Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bonis

30.06.2016. 10:03

Nevis kādu tiesā,vai soda par nolaidību,bezatbildību,vai kādu citu ļaundarību,bet tieši otrādi.,palaiž uz citu pusi,ieliek daudz augstākos amatos,palielina algu10x un kārtīgi iesmej par visu ,kas nesanāca tautai par labu esam.

Atbildēt

TM - nesodītu noziedznieku oāze.

30.06.2016. 05:22

Dīvainu dubultmorāli sadomājusies atļauties tāda iestāde kā Tieslietu ministrija, kas likumus pati raksta, pieprasa tos pildīt citiem, soda citus, ja nepilda šos viņu sarakstītos likumus, bet pati likumus nepilda un sevi sodīt negrib. Situāciju vēl melnāku dara pieķertā Rasnača sabiedrībai stāstītie un mēģinājumi sagrozīt likumus. Kāpēc neseko Rasnača demisija un sods visiem šai notikumā iesaistītajiem?

Atbildēt

29.06.2016. 22:42

Varbūt ānusā izjātie VA "Maksātnespējas administrācija" darboņi bedzot paņems priekšā Haraldu Velmeri?? Varbūt tas viss nav "Prettiesiska pilnvaru izmantošana"?? Zilzeķu un pediņu bars!!!!

Atbildēt

švamme

29.06.2016. 21:09

»

esmu optimists

un uz pesimista vaimanām - sliktāk vairs nevar būt, skaļi aplaudējot saucu: "var, var............":D:D:D:D


...jāā, ļoti daudz ko var; es savu zirgu jau atradināju no ēšanas (gandrīz), bet šis nosprāga neiekļuvis Ginessa rekordu grāmatā;

mahinātoru astoņkājis ir cienīgs iekļūt Ginessa garāmatā, nez vai pat aziāti varētu kaut kur to pārspēt, es ļoti šaubos.

Kas izbrīna, kā tie spēj noturēties "afloat" pie mūsdienu informācijas apmaiņas tempiem? Vai tiešām nav nekāda spēka, kas tos beidzot sauktu pie atbildības?

Atbildēt

esmu optimists

29.06.2016. 18:21

un uz pesimista vaimanām - sliktāk vairs nevar būt, skaļi aplaudējot saucu: "var, var............":D:D:D:D

Atbildēt

pastalnieks

29.06.2016. 18:04

Visus tos lopus, sākot no Repšes un beidzot ar Velmeri vajadzētu piespiest strādāt Kalnciema akmenslauztuvēs gadu desmitiem , lai atpelnītu kaut daļu nodokļu maksātāju naudas! Tad varētu teikt, ka mums ir taisnīga un demokrātiska valsts!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: