Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nemuldiet, plebeji

20.11.2021. 11:15

Levits ir mūsu bruņoto spēku virspavēlnieks! Un viņs vēl sevi parādīs kā varonis cīņā ar ļaunuma impēriju!

Atbildēt

ha-ha

20.11.2021. 11:08

Šis it kā Vācijā esot bijis krievu valodas tulks.No kurienes viņam tādas krievu valodas zinäšanas?Varbüt komjaunatnes un čekas mäjas tuvuma rezultats?Varbūt pateicïgo atstāto okupantu karapüļa pateicïba?Varbüt nopelni dalïba okupantu pašmāju ideologu varas stiprinäšanā?Cilvėks ar daudzpusïgiem nopelniem kaloborācijā.Bez tādiem latviešu feikelite nemaz nav domājama.Ja vėl iesakņojies paradums likumus kalt zem slavenu un mazäk slavenu okupācijas armijas virsnieku,ideologu,čekistu un okupantu pašpärvaldes slavenïbu un valsts nodevėju portretiem,kur vieta nav atradusies nevienam brïvïbas cïnïtajam pat ar čekas aģenta reputäciju.

Atbildēt

Franklins

20.11.2021. 11:03

Izlasot tekstu krievu valodā ir skaidrs ka tam kantoriem ir nepieciešams "krievs" kurš būs spējīgs pārtulkot normālā valodā tekstu krievu valodā, pat man cērt acīs un griež ausīs cik nemākulīgi ir pārtulkots. Kā kādreiz deviņdesmitajos "bratokiem" bija atvērts štats priekš "latvieša".

Atbildēt

Levita uzruna krievu valodā

20.11.2021. 10:59

ir Levita “jaunā kleita”.

Atbildēt

!

20.11.2021. 10:52

»

Maija!

Tiem cilvēkiem beidzot bija jāsaprot, ka valsts valoda ir viena


Negribi būt idiots, mācies krievu valodu. Tur tagad visādas zinātnes attīstās un daudzās nozarēs nav vairs sasniedzamas brūkošajiem Rietumiem.

Atbildēt

...

20.11.2021. 10:51

»

Pilnīgi piekrītu

40% Latvijas iedzīvotāji ir krievvalodīgie un tas ir loģiski, ka prezidents arī viņus uzrunā. Drīzāk nesaprotams ir izkārtnes, krogu, bordeļu nosaukumi angļu valodā, angļi pie mums nedzīvo


Privātās sarunās var uzrunāt arī ivritā,jidišā un džumbu bumbu valodā.Vai nu likums ir vai arī likuma nav.Ja likums ir pārkāpts tad seko sods.Acīmredzami ka tiesiskums ir fikcija.

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

20.11.2021. 10:45

40% Latvijas iedzīvotāji ir krievvalodīgie un tas ir loģiski, ka prezidents arī viņus uzrunā. Drīzāk nesaprotams ir izkārtnes, krogu, bordeļu nosaukumi angļu valodā, angļi pie mums nedzīvo.

Atbildēt

Ārprāts!

20.11.2021. 10:43

Dombur! Kas notiek Latvijā?!

Atbildēt

ESMAIJA

20.11.2021. 10:43

ŠĪ IR TĀ REIZE, KAD ES NOSTĀJOS Levita pusē. Par šo pašu reiz uzbruka prezidentam Bērziņam un viņš atbildēja sirdsgudri - Valoda nevar būt politisks ierocis, valoda ir domāta tam, lai cilvēks saprastu cilvēku. Tieši tā! Un Levits ir Prezidents visiem šeit dzīvojošiem! Un valsts svētki ir svētki visiem šeit dzīvojošiem! Visu tautību cilvēki stāvēja uz barikādēm, tādēļ es no sirds lūdzu - būsim cilvēcīgi un nešķirosim cilvēkus ne pēc tautības ne pēc tā , kā viņš uzliek galvā bepuri. Paši taču te asi iestājaties pret cilvēku naidošanu. Par šo gadījumu visu cieņu PREZIDENTAM!

Atbildēt

Žīdu cionists flirtē

20.11.2021. 10:36

ar šķībaci udmurtu no bunkura. Tas ir bīstami.

Atbildēt

ROFLMAO

20.11.2021. 10:29

Leviatān brauc mājās 🇮🇱🇩🇪 !!!

Atbildēt

on ne vaš. on naš

20.11.2021. 10:22

ohohoh! on vsetake naš! moderno, moderno!

Atbildēt

nu bet

20.11.2021. 10:21

Saskanīgais Nils taču no EP tribīnes klāstīja, ka Latvijā ir tik daudz saslimušo tāpēc, ka arcilvēkiem nerunā viņu dzimtajā valodā. Un, ka minoritāšu valodām arī būtu pienācīga vieta ES.

Atbildēt

ja kas

20.11.2021. 10:20

pravietisks ir bijis emigrantes latvietes indiešu deju dejotājas Vijas Vētras brīdinājums TV24 par šo vīru tūlīt pēc viņa iecelšanas amatā, kad mūsu "elite" bija stāvā sajūsmā. Ja kādam interesē, palūdziet, lai atskaņo ierakstu

Atbildēt

pele

20.11.2021. 10:08

Latvijas krievi tāpat šito pielaizīšanās aktu neredz, jo viņi Latvijas tv neskatās, tā ka veltas pūles.

Atbildēt

Jukums

20.11.2021. 09:39

»

Piano more

Flīğeļis būs drīzs tāpēc cenšas levits visiem izpatikt no krieviem lielàku žūksni var dabūt


Brīžiem man liekas, ka tas flīģelis jau ir uzkritis viņam tieši uz galvas, tādas "pērles" nāk ārā,ka nenobrīnīties...

Atbildēt

Jukums

20.11.2021. 09:36

Ai, ai, ai, ak Levit, levit! Nu cik ilgi vēl mums būs jāpacieš šādus spļāvienus tieši sejā. Tieši tā es uztveru arī šo "apsveikumu"!

Atbildēt

Ej dirst, idiot!

20.11.2021. 09:34

»

Noziegumiem nav noilguma

Sen vairs nekas nav slepens, ja vien neesi slesera tips ieinteresētais kremļa marionete vai pilnīgs idiots


Esmu reālists. Bet tu nosprāgsi ar savu idiota mantru nekam vairs nederīgs, pat plāniem, kuriem latviešu tauta varētu veidot savu idzīvošanas formu. Tavs idiota saprāts gaida, ka mistiska tiesa kaut ko tiesās un “laiku pagriezīs atpakaļ”.

Šodien jau notiek globāls hibrīdkarš piecās frontes līnijās arī par to, lai tevi, idiotu, piespiestu kļūt par genrtiski modificēto ar vakcināciju.

Atbildēt

Jānis

20.11.2021. 09:15

Amatpersonu darbību nosaka likumi.Parasti cilvēki var darīt visu, ko likums neaizliedz, valsts amatpersonas tik to, ko likums atļauj! Prezidents pārkāpis kaudzi likumu, Valodas inspekcijai jāsauc šī amatpersona pie atbildības.

Atbildēt

SAEIMAS NAMS ir pàrvérsts

20.11.2021. 08:08

par laupitàju bedri.Nàcijas tévs komandé paràdi kà Bermonta Avilova un pulkveza Borka uzvaras gàjiena turpinàtàjs.1918.gadà sie okupanti cieta sakàvi.

Atbildēt

Piano more

20.11.2021. 08:00

Flīğeļis būs drīzs tāpēc cenšas levits visiem izpatikt no krieviem lielàku žūksni var dabūt.

Atbildēt

Levita cionisms

20.11.2021. 07:30

Tauta jāpieradina pie nelikumībām!


No Izraēlas Zālamana projekta ebreju cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, kura apkalpo 4. maija komunistu un ebreju cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.


“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

“Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro teiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.”

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.” “


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”


“Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā, TV diskusijās), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības.
Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.
“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta viegli padodas savai iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”


“Tiem, kas tapuši bagāti, jāuzliek strādniekiem nežēlīgs kalpības jūgs. Darba algas paaugstināsim, bet tajā pašā laikā arī cenas uz visiem pirmās nepieciešamības priekšmetiem un pakalpojumiem augs - kā attaisnojumu mēs izmantosim zemkopības un lopkopības it kā bēdīgo stāvokli”.

“Mūsu vara balstās uz ilgstoši nepietiekamu uzturu un cilvēku vājībām. Bads sagādā naudai visdrošāko spēku! “

brejs E. Levits publiski noliedzis, ka viņam bijusi Vācijas pilsonība. Tāpēc vietā ir jautājums, vai E. Levits ir attieicies no Izraēlas pilsonības? Likums neparedz Latvijas VP dubultpilsonību.

Atbildēt

Fantazēt nav aizliegts par repatriāciju utt

20.11.2021. 07:25

»

Komunistu/čekistu mākslīgi izveidotā 5 kolonna.

PSRS civilajiem okupantiem un militārajiem okupantiem nav jāiemāca un jāprot latviešu valoda, bet Ženēvas Konvencijas noteiktajā kārtībā, jātiek repatriētiem uz etniskās izcelsmes valsti. Punkts


Šādas fantāzijas šodien, kad LV izpilda slepenos Pasaules Bankas stratēģijas plānus un tiešas Briseles norādes par “tautu sajaukšanu” ES teritorijā, lai iznīcinātu nacioālo valstu centienus, jau līdzinās murgainai mantrai un pielīdzināmas cionisma politikai.

Nopietni un normāli cilvēki izprot situāciju, ka kapitālisms nonācis jaunā “tektoniskā transformācijas formā” - globāla hibrīdkara apstākļos un kovids un vakcinācija ir genētiski modicicēta cilvēka veidošana eksperimentu ceļā.

Karš mūsdienās notiek piecās frontēs “in- formācijas telpā”
Arī fakts, ka vakcinētam pašam jāuzņemas atbildība par vakcinācijas sekām ar savu konkrētu parakstu, ir hibrīdkara sastāvdaļa. Hibrīdkara ietvaros vakcinētas ir ĶTR, KF, NATO un ASV armijas, kas tieši piedalās hibrīda karā.

Pirmā no piecām frontēm ir genētiski modificētā cilvēka izveide. Tagad jau ķeras klāt bērniem, kaut tiem ir visstiprākā imunitāte pat pie apstākļiem, kas zinātnieki pieļauj, ka “kovids var pēkšņi nosprāgt pats”. Varbūt, ka tāds tas arī ir konstruēts, ka nosprāgst 2022. gadā.

Atbildēt

Komunistu/čekistu mākslīgi izveidotā 5 kolonna.

20.11.2021. 06:58

PSRS civilajiem okupantiem un militārajiem okupantiem nav jāiemāca un jāprot latviešu valoda, bet Ženēvas Konvencijas noteiktajā kārtībā, jātiek repatriētiem uz etniskās izcelsmes valsti. Punkts.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: