Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hm

07.02.2018. 12:47

Apzog kaimiņš, valsts amatpersona, radinieki ... miesīgs dēls.
Valsts, pašvaldība, pieņem likumu, kurš kādai sabiedrības daļai nodara pāri, vai pat nepatiesi notiesā.
Nodod tuvākie draugi.... tā varētu turpināt un turpināt.
Un pēc 30 gadiem sitīsim?
It kā lieli cilvēki, bet maza bērna prātiņš!

Atbildēt

Ako

07.02.2018. 12:39

interesanta ta doroņina, viņai tuvs cilveks izradijies stukačs, ko viņa uzinaja iepazistoties ar savas lietas materialiem.. un vīņa negrib lai atver cekas maisus. tatad man bus liegta iespeja uzinat .. vel kas interesanti doroņina ateicas no apbalvojuma jo to esot saņemusi pec viņas informacijas ari 4 čekas stukači .. ja jau tada piedeveja ko tad ta cimperlejas? ja nepublices cik vel saņems apbalvojumus, nu nevajag latvijas vesture kartejo balto plankumu.. ČEKAS MAISI JAPUBLICE, kauns ka esam vieniga valsts kur tas nav izdarits

Atbildēt

Uldis

07.02.2018. 10:50

»

Cik vari būt naivs?

Arī NA bļauj, kam nav slinkuma bļauj, pat čekisti un vdkašņiki, ka vajg tos maisus atvērt, bet tikām NA Rasnačs divreiz ar savām rezolūcijām kavēja to digitalizāciju. Vārdi nesakrīt ar darbiem...


Ko murgo, čekistu anālā vagīna, kāda digitalizācija, kad tie bija jāpublisko vēl 1991. gadā, bet Vienotības tikumiskie un ideoloģiskie priešteči, LC, to atteicās darīt?

Atbildēt

Sitīsim

07.02.2018. 10:49

gan! Ne tikai! Sēdināsim un tiesāsim, ar mantas konfiskāciju! No tā visvairāk - no soda baidās gļēvie un mankārīgie komunisti, čekisti, vdkašņiki. Ne tikai. Būs vēl ļaunāk! Saņems par visu! Latviešu tauta jau visu ir zaudējusi, pat Dzimteni un jādzīvo svešumā! Atmaksa sekos noziedzniekiem!

Atbildēt

Maizītis pats paziņoja,

07.02.2018. 10:44

»

Sūdabrāļi

ar karamākslinieku un pašu lapsi priekšgalā


ka SAB dzēš personu datus SAB kartotēkā. Kad izdzēsīs visus savējo komunistu, čekistu, vdkašņiku utt. tad atvērs publikai.

Atbildēt

Cik vari būt naivs?

07.02.2018. 10:42

»

Uldis

Rokpelni čeka izmeta kā lieku balastu, bet Doroņinas - Lasmanes kundze tikai izteica savu viedokli un galvenais tur bija, ka maisus, ko no sabiedrības acīm fanātiski sargā valsts ienaidnieki, vajag atvērt


Arī NA bļauj, kam nav slinkuma bļauj, pat čekisti un vdkašņiki, ka vajg tos maisus atvērt, bet tikām NA Rasnačs divreiz ar savām rezolūcijām kavēja to digitalizāciju. Vārdi nesakrīt ar darbiem!

Tikām Maizītis SAB telpās iznīcina personu datus VDK kartotēkā, pretlikumīgi LR likumdošanu par personu datu aizsardzību attiecinot uz citas valsts LPSR iedzīvotājiem.

Atbildēt

Sūdabrāļi

07.02.2018. 10:38

ar karamākslinieku un pašu lapsi priekšgalā !
Latviju jau tā ir pametuši un pamet cilvēki ,bet te vēl notiek totāla sanaidošana starp atlikušajiem.
Maisi jāpublicē , bet zagļi jāsauc pie tiesas !
Tikai jāsāk ar cēloņiem ,nevis ar sekām !

Atbildēt

Nesaprotu

07.02.2018. 10:33

Joprojām nesaprotu kāpēc tiek ignorēts pats galvenais - konkrētu čekas upuru liecības. Par tām neviens pat neiepīkstas. Bet tieši konkrētu cilvēku liecības par vajāšanām, centieniem psiholoģiski sagraut, būtu tas ar ko jāsāk. Ko tad īsti tie čekistu tūkstoši darīja 80.tajos gados - puķītes lasīja?

Atbildēt

Uldis

07.02.2018. 10:17

»

Vai esi akls?

Vai nredzi, ka visi sūdi tiek stumti čekas maisu lietai pa priekšu. Rokpelnim lika atzīties, lai redz sabiedrības reakciju, Doroņinu tagad izstumj, viņa ne velti atsaucas uz Rokpelni. Tas viss sabiedrības reakcijas zondēšanai, nomierināšanai čekas maisu sakarā, manipulācijām, sabiedriskā viedokļa veidošana...


Rokpelni čeka izmeta kā lieku balastu, bet Doroņinas - Lasmanes kundze tikai izteica savu viedokli un galvenais tur bija, ka maisus, ko no sabiedrības acīm fanātiski sargā valsts ienaidnieki, vajag atvērt.

Atbildēt

Kādu akmeni!

07.02.2018. 09:32

»

lauķis

Ar akmeni azotē nav jādzīvo , piedot vajag , bet , piedošana un atklāta valoda nav viens un tas pats , ja brālis savārījis tūdus tad brālim tas tā arī ir jāpasaka


Te nevienam no 4. maija režīma varas, veciem komunistiem, čekistiem, vdkašņikiem nav ko nožēlot pašiem! Piedot var tikai tam, kas to lūdz! Te neviens neko nelūdz, nav lūdzis un nelūgs! Jums liek un pavēl piedot pašiem, nesapratīsit, tad to uzliks ar likumu par pienākumu! Visi bijušie un esošo saņem tik daudz naudas, lai nesūdzētos!

Atbildēt

Vai esi akls?

07.02.2018. 09:29

»

Uldis

Doroņina - Lasmane ir cietusī un viņa var piedot un viņa var nepiedot, nevienam citam gar to nav daļas. Vērsiet pret: Freibergu, Zatleru, Maizīti, Vienotību un citiem izdzimteņiem, kuri sargā čekas maisus no latviešu acīm


Vai nredzi, ka visi sūdi tiek stumti čekas maisu lietai pa priekšu. Rokpelnim lika atzīties, lai redz sabiedrības reakciju, Doroņinu tagad izstumj, viņa ne velti atsaucas uz Rokpelni. Tas viss sabiedrības reakcijas zondēšanai, nomierināšanai čekas maisu sakarā, manipulācijām, sabiedriskā viedokļa veidošana saskanā ar valsts noslēpumu!

Atbildēt

lauķis

07.02.2018. 09:16

»

Uldis

Doroņina - Lasmane ir cietusī un viņa var piedot un viņa var nepiedot, nevienam citam gar to nav daļas. Vērsiet pret: Freibergu, Zatleru, Maizīti, Vienotību un citiem izdzimteņiem, kuri sargā čekas maisus no latviešu acīm


Ar akmeni azotē nav jādzīvo , piedot vajag , bet , piedošana un atklāta valoda nav viens un tas pats , ja brālis savārījis tūdus tad brālim tas tā arī ir jāpasaka.

Atbildēt

Uldis

07.02.2018. 09:13

»

No psiholoģijas viedokla

Doroņina- Lasmane ir upuris, kurš savu psiholoģisko pilnīgo apmierinājumu gūst VDK spīdzināšanas, terora un soda, tiesas procesa apstākļos. Viņa ir politskā sado-mazo apmierinājuma persona. Caur trīskārtēju tiesāšanu, cietumiem šodien viņa gūst pilnīgu gandarījumu iecelta slavas saulītē, mediju un noziedzīgā...


Doroņina - Lasmane ir cietusī un viņa var piedot un viņa var nepiedot, nevienam citam gar to nav daļas. Vērsiet pret: Freibergu, Zatleru, Maizīti, Vienotību un citiem izdzimteņiem, kuri sargā čekas maisus no latviešu acīm!

Atbildēt

No psiholoģijas viedokla

07.02.2018. 08:13

»

pamela

Kaut kāds vājprāts ko tādu lasīt no Gulaga iemītnieces!Piekrītu komentiem,ka tantei NAV viss OK ar veselo saprātu lai arī kāds par to sašustu,jo tad jau sanāk,ka jāpiedod okupācija,Staļina miljonu slepkavības utt.Atteikties sadarboties varēja,pati to izdarīju,jo tiem čekistiem bija vien jāpierāda,ka...


Doroņina- Lasmane ir upuris, kurš savu psiholoģisko pilnīgo apmierinājumu gūst VDK spīdzināšanas, terora un soda, tiesas procesa apstākļos. Viņa ir politskā sado-mazo apmierinājuma persona. Caur trīskārtēju tiesāšanu, cietumiem šodien viņa gūst pilnīgu gandarījumu iecelta slavas saulītē, mediju un noziedzīgā 4. maijas varas uzmanības centrā - viņa ir gandarīta, gūstost savu nozīmību sabiedrības uzmanībā. Kristiete. Pakalpīgima kalngals. Viņa, redziet, piedod saviem pāridarītājiem un citu slepkavām. Bet viņa negrib redzēt, ka šie slepkavas, kas joprojām ir pie varas, turpina slepkavot citiem līdzekļiem latviešu tautu. Ar genocīdu. Padzenot no Latvijas, simtus tūkstošus nokaujot Latvijai šodien!

Atbildēt

pamela

07.02.2018. 00:50

Kaut kāds vājprāts ko tādu lasīt no Gulaga iemītnieces!Piekrītu komentiem,ka tantei NAV viss OK ar veselo saprātu lai arī kāds par to sašustu,jo tad jau sanāk,ka jāpiedod okupācija,Staļina miljonu slepkavības utt.Atteikties sadarboties varēja,pati to izdarīju,jo tiem čekistiem bija vien jāpierāda,ka nebaidies.Septiņus gadus vaktēja,nu un?Tapēc arī esam tādā valstī kur fektē varā BIJUŠIE,KA TĀDAS LASMANES TO PIEŅEM.tANTEI SANĀK RĒKVIEMS SLEPKAVĀM UN NOZIEDZNIEKIEM.tAS IR KĀ AUSVEISS arī turpmāk tā turpināt!Ko apliecina Sudrabas komis. rezultāti un politiķu reakcija uz to.Nedod Dievs ja visi domātu kā Lasmane,tad Staļiniem un itleriem būtu zelta dzīve!Viņai nav tiesību aicināt piedot manu noslepkavoto radu Gulagā vārdā !!!

Atbildēt

:)))

07.02.2018. 00:22

»

Hui Mui Dui

Tu nezaimo manu skolotaju ,pareizi jaraksta ira


Nau mans komentārs. Es esmu labs mīslis un tirsējs. Putin ubijca! Zaraza! Bļeģ! :))))

Atbildēt

:)))))

07.02.2018. 00:20

»

Taisnība, ka

„Čekas maisus” nepublicēs tajos esošu “vērtīgu” un “vajadzīgu” cilvēku dēļ...


Nule LTV 1:1 ar Rēderu runāja I. Mūrniece (NA), puskoholiete. Slavēja SAB Maizīti kā godīgu cilvēku, tukši muldēja, ka maisi jāatver. Bet aizmirsa pateikt, ka Dz. Rasnačs divas reizes kavēja VDK kartotēkas digitalizāciju ar savām rezolūcijām. Mūrniece meloja, ka maksātnespējas administratori nav ziedojuši NA. Katrā savā teikumā skandināja, staipīdama savas lūpas - Nacionālā apvienība. Vēmiens nāk atceroties, kā Raivis Dzintars TV klātbūtnē, baiļu pārņemts, bija spiests sniegt savu roku N. Ušakovam.:)))

Atbildēt

Hui Mui Dui

07.02.2018. 00:08

»

:)))

Nav mans komentārs. Nerakstiet, lūdzu ar manu niku, studēju Hui Mui Du Karamākslu. Esmu Kremļa trollis


Tu nezaimo manu skolotaju ,pareizi jaraksta ira -
Sun Dzi Kara māksla !!! Skaidrs , Grantiņ !!!

Atbildēt

Taisnība, ka

07.02.2018. 00:01

„Čekas maisus” nepublicēs tajos esošu “vērtīgu” un “vajadzīgu” cilvēku dēļ
Pietiek lasītājs
22.11.2017.
Komentāri (52)

'Neviena puse nepasaka īsto sarunu un pielaides pie" maisiem" lieguma iemeslus, kaut paziņo, ka šis nav valsts noslēpums. Manuprāt, SARAKSTUS NEPUBLICĒS, lai cik mēs censtos ietekmēt un pieprasīt vienreiz izbeigt ažiotāžu par tiem, jo tajos ir "godājami cilvēki" un "VAJADZĪGI CILVĒKI".

Tālāk rakstā teikts, ka publicēt nedrīkst ...lasi rakstu tālāk, KĀDĒL.

Atbildēt

:)))

06.02.2018. 23:52

»

Tev jau sen

ir izmīztas smadzenes un to tu tagad tikai vēl apstiprini, jo man galīgi neinteresē Grantiņa attiecības ar kaut kādiem prokuroriem...


Nav mans komentārs. Nerakstiet, lūdzu ar manu niku, studēju Hui Mui Du Karamākslu. Esmu Kremļa trollis. :)))

Atbildēt

:)))

06.02.2018. 23:48

»

:)))

Pamatdarboņi mums visi ir zināmi ,kā uz delnas ... 26 gadu garumā


Nau mans komentārs, man izmīstas smadzenes.:)))

Atbildēt

Atbrivotajs

06.02.2018. 23:47

Zel , ka mums ir tik maz gaisu cilveku ka Lidijas kundze.Bet nepiekritu ,tam ka tik vienkarsi japiedod kangariem. Vismaz ,tauta grib dzirdet nozelu par izdarito. Un kapec tik noklusets .ka kartoteka ir tikai ap 30% latviesu?

Atbildēt

Tev jau sen

06.02.2018. 23:29

»

Grantiņam

prokurore prasa savus personu datus un fotogrāfijas iznemt no LRTT lapas. Ko dara Grantiņš. Atbild LRTT lasītājam, ka prokurore to visu viņam atsutījusi. Arī fotogrāfijas. Grantiņš dzīvo melos un no meliem. Neaizstāvu ne 4. maija kliķi, ne prokurori, bet meli redzami ar neapbruņotu aci. Savu fotogrāfiju...


ir izmīztas smadzenes un to tu tagad tikai vēl apstiprini, jo man galīgi neinteresē Grantiņa attiecības ar kaut kādiem prokuroriem.
Tas koments bija tikai tev domāts , lai tev nešķistu ,ka esi Dieva vietnieks te un vari visus tiesāt.
To tu varētu darīt Ģintermuižā reizē ar Karamākslu ! :)))

Atbildēt

Ko nu tirs,

06.02.2018. 23:24

»

janis

Normālam letiņam vienmēr bija jārēķinās ar stukača klātbūtni,un tas čekas teijāters jāspēlē.Galvenais ir ko šie maišelnieki darīja sākot no atmodas,un te nu pienāktos pēc nopelniem


stukačēn. Normāls letiņš pateiktu nē, skaidru nē VDK piedāvātai sadarbībai. Paši latvieši stučīja latviešus, krievi nesaprata latviešu valodu. Noziedznieki.

Atbildēt

Grantiņam

06.02.2018. 23:22

»

Tev jau sen

ir izmīztas smadzenes , tu vienkārši veģetē kā gramafons . Vdkašņik


prokurore prasa savus personu datus un fotogrāfijas iznemt no LRTT lapas. Ko dara Grantiņš. Atbild LRTT lasītājam, ka prokurore to visu viņam atsutījusi. Arī fotogrāfijas. Grantiņš dzīvo melos un no meliem. Neaizstāvu ne 4. maija kliķi, ne prokurori, bet meli redzami ar neapbruņotu aci. Savu fotogrāfiju prokurorei nav pienākuma sūtīt Grantiņam. Un tā visi viņa teksti - provokatora, pilni meliem.

Atbildēt

janis

06.02.2018. 23:11

Normālam letiņam vienmēr bija jārēķinās ar stukača klātbūtni,un tas čekas teijāters jāspēlē.Galvenais ir ko šie maišelnieki darīja sākot no atmodas,un te nu pienāktos pēc nopelniem.

Atbildēt

Man jau sen

06.02.2018. 22:31

bija aizdomas, ka Doroņina ir pilnībā izkūkojusi prātu. Ļoti noderīga noziedznieku kliķei. Tā idiote visos saskata upurus, savā stulbumā tēlo augstprāti pāri visam. Vispār jāsāk šaubīties, vai viņa ir īsti vesela un jūtas labi, ja netiek represēta. Kaut kas līdzīgs ar Grantiņu, kurš vispār izkūkojis prātu.

Doroņina Rokpelni salīdzina ar upuri. Pilnīgi totāla idiote. Kā viņu vispār kāds var ņemt pa pilnu. Viņas vieta ir cietumā. Viņa pat nesaprot, ka visa sistēma, kuras privilēģijas un pārliecība balstījās uz ziņotājiem, kuru skaita papildinašanai bija plāns. Tā bia kā piramīda. Ja tevi sistēma atzina par savējo, tev tās labā bija noteikts cilvēku skaits jānostučī, jānoslepkavo un jāieliek cietumā, lai uzturētu bailēs un neziņā visu sabiedrību.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: