Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Domāju, ka Pietiek lasītājiem varētu interesēt daži dokumenti, kas uzskatāmi apliecina, kā stresa situācijās, kad, kā saka, bikses svilst, cilvēkiem strauji „uzlabojas atmiņa”. Runa ir par bijušo Lielvārdes novada domes priekšsēdētāju Jāni Āboliņu, kurš ir viens no aizdomās turētajiem pašvaldības vārdā parakstītā 200 miljonu eiro vekseļa lietā.

Kā zināms, Āboliņš 2015.gada 24.novembrī Lielvārdes novada pašvaldības vārdā parakstīja parādzīmi par 200 miljoniem eiro, un, kad tas kļuva publiski zināms, zaudēja savu amatu, savukārt pašvaldība vērsās tiesībsargājošās iestādēs ar prasību izvērtēt Āboliņa rīcības tiesiskumu.

Sākotnēji izskatījās, ka grandiozā darījuma „arhitekts” izspruks sveikā, taču pēc tam situācija mainījās, kriminālprocess tika atjaunots, un Āboliņš kļuva par vienu no aizdomās turētajiem.

Tagad dokumenti rāda, ka pēc šī pavērsiena neveiksmīgais 200 miljonu shēmas īstenotājs acīmredzot ir nolēmis, ka viņa likteni varētu atvieglot liecības par kaut ko citu, un „atcerējies” kādu kukuļošanas gadījumu maksātnespējas administrācijas jomā.

Iespējams, visinteresantākais šajās liecībās ir tas, ka „atmiņas uzlabošanās” to sniedzēju ir piemeklējusi vairāk nekā gadu pēc notikumiem, par kuriem viņš liecinājis, - līdz tam viņu iespējamā kukuļošana nav uztraukusi.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

37
6