Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ddd

30.11.2021. 20:51

»

Pomeranču Vainadziņš

Tieši tā - tipiski komunistiski-bandītiska domāšana...


Tie komunisti to rūpnīcu uzcēla un Liepājas pilsētu ari,bet ko uzcēla karoga vicinātāji-zagļi pēc 1991 gada???? Pilnīgi neko,apaļu nulli

Atbildēt

tā ir

29.06.2021. 22:43

»

ROFLMAO

Latvijai vajag aicināt Ķīnu vai Taivānu pārvaldīt mūsu valsti. Paši to nespējam


Tie ātri iztīrītu Latviju no krievu un krievus mīlošiem noziedzniekiem

Atbildēt

RIEKSTS

29.06.2021. 19:14

Ko JKP piesaistīt??? investorus-smiekli nāk, ir satiksmes ministrija ar ministru zandelēs...ko viņš pa šo laiku ir izdarījis?nolaidis visu nozari pa skuju taku...Bordāns, dzīvojis mucā, tagad atguvis atmiņu par laikiem, kad bija ministrs un vērpj lietas pret politiskiem pretiniekiem...izglītibas ministrija, bēdu ieleju, skolotāja ielikta krēslā kuru groza un kuru , kad vajag meliorators ar 11 klašu izglītību un kam ir etalons ir savs lauku klubs, kurš māca citiem kā dzīvot un nezagt , bet pašam ir lieta par karteļa vienošanos...Juraš mentu vasalis-kopumā eseru jampampiņu klubs.

Atbildēt

ROFLMAO

29.06.2021. 17:54

Latvijai vajag aicināt Ķīnu vai Taivānu pārvaldīt mūsu valsti. Paši to nespējam.

Atbildēt

Ostas brālis

29.06.2021. 17:42

Interesanti kas tad šito sacerēja - nabaga Privatizācijas aģentūras kura inkarnacija kura vienkārši izmisusi grib vismaz vienu pārdošanas darījumu normāli pabeigt vai arī tomēr turki vietējo pr pie slēgusi!?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

29.06.2021. 16:25

Seskam pienākas vairākkārtējs nāvessods !-https://tautastribunals.eu/?p 60397

Atbildēt

VB

29.06.2021. 16:22

»

Pomeranču Vainadziņš

LM neiznīcināja tavējie minētie pederasti (kopā spraužaties, ja?), bet gan toreizējās LM vadības totālā nekompetence un jau minētais "priekš sevis" princips. Korektīvās darbības vajadzēja uzsākt kudī ātrāk, kgan novecojusī tehnoloģija tik un tā diez vai izvilktu konkurētspēju. Cita lieta, ka ja caur...


"...varbūt vēl kā nebūt izkultos." 100% -tīgi.
Pie mums tad jau bija SeverStaļLat (vai kā tur), kur taisni no Krievijas nāca armatūra / stiegrojums etc.
Tad ienāca vēl somi, zviedri ar savu sortimentu un celtniecībai pietika ar atliektiem galiem. Un citam jau mums i dzelžu nevajag. Ko eksportēt? Nesmīdiniet, lūdzu: pasaules mērogam tepat blakus ir krievu Novorosiskj osta, kas ar stiegrojumu un cementu mūsu valsts teritoriju var noklāt 1 m slānī, pat neizjūtot ko pašizmaksā. To saku, jo reiz nācās šo tirgu pētīt 0 tad devu šādu pat atzinumu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 15:18

»

.

Kamēr tavējie pederasti: dombrovski, kariņi, nebija iznīcinājuši LM, lūžņu bija pietiekami


LM neiznīcināja tavējie minētie pederasti (kopā spraužaties, ja?), bet gan toreizējās LM vadības totālā nekompetence un jau minētais "priekš sevis" princips. Korektīvās darbības vajadzēja uzsākt kudī ātrāk, kgan novecojusī tehnoloģija tik un tā diez vai izvilktu konkurētspēju. Cita lieta, ka ja caur ofšoriem iepirkto lūžņu un citiem ofšoriem tirgotās gatavās produkcijas nosmeltais krējums paliktu uzņēmumā, varbūt vēl kā nebūt izkultos.

Sazīmētā rekonstrukcijas biznesa plāna (ar fundamentālo kļūdu - no relatīvi lētās gāzes kā energonesēja pāriet uz ar OIK aplikto elektroenerģiju - atkal jau veco āžu feils) ņemšana par pamatu valsts galvojumam - khmm ... Marsietis! Un jā, - nekā jauna - arī tad jau bija mēģinājumi piespiest Tolmetu atdot lūžņus LM par sviestmaizi.

Tālāk jau seko vemjotības korišu darbošanās, nopārdodot ukraiņu bandītiem ar attiecīgajām prognozējamām sekām.

Atbildēt

.

29.06.2021. 14:05

»

Pomeranču Vainadziņš

Lūžņus ved un pārdod tur, kur par tiem vairāk maksā, nevis dāvina par sviestmaizi tikai tāpēc, ka, redz, var pārstrādāt tepat


Kamēr tavējie pederasti: dombrovski, kariņi, nebija iznīcinājuši LM, lūžņu bija pietiekami.

Atbildēt

plānprātiņam

29.06.2021. 14:04

»

VB

+ neredzu dzelzs rūdas ievērojamu ieguvi te Latvijā... Turki, laikam redz? Tāpat noieta tirgu arī neredzu, bet ko nu es, turki, jāāā


Kad stratēģiski nozīmīgo LM cēla, tad arī Latvijā nebija dzelzs rūdas, lūžņi bija. Protams, turku smadzeņu garozā ir vairāk pelēkās vielas, nekā tavā.

Atbildēt

VB

29.06.2021. 13:47

»

Pomeranču Vainadziņš

Tieši tā - tipiski komunistiski-bandītiska domāšana...


+ neredzu dzelzs rūdas ievērojamu ieguvi te Latvijā... Turki, laikam redz? Tāpat noieta tirgu arī neredzu, bet ko nu es, turki, jāāā!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 13:20

»

Par izzagtajiem mežiem arī labi maksāja ?

Tipiska komunistu-okupantu domāšana. Nevis strādāt un saimniekot pašiem priekš sevis, bet izzagt un izpārdot svešu mantu, lai dotos okupēt nākamās zemes, kurās realizēt savu "russkij mir


Tieši tā - tipiski komunistiski-bandītiska domāšana!

Vienu pusi (lūžņu savācējus) nospiedīsim uz ceļiem, lai otrai pusei (lūžņu pārstrādātājiem) būtu labi!

Starp citu - komunistiskai domāšanai te nebūtu ne vainas - ja gan lūžņi, gan pārstrādes uzņēmums piederētu pašiem; tad varētu saimniekot "priekš sevis".
Diemžēl vēsture rāda, ka arī tas nedarbojas, jo vienmēr kādam "priekš sevis" vajag vairāk.

Nav nekā jauna šajā pasaulē ...

Atbildēt

Par izzagtajiem mežiem arī labi maksāja ?

29.06.2021. 12:17

»

Pomeranču Vainadziņš

Lūžņus ved un pārdod tur, kur par tiem vairāk maksā, nevis dāvina par sviestmaizi tikai tāpēc, ka, redz, var pārstrādāt tepat


Tipiska komunistu-okupantu domāšana. Nevis strādāt un saimniekot pašiem priekš sevis, bet izzagt un izpārdot svešu mantu, lai dotos okupēt nākamās zemes, kurās realizēt savu "russkij mir"

Atbildēt

Protams!

29.06.2021. 10:59

»

Analitikis

Hmm, diezgan vājš Melnais PR. Vienkārši negrib atzīt, ka Liepāja ir moderna un skatās ilgtermiņā. Nu loģiski, ka negrib, lai atjauno vecas tehnoloģijas, kad nāk pilsēt investori un būvē modernas rūpnīcas. Atkal jāatzīst, ka Liepāja spēj skatīties tālāk, plašāk un domā par saviem pilsētniekiem un Kurzemes...


Tīrs gaiss taču ir daudz svarīgāks par ražošanu Latvijā, jo cilvēki taču var pārtikt no tīra gaisa..... Mūsu vietvalži ar lielu izcilību un aiz lielām rūpēm par tautas labklājību ir iznīdējuši visu ražošanu, visus savus uzņēmumus rūpēs par tautu un piepildījuši savas kabatas ar investoru naudu, kas mērķtiecīgi iznīcina Latvijas uzņēmējus lai tikai tautai būtu labāk un tauta var dzīvot tīrā vidē.....Ļoti tālredzīga domāšana, kad Latvijas uzņēmējiem vairs nekas pa īstam nepieder......

Atbildēt

Analitikis

29.06.2021. 09:43

Hmm, diezgan vājš Melnais PR. Vienkārši negrib atzīt, ka Liepāja ir moderna un skatās ilgtermiņā. Nu loģiski, ka negrib, lai atjauno vecas tehnoloģijas, kad nāk pilsēt investori un būvē modernas rūpnīcas. Atkal jāatzīst, ka Liepāja spēj skatīties tālāk, plašāk un domā par saviem pilsētniekiem un Kurzemes novadu.

Atbildēt

Pilsonis

29.06.2021. 09:42

»

Es dzirdēju ka

Lembergs citumā saņēmis novorosijas pasi


Lai saņemtu to novorosijas pasi, sākumā jāiet uz ASV vēstniecību lūgt atļauju. Tā ir krievu kangaru partija. Tas pats kas mums NA, V, ZZS, SC, JKP, APAR

Atbildēt

Celms

29.06.2021. 09:34

Vāji, Federa kungs, vāji. Vai jums nav ienācis prātā, ka iedzīvotāji vienkārši to smirdīgo, kūpošo konserva bundžu vairs nevēlas?

Atbildēt

saprotama lieta

29.06.2021. 09:27

»

F

Drīzāk jautājums, ko turki un kāpēc tik daudz pr tērē, lai šito dabūtu cauri


Tāds uzņēmums mūsu reģionā ir ļoti nepieciešams, lai dzelzs lūžņus nevajadzētu vest tūkstošu kilometru attālumā, tāpēc arī Vienotības pederasti pēc savu čekas kuratoru rīkojuma, to izvazāja un iznīcināja, tā vietā, lai to pārdotu atklātā starptautiskā izsolē un tas ienestu naudu valsts kasē, turpinātu strādāt un pelnītu valstij nodokļus.

Atbildēt

nu nu

29.06.2021. 09:20

»

Es dzirdēju ka

Lembergs citumā saņēmis novorosijas pasi


Novorosijas pase, tā ir kā suņa pase, kas neder pat mikrokredīta saņemšanai. Priecājies labāk par KF pasēm, kas jau sen ir izsniegtas Zatleram, Rinkēvičam, Kozlovskim, Dombrovskim, Pabrikam un citiem ienaidniekiem.

Atbildēt

F

29.06.2021. 09:14

Drīzāk jautājums, ko turki un kāpēc tik daudz pr tērē, lai šito dabūtu cauri.

Atbildēt

vecais spekulants

29.06.2021. 08:51

Autors ir visu salicis pa plauktiniem ! Riga 10 gadus notika tas pats .

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

29.06.2021. 08:27

"ATKAL liek šķēršļus ..."
Atkal??
Nez, kad ta' lika pirms tam? Vai tad, kad Sesks triecās uz Rīgu pie Repšes, lai tas paraksta galvojumu LM kredītam? Vai tad, kad ieguva iesauku "tulks", būdams par starpnieku Zaharjinam un LV(aldoņiem)?

Un vai ta' Liepājas vietvara bija tā, kas uzņēmējus aplaimoja ar OIK, kas bija viens no iemesliem LM nerentabilitātei??

Vienvārdsakot klaji demagoģisks un manipulatīvs rakštelis kāda "pasūtinātāja" interesēs.

Atbildēt

Marks

29.06.2021. 08:14

Sapņot nav kaitīgi, bet Metalurga sapnis ir izsapņots! Nav mūsu reģionā tik lēta elektrība, lai tas atmaksātos, ja vien to neiepērk no baltkrievu jaunās AES. Strādnieki arī jau sen nestāv cerībās pie metalurga, bet strādā citās, mazākās, bet efektīvākās ražotnēs. Tad jau sanāk, ka būs turki jāimportē! Turki tāpat nespēs pārvarēt visas tās problēmas, kuras nepārvarēja ukraiņi.

Atbildēt

Pēteris

29.06.2021. 07:55

»

Es dzirdēju ka

Lembergs citumā saņēmis novorosijas pasi


Durkā atkal kompji brokastīs?

Atbildēt

gunars

29.06.2021. 07:31

Vai tiesam vel latviesi nav sapratusi elementaru laietu? Kamer bus speka OIK, nekadu investiciju Latvija nebus. Tie, kas ieviesa Latvija OIK, ir noziedznieki un Latvijas ekonomiskas attistibas graveji.

Atbildēt

Es dzirdēju ka

29.06.2021. 06:49

Lembergs citumā saņēmis novorosijas pasi

Atbildēt

labvēlis

29.06.2021. 06:09

Nebūtu slikti atjaunot ražošanu!Pie tam-kāda starpība,kas investē!Galvenais,lai sāk darīt!

Atbildēt

Lepājnieks

29.06.2021. 01:41

Rakstam "—" pelikt neizdevās - tāpēc rakstu šeit.
Kamēr pastāvēs OIKs tikmēr gan latviešiem, gan ukrāiņiem, gan turkiem tas pasākums būs ar mīnusu bilancē. Līdz ar to ir saprotama Seska/Vilnīša piesardzība pret visiem NjuVaJukiem un priekšrokas došana nelielim, bet ar prātu aptveramiem projektiem.

Atbildēt

mēslam

28.06.2021. 23:52

Tikai ar jums, civilizācijas atkritumu, piesārņotā Latvijā, tādi zaharjini un segali var uzdarboties

Atbildēt

Uldis

28.06.2021. 23:50

Turki gatavi Zaharjina, Dombrovska un vēlāk Krimas čekistu, kam Vienotības pederasti bija rūpnīcu atdevuši bez naudas, pamatīgi izvazātā LM, ieguldīt 200 miljonus, tātad var droši apgalvot, ka pirms komunistu cūkas Reira draudziņš, komjaunietis Rungainis, LM sameklēja "investoru", tā vērtība droši bija ap pus miljardu.
Pēc taisnības, ja par šo megaafēru visu Vienotību nokurinātu Martena krāsnī, būtu adekvāti. Es tur samestu arī viņu tuviniekus par biedinājumu zagļiem un čekas ziņotājiem, kas taisās politikā.

Atbildēt

liepāja

28.06.2021. 23:15

Ja varētu iztikt bez mošejām,tad...

Atbildēt

Amen 🙏

28.06.2021. 22:46

To lopu govzemi pie darba

Atbildēt

Turki

28.06.2021. 22:45

vienmēr visus uzmet.

Atbildēt

radi vidi pats

28.06.2021. 22:19

Nosaukums interesants, vēl interesantāk, ja pamaina burtu secību... tikai t jāaizstāj ar i.

Atbildēt

Domāju

28.06.2021. 22:12

Turki Seska "obščakā" neko nemaksās un Dzērvēns ar savas ģimenes biznesu - Liepājas mentenes "pasūtījumu galdu" neko nevarēs izdarīt.
Ja uzsāks kriminālprocesu - Turki tos divus klaunus paši nopratinās.
Tāpēc Sesks negrib sasieties, jo nebūs spējīgs kontrolēt situāciju un "obščaku".

Labāk saņemt savu daļu no Liepāhā strādājošiem latvju bāleliņiem. Mazāk, bet bez problēmām. Pie tām visi ir pieraduši. Vieni pie nelieliem izdevumiem, citi pie nelieliem, bet regulāriem un stabiliem ieņēmumiem.

Atbildēt

pasaules glābēji, jeb lienošais proletariāts

28.06.2021. 21:36

Ko sarkanie komunistu mūdži var dot latviešiem, ja nu vienīgi vēl kādu pases aizstājēju, kas identiski tiek izdalīts arī krievu okupantiem.

Atbildēt

J.V.

28.06.2021. 19:44

Nu, un ko viņi tur kausēs - purva rūdu, vai? Gaužām nerentabls pasākums.
Ka tik atkal no valsts nepieprasa kompensāciju par bezcerīga biznesa nestutēšanu!

Atbildēt

Sergejs Zaharjins un Iļja Segals

28.06.2021. 19:36

nav turki, bet latviešu smirdošo sesku un marsiešu patiesie saimnieki.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: