Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es tā neteiktu...

09.11.2022. 22:26

»

Kirhenšteina turpinātāji

Dr.Kārlis Ulmanis bija pēdējais leģitīmais Latvijas Republikas prezidents. Komunisti un čekas kūrētie, kā arī ar okupantu līdzdalību ievēlēta sAEIMA gan nevar būt leģitīma


Variet visādi Ulmani vērtēt, taču atcerieties : bez Ulmaņa 1918. gadā nebūtu pasludināta Latvija! Kā būtu bijis vēlāk, to mēs varam tikai minēt! Ulmanis katra latvieša sirdī, ir uz mūžīgiem laikiem iekalts!

Atbildēt

fašists skolnieciņš

09.11.2022. 22:14

»

Skolnieciņš

Доброго времени суток...


Raksti valsts valodā!

Atbildēt

pučistu atbalstītāji

09.11.2022. 22:13

»

Kirhenšteina turpinātāji

Dr.Kārlis Ulmanis bija pēdējais leģitīmais Latvijas Republikas prezidents. Komunisti un čekas kūrētie, kā arī ar okupantu līdzdalību ievēlēta sAEIMA gan nevar būt leģitīma


Kārlis Ulmanis bija nevis prezidents, bet diktators, kurš nāca pie varas valsts apvērsuma jeb puča rezultātā. Par valsts apvērsuma rīkošanu viņam starp cietu pienācās nāves sods, bet viņš tūlīt pēc varas zaudēšanas gribēja aizbēgt uz Šveici.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

09.11.2022. 22:00

Nav pat runa par demokrātijas, kura nekad nav bijusi, apdraudējumu. Ir aizmirsta jeb tiek tīši ignorēta Latvijas Republikas Stversme:
99.pants. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.
100.pants. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.
Latvijas Republikas Stversme atļau un nevis aizliedz, piemēram, Elksniņam uzskatīt, ka Krima pieder Krievijai, un viņu par to vajāt nedrīkst, bet izskatās, ka specdienestiem un pat Saeimas deputātiem Satversme nav saistoša un to drīkst ignorēt. Ja tas tā notiek, ka Latvija noteikti nav nekāda tiesiska un demokātiska valsts, diemžē, bet tā tas ir, un nevajag sevi mānīt ar ilūzijām. Ja Latvijā vajā civlēkus nevis par darbībām, bet par uzskatiem, tad tā nav nekāda demokrātija.

Atbildēt

Oki

09.11.2022. 20:08

Floridā jau ir ķērušies pie darbiem, velti muti nedzesē DeSantis :

https://www.youtube.com/watch?v 5HeOY1hjh3A

Atbildēt

??????

09.11.2022. 20:04

Mums ir valsts???
Ja Latvijas valdīkļi nezog tikai siltus sūdus un karstu dzelzi, tā vienā lugā teica kapteinis Kihno Jens ko tēloja Kārlis Sebris.
Slava Levitam un Kariņam - izcilajiem Latvijas valdīkļiem!

Atbildēt

Haralds Kalns

09.11.2022. 20:03

Jāpiekrīt "Monarhistam"! Kā mums iedod vaļu, tā korupcija, zagšana- degradācija. Toties tajās, "monarhijām pietuvinātām", kā Ziemeļkoreja, tai līdzīgā KF un Baltkrievija- nekā tamlīdzīga !!!

Atbildēt

No veestures

09.11.2022. 19:34

Taadas demokraatijas nemaz nekur un nekad nav bijushas un arii naakotnee neprognozeejaas buut. Tas viss ir domaats tikai tautas masu samierinaashanai, lai sarastu ar pastaavosho netaisniibu. Nekad un nekur netiks domaats par parasto cilveeku, jo vinja funkcija ir straadaat un razjot nacionaalo kopproduktu, ko izmantos agstaakstaavoshie sabiedriibas slaanji.

Atbildēt

Piektdienis

09.11.2022. 19:08

Nekaad nav bijis tik daudz naudas kā tagad .... vajadzīgs lai paēstu.

Atbildēt

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

09.11.2022. 19:06

Vai Ulmanis bija leģitīms prezidents? Arī Latvijā no 1934.g (valsts apvērsums un saeimas izdzenāšana) līdz 1940.gadam bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju.

Atbildēt

"жуткое, кровожадное лицо"

09.11.2022. 19:01

»

Skolnieciņš

Доброго времени суток...


Who will kill whom?

Atbildēt

MuMu

09.11.2022. 18:24

Mums ir "demokrātija", jo notiek valdošās kliķes cenzūrēta makaronu karināšana publikai uz ausīm!

Atbildēt

Skolnieciņš

09.11.2022. 17:52

Доброго времени суток!
После 24. февраля 2022. года мир изменился навсегда. В этот день Российская Федерация сбросила маску приличия и в открытую показала своё жуткое, кровожадное лицо всему миру. Российская Федерация без всякой разумной причины напала на Украинскую Республику, хотя предпосылки подобных действий Российской Федерации были уже в 2008. году и 2014. году. В августе 2008. года Россия напала на своего соседа – Грузию. Хвала Богам, этот конфликт быстро затих! Но весной 2014. года Россия залезла на территорию Украины и оккупировала, а в дельнейшем аннексировала, полуостров Крым и области Луганска и Донецка. Так началась полномасштабная, захватническая война, устроенная Россией.
Я осуждаю войну в Украине. Я осуждаю омерзительны поступки России. Мне стыдно, что многие русские не способны сказать: «Нет войне!». Мне стыдно, что русские не могут прогнать от власти обезумевшего диктатора. Мне стыдно, что русские перед любым тоталитаризмом и тиранией стреляться как тряпки и воздают ему хвалу. Я понимаю, что у русского народа плохая эпигенетика вследствие долгого рабства при царе и бесчеловечных репрессиях при коммунистах. Это всё очень пагубно повлияла на эпигенетику русского народа. И последствия отрицательной селекции мы видим сейчас.
Я призываю прекратить войну в Украине! Я призываю Россиян одуматься! Война — это плохо. Во-первых, это плохо для души. Война – страх, самоцензура, раболепие – только оскверняют человеческую душу. Таким образом люди себя принижают в глазах высших сил – Богов и Богинь. Во-вторых, война всегда ведёт за собой тяжёлые кармические последствия. Приходит нищета. Люди умирают. Судьбы и жизни рушатся. И в конце концов за свои поступки приходиться отвечать, как и в этой жизни, так и в следующих жизнях.
Сейчас Россия совершает богомерзкий грех перед Европой и Украиной. Россияне должны одуматься. Россия должна прекратить начатую войну в Украине. Россия должна признать свою вину, а в дальнейшем выплачивать репарации Украине. Диктатор Владимир Владимирович Путин должен быть передан в Гаагский международный суд. Крым — это Украина!!! Я верю, что Украина победит.
Я верю, что Украина защитит свою независимость. И моя вера крепка. И да защитят Славянские Боги наши души! Пусть милосердие Славянских Богов будет с нами!
Bez cieņas pret Fašistisko Krieviju, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#язычество #paganism #polytheism #родноверие #heathenry #язычники #pagans #многобожники #polytheists #родноверы #heathens #СлавянскиеБоги #SlavicGods #БогСварог #GodSvarog #БогПерун #GodPerun #БогВелес #GodVeles #БогСтрибог #GodStribog #БогДаждьбог #GodDazhbog #БогЧернобог #GodCzernobog #БогиняЖива #GoddessZhiva #БогиняЛеля #GoddessLelya #БогиняЛада #GoddessLada #БогиняМара #GoddessMara #24.02.2022. #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar P.S. Komentārs ir adresēts krieviem, nevis latviešiem!!!

Atbildēt

Monarhists

09.11.2022. 17:34

Mums tuvākas būtu valsts iekārtas, kas vairāk līdzinās monarhijām, kā Ziemeļkoreja, Baltkrievija, kā arī tam līdzīgā KF. Latvija vēsturiski ir attīstījušies tikai, kad pār mums valdījusi kāda centralizēta vara. Kā mums iedod vaļu, tā korupcija, zagšana un krišana visos miesiskajos grēkos --- degradācija.

Atbildēt

Dao

09.11.2022. 17:29

Ko darīt, ja valsts unikālās pastāvēšanas elementus definē ļaunprātīgi, lai saglabātu savu varu?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: