Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

viedoklis

28.07.2021. 16:12

Man ir pamatotas aizdomas par to, ka Vaira Vīķe Freiberga un Krišjānis Kariņš ir ASV spiegi iesūtīti Latvijā, ptiesībā bagātā valstī jūras krastā un izlaupa šo valsti un Latvijas tautu tura kā cērpjamas aitas viņu noziedzīgās shēmās, afērās, kad viņi darbojas nežēlīgās cilvēkus pazemojošās afērās kā genocīdā pret Latvijas tautu sazvērējušies, darbojas kopā ar ASV Rotšildiem - žīdiem kuri pārstāda sev ( pat 8 ! ) citu cilvēku orgānu donoru sirdis, tagad uz Latviešu tautas dzīvības rēķina ar Covid 19 vakcināciju atmazgā naudu, iepriekš ir vienojušies par bioloğiskā kara sākumu, bija sazvērējušies kopā ar oligarhiem un Levitu.

Atbildēt

Alise

08.07.2021. 19:37

»

brīnumzeme

Jā,kā tad lai aplipina vēl citus


No komentāra secinu, ka neesat pat mēģinājis iedziļināties problēmā, bet tikai esat paņirgājies. Nezinat, bet pat darbinieku vakcinācija gulstas uz uzņēmēju pleciem... Diena, kad notiek vakcinācija ir jāapmaksā , un ,ja darbinieks jūtas slikti, tad arī pārējās dienas, jo slimības lapu neviens neizraksta!!!

Atbildēt

lasītājs

08.07.2021. 15:44

Janka,rimsties.Atstāj Gobzemam vietu,lai viņu neaizmirstu.

Atbildēt

mja

08.07.2021. 10:56

cilveciņam vienmēŗ tika naudiņa, nu var aiziet gar degunu.
Vai tad nu 3 č un viņu draugi gana nesazagās.

Atbildēt

vai tu jau zini savu verga numuru?

08.07.2021. 08:04

Šo naudu nepiešķir "atveseļošanai", bet inkluzivitātes pārejas pabeigšanai. Ar nodrukāto, pilnīgi nevērtīgo naudu būs jāpabaro visi tie, kuri neko citu kā atņemt regulēt un sodīt nemāk. Miniet 3x kuri tie ir. Un, viņi to labi saprot! Tas, ko tie vēl nesaprot it tas, ka pēc tam eitanāzēs ari viņus, jo kam vajadzīgi uzraugi kad vairs nebūs ko uzraudzīt? Un pasaule kļūs zaļa un atbrīvota.

Atbildēt

mc

08.07.2021. 07:32

Urbanovičs mēģina pateikt,ka viņi varētu un mācētu nozagt labāk.

Atbildēt

!

07.07.2021. 21:55

Tak vienalga, kā to naudas izlietošanu noformēs, tik un tā nozags.

Atbildēt

Ivars

07.07.2021. 18:31

Tas vis Latvijā ir normāli, jo lielāks bardaks jo labāk un kā vienmēr atbildīgo nav, jo perfekti ir atstrādāta kolektīvās bezatbildības sistēma, mēs dzīvojam sabiedrībā bet katrs atbildam tikai par sevi un savām interesēm, mums nospļauties par valsti un sabiedrības problēmām kopumā. Kāmer mums nemainīsies domāšana un būs tāda attieksme, nekas nemainīsies.

Atbildēt

Alise

07.07.2021. 17:47

Diezin vai Eiropā atradīsies otra tāda valsts, kur likumdošanas nihilisms un ierēdņu cinisms sit tik augstu vilni! Konkrēti- ja esi COVID -19 kontaktpersona (saslimis vīrs,sieva, mamma, tētis) ar kuriem tu dzīvo zem viena jumta un tev ir jāievēro karnatīna 14 dienas - ej, un pakaries... Tāds secinājums ir izdarāms "pateicoties " šai brīnumainajai valdībai, kura nolēmusi visus karantīnas laika izdevumus novelt uz darba devāja pleciem ,jo tev tiks izrakstīta slimības lapa A.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: