Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kalašnikovs

09.05.2018. 02:08

Varas kropļus uz asa mieta!

Atbildēt

Kučinski šitā

09.05.2018. 00:25

vajadzēja aizturēt. Tāpat vien. Jo drosmīgs mallais karļiks tikai tagad, kad ASV armija te sēž. Glumeklis un glumekļi. Poka vsjo, do pzdi. Dikļi.

Atbildēt

nu/ bet

09.05.2018. 00:22

atkal Dikļu muļķa grafomānija. Cenzēt!

Atbildēt

boom

08.05.2018. 23:55

»

problēma?

Speciālie dienesti visā pasaulē darbojas vienādi un Latvija nav izņēmums.Reizēm cīņā pret bandītismu ir vajadzīga stingra roka


Tiešām? DP esot tā stingrā roka? Histēriķi un nekas vairāk. Kad vajag Lemberga noziegumus izmeklēt, tad pļurkš.

Atbildēt

?

08.05.2018. 23:03

Kurš nākamais?

Atbildēt

nu bet

08.05.2018. 22:34

»

vēsturiskā pieredze

Ar jebkuru no mums tā var gadīties


Tieši tā. Un tieši tāpēc - ir sacīts:

"Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Nekad neatļaujies nodarīt citiem to, ko negribētu izbaudīt uz savas PAŠA privātādas."

Atbildēt

vēsturiskā pieredze

08.05.2018. 22:21

»

tu

būsi nākamais. ilgi nebūs jāgaida


Ar jebkuru no mums tā var gadīties.

Atbildēt

pārpratums,katram var gadīties

08.05.2018. 22:20

»

spiegu noķēra!

Paši baidās,un tādēļ mēģina iebaidīt pārējos


dīpešu ķermeņa valodā tas nozīmeja:"God.L kungs,lūdzu,esiet tik laipns iekāpt mūsu auto un iekārtoties ērti.Lūdzu kupliniet mūsu jauko sabiedrību garlaicības kliedēšanai."

Atbildēt

vesels ēdis

08.05.2018. 22:09

»

Paldies DP

Dienas labākais notikums! Tā tik turpināt,pret provokatoriem un naida kurinātājiem


tu (un, gluži likumsakarīgi neizbēgami, arī tavi tuvinieki / draugi / paziņas / kolēģi) būsi nākamais izstrādes figurants šādā pašreizējā valststerora represiju režīmā. Patiešām - tā tik turpināt, "dzīvās rindas kārtībā" arī pret bezcerīgi aprobežotiem muļķu zemes eurolatvānijas totāli nozombētu lumpenu "titulnācijas" biogaļas izstrādājumiem.

Par to (arī, t.sk.) - vari pateikt "paldies" sev u.c. taml. iedomāti "anonīmiem" tā dēvētās "ķēķa tiesiskuma" sistēmas "atbildīgo" shēmotāju / izpildfunkcionāru zombijfaniem.

Atbildēt

jautājums

08.05.2018. 22:00

Nemaz tik brutāla nebija-ļoti pat civilizēti.Pat neiekaustija, bet tas, ka maskās norgūtu nedziedināmu dvēseles traumu.
Es teiktu, pat stilīgi.
Kas tiešām ir brutāli, es pat teiktu, uz robežas uz spīdzināšanu...ir ielikt "cilvēktiesību aizstāvi" tagad uz 48 stundām...tagad! Kad daba zied un idejiskie domubiedri dzers un uzkodīs, un svinēs Pārdaugava...otradj nezametiļ poterji boica...bet viņš, kā bārenis pie tējas un auzu putras...viens pats! Skarbi.

Atbildēt

Jautājums ir cits

08.05.2018. 21:51

Cik tiesiska bija brutālā aizturēšana, ja nekad, nekad Lindermans nav pretojies?

Tā ir nekas cits kā varas noziedzīga demonstrēšana, sabiedrības iebiedēšana un lej ūdeni uz Pēterburgas bandīta Vovas Putina dzirnavām.

Atbildēt

jautājums

08.05.2018. 21:37

Lindermans arī badosies? Nu vismaz pāris dienas, jo Gapoņenko idejiskās pārliecības pietika tikai vienai?
Sen , oi, sen šitais kadrs bija šito nopelnījis.
Sīkums, protams, bet patīkami.
Tatjanai arī statuss...Labi, ka bez pēcnācējiem, būtu mazbērniem par omi-arestanti jāsarkst...
Lindermans ar sirmu galviņu, bet jauno pagrīdnieku mētā...draudzene, kas profesionālā opozicionāre, jo pie visiem protestiem klātesoša-vienalga ko, vienalga kur, vienalga par ko-galvenais fests un iespēja veikalus palaupīt...Varbūt trenēta provokātore, kas atkal profesionāle...
lai nu pasēž pāris dienas Vladimirs kurķī...Par dvēseli padomā!

Atbildēt

zaza

08.05.2018. 21:36

Auseklīšu agonija

Atbildēt

Linderman

08.05.2018. 21:22

Godman

Atbildēt

Huj g u

08.05.2018. 21:15

Lindermans ir DP aģents, bet aizturēšana ir teātris. Arī Rimševicu aizturētu tāpat, tieši tāpat. Tikai DP aizvilka seifu Rimševicam. Visa tā aizturēšana ir Vējoņa un Kučinska varas demonstrācija. Tie noziedznieki domā, ka tā radīsies cieņa pret viņiem. Stils kā Vovam Putinam un Krievijas FSB.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

08.05.2018. 21:11

»

aga

Tehnisks jautājums. Ja man pieturā uzbrūk cilvēki maskās bez atpazīšanas zīmēm, vai drīkst izrādīt pretestību, vai drīkst lietot ieroci


Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss
(...)
17.pants. Galējā nepieciešamība
Pie administratīvās atbildības nav saucama persona, kaut arī tā izdarījusi šajā kodeksā vai citos normatīvajos aktos, kas nosaka administratīvo atbildību par administratīvajiem pārkāpumiem, paredzētu darbību, ja tā rīkojusies galējās nepieciešamības stāvoklī, tas ir, lai novērstu briesmas, kas draud valsts vai sabiedriskajai kārtībai, īpašumam, pilsoņu tiesībām un brīvībām, noteiktajai pārvaldes kārtībai, ja šīs briesmas konkrētajos apstākļos nav bijis iespējams novērst ar citiem līdzekļiem un ja nodarītais kaitējums ir mazāks nekā novērstais.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 11.07.1992. likumu)
(...)
18.pants. Nepieciešamā aizstāvēšanās
Pie administratīvās atbildības nav saucama persona, kaut arī tā izdarījusi šajā kodeksā vai citos normatīvajos aktos, kas nosaka administratīvo atbildību par administratīvajiem pārkāpumiem, paredzētu darbību, ja tā rīkojusies nepieciešamās aizstāvēšanās stāvoklī, tas ir, aizsargājot no prettiesiska apdraudējuma valsts vai sabiedrisko kārtību, īpašumu, pilsoņu tiesības un brīvības, noteikto pārvaldes kārtību, tādējādi nodarīdama apdraudētājam kaitējumu, bet nepārkāpdama nepieciešamās aizstāvēšanās robežas.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 11.07.1992. likumu)
(...)

Atbildēt

Paldies DP

08.05.2018. 21:09

Dienas labākais notikums! Tā tik turpināt,pret provokatoriem un naida kurinātājiem !

Atbildēt

UHH

08.05.2018. 21:05

diletantisma triumfs sasniedzis arī DP, ne tikai valdību un saeimu.

Atbildēt

PIETIEK smirdēt !

08.05.2018. 20:54

Pasniegt ziņas ar provokatīviem virsrakstiem melu portālos,tas ir Krievijas tradīcijās ! Nu tam seko arī Lapsa&Co !

Atbildēt

Blondīnei

08.05.2018. 20:51

Daudzi uzskata, ja Pietiek komentāros neparādītos ziņas par L. Grantiņa brutālo aizturēšanu, iespējams, kā prokurore Loze tika DP nogalināta, L. Grantiņa nebūtu starp dzīvajiem . Dažs uzskata, ka L. Grantiņš to nenovērtē pareizi.

Tūlīt pēc komentāra Pietiek par L. Grantiņa brutālo aizturēšanu notika pirmais nopietnais uzbrukums Pietiek serverim Islandē, mēginot noskaidrot komentāra ievietotāja IP adresi.

Līdz šai dienai ir pamatotas aizdomas, ka DP to noskaidroja.

Atbildēt

aga

08.05.2018. 20:47

Tehnisks jautājums. Ja man pieturā uzbrūk cilvēki maskās bez atpazīšanas zīmēm, vai drīkst izrādīt pretestību, vai drīkst lietot ieroci?

Atbildēt

Z

08.05.2018. 20:47

Smiekli nāk par stulbajiem komentāriem!Šito tipu jau sen vajadzēja izraidīt no Latvijas!!!

Atbildēt

NUNU

08.05.2018. 20:43

Kārtējais DP šovs. Lai nu kas, bet muļķis Lindermans nav. To pašu, ko savulaik Krievijā, šodien viņš piedzīvoja ierobežotās demokrātijas Latvijā. Tas šovs Lindermanam beigsies ne ar ko. Katrā ziņā Latvijas likumos viņš orientējas labāk nekā tiesībsargājošās struktūras.Paši sev sagādājām problēmas, no apcietinājuma Krievijā viņu atgriežot Latvijā, lai tiesātu šeit. Bet neko nepanācām. Pamuļķie.

Atbildēt

spiegu noķēra!

08.05.2018. 20:43

Paši baidās,un tādēļ mēģina iebaidīt pārējos.

Atbildēt

Zed

08.05.2018. 20:43

Gapoņenko ir garlaicīgi vienam!Nu un piemetīs viņam čomu uz 3 korpusu!Varēs viens otru izklaidēt.

Atbildēt

blondīne

08.05.2018. 20:35

apbrīnojami, cik operatīvi latviešu valodā ir publicēts Lindermaņa draudzenes stāsts, un vēl citēts, ko tieši teica latviski runājoša kundzīte-tā aktīviste latviski saprot ? Un komentāri- gandrīz vienos vārtos... Ja latvieū portālos tā, tad kā būs rus...Būtu priecājušies par šodienas pašu labāko ziņu

Atbildēt

Nikolajs Buivids

08.05.2018. 20:29

Īsumā vēsture bija tāda:
Ilgu laiku Dervini ģimenes viesis bija Žanno Buivids ar sievu un meitu. Buivids bija latvietis, analfabēts, strādājis kā maiznieks (pirms apcietināšanas bija GORPO maizes ceptuves meistara Nr. 2 Možaiskā). Viņš tika arestēts 1938. gada 28. martā.
Daudzas gadus vēlāk nelaimīgās sievas joprojām domāja par to, kas varētu būt izraisījis viņu vīru arestu. Dervinisa sieva pat ticēja, ka viņas Kazimirs bija arestēts, jo viņiem bija uztvērējs. "Būtu labāk, ja viņš tur nebūtu bijis, viņi varētu domāt," viņa teica, ka mēs klausāmies ārzemēs. " Bet kāpēc Žanno tika arestēts, viņš bija analfabēts, maiznieks? "Arestētās sievas būtu pārsteigti, ja viņi uzzinātu, ka viņu vīri tika nogalināti tikai tāpēc, ka viens no viņiem bija lietuvietis, bet otrs bija latvietis. Bet vēl vairāk sieviešu būtu pārsteigti, ja viņi uzzinātu, ka viņu vīri pastāvīgi "interesējās" ugunsdzēsības noliktavā Nr. 67, kuras apkārtnē viņi dzīvoja. Bēdīgi slavenā noliktava parādās vēstures un aktiera, grāmatvedības un maizes lietu lietās. "Kā jūs savācat kāda veida spiegošanas informāciju par militārā noliktavas Nr. 67," briesmīgi jautāja maizes cepta Žanno Buivida izmeklētājs. Un viņš pats atbildēja: "Tā kā militārā noliktava un militārā vienība, kas viņu apsargāja, katru dienu paņēma maizi, es informēju par maizes daudzumu. Tāpēc mēs precīzi zinājām noliktavās strādājošo skaitu un Sarkanās armijas karavīru skaitu militārās vienībās, kas viņu sargā. " Buivīds "atzina, ka viņu savervēja kāds aģents Dindons un spiegoja par labu" ārvalsti ". Ž. M. Buivids tika nošauts 1938. gada 20. jūnijā. K. Dervinis arī "atzina", ka kopš 1933. gada viņš izlūkošanas dienestam ir nodevis informāciju par militāro noliktavu Nr. 67. Kā izglītotam cilvēkam, Dervinim tika pierakstīti arī nopietnākie "novirzīšanas-teroristu" nodomi. Viņam vajadzēja iznīcināt dzelzceļa līnijas, kas noved pie artilērijas noliktavas kara gadījumā. NKVD un PSRS prokuratūras Dervinim komisija tika piespriesta nāves sods un 1938. gada 7. jūnijā tika nošauts. (Atmiņas grāmata "Butovo daudzstūris", 1. izdevums, 142. lpp.). Pēc piecpadsmit dienām Dž. M. Buivids tika nogalināts pie Butovo testēšanas diapazona. ("Butova poligons", 1. izdevums, 88. lpp.). Laika gaitā Buivida ģimene pameta Možaisku. Bet, kamēr Sjūzanna Iļiniņhna Dervinis vēl bija dzīvs, Buvida sieva katru gadu viņu apmeklēja. Mēs atceramies pagātni, vīri, 1957.gadā priecājamies, ka viņi ir reabilitēti. Lasot viltīgu informāciju par nāvi, viņi kliedza un negaidīja, ka viņu vīri atrodas kaut kur tuvumā - Butovo apbedījumu grāvī.
Informācija par Žanno Buividu atrodams arī šeit -https://nekropole.info/lv/Buivids-Zanno#memories .

Jautāsiet priekš kam minēta vēsture? Tas ir priekš tam lai ari mūsu, Latvijas Republikas tiesneši 2018 gada saprata, ka, gan Žanno Buividu notiesāja ne par ko, gan Nikolaja Buivida sodīja un paralēli ierosināja vel krimināllietu par tādas darbības/bezdarbības, kas, saskaņā ar izdarīšanas brīdī spēkā esošajiem valsts iekšējiem tiesību aktiem vai starptautiskajām tiesībām, nebija noziegums. Jā, šodien Latvijā neapšauj, tomēr ja laikā neapstādināt tiesībsargājošu iestāžu nelikumīgas darbības, to skaitā arī tiesu, tad Latvijas Republika pārvērsties Latvijā, kura valdīs diktatorisks režīms. Bet par Satversmes otro pantu aizmirsīs.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.05.2018. 20:29

Bet, pastāv iespēja, ka tā cionistu banda grib apvienot- saliedēt krievus un latviešus vienā komandā pret šo valdību, tad gāzt šo kliķi un "iecelt" Ušakovu par mūsu caru. Ar dabiskām metodēm latvieši ar okupantiem nu nekādīgi nevar atrast kopēju "dziesmu"... .

Atbildēt

Chekas škola

08.05.2018. 20:24

Tas buss bez ziimeem un brutaalie vilceeji mosh pashu komunjagu saruupeets?! :-)

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

08.05.2018. 20:18

Viss ir likumsakarīgi...Vācijā Merkele un ES alkoholiķis Junkers reanimē Marksu...viss norit pēc plāna...viss ir OK ! Lindermanis, protams, ir maita, bet kam vajadzīgs šis brutālais teātris ? -------Tās ir kliķes bailes, jo tā zin, kas tai tuvākajā laikā draud...un tāpēc ir jādemonstrē šis brutālais terors, lai gojas apzinās savu vietu... .

Atbildēt

Lindermans S. Āboltiņas

08.05.2018. 20:02

un DP šo ā ar valsts valodas referendumu sniedza ieverojamu ieguldījumu. Visus latviešus sadzina uz referendumu, kaut likums par valodu jau bija. DP un S. Āboltiņas, čekistes mērķis un uzdevums bija izmainīt likumdošanu, ko vina kā Saeimas sīkere veica - likumgrozījumos ieviesa 10 000 parakst vietā 155 000, lai tauta varētu rosināt likumdošanu, t. i. iejaukties Saeimas bezdarbībā un noziegumos ar tautai nederīgu likumdošanu.

Atbildēt

CENZĒTS

08.05.2018. 19:45

»

kļimoviča aita

Brīvību lindermanim


Skat. iepr.: "vienīgie, kas par šo var sist plaukstiņas (vai pa glupo ieņirgt), ir dumiķīši (t.sk. bezcerīgi aprobežotas cērpamaitas un identiski truli šašlikauni), kuri nezin 20.gs. vēsturi, vai vara, kuras uzdevumā tas ir noticis."

Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Atbildēt

Kur skatās Otto Ozols?

08.05.2018. 19:43

Kāpēc nau par jobanuju Ļindermanu raksta? Par ždanoviču bija, kad Rossija TV to demonstrēs, to kriminālo procesi par viņu. Ese nēsātu ieroci un uz melliem bandītiem kas man uzbrūk , šautu un šautu!

Atbildēt

Šodien Kučinskis MP

08.05.2018. 19:37

TV krievu kanālam interviju sniedza nevasts valodā kā MP. Sižets bija par nacistu noziegumiem.

Atbildēt

kļimoviča aita

08.05.2018. 19:33

»

Pīter

Lindermanis ir bandīts


Nē.

Bandīts ir lindermanis!

Atbildēt

lauķis

08.05.2018. 19:33

Prokrieviskā aktīvista Vladimira Lindermana aizturēšana...
Lindermans ir žīds , un krievu intereses nav žīdu intereses , ir cionistu intereses.

Atbildēt

CENZĒTS

08.05.2018. 19:30

»

redzēsiet

Beigsies krievi, tad viņi ķersies klāt latviešiem


Patiesībā - nevis "redzĒSIET", bet redzIET (t.i. skatieties un "priecājieties": par ko cīnījāties - uz to arī "uzrāvāties"): - tas JAU notiek. Un, pie tam vēl, nu jau vairākus gadus "ilgtspējīgi" un pratiski ikdienišķi, pat demostratīvi publiski, "institucionāli" un taml. "labākajās" lumpenterora tradīcijās, un "pēc pilnas programmas".

Atbildēt

Vācija 1933

08.05.2018. 19:20

In the second half of February, the violence was extended to the Social Democrats, with gangs of brownshirts breaking up Social Democrat meetings and beating up their speakers and audiences. Issues of Social Democratic newspapers were banned.[1]:318–320 Twenty newspapers of the Centre Party, a party of Catholic Germans, were banned in mid-February for criticizing the new government. Government officials known to be Centre Party supporters were dismissed from their offices, and stormtroopers violently attacked party meetings in Westphalia.[1]:322 Only the Nazis and DNVP were allowed to campaign unmolested.

Six days before the scheduled election date, the German parliament building was set alight in the Reichstag fire, allegedly by the Dutch Communist Marinus van der Lubbe. This event reduced the popularity of the KPD, and enabled Hitler to persuade President Hindenburg to pass the Reichstag Fire Decree as an emergency decree according to Article 48 of the Weimar Constitution. This emergency law removed many civil liberties and allowed the arrest of Ernst Thälmann and 4,000 leaders and members of the KPD[1]:331 shortly before the election, suppressing the Communist vote and consolidating the position of the Nazis.

Atbildēt

tas nav absurds, bet loģiska darbība,

08.05.2018. 19:19

»

Absurds

Par to tiešām ir stāsts. DP varas demonstrēšana tūlīt visos Krievijas MSL tiks atspoguļota kā mocekļa ciešanas cīņā par krievu tiesībām. To visu skatīsies, klausīsies un lasīs parastais krievs, un DP lieliski būs izpalīdzējusi Putina režīmam zombēt savu tautu, pārmaiņas pēc ar informāciju par reāliem...


kas kārtējo reizi pierāda: DP ir FSB filiāle Latvijā! Un Lindermana aizturēšana 9.maija priekšvakarā, kā arī kriminālprocess pret Ždanoku (nesaku, ka abi būtu nepamaoti) ir apzināti izplānota rīcība nacionālo konfliktu saasināšanai.
Tagad rītdien varēsim klausīties jaunus bļa'vienus no apspiestā ziloņa skudru pūznī...

Atbildēt

Potapovs

08.05.2018. 19:05

»

problēma?

Speciālie dienesti visā pasaulē darbojas vienādi un Latvija nav izņēmums.Reizēm cīņā pret bandītismu ir vajadzīga stingra roka


Tak varēja palūgt iekāpt mašīnā, kas viņš pretotos? Ja neiekāptu, tad pielietot spēku un dažu sekunžu laikā jau tāpat būtu mašīnā

Atbildēt

redzēsiet

08.05.2018. 19:03

Beigsies krievi, tad viņi ķersies klāt latviešiem

Atbildēt

Absurds

08.05.2018. 19:02

»

Marks

Varēji jau palasīt, ko Lapsa jau agrāk rakstīja par DP, tāpēc nav pamata viņus žēlot, pat ja aizturētie ir putinist. Policistiem likumi ir jāievēro, ja negribam šeit Krieviju


Par to tiešām ir stāsts. DP varas demonstrēšana tūlīt visos Krievijas MSL tiks atspoguļota kā mocekļa ciešanas cīņā par krievu tiesībām. To visu skatīsies, klausīsies un lasīs parastais krievs, un DP lieliski būs izpalīdzējusi Putina režīmam zombēt savu tautu, pārmaiņas pēc ar informāciju par reāliem cilvēktiesību pārkāpumiem Latvijā.

Vienīgie, kas par šo var sist plaukstiņas ir dumiķīši, kuri nezin 20.gs. vēsturi vai vara, kuras uzdevumā tas ir noticis.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: