Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kačigars

25.01.2013. 18:56

Star citu Zaharjins nekad nebija nabags. Apmelojot citu netaisa godu tam kas baumas izplāta.
----------------
Un kā tad padomju inženieris bagāts palika, ja visiem zināms, cik zemu atalgoti PSRS bija speciālisti. Vienīgi, ja viņam bija kas kopīgs ar to vilciena kravu, kas neilgi pirms privatizācijas pazuda. Stāsta, ka lielu naudu toreiz metalurgs pazaudēja.

Atbildēt

xx00

25.01.2013. 13:26

»

pajai

Valsts garantijas privatfirmai būtu jābūt ar segumu ,citādi aplaupīts ir katrs Latvijas iedzīvotājs...Ja uzņēmumam nav naudas ,tad īpašnieki garantē ar savējo mantu,un valsts ar iedzīvotāju naudu garantijas formā ir tam visam tikai ārkārtas palīdzība


Spekulēt var ne tikai ar nekustamiem īpašumiem,bet ar visko tai skaitā ar metāllūžņiem,armatūru,metāla sagatavēm un strādnieku algām,ja tu to nezināji!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

DrOpers

24.01.2013. 22:34

»

Janks

Tā Nīca nav kkur blakus Černobiļai? Zeme tāda dikti lēta


:D ir cilvēki kas var lēti dabūt. Ir cilvēki kas grib dāvināt viņam vel. izskatās pēc reketa vai parādu atdošanas?

Atbildēt

atkal maksāsim

24.01.2013. 22:28

kredītu neatdos, elektrība par velti, rullējam

Atbildēt

Lauris

24.01.2013. 22:11

»

hm

Nu, nu, visi zina, ka Lipmanis metalurgā ir opozīcijā, atstumts no amatiem un teikšanas. Visu nosaka Zaharjins un Segals


Lipmans pats atstumās no metalurga, kad nekas nebija skaidrs ar tās turpmāko attīstību. Un tad, kad rūpnīca ir paveikusi šis izmaiņas Lipmans grib atkal rulēt.

Atbildēt

Kastur

24.01.2013. 22:08

»

ILANA

KAD lipmans privatizei METALURGU VINSH JAU BIJA MILIONARS. VINAM PIEDEREJA RUPNICA "UZVARA" UN VEL DAUDZ IPASHUMI UN RUPNICU VINSH PARDEVA UN AR SHO NAUDU PIVATIZEJA METALURGU, BET KAS BIJA TAJA LAIKA ZAHARINS, NULE UN ZAGLIS KOPA AR SEGALU, LIPMANS PACEL METALURGU PAR KO SANEMA TRISZVAIGZGNU ORDENI...


Tā nav patiesība -1996 gadā tas nevarēja būt. Lipmaņa kungs negribēja aktīvi darboties metalurga attīstībā un modernizācijā. Stāvēja maliņa. Un tagad kad tā modernizācija ir notikusi- viņs grib tikt pie stūres. Star citu Zaharjins nekad nebija nabags. Apmelojot citu netaisa godu tam kas baumas izplāta.

Atbildēt

paijai

23.01.2013. 20:35

»

paijai

Vai tik tu neesi kāda Zaharjina sirdsdraudzene


Drīzāk jau jaunpieņemtā preses sekretāre.

Atbildēt

paija

23.01.2013. 19:09

»

paijai

Vai tik tu neesi kāda Zaharjina sirdsdraudzene


Kā Tu uzminēji

Atbildēt

pajai

23.01.2013. 18:23

»

paija

Nezinu,ko tieši jums Zaharjins nozadzis, jā īpašnieki ir kļuvuši par miljonariem , vadot Metalurgu un privatizeja to kā jau vispar privatizacija notika. Es tomer teiktu par šiem īpasniekiem- visu cieņu, jo ir atškirība starp miljonariem, kas tos ieguvuši spekulējot ar nekustamiem īpasumiem vai vadot...


Valsts garantijas privatfirmai būtu jābūt ar segumu ,citādi aplaupīts ir katrs Latvijas iedzīvotājs...Ja uzņēmumam nav naudas ,tad īpašnieki garantē ar savējo mantu,un valsts ar iedzīvotāju naudu garantijas formā ir tam visam tikai ārkārtas palīdzība !!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

ILANA

23.01.2013. 18:17

»

paija

Nezinu,ko tieši jums Zaharjins nozadzis, jā īpašnieki ir kļuvuši par miljonariem , vadot Metalurgu un privatizeja to kā jau vispar privatizacija notika. Es tomer teiktu par šiem īpasniekiem- visu cieņu, jo ir atškirība starp miljonariem, kas tos ieguvuši spekulējot ar nekustamiem īpasumiem vai vadot...


KAD lipmans privatizei METALURGU VINSH JAU BIJA MILIONARS. VINAM PIEDEREJA RUPNICA "UZVARA" UN VEL DAUDZ IPASHUMI UN RUPNICU VINSH PARDEVA UN AR SHO NAUDU PIVATIZEJA METALURGU, BET KAS BIJA TAJA LAIKA ZAHARINS, NULE UN ZAGLIS KOPA AR SEGALU, LIPMANS PACEL METALURGU PAR KO SANEMA TRISZVAIGZGNU ORDENI, TURPINAT STRADAT AR SHIEM DIVAM ZAGLIEM VINSH KATEGORISKI NEGRIBEJA , BET ES ZINU LOTI LABI , VINSH LOTI GRIB LAI METALURGS STRADAT UN STRADNIEKI VARET NOPELNIT DAUDZ VAIRAK NEKA SHODIEN, TAPEC JAU VINSH MEGINA KAUKO DARIT, LAI PIEVERST UZMANIBU VALDIBAI,UN LOTI NEGODIGI NO MATALURGA VADIBAI SHANTAZGET VALDIBU, BET NE JAU TERENTJEVS IR VAINIGS, VINSH IR SPIEST TO DARIT, TAPEC KA ZAHARINS LIEK VINAM TA UZVESTIES.

Atbildēt

piekrītu

23.01.2013. 17:23


paldies Pauļutam un Savickim !!!!!!!!!!! Pauļuts bijušais Tirdzniecības un rūpn. kameras darbonis , sāka cīņu par gāzi un Savickis metās remontēt TRK telpas un ēku !!! :) sīkzaglis Pauļiks !!!

Atbildēt

...

23.01.2013. 15:09

»

Korupcija

Par ko šis stāsts. "Privātā dzīve" publicē rakstus par tiem, kas viņiem maksā. Lapsa laikam publicē par tiem, kas viņam nemaksā. Skandāla būtība ir "obligātais iepirkums", jo Metalurgs un citi uzņēmumi negrib barot Šķēli un Co, kuri ar kroplīgiem likumiem ilgus gadus uz priekšu sev izveidoja barotavu...


kas ir šķēle Eiropas Savienības korupcijas apmēros? puteklis. Protams Šķēle mazos hesus izmantoja kā barotavu. Kāds vispār var izmērīt, cik reāli upe saražo elektroenerģijas? Nē, nu tad kāpēc neviltot datus, un lai latvenergo tik maksā dubulto tarifu?

Atbildēt

koļa

23.01.2013. 14:59

»

DSP

Kāpēc pietiek.com šodien nav raksta par pāridarījumiem nepamatoti vajātajai Vaškeviču ģimenei no tiesībsargājošo iestāžu puses


nav vašķis uztaisījis kārtējo naudas pārskaitījumu, kad iesūtīs, tad rakstīs...

Atbildēt

Korupcija

23.01.2013. 14:32

»

pretīgi

Ikvienam elektroenerģijas patērētajam piemērotajā tarifā šobrīd ir iekļauta šī obligātā iepirkuma komponente (OIK). Ja Liepājas metalurgs nemaksās, arī ikviens iedzīvotājs (mājsaimniecība) var izdomāt nemaksāt. Un kas tad būs? Turklāt mēs visi maksājot par elektrību maksājam arī par speciālā pieslēguma...


Kas bezkaunīgs ir LM rīcībā? Vai domā, ka tagad LM atcels OIK maksājumus un uzliks mājsaimniecībām (iedzīvotājiem). Mājsaimniecību "pīkstēšanu" par augstajiem tarifiem valdībā neviens nedzird un arī nedzirdēs, bet ja Latvijas rūpniecības flagmaņi "iestāsies pozā" un mājsaimniecības šiem pievienosies, tad valdība (politiķi) būs spiesti mainīt Šķēles valdību (šeit es domāju Tautas partiju kā valdošās koalīcijas sastāvdaļu neatkarīgi no tā, kas bija ekonomikas ministrs) izstrādātos "likumus".
P.S. Papildus pozīcija elektrības tarifā mums ir vāji slēptais "elektrības nodoklis". Tas šogad ir ielikts 2013.gada budžeta likuma 35.pantā - Valsts akciju sabiedrība "Latvenergo" ieskaita valsts pamatbudžeta ieņēmumos maksājumus par valsts kapitāla izmantošanu (ieņēmumus no dividendēm) 90 procentu apmērā no valsts akciju sabiedrības rīcībā palikušās tīrās peļņas, bet ne vairāk kā 36 000 000 latu. Tātad 36 miljonu "peļņa" arī ir ielikta elektroenerģijas tarifā.

Atbildēt

paija

23.01.2013. 14:28

»

juri

KAS ir Zaharins -ZAGLIS un KRIMINALS ! Pirms privatizacijas Metalurgu vinsh bija nabags un dzivoja pavisam mazina dzivokli , bet tagad. Vis kas vinam ir shodien ir par tiro nozagts no Metalurga. Vai tiesham VALSTS to nesaprot . Vel vairak - Metalurgs par visiem gadiem nav maksajis dividendus , tas ...


Nezinu,ko tieši jums Zaharjins nozadzis, jā īpašnieki ir kļuvuši par miljonariem , vadot Metalurgu un privatizeja to kā jau vispar privatizacija notika. Es tomer teiktu par šiem īpasniekiem- visu cieņu, jo ir atškirība starp miljonariem, kas tos ieguvuši spekulējot ar nekustamiem īpasumiem vai vadot ražosanu. Arī liela daļa peļņas ir ieguldīta ražošanā un notikusi pamatīga pārbuve un modernizacija. Metalurgs ir gandrīz vienīgais lielais uzņemums Ne tikai LIepājā, bet arī LAtvijā, kas nav pēc privatizacijas izzagts, pardots arzemniekiem vai bankrotējis.Un ,ja Metalurgs bankrotē, tad zaudējot akcijas, nekadi superdižie īpASUmi jau ZAharjinam nemaz nav .

Atbildēt

pretīgi

23.01.2013. 13:58

Ikvienam elektroenerģijas patērētajam piemērotajā tarifā šobrīd ir iekļauta šī obligātā iepirkuma komponente (OIK). Ja Liepājas metalurgs nemaksās, arī ikviens iedzīvotājs (mājsaimniecība) var izdomāt nemaksāt. Un kas tad būs? Turklāt mēs visi maksājot par elektrību maksājam arī par speciālā pieslēguma elektroenerģijas pārvades sistēmas pieslēguma ierīkošanu tieši Liepājas metalurgam, kas arī iekļauts mūsu tarifā. Liepājas metalurga bezkaunībai nav robežu. Tāpat pilnīga nejēdzība, izspiešana un atklāta korupcija ir šī "zaļā enerģijas obligātā komponente", par ko dziļi jāpateicas bijušās TP "varoņiem".

Atbildēt

l,

23.01.2013. 13:49

nost ar visam tam veja dzirnavam,lai strada bez atbalsta

Atbildēt

Ina

23.01.2013. 13:11

Jautājums gudrākam - vai ar 2014.gadu OIK par zaļo enerģiju nebūs jāmaksā arī mājsaimniecībām!

Atbildēt

kik

23.01.2013. 12:56

paldies Pauļutam un Savickim

Atbildēt

juri

23.01.2013. 12:41

KAS ir Zaharins -ZAGLIS un KRIMINALS ! Pirms privatizacijas Metalurgu vinsh bija nabags un dzivoja pavisam mazina dzivokli , bet tagad. Vis kas vinam ir shodien ir par tiro nozagts no Metalurga. Vai tiesham VALSTS to nesaprot . Vel vairak - Metalurgs par visiem gadiem nav maksajis dividendus , tas ari liecina par 100% ka vinsh no Metalurga piesavienoja sev vairak par 100 mln.latu. vai ir kads pamats privatam uznemumam spiest uz valdibu, lai vinam palidz materiala. Metalurgs ir un speigs pats atrisinat savas problemas , bet vajag aizliegt Zaharinam un vel daszgiem darbiniekiem ZAGT!

Atbildēt

moins

23.01.2013. 11:17

pareizi dara ka nemaksā!
un visiem vajadzētu tā darīt, man tā zaļā enerģija pie vienas vietas ja pa to ir jāmaksā dārgāk

Atbildēt

Cits

23.01.2013. 10:40

Kāpēc gan līdzīpašniekam vai pat īpašniekam būtu jānodod savi īpašumi AS problēmu risināšanai!? Ieteiktu pietiek.com tomēr izlasīt komerclikumu un apmeklēt ievadu lekciju uzņēmējdarbībā pirms publicēt šīs kārtējās aplamības.

Atbildēt

smaka

23.01.2013. 10:28

Problēmu var vienkārši atrisināt - ieviest zaļās enerģijas nodokli, lai visi tie zaļie ražotāji nosprāgst, ar Vienotības sponsoru Vinteru priekšgalā

Atbildēt

Korupcija

23.01.2013. 10:15

Par ko šis stāsts. "Privātā dzīve" publicē rakstus par tiem, kas viņiem maksā. Lapsa laikam publicē par tiem, kas viņam nemaksā. Skandāla būtība ir "obligātais iepirkums", jo Metalurgs un citi uzņēmumi negrib barot Šķēli un Co, kuri ar kroplīgiem likumiem ilgus gadus uz priekšu sev izveidoja barotavu uz tautas (elektroenerģijas lietotāju) rēķina. Samērīgi būtu, ja "zaļās enerģijas" ieguvējiem ar paaugstinātu tarifu atmaksātu ieguldījumus, bet pārējo lai pelna paši. Ir viegli izdomāt bla-bla pamatojumu, jo te var piesaukt gan zaļo vidi, gan neatkarību no Krievijas energoresursiem, bet beigās kopumā sanāk, ka tauta savelk jostas (paaugstinās Latvijas ražošanas pašizmaksa), bet Šķēle un Co pasmejās un dzīvo kā niere taukos. Pamēģiniet tik šos aiztikt, uzreiz viņu advokāti aizskries uz Eiropas tiesu un stāstīs par tiesisko paļāvību un viņu tiesību aizskārumu. Normālā valstī pret Šķēli jau sen būtu ticis uzsākts kriminālprocess par ļaunprātīgu amata izmantošanu, kad šis būdams Ministru prezidents un Latvijā vadošās Tautas partijas priekšsēdētājs, privātās interesēs organizēja un vadīja gorozījumu iekļaušanu elektroenerģijas ražošanas un realizācijas normatīvajos aktos, ar mērķi sev iegūt labumu nākotnē. Vienlaicīgi jāparedz, ka valsts augstāko amatpersonu korupcijai, tāpat kā kara noziegumiem nav noilgums.
P.S. Latvijai nebūtu problēmas šādas lietas nodot Hāgas tribunālam, ja šie tās ņemtu.

Atbildēt

matemātika

23.01.2013. 09:31

Var jau diskutēt par to, kā garantiju dabūja, kāpēc utml.
Bet komentētājiem iesaku padomāt arī par šādu "mazu" niansi - ja tiek aizvērts LM, tad parēķiniet, cik ātri tukšosies soc. budžets, ja kādi divi tūkstoši cilvēku ar vidējo algu 500 (pirms nodokļiem) paliks bez darba. Plus pieskaitiet darba devēja nesamaksāto nodokli. Plus, kad beigsies pabalsti, Liepājā sāks vērties ciet veikali, kafejnīcas utml., jo cilvēkiem vienkārši nebūs naudas. Bet tā jau vairs nav Pietiek.com, tēma, protams. Te patriotisms strādā tikai de Vaškeviču ģimenes nelaimju izgaismošanai.

Atbildēt

neaizmirstulīte

23.01.2013. 09:06

Vēl jau ir arī Zaharjins juniors. Vai tad tētis tam nevienu muižu nav izkārtojis?

Atbildēt

DSP

23.01.2013. 05:15

Kāpēc pietiek.com šodien nav raksta par pāridarījumiem nepamatoti vajātajai Vaškeviču ģimenei no tiesībsargājošo iestāžu puses?

Atbildēt

bize

23.01.2013. 02:32

kaut kas nav īsti riktīgi, savu mūžu Nīcas pag. zeme nav tik lēti maksājusi, ņemot vērā faktu, ka lielākā daļa ir piejūras zeme ar iespējamu apbūvi.

Atbildēt

dali ar 100 000

23.01.2013. 02:26

aizrāvies

Atbildēt

josta

23.01.2013. 01:26

elektribas cenu pacēla un pirms tam iztirgoja komponenti - Kampars, Olšteins, Jaunups, Pūce. Visi mediji to zin, visi politiķi to zin, bet pofig. Pie tam par simtiem miljonu, miljardiem ilgtermiņā.
To pirms tam tur Kalvītis ar Šķēli un Zīle TB saviem maziem hesiem un vēja parkam, tās ir bērnu asaras salīdzinot ar Kampara laiku un jauniešiem kas tagad pretendē uz SM vadību. Mediji liekas padumji, neredzot cik simtud miljonus izdāļāja šie Vienotības džeki.

Atbildēt

smaka

23.01.2013. 01:06

Vislielākais paldies KAMPARAM un JAUNUPAM!!!!!!!!!!

Atbildēt

tāpēc jau izzu

23.01.2013. 00:45

vajadzēja ielikt valsts kontrolē, kuras partijas lika????????????????

Atbildēt

ahuis

23.01.2013. 00:27

Par šo elektrības cenu varam paldies pateikt
Šķēlem
Kalvītim
Nafig spešalam
Lembergam
Zīlem
Godmann un vēl 12 žīdiem

Atbildēt

smaka

23.01.2013. 00:13

Valsts jau uzņēmusies garantijas iepirkt elektroenerģiju no pirdiena par 12 miljardiem. Tāda valsts nevar pastāvēt.

Atbildēt

???

23.01.2013. 00:10

Vai visiem uzņēmumiem, lai tas ir SIA vai AS ir iespēja saņemt aizdevumu bez īpašnieku galvojumiem. Domāju, ka tikai retiem.

Atbildēt

Labs piemērs

22.01.2013. 23:45

Elektrība par dārgu. Nemaksājam. Lai visi ierēdņi, kam alga virs minimālās, lai samaksā. Algu tā kā tā viņi no valsts budžeta saņem. Tas pats arī attiecas uz valsts uzņēmumiem, visi kam virs minimālās - maksā par elektrību. Elektrība patiesībā pagaidām vēl lēta, bet pagaidiet liberalizāciju. Vajadzētu sākt ar to, ka noteikt minimālo algu eiropas līmenī, tad redzētu, kurš uzņēmums patiešām strādā ar "galvu", un kurš tur cilvēkus verdzībā.

Atbildēt

paija

22.01.2013. 23:26

Primitīvs raksts,lai uzbruktu vienam no īpašniekiem, pilnībā noslēpjot problēmu,kas apdraud visus Latvijas uzņēmumus- elektrības maksas palielināsanu sakarā ar nenormālu t.s. zaļo enerģi8ju atbalstu

No liepajniekiem.lv portāla

"Ņemot vērā izveidojušos situāciju – Latvijas valdības pieņemto lēmumu dēļ nekontrolējami pieaug maksa par zaļās enerģijas obligāto iepirkumu, kas šobrīd apdraud metalurģijas nozares pastāvēšanu Latvijā un līdz ar to visus 2300 a/s “Liepājas metalurgs” strādājošos, metalurgu arodbiedrība aicina nākošās nedēļas laikā uz tikšanos metalurģijas ražotnē Liepājā ekonomikas ministru Danielu Pavļutu, tieslietu ministru Jāni Bordānu, labklājības ministri Ilzi Viņķeli un finanšu ministru Andri Vilku,” "Liepājas metalurgs" strādājošo vārdā informē metalurgu arodbiedrības priekšsēdētājs Jānis Grava. Strādnieki vēlas uzklausīt paskaidrojumus par valsts nostāju metalurģijas nozares saglabāšanā un metalurģijas nozarē strādājošo labklājību.


Jau informējām, ka LM valdes priekšsēdētājs Valērijs Terentjevs Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē uzsvēris, ka gaidāmā elektrības sadārdzināšanās no obligātā iepirkuma komponentes (OIK) uzņēmumam ir izdzīvošanas jautājums, tādēļ valdes sēdē pieņemts lēmums Latvijas energokompānijai “Latvenergo” vairs nemaksāt OIK maksājumus. V.Terentjevs informējis, ka no 2008.līdz 2012.gadam LM OIK maksājumos samaksāja 10,9 miljonus latu, bet jau 2013.gadā vien uzņēmumam kopumā jāmaksā deviņi miljoni latu. "Kāpums ir nenormāls, un tas mūs ved uz bankrotu," žēlojies LM valdes priekšsēdētājs.

Atbildēt

bumba

22.01.2013. 23:19

»

klauns

Nebrīnīšos, ja drīz uzzināsim, ka LM parādi būs jāmaksā valstij kā galvotājai


Ar šo LM visus tur īsā pavadā - lai ko viņiem liek risināt (smakas, piemēram), visur ir viens un tas pats - valsts galvojums, kas dod neaizskaramību.

Atbildēt

klačene

22.01.2013. 23:04

»

Arilds

To nu gan es gribētu redzēt, ka tad, ja visi miljonāri sāktu ņaudēt par dārgu elektrību, valdība tūlīt sāktu kasīt pakausi, kā "nabadziņiem" palīdzēt


nemaz nepriecājies- to daļu ,ko tagad lielie uzņēmumi negrib maksāt ,sadalīs starp visiem iedzīvotājiem,,,un tas nozīmē tikai vienu- krietnu tarifa palielinājumu...

Atbildēt

ASV Treasury Secretary Poulson

22.01.2013. 22:39

Lielās korporacijas vēlas savu peļņu privatizēt bet parādus nacionalizēt

Atbildēt

paija

22.01.2013. 22:29

»

hm

Nu, nu, visi zina, ka Lipmanis metalurgā ir opozīcijā, atstumts no amatiem un teikšanas. Visu nosaka Zaharjins un Segals


amati ir viena lieta, bet īpašuma tiesības uzliek tadu pašu atbildību kā parējiem īpasniekiem un paradus viņiem jāmaksā proporcionāli akciju skaitam nevis amatiem

Atbildēt

klauns

22.01.2013. 22:15

Nebrīnīšos, ja drīz uzzināsim, ka LM parādi būs jāmaksā valstij kā galvotājai.

Atbildēt

paija

22.01.2013. 21:59

23 % metalurga akciju pieder KIrovam LIpmanim, vēl 2012.g. decembrī viņš piepircis akcijas par 53 tūkst. ls. Tā ka, ja pietiek uzskata,ka īpasniekiem jānodod savi īpašumi uzņēmuma glābšanai, ko gan nekadi likumi neparedz, tad vajadzētu public4et arī LIpmana īpašuma sarakstus , Lipmans arī ir bagatako cilvēku sarakstā, un arī treša īpašnieka. Jo ZAharjinam pieder 49 %, tāpēc nav saprotams,kāpēc viņam vienam tas būtu jadara.
Tas,ka Lipmans piepērk akcijas gan neliecina par bankrota tuvošanos.

Atbildēt

Janks

22.01.2013. 21:44

Tā Nīca nav kkur blakus Černobiļai? Zeme tāda dikti lēta...

Atbildēt

Arilds

22.01.2013. 21:33

To nu gan es gribētu redzēt, ka tad, ja visi miljonāri sāktu ņaudēt par dārgu elektrību, valdība tūlīt sāktu kasīt pakausi, kā "nabadziņiem" palīdzēt!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: