Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jānis

09.05.2016. 06:18

»

derdz

Vai tas neož pēc viena no hibrīdkara veidiem, kā valsts iekārtu no iekšienes pa soli solim pārveido un kad būs daudz imigrantu tad valsts varbūt sauksies savādāk ar citu kultūru utt, kā senos laikos, reiz Latvija saucās par kursu, semglia, utt., livonia, utt., un vēl vēļ senāk citādi..tautām jaucoties...


Tiešām hibrīdkarš, Latviju, Rietumu pasaulei vairāk kā 800 gadu piederīgu kultūru, zemi un tautu, no iekšienes mēģina, baidot ar melnajiem un svešajiem, pārveidot par tikumības citadeli pēc Krievijas parauga. Bet tomēr jāatbild uz to pašu jautājumu, no kura izvairījās arī PSRS laikā, ja jau tie rietumi tik pretīgi un pūstoši un austrumi tik pareizi un veseli, kāpēc tad cilvēki joprojām 90% pārceļas uz dzīvi tajos rietumos, nevis otrādi? Tumsonība aiz nabadzības un nabadzība aiz tumsonības - man nešķiet, ka Latvijā šo apburto loku vēlreiz kādreiz vairs izdosies pārcirst.

Atbildēt

Shi Sha

08.05.2016. 11:11

..liberalizsms ,lojalitaate ,tolerance ...liekuliiba ..pakljaaviiba ..lishkjiiba ...taas visas ir tumsho speeku gariigaaas iipashiibas ..veertiibas ...un cik var melot ..liekuljot un izlikties ..taa ir tumsa ..ljaunums ...negatiivisms ..dziivot nespeejiigums un izniiciiba ..taa vietaa ir gaisho speeku gARIiigaas veertiibas ..godiigums ..taisniigums ..labestiba..labsirdiigums ..gaishums ..spozhums saulainiiba ...sirsniigums ...radoshums spariigums ..vareeshana vareniiba ..taalredziiba un tikums ..utt veel visumaz kaadas 300 pozitiivaasiipashiibas visumaz ..taas kuras jau ir muusu gaishajos sapraatiigajos beernos ...
..vienvaardsakot.... citu tumsho praatiigo cilveeku neveertiibas ..tumshaas gariigaas ,,veertiibas ,,iipashiibas ir vienkaarshi izskauzhamas ..izniideejamas taapat kaa slimiibas un paraziiti ,jo taas nav dziivotspeejiigas un nav sapraatiigas ..taadeelj izskauzhamas un nevis jaapienjem un jaasadziivo ir ar taam ..neveertiibaam tumshajaam ...
..gaishiem baltiem beerniem taas nav vajadziigas ..tie tumshie ljautinji kuri ar taam sadziivo un taas veeelas ,lai taa vinju izveele ..bet ir izveeles briiviiba ..buut baltiem ..gaishiem saulainiem ..un to visu arii noveeleet radiit saviem baltajiem ..gaishajiem sapraatiigajiem beerniem ...
..veelreiz ..citu praatiigo tumshaas ievazaataas gariigaas ,,veertiibas ,,iipashiibas ir IZKAUZHAMAS .kaa nesapraatiigas un dziivot nespeejiigas - Tumshas ...vai nepietiek liekuljot ..pielaiziities ..jeb vienkaarshi melot ..ir tumsa un ir arii gaisma ..tad ,lai ARI gaisma ir .....patiesiiba ..iisteniiba ..labestiiba ..sirsniiba ...godiigums ...gaishums spozhums ..starainums ..varenums ....vareeshana razhenums ..pozitiivisms pashpaarliecinaatiiba prasmiigums ..saskaniigums ruupiigums teicams tikumisks ..tiirs sveloshs saprotams ..un sapraatiigs ...kaa ARI ..sirdiigs skaidrs ..spirgts ..spraigs straujshs speeciigs .. ..utt...
.. (xmas) ..Shi Sha..

Atbildēt

Nekāds

07.05.2016. 06:51

»

Bet tev jau no dzimšanas


Pārvietosim tevi uz citu palātu ar nosaukumu - Pietiek/Nepietiek.

Atbildēt

06.05.2016. 18:16

»

Bet tev jau no 9. maija


Bet tev jau no dzimšanas.

Atbildēt

derdz

06.05.2016. 18:09

Vai tas neož pēc viena no hibrīdkara veidiem, kā valsts iekārtu no iekšienes pa soli solim pārveido un kad būs daudz imigrantu tad valsts varbūt sauksies savādāk ar citu kultūru utt, kā senos laikos, reiz Latvija saucās par kursu, semglia, utt., livonia, utt., un vēl vēļ senāk citādi..tautām jaucoties veidojās jauni tautu nosaukumi...interesants evolūcijas process..varbūt nav ko bīdies, galvenais vērtības, ģimene,utml., un tad jau var mīlēties kaut ar indieti :)

Atbildēt

narkologs

06.05.2016. 17:41

9.maijā varēsiet beidzot salāpīties.

Atbildēt

narkologs

06.05.2016. 14:18

Komentētājiem abstinences sindroms. Dažiem vēl no 1. maija, citiem no 4.maija.

Atbildēt

Ilgvars

06.05.2016. 14:08

Par tādiem autoriem kā šis man atliek piekrist Šveikam: Man briesmīgi patīk klausīties, kad muld tāds
stulbenis kvadrātā

Atbildēt

Pilnīgi

06.05.2016. 12:09

nepareiza globalizācijas izpratne: Man labāk patīk dalījums – valstiska domāšana un globālistiska domāšana. Tas skaidrāk parāda ideoloģijas subjektu – vieniem ideju centrā ir valsts stiprināšana (šeit loģiski arī seko atbalsts demogrāfijai, robežu sargāšana, vērtību izglītība), citiem – lojalitāte abstraktai cilvēcei un tās labklājībai (humānais pienākums palīdzēt „bēgļiem’’, valsts varas apšaubīšana hibrīdkara apstākļos…). Latvijas patriots, lielāks patriots nekā visi latviešu mēsli no NA, var domāt globālistiski tikpat dedzīgi, cik dedzīgi var domāt valstiski. Kur rodas tik dumji jaunieši pie latvjiem?

Atbildēt

Students

06.05.2016. 09:46

Kā var tik nepatiesi rakstīt par seno Zviedriju: "Zviedrija vienmēr ir interesants pārdomu temats – pirmkārt, tā ļoti radikāli ievieš dažādus sociālos eksperimentus, kas vērsti uz tradicionālās sabiedrības pārveidošanu". Vai latviešiem tagad nemāca, kas ir tradicionālā sabiedrība? Jeb tas autors ir aprobežots. Zviedriem jau sen nebija tradicionālā sabiedrība, kad latvieši sēdēja vēl kokos. Ko par tādām nepareizībām teiks Rīgā Zviedrijas vēstniecībā, kur noteikti visu apkopo, ko te raksta par Zviedriju? Bet viņi jau zina, ko var no latviešiem sagaidīt. Kauns! Kur tu, Raivi, esi mācījies, studējis? Vai tiešām esi dullais dauka?

Atbildēt

Pēteris

06.05.2016. 09:40

»

A.P.

Sen nebija lasīts tik aplams skatījums uz šodienas pasauli. Uzskatāmi tiekamies ar latviešu valsts kraha izpausmi intelektuālajā sfērā - pilnīgu zināšanu haosu un kaut kādu iracionālu murgojumu. Cilvēks it kā būtu kaut ko lasījis. Taču izlasītā ietekme uz viņa prātu nav saprotama. Nav saprotams, kā ...


Vajag paguglēt.Es atradu,ka Raivīts ir liels vīrs=nacionālās apvienības ģenerālsekretārs kā Brežņevs. No naciķiem, bet tur jau visi idioti salasās kopš tiem laikiem, kad čekisti izveidoja naciķu aizgaldu no repšistiem un visādiem kretīniem. Raivīts ir latviešu nākotne.Kad raivīši apvienosies ar KPV daunistiem, tad Latvijā sāksies zelta laikmems un vājonis liksies kā eņģelis.Visi nožēlos, ka izsmēja āboltiņu.

Atbildēt

U.U.

06.05.2016. 08:52

Bet te ir pilnīgas muļķības: "Taču ideoloģiskajā jomā arvien vairāk iezīmēsies Rietumu pasaulei aktuāls dalījums. To sauks ļoti dažādos vārdos – konservatīvisms Vs. Progresīvisms, liberālisms Vs. Nacionālisms, globālisms Vs. Suverenitāte (nesaprotamu iemeslu dēļ vārds „kreisais’’ ir rezervēts tieši pro-krieviskajai nometnei – tas padara ideoloģisko klasifikāciju sarežģītāku)." Acīmredzot puisis lasa tikai Delfus un komentārus visos portālos.

Atbildēt

U.U.

06.05.2016. 08:49

Citāts: "Latvijas situāciju īpašu padara lielā krievvalodīgo sabiedrības daļa, kas Krievijai ir viens no galvenajiem ģeopolitiskajiem resursiem. Tāpēc jautājumi par, piemēram, okupācijas sekām joprojām aizņems ievērojamu politiskās dienaskārtības daļu – Ušakova nesenais karikatūru skandāls ir šāds piemērs." Ar tādu kroplu un latviski šauru pieeju nekāda saprātīga un gudra "keisa" analīze nav iespējama. Var tikai to pietaisīt. Vienīgi jauneklīga "analītiskuma" imitācija. Ar zombētu prātu (krievi vainīgi latviešu vispārējā neattīstībā) var tikai kaut ko panākt zombiju barā.Pat nevar saprast, ka Ušakovs ir pilnīgs muļķis un ušakovieši nav daudz labāki par savu politisko līderi. Ušakova karikātūras izvēle ir muļķa cilvēka izvēle, jo pilnā mērā neatbilst dotajai problēmai. Latviju izpostīja paši latvieši pēcpadomju laikā. Savukārt padomju laikā Latviju attīstīja Maskava, bet nevis vietējās izcelsmes kadri. Ar riteni Latvijā brauca nevis latvieši, bet krievi.

Atbildēt

Panamas papīrs

06.05.2016. 07:58

Cilvēks vienmēr mēģina visam rasts izskaidrojumus, prognozēt nākotni .. savai drošībai un cerībām uz ko labāku. Bet šoreiz autors neko jaunu nepasaka. Patiesība ir cita. Rietumu sabiedrības kultūrvēsturiskās vērtības, tostarp reliģiskās, piedzīvo apokalipsi.

Pasaule ar jaunajām tehnoloģijām, kas izspiež cilvēku no viņa dabiskās konkurences vides, parasto cilvēku iesviež neparedzamā attīstības paātrinājumā, kurā haotiski attīstās gan tehnoloģijas, to izmantošanas iespējas.

Haoss ir pati labākā situācija, kāda vien var būt, tas ved uz jaunām kvalitātēm, cilvēkam izmisīgi cīnoties par līdzsvaru sevī un sabiedrībā. Izdzīvos stiprākie un tie, kas spēj pielāgoties straujajām izmaiņām haosa apstākļos. Bet LV jauna eksperimenta – ASV ES projekta paraugskolnieki, kas izpilda visas ES regulu prasības un pat vēl vairāk. Tādējādi palielinot haosa ietekmi Latvijā.

Arī iepriekš, kad veidojās 4. maija republika ar oligarhiju un valsts nozagšanu, izzagšanu, veicināja haosu. Lai arī LV pametuši ap 600 000 iedzīvotāju, LV tā ir jauna situācija, kurā tautai uzliktas jaunas priekšrocības tās izdzīvošanai, kamēr vecā Rietumu sabiedrība turpina deģenerēties un iet bojā.

Vēl jāpagaida attīrīšanās, pašattīrīšanās partiju sistēmā LV. Jabūt un būs vēl sliktāk.. Ne jau Kaimiņa izveidotā partija ar A.Zakatistovu ar nezināmas izcelsmes naudu, iespējams, ka tā nāk no DP, SAB saskaņā ar likumu sabiedrības vadības un drošības interesēs kaut ko mainīs Latvijā. Klaunāde.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: