Menu
Pilnā versija
Foto

Likumprojekta nepārprotamības aritmētika

Pietiek lasītājs · 19.06.2024. · Komentāri (7)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

he, he

21.06.2024. 11:05

»

Dailonis

Ja esi parādnieks - tad rukā vecīt...


Tev pašam noteikti bērnu nav.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

21.06.2024. 11:02

Krieviem ir teiciens, ka ir jāskatās saknē. Nevar tam nepiekrist. Ir jāsaprot cēloņi. Tikai tad var pareizi risināt problēmu. Un pirmais cēlonis ir valsts iedzīvotāju nabadzība. Vienkārši mēģināt atņemt vairāk naudas nabagiem, nav gudra doma. Otrs iemesls ir minimālās mēnešalgas apmēra, jo no tās tiek rēķināto uzturlīdzekļi bērniem. Nesenajās debatēs deputāts lielījās, ka viņi esot pacēluši minimālo mēnešalgu. Jāsaka, ka šī deputāta stulbums bija debatēs acīm redzams un loģiski, ka viņu Gejropas parlamentā neievēlēja. Minimālo algu un uzturlīdzekļus bērniem celt ir bezjēdzīgi, ja tam par pamatu nav ekonomikas pieaugums. No tā tikai rodas arvien lielāka starpība starp valsts izmaksātajiem uzturlīdzekļiem un pēc tam no uzturlīdzekļu parādniekiem piedzītajām jeb ieturētajām summām. Ar represijām tur neko daudz panākt nevar. Bet lasot šo sacerējumu, tā vien spīd cauri doma kā pēc iespējas vairāk cilvēkiem naudas atņemt. Bet pirms sākt cilvēkiem naudu atņemt vajag cilvēkiem šo naudu nopelnīt.

Atbildēt

aha

20.06.2024. 10:37

»

visus pārbaudīt uz ēnu ekonomiku

esi parādnieks, rukā 2 slodzes


ja parādnieks ir alkoholiķis un nekur nestrādā, valsts viņam maksā minimālo algu, jo aug jauns nodokļu maksātājs, darba spēks valstij.

Atbildēt

Dailonis

20.06.2024. 07:15

Ja esi parādnieks - tad rukā vecīt!
Līdi parādos - tad arī maksā, bet nevis lokies kā zutis uz pannas.
Pirms taisīji bērnus ar citu galvu bija jādomā, nevis tikai ar apakšējo, pirms šķīries un precējies no jauna ar citu - tieši tāpat.
Un tad nebūs jābrēc netā, ka nav no kā dzīvot!
Bet kā lai izdzīvo māte ar zīdaini uz rokas, ko pameti?

Atbildēt

Pirātu partija

19.06.2024. 21:58

Likumprojektu vajag vienkāršot, ja ar alimentiem apliekamais saņem minimālo algu, alimentus vispār neiekasē !!! Tos maksā valsts, jo aug jauns nodokļu maksātājs, darba spēks valstij.
Ja alimentu maksātājam ir cita ģimene, un tur arī ir bērni, tad arī no šāda cilvēka alimentus nepiemēro, jo aug jauni nodokļu maksātāji. Alimentus maksā valsts.
Ar šādu sistēmu mazinātos tiesu izpildītāju slogs, alimentu iekasētājus varētu atlaist, bet nauda ko valsts tērē uz aparāta uzturēšanu, noekonomētu, tā aizietu bērniem.
Radikāli jāmaina sistēma, bet lai to izdarītu, jāpadzen zagļu un mahenātoru partija Newvemjotība – “veiksmes stāsts”.

Atbildēt

visus pārbaudīt uz ēnu ekonomiku

19.06.2024. 18:18

esi parādnieks, rukā 2 slodzes

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: