Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Žulis

11.10.2018. 16:31

»

lauķis

Labākais vergs ir tas kurš nemaz neapjēdz ka ir vergs


Mani labi nomazgāja pēc nakts pļūtīšanas gultā, sanitāre pat mani sasmaržoja ar cāļu mēslu aromātu, tāpēc esmu nobriedis veidot aforismus. Tas nekas, ka tajā ir vairākas gramatiskās kļūdas un aforisma jēga ir respektabli stulba. Tas nekas! Es esmu latviešu trollis-ģēnijs-deģenerāts un man viss ir atļauts. Pie tam pēc 6.X valsts pieder mums - latviešu tautas mīluļiem deģenerātiem. Tādiem kā es - ŽULIS.

Atbildēt

lauķis

11.10.2018. 08:54

»

a ko ta nu?

Cik ilgi var tracināt tautu...


Labākais vergs ir tas kurš nemaz neapjēdz ka ir vergs.

Atbildēt

a ko ta nu?

11.10.2018. 08:10

Cik ilgi var tracināt tautu!
Paldies Dievam, ka tika pieņemts likums, kas vairs neļauj šķērdēt nodokļu maksātāju naudu un rīkot valsts finansētus tādus referendumus, kurus ierosina vien neliela daļa cilvēku.Šķiet tādas tiesības savulaik bija dotas 0.3% vēlētāju.
Redison, ja būs kāda svarīga lieta, tauta izmantos pašreizējo likumus.

Atbildēt

Ivaram Redisonam

11.10.2018. 07:19

Ivar Redison, puspatiesība ir ļaunāka par meliem. Cilvēki Tev vairāk netic. Tāpēc arī neparakstās. Nāks godīgi cilvēki, tad parakstīties.

Atbildēt

Informācija pārdomām

11.10.2018. 07:11

līdzīgi kā Ivars Redisons ir Aivars Borovkovs ar mērķi ieņemt it kā tautas „aizstāvja“ lomu. Jā, tieši tā – ieņemt, lai to neieņemtu kāds cits un neizdarītu to, ko kas tiesiskā valstī jāizdara. Pēc piemēra tālu nav jāmeklē – Zolitūdes traģēdija, Anša Ataola tiesvedība. Tāpat viņi pielien visām nacionālajām organizācijām – karavīru biedrībām, Daugavas Vanagiem, Nacionālajai Apvienībai, Jaunai Konservatīvai partijai. Taču tauta to jūt. Pēdējās Saeimas vēlēšanās izbalsota Ivara Redisona un Aivara Borovkova dibinātās Latvijas Juristu biedrības biedrs, viens no nafiizās tiesu sistēmas locekļiem, komunistiem (arī Ivars Redisons bija iestājies kompartijā) Dzintars Rasnačs.

Atbildēt

A.P.

10.10.2018. 15:32

»

A.P.

Svēti vārdi: "Problēma - liels skaits pilsoņu vairs nesaprot, kāpēc būtu vajadzīga sava valsts - Latvijas Republika". Tautas pārāk liels skaits vairs vispār neko nesaprot. Neoliberālisms un postmodernisms, nacionāli reakcionārās un kriminālās oligarhijas ideoloģija ir totāli uzvarējusi - pilnā mērā ...


Kapitālismā reālā vara ir oligarhijai. Kapitālisma zemēs reāli visur valda oligarhija. Atšķirība ir vienīgi oligarhijas maskēšanās tehnoloģijā. Var būt zemes, kurās oligarhija ir gudri nomaskējusies un to dēvē par valdošo eliti. Var būt zemes, kurās oligarhija ir slikti nomaskējusies un tad tiek skaidri un gaiši atzīts, ka valstī valda oligarhija. Ja LR būtu atjaunota normālā veidā, bet nevis noziedzīgā veidā, tad vienalga reālā vara nonāktu oligarhijas rokās. Tā nebūtu kriminālā oligarhija, kuras sākotnējais kapitāls ir iegūts nelietīgā ceļā. Tā būtu oligarhija ar relatīvi likumīgi iegūtu pirmo miljonu, kā tas ir bijis kapitālisma vēsturē, oligarhijai iemantojot noteiktu leģitimitāti. Tāda oligarhija rūpējas par tautu, valsti, izstrādā valsts stratēģiju, bet XX gadsimtā uzsāka apjomīgu sociālo programmu realizāciju, kā arī pievērsās cilvēces globālajām problēmām. PSRS bijušajās republikās ar KF un LR priekšgalā valda kriminālā oligarhija – jauns oligarhijas veids cilvēces vēsturē. Tas ir vispārzināms fakts. Vienīgi nebija zināma šī oligarhijas jaunā veida turpmākā uzvedība pēc tautas nacionālo bagātību izlaupīšanas. Nevarēja zināt, kā rīkosies lembergi, šķēles, savicki, šleseri u.c. pēc savu kabatu piestūķēšanas ar naudu un mantu. Tagad tas ir zināms.

Atbildēt

A.P.

10.10.2018. 15:28

Svēti vārdi: "Problēma - liels skaits pilsoņu vairs nesaprot, kāpēc būtu vajadzīga sava valsts - Latvijas Republika". Tautas pārāk liels skaits vairs vispār neko nesaprot. Neoliberālisms un postmodernisms, nacionāli reakcionārās un kriminālās oligarhijas ideoloģija ir totāli uzvarējusi - pilnā mērā degradējusi tautas masas ar varas inteliģenci priekšgalā.Taču pats interesantākais ir, lūk, kas. 13.Saeimas vēlēšanas demonstrēja Latvijas kriminālās oligarhijas niecību – nekompetenci, bezspēcību, pagrimumu, nespēju reāli valdīt Latvijas Republikā. 13.Saeimas vēlēšanas parādīja latviešu vietējās kriminālās oligarhijas politiski organizatorisko pagrimumu. Lembergi, šķēles, savicki, šleseri un visa neformālā „Rīdzenes varza” izrādījās nekur nederīga no oligarhijas valstiski funkcionālā viedokļa. Latviešu jaunākās paaudzes dauni-klauni un morālās patoloģijas reprezentanti apspēlēja „Rīdzenes varzu”. Latviešu oligarhi izrādījās nespējīgi pieskatīt „Latvijas tautu”. Tādējādi latviešu oligarhi ir ne tikai nacionālie nodevēji un nacionālie noziedznieki, bet ir arī politiski organizatoriski nekur nederīgi primāti. Viņi netika galā ar savu „oligarhisko pienākumu” pret latviešu tautu. Viņi faktiski piekrāpa latviešu tautu, kura vienmēr atbalstīja nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko valstiskumu. Tauta veltīgi 30 gadus atbalstīja savu kriminālo oligarhiju. Viņi izrādījās tik aprobežoti, ka zaudēja garīgi slimo daunu-klaunu un morāli patoloģisko tipu kompānijām. Latvijas kriminālā oligarhija pastrādāja jaunu nacionālo noziegumu – latviešu tautu atdeva garīgi slimu cilvēku (Homo degradation) pārvaldījumā. Tāpēc sastopamies ar vēsturiski jaunu situāciju. Līdzšinējā kriminālā oligarhija vairs nebūs reālais valdnieks Latvijā. Aktuāls ir jautājums „Vai latviešu tauta būs spējīga radīt leģitīmu oligarhiju?”.

Atbildēt

jautaajums

10.10.2018. 15:26

Kad tauta iestāsies pret biedru partijnieku/augļotaju sistēmu?

Atbildēt

fuksis

10.10.2018. 15:20

Brīžiem liekas ,ka viss jau par vēlu, valdošie lopi valsti noveduši līdz sabrukumam, bet cerība mirst pēdējā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: