Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nelabojama idealiste

29.06.2016. 14:52

Es esmu pilnīgi šokēta par fin.min. A.Vilka nolaidību. Kas tas bija? Naivums vai ļaunprātība? Es viņu uzskatīju par godīgu cilvēku,tāpēc ir ļoti sāpīgi pievilties. V.Dombrovski nekad neesmu augstu vērtējusi viņa tūļīguma,neizlēmības un izteikta karjērisma dēļ,tāpēc viņa uzvedība šajā galvojuma lietā mani nepārsteidz,tā ir likumsakarīga uzticīga kalpošana žīdu mafijai,kura viņu un sievu bagātīgi atalgoja ar ceļazīmi uz Briseli .Joprojām gribas ticēt,ka ir vēl mūsu valstī arī godīgi valstiski domājuši cilvēki,kuriem būs spējīgi izvilkt mūsu valstiņu no tās dziļās bedres ,kurā mūs ir iegrūduši rakstā pieminētie cilvēki un viņiem līdzīgie,kuru vieta ir cietumā.

Atbildēt

TO ĻAUNUMU

27.06.2016. 16:29

To briesmīgo ļaunumu ko ir izdarījis valstij redzamais kāmis ķiverē - to pat nav iespējams novērtēt. To periodu kad kāmis bija pie varas ir jādēvē par briesmu gadiem.

Atbildēt

Lasītāja viedoklis

27.06.2016. 15:54

»

Valducis

Klau, lasītāj, pēc valodas izklausies pēc Voldiņa vecenes mazā draudziņa. Tipisks Jenotības trollis. Visi visur vainīgi (pat Rainis!), tikai neatkarīgās Latvijas lielākie blēži un zagļi no V ir skaidri kā maza bērna asara


Valduci, naivais, Latvijas lielākie blēži tev sapņos nerādās. Zagļi no V - šķebinoša klišeja, drīz viņus nomainīs zagļi no ZZS, bet par tiem šis portāls nerakstīs. Ja Lembergs neļaus.

Tā kā, in the meantime, turpini atsūknēt zaļajiem...

Atbildēt

Valducis

27.06.2016. 15:27

»

Lasītāja viedoklis

Klau.Lapsa, nu cik var sildīt šito veco zupu? Kuru tas vairs interesē? Nu grāmatu uzrakstīju, tagad tikai reciklē, komentāru daudzums skaidri rāda, ka tu sen esi off-topic. Lasīt tiešām vairs nav interesanti, īpaši zinot, ka tu pārstāvi angažētu viedokli...


Klau, lasītāj, pēc valodas izklausies pēc Voldiņa vecenes mazā draudziņa. Tipisks Jenotības trollis. Visi visur vainīgi (pat Rainis!), tikai neatkarīgās Latvijas lielākie blēži un zagļi no V ir skaidri kā maza bērna asara.

Atbildēt

Lasītāja viedoklis

27.06.2016. 15:21

Klau.Lapsa, nu cik var sildīt šito veco zupu? Kuru tas vairs interesē? Nu grāmatu uzrakstīju, tagad tikai reciklē, komentāru daudzums skaidri rāda, ka tu sen esi off-topic. Lasīt tiešām vairs nav interesanti, īpaši zinot, ka tu pārstāvi angažētu viedokli.

Raiņa dzimumdzīve būtu 100X interesantāks topiks, klikšķu būtu vismaz 10X vairāk. Varbūt vērts padomāt? :)...

Atbildēt

ka nenotiek

27.06.2016. 09:13

»

pastalnieks

Dīvains veidojums,tā 4. maija siles valsts, šeit var notikt jebkas, neviens neparko neatbild, tad jāsecina ,ka deputāti un valdība par velti ēd tautas maizi un būtu patriecami, to vietā ievēlot pāris ciema vecāko, kas būtu daudz lētāk un saprotamāk


ja Maxima panemsi polsu nesamaksajis, nonaksi uz 3 gadiem cietuma.bet par 500 000 no Dzimtenes izdzitiem cilvekiem,nopostito Juras perli,pensiju 70 eiro menesi un vid rotejosajam galvam tiesam neviens neatbild.galvenais ir kara psihozes kurinasana un Krievijas lidmasinu un kugu uzskaite starptautiskaja gaisa telpa un starptautiskajos udenos.

Atbildēt

pastalnieks

27.06.2016. 08:45

Dīvains veidojums,tā 4. maija siles valsts, šeit var notikt jebkas, neviens neparko neatbild, tad jāsecina ,ka deputāti un valdība par velti ēd tautas maizi un būtu patriecami, to vietā ievēlot pāris ciema vecāko, kas būtu daudz lētāk un saprotamāk!

Atbildēt

Pietuka Krusts

27.06.2016. 07:22

»

fh

Naizmirstiet , ka Dombrovskis ir Eiropas partokrātijas paraugs. Viņa "nekā nedarīšanas" stratēģija ir izvedusi valsti no krīzes un attzīta par vislabāko visā Eiropā. Tā kā šāds cilvēks ir ļoti vajadzīgs EK , tad skaidrs , kāda būs EK taktika nākotnē! Pareizi - NEKO NEDARIS - gaidīs ,kad viss pats nomierināsies...


Tā ar ir. Īsts verga dvēsele Dombrovskis (skolnieks teicamnieks) - pakalpiņš, ko Brisele un žīdi atzīst. Kopā ar Rimševicu, Repši Dombrovskis iedzinis neskaitamas nglas latviešu tautas zārkā.

To turpina cītīgi darīr Reizniece-Ozola, Vājonis, komunistiskais kolchoznieks Kučinskis, S.Āboltiņa un I.Mūrniece (puskoholiete) un visa NA ar glumo žīdu Zīli un R.Dzintaru (pajoliņu) priekšgalā.

Atbildēt

fh

26.06.2016. 22:31

Naizmirstiet , ka Dombrovskis ir Eiropas partokrātijas paraugs. Viņa "nekā nedarīšanas" stratēģija ir izvedusi valsti no krīzes un attzīta par vislabāko visā Eiropā. Tā kā šāds cilvēks ir ļoti vajadzīgs EK , tad skaidrs , kāda būs EK taktika nākotnē! Pareizi - NEKO NEDARIS - gaidīs ,kad viss pats nomierināsies.

Atbildēt

feldfēbelis

26.06.2016. 21:35

Jā, tādi mīkstie mēs latvieši esam. Mūs tik jāj un jāj, bet mēs liecamies vēl zemāk, lai process notiktu raitāk. Normālā valstī vilkam, dombrovskim, segalam, zakrjinam jau sen būtu uzvilkta svītraina pidžama. Vislabāk tomēr ir bites dzēliens!

Atbildēt

Panamas papīrs

26.06.2016. 19:11

Neapgrūtiniet Dombrovski ar muļķīgiem jautājumiem, viņam jāķeras pie Lielbritānijas izstāšanās lietas!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: