Menu
Pilnā versija
Foto

Līgo svētkus gaidot

Jānis Erlats · 21.06.2019. · Komentāri (20)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Secinājums, murgojumu izlasot:

26.06.2019. 13:58

raksta autoram "vārds ir tapis brīvs no prāta važām"...

Atbildēt

Latviešu tautas nacinālas valsts ideja

23.06.2019. 19:06

»

>20.41

kurš ir strupceļā??????????? centrāltirgus bomži? Pasaule ir vaļā, dzelzs aizkara nav, kāds strupceļš...


un pati latvju tautas nākotne ir komunistu- čekistu- cioistu ievestā strupceļā kopš 1940. gada.

Atbildēt

nebēdā

23.06.2019. 15:50

»

lauķis

Saulgrieži ir sagaidīti,lai Jāņi un Līgo paliek tiem kas nezina Saulgriežu būtību.Latviešiem bija un būs vēdiskā kultūra,visas civilizācijas iepriekšējā kultūra


Saulgriežus var mierīgi svinēt 3 dienas. Vismaz. Tā kā - līksmojiet, līksmojiet, kamēr ausīs rīts, atkal jaunu rūpju dienu atnesdams sev līdz.

Atbildēt

...

23.06.2019. 12:19

»

>20.41

kurš ir strupceļā??????????? centrāltirgus bomži? Pasaule ir vaļā, dzelzs aizkara nav, kāds strupceļš...


Pašlaik tu esi vēl stiprākā verdzībā kā padomijas laikā.
Labākais vergs ir tas kurš nemaz neapjēdz ka ir vergs.Pašlaik ir jāmaksā pat par tiesībām dzīvot.Padomā par to.

Atbildēt

tādu dēļ kristietība kļūst smieklīga

23.06.2019. 08:29

diemžēl

Atbildēt

>20.41

23.06.2019. 08:28

kurš ir strupceļā??????????? centrāltirgus bomži? Pasaule ir vaļā, dzelzs aizkara nav, kāds strupceļš?
Latvietis var būt jebkurā vietā,....izņemot psrs, tur pat latvietību iznīdē, nozombē, bet vaina tik un tā ne psrs, bet katrā pašā. Tagad zombētie sarkanie baznīcās salīduši, komunisti grigorjevi brauc uz Gruziju kristīgo 'ticību' sludināt...stulbumam palīdzēt nevar.

Atbildēt

Zinu tikai,

23.06.2019. 06:40

»

definīcija

Ja tu kaut ko nezini tad tas nenozīmē ka tā nav


kaut ko par vēju sakārtošanu no VVF traktātiem un ka it kaut kāc vējonis, kas ne vienmēr pūš, vai kā tur. Tip, atver mājai logus un, kaut nav vēja, ir bezvēja diena, rodas caurvējš. Visai vēdisks, var teikt. Un, kad cep šašliku, nav vēja.

Atbildēt

definīcija

22.06.2019. 17:44

»

Ko vēdina

vēdiskā kultūra


Ja tu kaut ko nezini tad tas nenozīmē ka tā nav.

Atbildēt

tentiņš

22.06.2019. 16:23

tas gan skar ne tikai latviešus. Jo zemāks ir indivīda pašnovērtējums, jo vairāk un biežāk viņš cenšas to papildināt ar sava īpašā statusa EGO uzsvēršanu un pierādīšanu, pūloties atšķirties, izcelties, sacensties un lepoties, kā arī apvienoties tradīcijās, idejās un paradumos. Savukārt, pašpietiekamu indivīdu latviešos nav daudz. Bet, iespējams, ka labi, jo citādi nebūtu ne Jāņu un līdzīgu izdarību.....līgo...

Atbildēt

lauķis

22.06.2019. 09:15

»

pagāni jau kristieši

kultūrpasaulē nav dzirdēts par dzīvu cilvēku likšanu sārtos. Visā pasaulē visi, kas draudzējas ar prātu, svin saulgriežus, daudz vecāka 'reliģija'par kristietību.Tautību uzsvēršana tur lieka


Saulgrieži ir sagaidīti,lai Jāņi un Līgo paliek tiem kas nezina Saulgriežu būtību.Latviešiem bija un būs vēdiskā kultūra,visas civilizācijas iepriekšējā kultūra.

Atbildēt

pagāni jau kristieši

22.06.2019. 07:47

kultūrpasaulē nav dzirdēts par dzīvu cilvēku likšanu sārtos. Visā pasaulē visi, kas draudzējas ar prātu, svin saulgriežus, daudz vecāka 'reliģija'par kristietību.Tautību uzsvēršana tur lieka.
Lai Dievs palīdz gruzīniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cīņā pret tumsu.

Atbildēt

Šim komentāram

22.06.2019. 04:17

»

Uldis

Vienīgais veids, kā minēja cits komentētājs pie cita raksta - katram nogalināt vergu sevī. Nebūt grēka vergam. Atgriezties no grēkiem, kā to aicināja Jānis Kristītājs


nav saistības ar baznīcu!

Bet ar uzspiesto žīdu varu.Žīdu sātanisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā.

Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Tu esi idiots ar savu idiota "grēku"

22.06.2019. 04:15

»

Uldis

Vienīgais veids, kā minēja cits komentētājs pie cita raksta - katram nogalināt vergu sevī. Nebūt grēka vergam. Atgriezties no grēkiem, kā to aicināja Jānis KristītājsModernās sabiedrības "vergs" ir atkarīgs no savas "verdzības" - dot sabiedrībai pietiekami daudz, lai pats saņemtu pretim tik, cik pietiek. Citas verdzības nav. Baznīca iedzīvojas uz mirstošo rēķina, pārņemot mantojumus. Tava verdzība ir verdzība baznīcai. Tu nekad nesacelsies pret sistēmu. Idiot, nožēlo savu idiotismu, sekojot baznīcas verdzībai!

Te viens pareizi raksta, atklājot Latviju kā administratīvu koloniju ar svešu naudu un svešu varu. Kopš Otrā p.k. ASV ir tiesības aizliegt Vācijai savu armiju un tiesības iecelt Vācijas kancleru. Tāpat Krievijai pēc Aukstā kara, kas Krievijā beidzās ar puča apspiešanu, kad Jeļcinam ASV Kongress piešķīra naudu puča apsiešanai, izmainīja KF konstitūciju, ierakstot, ka Krievijai nav tiesību uz nacionālo politiu. Putins ir ASV marionete.

LV ir ASV kolonija- puskolonija. Arī Ukraina utt. ASV nepārvalda pati savu valsti, to pārvalda žīdmasoni ar Federālo rezervju sistēmu, SVF/PB ar žīdu organizācijas biroju Vašingtonā B' nai B' rith, kas organizē pasaules un vietējos karus, globālajā pasaules ebreju impērijā ar ES kā ASV žīdu projektu ievieš un realizē ebreju impērijas trīs standartus. Bet tu, loh, sevi maldini ar grēku baušļiem pats un esi vergs savam idiotismam - garīgai masturbācijai.

Atbildēt

Adīna

21.06.2019. 23:44

Raksta autors rosina uz diskusijām :)
Par pretrunu starp prātu un sirds apziņu senatnē - prāts jau arī bija vajadzīgs, lai sagādātu ēdienu, apģērbu, mitekli. Bet pati daba (vai Dievs) ielika cilvēkā tieksmi rūpēties par savu dzimtu, negrābt visu sev vienam. Tas pats vērojams pie dzīvniekiem - kā lauku sētā gailis, atradis barību, sauc savu harēmu pie mielasta.
Vai latvieši būtu kas īpašs? Kāda krievu sieviete teica, viņa braukusi uz Latviju dzīvot tāpēc, ka Krievijā vīrieši neesot bijuši labi pret sievietēm, viņām bijis daudz jāstrādā, šie mīlējuši iedzert un slaistīties. Un vēl krievu teiciens - ja sit, tad mīl...

Atbildēt

Kurmis

21.06.2019. 23:01

»

Uldis

Vienīgais veids, kā minēja cits komentētājs pie cita raksta - katram nogalināt vergu sevī. Nebūt grēka vergam. Atgriezties no grēkiem, kā to aicināja Jānis Kristītājs


Var pat izsecināt,ka pēdējos 30 gados notiekošais ir pārāk ieildzis 49.gada parodija,kurā tauta bēg no savas valsts vai atrodas tādā kā nometinājumā,kurā viņu uzrauga tie paši 49.gada mastadontu kloni,kuri saņem nometņu administrācijai atbilstošu atalgojumu un sociālo nodrošinājumu,bet ieslodzītie darbaspēju zuduma gadījumos tiek ārstēti ar pretsāpju ripām un tiek sistemātiski aizlaisti līdz insultiem,infarktiem,vēža pēdējām stadijām,jo vairs nav derīgi administrācijai,par ko pārāk bieži atklāti arī pauž masu medijos.Par to netieši liecina arī pārmērīgā sociālā nevienlīdzība,iedzīvotāju aizstāšana ar ievesto darbaspēku un arī personīgā pieredze.


Atbildēt

21.06.2019. 21:41

Latvieši šodien ir sašķelti, maldināti, apkrāpti, kārdināti un tiek iebaidīti iznīcināti. Mērķtiecīgi un apzināti. To dara arī latviešu interešu nodevēji bailēs no tautas soda. Latviešus iznīcina kopš 1940. gada līdz mūsu dienām - brutāli un aizvien modernākiem paņēmieniem. Katrs no tiem, iedzīti nacionālās apziņas strupceļā, cīnās pret nedrošību rītdienā un par savu izdzīvošanu šodien.

Nelaime tāda, ka daudzi latvieši ir latvju tautas ienaidnieku pusē. Viņi maldīgi domā, ka ir priviliģētā stāvoklī. Neviens nezin, kā latvieši izies no strupceļa. Ne jau ar alu un dziesmām.

Atbildēt

Jā, bet...

21.06.2019. 21:30

Izskatās, ka šis raksts ir tāds kā savdabīgs reps, tikai bez muzikālā pavadījumā, kad autors vāvuļo visu, kas tam ienāk prātā par doto tēmu. Ar patiesību tam nav nekāda sakara. Tas viss ir kaut kad autora bulvāru presē izlasītais, pa ausu galam saklausītais, internetā sērfojot pamanītais kam klāt pielikta paša autora iztēle un varbūt arī neliela kādas reibinošas un daiļradi veicinošas vielas iedarbība. Šādu rakstu autori ir vienkārši ģeniāli. Viņi visu zin. Gan to, ko domāja cilvēki pirms tūkstošiem gadu, gan to, kā uzbūvēta mūsdienu pasaule un kā tā funkcionē. Bet viņu dzelžaino pārliecību par savām zināšanām varētu apskaust pat tas zinātņu vīrs, kurš savulaik teicis: "Es tagad zinu tikai to, ka nekā nezinu."

Atbildēt

P.

21.06.2019. 21:19

Ceturtā grupa saulgriežus nesvin un par savu 'latvietību' saka - "nu, varēja jau būt arī sliktāk".

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: