Menu
Pilnā versija
Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Nils S. Konstantinovs · 01.04.2024. · Komentāri (54)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Autors ieskicē atgiecību tēmu un problēmu kopumu

01.04.2024. 10:37

Beigās skici saplēš un iesviež atkritumu grozā, maldinot ar viltus cerību:

“ Atgādināšu, ka Jēzum pirms soda izpildes bija iestājusies attiecību krīze – aizbēguši draugi un mācekļi, sekotāji atsekojuši, atbalstītāji kancelējuši. Viņa atgriešanās arī nenotika caur institūciju atbalstu – tās viņu drīzāk nogalināja. Bet Viņš atgriezās caur ļoti dzīvām, ļoti īpašām un ļoti personiskām attiecībām ar kaut ko lielāku un augstāku.”.

Atbildēt

Pirātu partija

01.04.2024. 10:01

Vēl joprojām Eiropā svin reliģiskās dogmas.
Tomēr savā visumā reliģiskie svētki ir pārvērtušies pavasara svētkos.
Bībele ir izdzīvota, un katoļu sektai nav palicis ilgi.
Drīz būs dieva zīme, tiks sodīts globālistu ieliktenis, pavēsts francisks.
Sabrauks glaunas mašīnas, no skursteņa Romas bazilikā nāks melni dūmi, katoļi ievēlēs sev jaunu pāvestu, nēģeri. Pēdējo !!!
Vēl pēc trijiem gadiem tiks atvērtas katoļu sektas pazemes bibliotēkas, kurās globālisti slēpj visus šīs un ieprieksējās civilizācijas atklājumus un patentus, lai turētu tautas paklausībā.
Patreizējais pancifiks netika galā ar saviem uzdevumiem, parāk kūtri aicināja durties ar globālistu suslu, nemākulīgi mēģināja apturēt raškas sagraušanu karā, kas mainīs nākotnē visu pasaules uzbūvi.
Globālisti un katoļu sekta zin, ka jaunās pasaules uzbūves modelis nāks no Ukrainas!
Jēzu pienagloja pie krusta, pēc katoļu domām, kad viņam bija 33.gadi, bet viņš dzima septiņus gadus pirms mūsu ēras sākuma, tātad Jēzum nāves brīdī vajadzēja būt 40.gadiem!
Un kāpēc žīdi to pienagloja ? , ja tajā laikā izplatītākais nāves sods bija pakāršana.
Sanāk, ja viņu pakārtu, mācītāji, kā soda simbolu, lūgšanās izmantotu karātavas, nevis krustu?
Visi nēsātu nozīmītes ar karātavām? Iesvētītu ar karātavām?
Piesišana pie krusta, tajos laikos bija, bet tas bija ļoti dārgs nāves sods, jo izmantoja dārgas naglas, kas bija retums, praktiski visus zaglīgos bomžus pakāra. Jēzus pēc pie varas esošo žīdu domām bija bomzis, kas nebija pelnījis tādu “glaunu” nāves sodu.

Atbildēt

Gustavs

01.04.2024. 09:37

Raksts jau manuprāt labs un aktuāls..Bet tāda jau ir ne tikai attieksme pret bērniem, bet arī lielai daļai cilvēku savstarpēji, kā arī attiecības starp darba devējiem un ņēmējiem, utt...Ja paskatīties vēsturiski, tad šīs problēmas ir tik pat senas kācilvēce...
Tikai izbrīnu izraisa autora teiktas, ka MĒS. Es nezinu-kas autoram ir tie MĒS....bet mani ļoti lūdzu tur pie autora domu biedru grupas nepieskaitīt, jo neesmu MĒS...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: