Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viņš taču jau sen skaidroja

20.11.2021. 18:23

Ka Vācijā viņam bija bezvalstnieka statuss,līdzīgi kā mūsu "nepilsoņiem".Vācijas pilsonība viņam bija tikai dažus/4 vai5 gadus/lai varētu strādāt tiesā.Sākot darbu Latvijas vēstniecībās Vācijā un citās valstīs,Vācijas pavalstniecība tika anulēta.No deviņdesmiti gadu sāku,ma viņam ir tikai Latvijas pilsonība.Vai tiešām to ir tik grūti sagremot?

Atbildēt

Tālavas taurētājs

20.11.2021. 18:17

»

Vai tiešāmt tik daudz

slimu kreļa taurētāju? Cik reiz var atkārtot, ka ar Krieviju ir jārunā, bet savas vērtības nedriīkstam apmainīt pret ekonomikas izdevīgumu līgumos ar Krieviju...


Savā trulumā, vienlaicīgi arī esi nenormāli atklāts. Paldies par to, varbūt kādam noderīgajam idiotam atvērsies acis, pret ko tiek iemainīta latviešu tautas labklājība un tiesiskums.

Atbildēt

Hffd

20.11.2021. 18:11

Pidars ir pudelis

Atbildēt

tātad

20.11.2021. 18:07

»

nezālītis

“Egils bija centīgs un ļoti labi mācījās...


Levits ir pavisam švakas izglītības jurists!!! To var just no viņa vervelējumiem! Sūds uz iesmiņa, ne jurists!

Atbildēt

Atkal žurja žuls

20.11.2021. 18:06

»

Žulis

Šis raksts, manuprāt, ir par pogām, nevis šķībi pašūto mēteli


atkārto vecos krivoje zerkalo jociņus? Davai davai!

Atbildēt

Vai tiešāmt tik daudz

20.11.2021. 18:04

»

Tālavas taurētājs

Krievu okupants arī Āfrikā ir krievu okupants. Bet ja aplūkojam pēc tautības, tad par krievu okupantu var kļūt bez iztikas līdzekļiem atstāts burjātu vai jakūtu mednieks, pārkvalificējies par snaiperi, vai arī čečenu recidīvists pārorientējies par bruņotu marodieri. Nevienu vairs neizbrīna, ka krievu...


slimu kreļa taurētāju? Cik reiz var atkārtot, ka ar Krieviju ir jārunā, bet savas vērtības nedriīkstam apmainīt pret ekonomikas izdevīgumu līgumos ar Krieviju.

Levits to neievēro...

Ja nomainīs slikto udurtu kremī uz citu, nekas nedrīkst mainīties pret Krieviju. Sankcijas pret Krieviju ir vislabākais, kas vien var būt.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

20.11.2021. 17:41

»

Pilnīgi piekrītu

40% Latvijas iedzīvotāji ir krievvalodīgie un tas ir loģiski, ka prezidents arī viņus uzrunā. Drīzāk nesaprotams ir izkārtnes, krogu, bordeļu nosaukumi angļu valodā, angļi pie mums nedzīvo


Krievu okupants arī Āfrikā ir krievu okupants. Bet ja aplūkojam pēc tautības, tad par krievu okupantu var kļūt bez iztikas līdzekļiem atstāts burjātu vai jakūtu mednieks, pārkvalificējies par snaiperi, vai arī čečenu recidīvists pārorientējies par bruņotu marodieri. Nevienu vairs neizbrīna, ka krievu okupants ir ASV, Igaunijas vai citas valsts newPilsons un pat eiroparlamentā iefiltrējies, imūns ģeputāts ar kgb uzdevumu azotē (to dažkārt redzam ar neapbruņotu aci) utt. un tjp.

Atbildēt

Mir,družba,vodka,balalaika

20.11.2021. 17:34

Kaadeelj es savu deelu suutiiju maaciities uz krievsu skolu?Taadeelj ka pastalskolaa maacoties var paraadiities shizofreenija.Krievsu valodaa ir vairaak iespeejas uzzinaat patiesiibu kas Pasaulee notiek,pastalu tikai meli un dezinformaacija.Tas ir redzams peec komentaariem,ka pastalnaaciku liimenis ir zems.Vinji ir nozombeeti,vinju domaashanas pamataa ir naids un muljkjiibas.

Atbildēt

jazeps

20.11.2021. 16:42

tam vecim pensionāram NAV Hamburgas augstskolas jurista bakalaura grāds, maģistra grāds, tikai
jurista palīga kursu apliecība.
Kopšs dzīvo šeit melojis visiem- lielus melus.
Viena lieta neizdevās zvanot dažiem deputātiem, lai nobalso par "draudzeni" kuussinju" ielikt strādāt satv. tiesā. -Tam vecim pensim- marasms

Atbildēt

tu esi vēl jauns

20.11.2021. 16:38

jauki būtu,ja latvju dzejniece Māra Zālīte arī par šo faktu uzrakstītu kādu slavinājuma odu mūsu gaišajam prezidentam Levitam.

Atbildēt

kupi validol !

20.11.2021. 16:23

»

Maija!

Tiem cilvēkiem beidzot bija jāsaprot, ka valsts valoda ir viena


Man internets youtube bez prasisanas krievu valoda strada !

Atbildēt

Ja!Ja!

20.11.2021. 16:01

»

Franklins

Pie lidliņa rindā stāvot var uzzināt ne tikai ko darījis tagadējais varas pārstāvis, bet arī ar ko pagājušo nakti gulēja Inita


taisnība!ko tik tur ļaudis nerunā!bet redz šo to vērtīgu ar var izdibināt!

Atbildēt

Apmīzies atkal!

20.11.2021. 15:51

»

Apsmējos!

Kad nav nekā, ko rakstīt, tad raksta šādu komentāru


Kad nav nekā jēdzīga ko pateikt, Brutto Mīzols raksta šādus slima primāta murgus.
Skumji, ka pietiek-comā tik dumji rakstītāji un la(p)sītāju.

Atbildēt

jans

20.11.2021. 14:59

Paldies Bojāra kungam par atklātību, ka
Levitam NAV jurista augstākā izglītība, bet
TIKAI jurista PaLīGA kursu apliecība.
Tad ziniet: valsti vada lielākais MELIS.

Atbildēt

Franklins

20.11.2021. 14:57

»

Ja!Ja!

Bija vins tur tulks krievu armijas daļa.Tulkoja tur visu ko vāciešiem ko paši krievi nemācēja pateikt!Vismaz tā es dzirdēju stāvot pie Lidlinja rindā


Pie lidliņa rindā stāvot var uzzināt ne tikai ko darījis tagadējais varas pārstāvis, bet arī ar ko pagājušo nakti gulēja Inita.

Atbildēt

RasPūtins

20.11.2021. 14:53

Visuma imperātors vairs neuzticas tulkiem, tādēļ marionešu ziņojumiem jābūt cilvēku valodā, nevis kaut kādā sobačiju jazikā.

Atbildēt

Žulis

20.11.2021. 14:19

Šis raksts, manuprāt, ir par pogām, nevis šķībi pašūto mēteli.

Atbildēt

+1

20.11.2021. 14:12

Gasterbaiteri Džamšuts un Ravšans rullē.

Atbildēt

atkal izgāzās...

20.11.2021. 14:06

viņam irēņīte neiebaro viagru????

Atbildēt

aaaaaaaa

20.11.2021. 14:06

Smird.WattesGalwa

Atbildēt

maris

20.11.2021. 13:58

ja tas nelietis ccjekists ir mainījis uzvārdu
egils levits DZENiS Tad arī VISOS dokumentos jāraksta pareizi. uzvārda maiņas gadījumā - tas jāizdara-tas likumā noteikts.Pareizi tas jādara, lai arī DZENIS būtu klāt pierakstīts.

Atbildēt

Izraēlais slepenais cionisms Latvijā

20.11.2021. 13:36

»

Vai nu Levits teic uzrunas ivritā,

vai vācas uz elli


LATVIJAS REPUBLIKAS VALDĪBAS UN IZRAĒLAS VALSTS VALDĪBAS LĪGUMS PAR SAVSTARPĒJU KLASIFICĒTĀS INFORMĀCIJAS AIZSARDZĪBU AIZSARDZĪBAS UN MILITĀRĀS SADARBĪBAS JOMĀLatvijas Republikas valdība un Izraēlas Valsts valdība, turpmāk sauktas Puses,

Ar mērķi nodrošināt savstarpēju klasificētās informācijas aizsardzību aizsardzības un militārās sadarbības jomā, kura ir klasificēta vienas Puses valstī un nodota otras Puses valstij,

Vēloties nostiprināt savstarpējas klasificētās informācijas aizsardzības noteikumus, kas attiektos uz līgumiem aizsardzības un militārās sadarbības jomā, kas tiktu noslēgti starp Pusēm, un līgumiem, kas tiktu parakstīti starp valstu organizācijām un institūcijām, juridiskajām un, ja nepieciešams, fiziskajām personām, kas ir pilnvarotas apmainīties ar klasificēto informāciju,

IR VIENOJUŠĀS PAR SEKOJOŠO:

1. pants

Definīcijas

Šī Līguma mērķiem:

1. Klasificētā informācija nozīmē:

A. Jebkuru klasificētu objektu, kas var būt gan mutisks paziņojums ar klasificētu saturu, gan arī elektriski vai elektroniski nosūtīts klasificēts ziņojums, vai arī "materiāls", kā definēts punktā (b);

B. Termins "materiāls" ietver "dokumentu", kā definēts punktā (c), kā arī jebkuru mašīnu, iekārtu, ieroču vai ieroču sistēmu vienību, kas ir izgatavota vai ir izgatavošanas procesā;

C. Termins "dokuments" nozīmē jebkuru pierakstītas informācijas formu, neatkarīgi no ierakstīšanas vides veida,

kurai katras Puses nacionālās drošības interesēs un saskaņā ar tās nacionālajiem normatīvajiem aktiem ir nepieciešama aizsardzība pret nesankcionētu izpaušanu un kura ir klasificēta saskaņā ar tās nacionālajiem normatīvajiem aktiem.

2. Līgumslēdzējs - fiziska vai juridiska persona, kas ir tiesīga uzņemties klasificētu līgumu izpildi.

3. Klasificēts līgums - līgums starp divām vai vairākām juridiskām vai fiziskām personām, kas rada un nosaka izpildāmas tiesības un pienākumus starp tām un kas satur vai ietver klasificēto informāciju.

4. Kompetentā drošības iestāde - Puses valsts institūcija, kas saskaņā ar nacionālajiem normatīvajiem aktiem ir atbildīga par klasificētās informācijas aizsardzību un šī Līguma ieviešanu. Šīs institūcijas ir uzskaitītas šī Līguma 4. pantā.

5. Saņēmēja Puse - Puse, kurai klasificētā informācija tiek nosūtīta un kuru pārstāv Kompetentā drošības iestāde.

6. Izcelsmes Puse - Puse, kura rada klasificēto informāciju un kuru pārstāv Kompetentā drošības iestāde.

7. Trešā puse - jebkura valsts, organizācija, juridiska vai fiziska persona, kas nav šī Līguma puse.

8. Nepieciešamība zināt - princips, ka pieeja klasificētajai informācijai var tikt piešķirta vienīgi personai, kurai ir pārbaudīta nepieciešamība to zināt saistībā ar viņa/viņas darba pienākumiem, kuru ietvaros informācija ir tikusi nodota saņēmējai Pusei.

2. pants

Klasifikācijas pakāpes

Pušu klasifikācijas pakāpes un to ekvivalenti ir šādi:

LATVIJAS REPUBLIKA
ANGĻU VALODAS
EKVIVALENTS
IZRAĒLAS VALSTS
SEVIŠĶI SLEPENI
Top Secret
SODI BEYOTER
SLEPENI
Secret
SODI
KONFIDENCIĀLI
Confidential
SHAMUR
INFORMĀCIJA
DIENESTA
VAJADZĪBĀM
RESTRICTED
SHAMUR
3. pants

Klasificētās informācijas aizsardzība

1. Pieeja klasificētajai informācijai tiek piešķirta vienīgi personām, kurām ir nepieciešamība zināt un kurām saņēmējas Puses Kompetentā drošības iestāde saskaņā ar nacionālajiem normatīvajiem aktiem ir piešķīrusi speciālo atļauju, kas atbilst tās informācijas klasifikācijai, kurai ir nepieciešama pieeja.

2. Izcelsmes Puse nodrošina, ka saņēmēja Puse tiek informēta par:

A. klasificētās informācijas klasifikācijas pakāpi un jebkādiem informācijas izpau­šanas nosacījumiem vai lietošanas ierobežojumiem, un ka klasificētā informācija ir atbilstoši apzīmēta.

B. Jebkādām turpmākām izmaiņām klasifikācijas pakāpē.

3. Saņēmēja Puse:

A. Saskaņā ar nacionālajiem normatīvajiem aktiem klasificētajai informācijai nodrošina tādu pašu aizsardzības pakāpi, kā izcelsmes Puse, pamatojoties uz šī Līguma 2. pantu.

B. Nodrošina, ka klasifikācijas pakāpe netiek mainīta, un klasificētā informācija netiek deklasificēta bez iepriekšējas rakstiskas izcelsmes Puses piekrišanas.

4. pants

Kompetentās drošības iestādes

1. Pušu valstu Kompetentās drošības iestādes ir:

Latvijas Republikā:

Satversmes aizsardzības birojs

Miera iela 85a

Rīga, LV 1013

Latvija.

Izraēlas Valstī:

Aizsardzības iestādes Drošības direktorāts

Hakirya

Telaviva

Izraēla.

2. Lai sasniegtu un ievērotu līdzīgus drošības standartus, attiecīgās Kompetentās drošības iestādes pēc pieprasījuma iesniedz viena otrai informāciju par drošības standartiem, procedūrām un praksi klasificētās informācijas aizsardzībai attiecīgās Puses valstī.

3. Abu Pušu valstu attiecīgās Kompetentās drošības iestādes var noslēgt izpildes dokumentus šim Līgumam.

5. pants

Klasificētās informācijas izmantošanas ierobežojumi un informācijas atklāšana

1. Saņēmēja Puse bez iepriekšējas rakstiskas izcelsmes Puses piekrišanas neatklāj, neizmanto vai nepieļauj jebkādas klasificētās informācijas atklāšanu un izmantošanu.

2. Saņēmēja Puse nenodod šī Līguma ietvaros saņemto klasificēto informāciju Trešajai pusei un nepublisko jebkādu klasificēto informāciju bez iepriekšējas rakstiskas izcelsmes Puses piekrišanas.

6. pants

Klasificētās informācijas nodošana

1. Klasificētā informācija tiek nodota ar diplomātisko, militāro un/vai citu kurjeru starpniecību, kurus ir apstiprinājušas Kompetentās drošības iestādes. Saņēmēja Puse rakstiski apstiprina klasificētās informācijas saņemšanu.

2. Ja ir nepieciešams nodod liela apjoma sūtījumu, kas satur klasificēto informāciju, attiecīgās Kompetentās drošības iestādes savstarpēji vienojas un apstiprina transportēšanas veidu, maršrutu un drošības pasākumus katrā šādā gadījumā.

3. Citi klasificētās informācijas nodošanas vai apmaiņas veidi, tai skaitā elektromagnētiskā nosūtīšana, var tikt izmantoti, ja par to vienojas Kompetentās drošības iestādes.

7. pants

Tulkošana, pavairošana, iznīcināšana

1. Dokumentus, kas satur informāciju, kas klasificēta kā SEVIŠĶI SLEPENI/ TOP SECRET/ SODI BEYOTER, var tulkot un pavairot tikai ar izcelsmes Puses valsts attiecīgās Kompetentās drošības iestādes rakstisku atļauju.

2. Klasificētās informācijas tulkošanu veic personas, kurām ir atbilstoša speciālā atļauja. Uz šādiem tulkojumiem tiek izdarīts klasifikācijas pakāpes apzīmējums valodā, uz kuru tulkojums ir veikts, kas norāda, ka tulkojums satur izcelsmes Puses valsts klasificēto informāciju.

3. Uz izcelsmes Puses valsts klasificētās informācijas kopijām un tulkojumiem tiek izdarīti tādi paši klasifikācijas pakāpes apzīmējumi, kā uz oriģināliem, un tie tiek aizsargāti kā oriģināli. Šādi pavairotai informācijai tiek nodrošināta tāda pati kontrole, kā oriģinālajai informācijai. Kopijas tiek izgatavotas tādā apjomā, kāds nepieciešams oficiāliem mērķiem.

4. Klasificētie dokumenti tiek iznīcināti vai pārveidoti tā, lai novērstu to rekon­struēšanu.

5. Dokuments vai materiāls, kas satur informāciju, kas klasificēta kā SEVIŠĶI SLEPENI/ TOP SECRET/ SODI BEYOTER, netiek iznīcināts. Tas tiek atgriezts izcelsmes Puses valsts Kompetentajai drošības iestādei.

8. pants

Klasificēti līgumi

1. Ja kādai no Pusēm ir nepieciešams slēgt klasificētu līgumu ar līgumslēdzēju, kas atrodas otras Puses teritorijā, vai ar otras Puses līgumslēdzēju, kas atrodas pirmās Puses valsts teritorijā, tad iepriekš tiek saņemts Kompetentās drošības iestādes apstiprinājums, ka attiecīgajam līgumslēdzējam ir industriālās drošības sertifikāts, kas atbilst nepieciešamajai klasifikācijas pakāpei, un ka tas ir veicis nepieciešamos drošības pasākumus, lai nodrošinātu klasificētās informācijas aizsardzību. Šis apstiprinājums iekļauj arī pienākumu nodrošināt, ka līgumslēdzēja veiktie drošības pasākumi atbilst nacionālajiem normatīvajiem aktiem par klasificētās informācijas aizsardzību un ka šos pasākumus uzrauga Kompetentā drošības iestāde.

2. Klasificēti līgumi starp Pušu valstu juridiskajām personām tiek noslēgti saskaņā ar Pušu valstu nacionālajiem normatīvajiem aktiem.

3. Kompetentā drošības iestāde ir atbildīga par to, lai klasificētajai informācijai, kas tiek nodota otras Puses līgumslēdzējam vai radīta saistībā ar klasificētu līgumu, tiek piešķirta atbilstoša klasifikācijas pakāpe. Pamatojoties uz vienas Puses Kompetentās drošības iestādes lūgumu, otras Puses Kompetentā drošības iestāde iesniedz drošības prasību uzskaitījumu. Vienas Puses Kompetentā drošības iestāde iesniedz otras Puses Kompetentajai drošības iestādei paziņojumu par to, ka līgumslēdzējs ir apņēmies ievērot nacionālos normatīvos aktus par klasificētās informācijas aizsardzību.

4. Visos gadījumos Kompetentā drošības iestāde nodrošina, ka līgumslēdzējs rīkojas ar līguma daļām, kuras ir klasificējamas, tāpat kā ar līgumslēdzēja valsts klasificēto informāciju atbilstoši klasifikācijas pakāpei, kā noteikts šī Līguma 2. pantā.

5. Ja Kompetentā drošības iestāde apstiprina klasificētu apakšlīgumu, attiecīgi tiek piemērots šis pants.

6. Kompetentās drošības iestādes nodrošina, ka klasificēts līgums tiek noslēgts tikai pēc tam, kad līgumslēdzējs ir veicis visus nepieciešamos drošības pasākumus.

9. pants

Vizītes

1. Pieeju klasificētajai informācijai un vietām, kur tiek izpildīti klasificēti projekti, viena Puse piešķir otras Puses valsts pilsonim, ja ir saņemta iepriekšēja atļauja no uzņēmējas Puses Kompetentās drošības iestādes. Iesniedzot vizītes pieprasījumu, šāda atļauja tiek piešķirta personām, kuras ir saņēmušas atbilstošu speciālo atļauju un ir pilnvarotas strādāt ar klasificēto informāciju (turpmāk tekstā - apmeklētāji).

2. Vizītes pieprasītājas Puses Kompetentā drošības iestāde informē uzņēmējas Puses Kompetento drošības iestādi par plānotajām vizītēm vismaz trīs nedēļas iepriekš. Īpašos gadījumos vizītes atļauja tiek izsniegta pēc iespējas ātrāk un pamatojoties uz iepriekšēju saskaņošanu.

3. Vizītes pieprasījumā iekļauj vismaz šādu informāciju:

a. Apmeklētāja vārds un uzvārds, dzimšanas datums un vieta, pilsonība un pases numurs vai citi identifikācijas dokumenti.

b. Apmeklētāja oficiālais amats un institūcijas, juridiskās personas struktūras vai organizācijas nosaukums, ko apmeklētājs pārstāv.

c. Apmeklētāja speciālās atļaujas apstiprinājums, ko ir izsniegusi nosūtītājas Puses Kompetentā drošības iestāde.

d. Plānotais vizītes datums.

e. Vizītes mērķis.

f. Apmeklējamo personu, uzņēmumu, objektu, organizāciju un telpu vārds/nosaukums.

4. Pēc Kompetentās drošības iestāde apstiprinājuma atļauja veikt vizīti var tikt piešķirta uz noteiktu laika periodu, ja tas ir nepieciešams konkrēta projekta ietvaros. Atļauja veikt vairākkārtējas vizītes tiek piešķirta uz laika periodu, kas nepārsniedz 12 mēnešus. Šādas atļaujas izsniedz attiecīgās Puses Kompetentās drošības iestādes.

5. Katra Puse nodrošina apmeklētāju personu datu aizsardzību saskaņā ar tās attiecīgajiem nacionālajiem normatīvajiem aktiem.

10. pants

Drošības pārkāpums

1. Ja drošības aspektu pārkāpuma rezultātā ir notikusi vai iespējama klasificētās informācijas, kura ir izcēlusies vai saņemta no otras Puses, nesankcionēta izpaušana, Kompetentā drošības iestāde, kuras valstī tā ir notikusi, nekavējoties informē otras Puses Kompetento drošības iestādi un veic nepieciešamo izmeklēšanu. Ja nepieciešams, otra Puse piedalās izmeklēšanā.

2. Jebkurā gadījumā otra Puse tiek informēta par izmeklēšanas rezultātiem un saņem nobeiguma ziņojumu par izpausto klasificēto informāciju, notikuma iemesliem un veiktajiem pasākumiem.

11. pants

Izdevumu segšana

Neviena no Pusēm nepieprasa otrai Pusei atlīdzināt izdevumus, kas radušies saistībā ar šī Līguma izpildi.

12. pants

Strīdu izšķiršana

1. Jebkura strīda gadījumā, kas ir radies starp šī Līguma Pusēm, ja šis strīds ir saistīts ar Līguma interpretāciju vai tā noteikumu vai no tā izrietošo jebkuru jautājumu izpildi, Puses sākotnēji veic visu iespējamo, lai panāktu kopīgu risinājumu.

2. Ja Puses nevar kopīgi atrisināt strīdu, Puses vienojas iesniegt strīda jautājumu Satversmes aizsardzības biroja direktoram no Latvijas puses un Izraēlas Aizsardzības iestādes Drošības direktoram no Izraēlas puses. Jebkurš lēmums šādā gadījumā ir galīgs un saistošs šī Līguma Pusēm.

3. Strīda un/vai pretrunu izskatīšanas laikā abas Puses turpina pildīt savas saistības šī Līguma ietvaros.

4. Strīdu, kas saistīti ar šī Līguma interpretāciju, izšķiršanā netiek iesaistīta trešā valsts vai cits nacionāls vai starptautisks tribunāls.

13. pants

Nobeiguma noteikumi

1. Šis Līgums stājas spēkā ar brīdi, kad to ir parakstījušas abas Puses.

2. Šis Līgums ir spēkā līdz brīdim, kamēr kāda no Pusēm Līguma darbību neizbeidz, iesniedzot otrai Pusei sešus (6) mēnešus iepriekš pa diplomātiskiem kanāliem rakstisku paziņojumu. Neatkarīgi no šī Līguma izbeigšanas, visa klasificētā informācija, kas ir nodota saskaņā ar šo Līgumu, arī turpmāk tiek aizsargāta saskaņā ar šī Līguma noteikumiem, līdz izcelsmes Puse neatbrīvo saņēmēju Pusi no šī pienākuma. Līguma izbeigšanas gadījumā Puses konsultējas, lai noteiktu esošo projektu drošības pasākumus.

3. Katra Puse nekavējoties informē otru Pusi par jebkādiem grozījumiem tās nacionālajos normatīvajos aktos, kas var ietekmēt klasificētās informācijas aizsardzību šī Līguma ietvaros. Šādā gadījumā Puses konsultējas, lai apsvērtu šī Līguma iespējamos grozījumus. Tikmēr klasificētā informācija tiek aizsargāta, kā tas ir noteikts šajā Līgumā, ja vien izcelsmes Puse rakstiski nelūdz rīkoties savādāk.

4. Šis Līgums var tikt grozīts, abām Pusēm par to savstarpēji rakstiski vienojoties. Šādi grozījumi stājas spēkā saskaņā ar šī panta pirmo daļu.

5. Visa sazināšanās, kas tiek veikta starp šī Līguma Pusēm, notiek rakstiski angļu valodā.

6. Visi paziņojumi par Līguma izbeigšanu vai tā grozīšanu tiek nosūtīti pa diplomātiskiem kanāliem.

7. Visi pārējie paziņojumi tiek nosūtīti starp šādām iestādēm:

Latvijas Puse

Latvijas Republika, Satversmes aizsardzība biroja direktors

Izraēlas Puse

Izraēlas Valsts, Aizsardzības ministrija

Aizsardzības iestādes Informācijas drošības vadītājs

Parakstīts Telavivā 2006.gada 6.martā divos eksemplāros latviešu valodā, ivritā un angļu valodā. Atšķirīgas šī Līguma noteikumu interpretācijas gadījumā noteicošais ir teksts angļu valodā.Latvijas Republikas valdības vārdā
Izraēlas Valsts valdības vārdā
Jānis Kažociņš
Yechiel Horev
Satversmes
aizsardzības biroja direktors
Ģenerāldirektora pirmais vietnieks Aizsardzības iestādes Drošības direktorāta direktorsTiesību akta pase
Statuss:
Spēkā esošs
Valsts: Izraēla
Veids: starptautisks dokuments
divpusējs
Stājas spēkā: 06.03.2006.
Parakstīts: 06.03.2006.
Parakstīšanas vieta: Telaviva
Ratificēja: Ministru kabinets
Atruna: Nav
Deklarācija: Nav
Publicēts: "Latvijas Vēstnesis", 56, 06.04.2006.
Dokumenta valoda:
Saistītie dokumenti
Paziņojums par spēkā stāšanos
Citi saistītie dokumenti

Atbildēt

mg

20.11.2021. 13:20

Godīgi sakot, vispareizāk laikam būtu šo nožēlojamo parlamentāro pārprātumu vienkārši ignorēt. Viņš nav mūsu uzmanības, kur nu vēl kādu emociju (dusmu, kauna, nožēlas) vētts. Viņa murmulējumi (lai kādā valodā tie nebūtu) ne tik!

Atbildēt

nezālītis

20.11.2021. 13:13

»

ko cepaties?

Nav gan manīts,ka prezidents jelkad būtu teicis runu krievu valodā.Vienkārši kāds labdaris ir pacenties viņa teikto iztulkot krieviski un nopublicēt,lai Oto būtu materiāls rakstam.Un tad tā brīnēšanās,no kurienes Levitam krievu valodas zināšanas...Mīļie bērni,krievu okupācijas laikā visiem,kuri bija...


“Egils bija centīgs un ļoti labi mācījās…”
……………………………...
“E. Levits pats atzinis, ka ir “pa pusei politologs, pa pusei jurists”: Hamburgas Universitātē viņš nevienu no kursiem nepabeidza pilnībā. 1983. gadā viņš ieguva jurista palīga "Ref. iur." amatu, 1989. gadā – asesora ("Assessor iur."), kas neatbilst ne bakalaura, ne maģistra grādam.”

/Tiesību doktors, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes pasniedzējs Juris Bojārs/

Atbildēt

nezālītis

20.11.2021. 13:10

»

ko cepaties?

Nav gan manīts,ka prezidents jelkad būtu teicis runu krievu valodā.Vienkārši kāds labdaris ir pacenties viņa teikto iztulkot krieviski un nopublicēt,lai Oto būtu materiāls rakstam.Un tad tā brīnēšanās,no kurienes Levitam krievu valodas zināšanas...Mīļie bērni,krievu okupācijas laikā visiem,kuri bija...


“...no kurienes viņam franču un angļu valodas zināšanas…”
………………………….
Mēs visi nesen dzirdējām, kā Rīgas pilī izmitinātais večuks mēģināja runāt angļu valodā. Būtu bijis labāk, ja viņš to nebūtu darījis!

Atbildēt

Valstsgrābslis

20.11.2021. 13:08

Smirdīgais vatesgalva

Atbildēt

Kompots 0,07 rub.

20.11.2021. 13:04

Levits nevienu dienu nav dzīvojis Izraēlā. Viņam bija tikai Izraēlas vīza, kad visa ģimene izbrauca no PSRS. Kad un kur viņš ir atteicies no Vācijas pilsonības - tas gan ir jautājums.. Jo dzīvot turpat 20 gadus Vācijā (1972.g. līdz 1991.g.) bez pases un pilsonības bija neiespējami.

Atbildēt

nezālītis

20.11.2021. 13:03

»

Ja!Ja!

Bija vins tur tulks krievu armijas daļa.Tulkoja tur visu ko vāciešiem ko paši krievi nemācēja pateikt!Vismaz tā es dzirdēju stāvot pie Lidlinja rindā


«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Nesaprotu vienu

20.11.2021. 12:25

»

Levita uzruna krievu valodā

ir Levita “jaunā kleita


Vispirms uzrunai bija jābūt angļu valodā, tad vācu, tad krievu un zviedru, tad tikai latviešu.

No politiskās ietekmes Latvijā uzrunaibija jābūt ivritā. Kad tā notiks, ilgi nebūs jāgaida. Tad, kad ELT visu ieķīlāto bankās konfiscēs unebreji to nopirks lēti.

Kāpēc tā. Tas atbilstu šo valodu lietotāju “investīcijām” Latvijā un patiesās nabadzības pakāpeēm.

Atbildēt

:)))

20.11.2021. 12:24

tas pūkainis nav nodefinējis tos , kuri nav lojāli Latvijai.

Atbildēt

Leituviets

20.11.2021. 12:23

»

Endija

Kāpēc nebija uzrunas citu minoritāšu valodās


Aš ar niko nesuprantu!!

Atbildēt

Apsmējos!

20.11.2021. 12:21

»

P.

Vai "pans" Barkovskis satraucies par to, ka neapsveic poļu valodā


Kad nav nekā, ko rakstīt, tad raksta šādu komentāru.
Skumji.

Atbildēt

Juris

20.11.2021. 12:19

Nav ko brīnīties. Nav jābūt ļoti gudram, lai izprastu Levita īsto seju......

Atbildēt

4.maija noziedzīgā kliķe

20.11.2021. 12:12

»

Jukums

Kas tā par tautību - krievvalodīgie? Tādas nav


Nekad agrāk arī nav pastāvējis termins "nepilsonis", bet to izgudroja, lai kremlis varētu saglabāt savus ietekmes aģentus visās republikās gadījumam, ja okupantam neizdodas iegūt pilsonību.

Atbildēt

uzruna

20.11.2021. 12:00

»

Jūsmiņš

Otto ir absolūta taisnība...


arī tika teikta latviešu valodā.Nekādas cieņas,ja tas nav ticis pamanīts.

Atbildēt

Jukums

20.11.2021. 11:58

»

Pilnīgi piekrītu

40% Latvijas iedzīvotāji ir krievvalodīgie un tas ir loģiski, ka prezidents arī viņus uzrunā. Drīzāk nesaprotams ir izkārtnes, krogu, bordeļu nosaukumi angļu valodā, angļi pie mums nedzīvo


Kas tā par tautību - krievvalodīgie? Tādas nav!
Šis apzīmējums ir izgudrots, lai šķeltu sabiedrību un tādu apzīmējumu nevajadzētu lietot.

Atbildēt

ko cepaties?

20.11.2021. 11:56

Nav gan manīts,ka prezidents jelkad būtu teicis runu krievu valodā.Vienkārši kāds labdaris ir pacenties viņa teikto iztulkot krieviski un nopublicēt,lai Oto būtu materiāls rakstam.Un tad tā brīnēšanās,no kurienes Levitam krievu valodas zināšanas...Mīļie bērni,krievu okupācijas laikā visiem,kuri bija beiguši vidusskolu Lpsr,bija labas krievu valodas zināšanas.Arī tiem,kuri nebija beiguši.Turklāt Egils bija centīgs un ļoti labi mācījās.Tikpat labi var vaicāt,no kurienes viņam franču un angļu valodas zināšanas,nemaz nerunājot par vācu valodu.Diez vai Egils pats tulkoja šeit publicēto tekstu.Viņš to būtu izdarījis labāk.Vai viņš vispār bija informēts par to,ka runa tiks tulkota krieviski?Tagad jau katrs dara,ko grib.

Atbildēt

Tieši tā!

20.11.2021. 11:55

»

Jūsmiņš

Otto ir absolūta taisnība...


Piekrītu!
Absolūti!

Atbildēt

P.

20.11.2021. 11:43

Vai "pans" Barkovskis satraucies par to, ka neapsveic poļu valodā?

Atbildēt

T

20.11.2021. 11:42

Ir sajūta ka viņi cenšas izdarīt visu lai beidzot nokaitinātu cilvēkus

Atbildēt

piu piu

20.11.2021. 11:42

varēja uzrunāt tikai Krievu valodā. Jo latvieši to valodu saprot jau no dzimšanas

Atbildēt

Mildas tante

20.11.2021. 11:40

Fui, fui! Kā tas Levits mani apķēzija!

Atbildēt

Jūsmiņš

20.11.2021. 11:18

Otto ir absolūta taisnība.
Uzruna bija jāteic latviešu valodā. Varēja pievienot tulkojumu, televīzijā ar tulkotāju tiešraidē.
Taču šobrīd likums ir pārkāpts - un to ir izdarījis bijušais "tiesnesis", tagad prezidenta izstrādājums. Izstrādājums - jo šeit prezidentam vajadzēja būt latvietim, nevis viesstrādniekam un cittautietim, valstsgribim. Nekādas cieņas šajā gadījumā...

Atbildēt

Endija

20.11.2021. 11:16

Kāpēc nebija uzrunas citu minoritāšu valodās?

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: