Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vards

17.02.2020. 10:17

Labs raksts.
No vienas puses, lai buve savu kasti meza, tad vares uzraudzit spiegus bez ielu slegsanas.
No otras puses, ja buvet birojus, dzivoklus uz savas zemes, tas ir ok, bet parku dodiet uz valsts zemes! Ha ha, klauni.
Ta ka stradaju jainaja teika, tad minetu, ka liels pieprasijums butu pec parking, nevis parka vai kastes spiegiem.

Atbildēt

Claudia Klein

06.02.2020. 18:22

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

vienīgais ko uzņēmējam var piesiet

03.02.2020. 11:09

nodokļu nemaksāšanu. Laikam maksā. Mūsu sarkanie jau neprot pat noriet..., viņiem, ja uzņēmējs, tad slikti, gan jau pūlis nories.

Atbildēt

Igors K.

03.02.2020. 10:09

Atbildot autoram uz pēdējo jautājumu: pirms tik lēti melot un neprasmīgi manipulēt, ieteiktu aizbraukt uz Jaunās Teikas kvartālu un pašam pārliecināties, ka tur ir gan sastādīti jauni koki, iekopti zālāji, augu kompozīcijas, gan ierīkoti plaši spēļu laukumi utt.
Ja nebūtu šie klajie meli, vēl noticētu, ka raksts ir autora viedoklis, taču tagad skaidrs ka tā ir sastāvdaļa no plašākas melu un provokāciju kampaņas.

Atbildēt

Ja VDD afēra izdotos,

03.02.2020. 05:42

tad šī raksta autori paši nopirktu sev dzīvokļus no sliktajiem lietuviešiem attīstītājiem un tad lepni soļotu uz NATO prasībām atbilstošo "darba" vietu, pa pašu slēgto satiksmei Ropažu ielu.

Atbildēt

Deokupācija

03.02.2020. 05:32

Par sadarbību ar okupācijas režīmu pienāktos sēdēt ēkā ar pavisam citu nosaukumu.

Atbildēt

domāju cīnās par savām tiesībām

03.02.2020. 00:27

un negrib dot kukuli..................

Atbildēt

Cilvēkam

02.02.2020. 21:11

»

aha

Var saņemties tad kad kāds pasaka priekšā, ka jāsaņemas un kurā virzienā jāsaņemas. Tātad jautājums - kurš to izdarīja un kāpēc


Ir brīva izvēle pieslieties VDD pozīcijai vai parka iekārtošanai.Vai ir atklāti un sodīti valsts izzadzēji austrumu robežas būvē?Vai ir noķerti un sodīti RD izzadzēji?Ir 3 iestādes,kam vajadzētu to darīt,vai ir?

Atbildēt

Kreisais

02.02.2020. 18:34

Šis rakstiņš pa gabalu ož pēc vietējo dienestu troļļu fermas produkcijas, līdzīgi kā viens nesens paziņojums presei, argumentācijas līmenis vienādi – sū.. nekāds.

Atbildēt

Jānis Ozols

02.02.2020. 16:42

»

Nu


Riteņbraucēji (arī politiski ietekmīgi) par to cīnījās 30 gadus. Nesanāca. Bet būvēt VDD ēku, kas paredz ļoti daudz ierobežojumu tuvākajai apkārtnei, t.sk. sarežģītam transporta mezglam... Tā pastulbi. VDD sāk justies kā baņķieri?

Atbildēt

P.

02.02.2020. 15:51

Ar šo netieši tiek atzīts, ka čekas ēka aiz loga samazina nekustamā īpašuma vērtību.

Atbildēt

paardomas

02.02.2020. 15:03

»

Ir naivi

iedomāties, ka kaut kas mūsdienās var būt patiesi neatkarīgs


Zeme ir visu cilvēku kopējās mājas.Neskatoties uz to ir izdomāts nodoklis par dzīvošanu uz Zemes.Kaut vai tikai tāpēc Cilvēks nevar būt neatkarīgs.Vai tas ir taisnīgi?Kur paliek Cilvēka brīva izvēle par kuru kladzina ,,demokrātijas,, sludinataji?

Atbildēt

Ir naivi

02.02.2020. 14:01

iedomāties, ka kaut kas mūsdienās var būt patiesi neatkarīgs !
Katram ir savas intereses un konkrētie lēmumi atkarīgi no ļoti daudziem apstākļiem !
Ideāla pasaule neeksistē - stāsts ir par spēju tiekties uz to!

Atbildēt

tad jau sarkanā skaudība.....

02.02.2020. 13:37

zemes nav Rīgā, vai kā, vai grib kukuli no lietuviešiem? Lai būvē zēni.
VDD vieta maskačkā. Tā teikt, tuvāk objektam...................

Atbildēt

Latvijas intereses

02.02.2020. 13:07

Kurš gan atbildēs uz pēdējo jautājumu: kas ir svarīgāks – lietuviešu uzņēmēju intereses vai Latvijas intereses?

Latvijas intereses šoreiz ir cionistu represīvo orgānu:SAB,VDD,KNAB personīgā labuma saglabāšanas un vairošanas intereses uz izmirstošās tautas rēķina.

Atbildēt

aha

02.02.2020. 13:04

»

protams

jo cilvēks parastais ir aizņemts ikdienā, lai izdzīvotu, izglītotos,audzinātu bērnus,noguris,- lai spētu palikt dzimtajā zemē un nemukt.Tādēļ tikai kritiskā brīdī var saņemties uz globālāku pasākumu


Var saņemties tad kad kāds pasaka priekšā, ka jāsaņemas un kurā virzienā jāsaņemas. Tātad jautājums - kurš to izdarīja un kāpēc?

Atbildēt

protams

02.02.2020. 12:12

»

ko tu neteiksi

Gribamais piemetās tieši brīdī kad paziņoja par būvniecību


jo cilvēks parastais ir aizņemts ikdienā, lai izdzīvotu, izglītotos,audzinātu bērnus,noguris,- lai spētu palikt dzimtajā zemē un nemukt.Tādēļ tikai kritiskā brīdī var saņemties uz globālāku pasākumu.

Atbildēt

Lai izbeigtu kašķi,

01.02.2020. 23:02

ir tikai viens risinājums: ATJAUNOT VELOTREKU!
Mums ir pat olimpiskie medaļnieki velosportā, pasaules čempioni - tātad riteņbraukšana ir valstiski svarīgs sporta veids un pelnījusi atdzimšanu!

Atbildēt

Jancis

01.02.2020. 21:55

Aiz visām šitām Vefrešām, Delnām, Ornitologu biedrībām utml vienmēr stāv liela un visai pragmātiski nauda.Tas tikai antiņiem no pirmā skata liekas, ka "zaļi" domājoši cilvēki tur rūpējas par vidi vai cilvēkiem. Tas ir tāpat kā ziedru Grēta- neba nu kājām garīgi slimais meitēns klejo pa pasauli un brēc par nozagto bērnību. Arī šeit- kas, tie 15 000 cilvēku iet katru vakaru staigāt pa to aizaugušo teritoriju??? Nē, tur iet 3-5 suņu saimnieki, jo tur aiz saviem takšiem nav kakas jāaizvāc. Tāpat es vienmēr skatos un brīnos- leiši mierīgi jau cik gadus iepērkas tiešām lētajos un labajos Lidl veikalos, bet Latvijā- nu ne pa kam- tur trīs kokiem traucē, tur četrām tantēm, tur diviem kaķiem. Ja cilvēks dzīvo Rīgā uz galvenās ielas, tad viņam jārēķinās, ka viņam var nebūt parks zem pakaļas. Gribi kokus, brauc dzīvot uz Latgali.

Atbildēt

visticamāk

01.02.2020. 20:51

»

Pomeranču Vainadziņš

"... dažus kokus un degradētu vidi


publiskajā izkārnītuvē uz sienas? :D

Atbildēt

Leo

01.02.2020. 19:57

Manis pēc, nocērtiet kokus un uzblieziet tur Rimi. Tikai neceliet kaut kādu cietoksni, kura dēļ it kā drošības dēļ slēgs ielu, benzīna staciju, aizliegs cilvēkiem tuvoties un rekvizēs apkārtējo māju dzīvokļus ar skatu uz DD. Atceros, ka okupācijas laikā kurš katrs nevarēja apmesties pretī stūra mājai- vajadzēja čekas atļauju.

Atbildēt

Oligarhs

01.02.2020. 19:53

Man pie kājas tas parks. Runa ir par ko citu- vēl viens Pentagons dzīvu ielu krustojumā pamatīgi iedragās cilvēku tiesības uz brīvu pārvietošanos un publisku telpu. Betona sēta, dzeloņdrātis, slēgta Ropažu iela, aizliegums tuvoties, novietot auto, utt. Kā VEF pils koncertu apmeklētājs prognozēju grūtāku piekļuvi Pilij un auto stāvvietu likvidēšanu. Arī populāro benzīntanku likvidēs, jo noziedznieki var uzspridzināt benzīna pievešanas cisternu pie DD ēkas.

Atbildēt

Šie Teikas iedzīvotāji, kas protestē un grib zaļo zonu,

01.02.2020. 19:09

»

vispār

nekustamā īpašuma zemes nodokli maksā visi,katru gadu, vismaz 4 reizes gadā,kamēr vien eksistē patreizējā sociālpolitiskā iekārta, tātad jau 30 gadus,- Teika,tagad Jaunā Teika, VEF, Čiekurkalns, Ziepniekkalns, dzegužkalns utt, vienalga, kādas tautības ir nekustamā īpašuma īpašnieks, valdītājs vai nomnieks...


kad nomirs, nomainīsies paaudzes. Lai sabiedrība attīstītos, jānomainās paaudzēm, nākošās paaudzes neatzīs nekādas zaļās zonas! VDD teroristus būs vieglāk atklāt, jo nevarēs vairs mērkaķi noslēpties kokos un krūmos! Es ticu Ērikam Cinkam no VDD.

Atbildēt

labrīt

01.02.2020. 19:06

»

interesanti

Gadus 30 nebija vajadzīgs, bet te pēkšņi tā ka acīs cērtas


30 gadu laikā velotreks netika lietots un tajā izauga lieli koki(30 gadu laikā lielu augstumu sasniedz - bērzi, liepas, kļavas,melnalkšņi, baltalkšņi un tie nav nekādi brikšņi) , vieta kā radītu, lai attīstītu tālāk parku.Ja nezināji, ka pa 30 gadiem daudz kas mainās - piedzimst cilvēks, un tagad viņam ir 30 gadu, viņam varbūt ir ģimene, apbūves blīvums ir pieaudzis konkrētajā vietā un cilvēki tagad grib parku.Loģiski.Stulbi ir uzdot šādus infantilus jautājumus.30 gadu laikā arī sabiedrība mainās.Pēc 10 gadiem viss vēl būs daudz savādāk.Būsiet laimīgi par katru saglabājušos koku.

Atbildēt

vispār

01.02.2020. 18:57

nekustamā īpašuma zemes nodokli maksā visi,katru gadu, vismaz 4 reizes gadā,kamēr vien eksistē patreizējā sociālpolitiskā iekārta, tātad jau 30 gadus,- Teika,tagad Jaunā Teika, VEF, Čiekurkalns, Ziepniekkalns, dzegužkalns utt, vienalga, kādas tautības ir nekustamā īpašuma īpašnieks, valdītājs vai nomnieks.Vai autors grib paziņot, ka par šo nekustamā īpašuma nodokli Teika un Jaunās Teikas iedzīvotājiem nav tiesību uz zaļo zonu, kas ir PILSĒTAS (nodokļu maksātāju)parki ?Tā ir būtībā katrā labi pārvaldītā,Rietumu civilizāciju pārstāvošā pilsētā - nevienā parki nav privātīpašumā.Tā ka nevajag te dzīt demagoģiju par lietuviešu uzņēmēju manipulācijām.

Atbildēt

Uģis

01.02.2020. 18:51

»

JL6265Q7

VDD dzīlēs tapis pasūtījuma sacerējums


Nu, ļoti jau neprofesionāli gan tapis. Īlens ar uzrakstu vdd troļļu ferma izlīdis no maisa

Atbildēt

Nemaz nav muļķīgi

01.02.2020. 18:31

»

LLL

Vai tiešām VDD ēkas vieta ir blakus iedzīvotāju namiem, augstceltnēm? Kaut kā muļķīgi


Uz ielas noķers upurus un viegli padarīs par teroristiem, lai attaisnotu savu pastāvēšanu. Stukačus ari no parasta darbinieka privātās drēbēs neatšķirs.Ja ēka būs nomaļā vietā, tad sabiedrība kontrolēs VDD, nevis VDD sabiedrību. Iekšpagalms būs slēgts, neuztraucieties, kliedzienus nedzirdēs. Krievijā jau demonstrē psihotronos ieročus masu savaldīšanai. Ļoti jauks ierocis cilvēku nogalināšanai ar milzu skaļruņiem “ceļojošo diskotēku” - frekfence vienam skaļrunim 5-6 hz otram 10 hz. Ieslēdzot 5 hz, cilvēks to nedzird, bet cilvēkus pārņem nevaldāma baiļu sajūta. Ieslēdzot vienlaikus abus skaļruņus, iestājas rezonanse, kas saplosa cilvēku iekšējos orgānus. Bez “ ceļojošām diskotēkām” ir arī īpaši auto rosgvardes vajadzībām - autonomu elektroapgādi un gaisa apgādi, dušām, tualetēm, virtuvi un .. ložmetējiem. Visi šie jauninājumi domāti teroristu savaldīšanai un iznīcināšanai, sadalot Krieviju, Krievijas dabas bagātības un īpašumus, tostarp jau privatizētos.. atbrīvojoties no tautas.

Rīgā par jauno Teikas pentagonu klīdīs šausmu teikas.

Atbildēt

LLL

01.02.2020. 17:17

Vai tiešām VDD ēkas vieta ir blakus iedzīvotāju namiem, augstceltnēm? Kaut kā muļķīgi.

Atbildēt

JL6265Q7

01.02.2020. 17:16

VDD dzīlēs tapis pasūtījuma sacerējums.

Atbildēt

absurds

01.02.2020. 17:07

Lielākais absurds ir tas, ka Burovs pirms vairāk kā 20 gadiem pats šo Marsa velotreku palīdzēja nogremdēt un sūtīja bandītus, ar ko sadarbojās, lai iebiedētu velotreka vadību, lai šie atsakās no treka. Tā kā vadība nenobijās no Burova bandītiem, tad lieta nonāca tiesā, kur Burovs organizēja kārtējo mahināciju, lai velotreku atņemtu pašvaldībai un atdotu Valsts nekustamajiem īpašumiem, kur viņam bija savi gali un lielāka varbūtība izpildīt bandītu vēlmes šo zemes pleķi iegūt. Burovs bija tieši atbildīgs Rīgas domē, lai iesniegtu tiesā dokumentus, kas neļautu Marsa velotrekam pāriet VNĪ īpašumā, bet viņš to iesniegšanu sabotēja, līdz ar to notika tas, kas notika - Rīgas dome tiešā zaudēja. Bet Burovu toreizējais Rīgas mērs izsludināja par galēji nekompetentu sliņķi un viņu sodīja un vēlāk, par koruptīviem darījumiem ar pašvaldības īpašumiem atlaida no darba . Tagad šis iznirelis bez izglītības, bet ar sakariem korupcijas un kriminālās mafijas augstākajos stāvos izliekas par labdari.

Atbildēt

Burovs - recidīvists ar kriminālu pagātni

01.02.2020. 16:58

Ne jau tikai ar pagātni, bet arī tagadni, kā redzams. Kur Burovs - tur korupcija, kur Burovs, tur intrigas, krāpšana un sabiedrības miljoni aiziet dažu cilvēku kabatās. Tagad viņš uzmeties par rīdzinieku interešu aizstāvi saudzējot dažus kokus un degradētu vidi un redzams, ka viņam ir savi cilvēki avīzēs, portālos, pat Latvijas TV un radio - viņu kā kādu dienu (saimniecisku darbinieku) intervē pa labi un kreisi, lai gan tieši viņš ir piedalījies un iniciējis līelākās Rīgas budžeta izlaupīšanas mahinācijas un kopā ar Ameriku patīrījis rīdzinieku kabatas par miljardiem.

Atbildēt

Vai vajag

01.02.2020. 16:21

»

lauķis

Mums taču esot neatkarīga valsts.Tad kas nosaka ko un kur būvēt,valsts vai kaut kādi citu valstu uzņēmēji


Maizītis aktīvi ziņojis ASV vēstniecībai, izpaudis arī izmeklēšanas noslēpumus
https://www.pietiek.com/raksti/maizitis_aktivi_zinojis_asv_vestniecibai,_izpaudis_ari_izmeklesanas_noslepumus

Domājiet visādos SAB un VDD nenotiek tāpat?

Atbildēt

interesanti

01.02.2020. 16:14

»

Jānis Ozols

Nu un tad? Kaut kas parkveidīgs šajā vietā ir vitāli nepieciešams ne tikai VEFRESH


Gadus 30 nebija vajadzīgs, bet te pēkšņi tā ka acīs cērtas?

Atbildēt

lauķis

01.02.2020. 15:29

Mums taču esot neatkarīga valsts.Tad kas nosaka ko un kur būvēt,valsts vai kaut kādi citu valstu uzņēmēji/
Kas attiecas uz jauno ,,gestapo,, ēku,lai būvē kaut kur aiz Getliņiem. Manuprāt tāds dienests vispār nav vajadzīgs.

Atbildēt

Jānis Ozols

01.02.2020. 14:07

Nu un tad? Kaut kas parkveidīgs šajā vietā ir vitāli nepieciešams ne tikai VEFRESH.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: