoja" visu, kas bija par latviešiem, visa pagājušā gadsimta garumā un līdz kuram gadam pat neuzrakstīja, tād uz mūžīgiem laikiem, tas attiecas arī uz KF pilsoņiem. Ļoti slepeni dokūmenti!
Par 1940. gadu un leģionu nekur nevajag braukt meklējumos, Latvijā viss ir! Vajadzīga politiskā griba, jeb drosme. Jeb turpinās gaidīt, ko izvēlēsies politiķi, to arī uzrakstīs?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: