Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kaut kur tajā radio tas saturs armēņu valodā laikam ir, bet, kur tieši, to nu jūs meklējiet paši, - būtībā šādu atbildi, saņēmusi Lato Lapsas informācijas pieprasījumu, pēc trīs nedēļas ilgām pārdomām ir sniegusi „Progresīvo” pārstāves Agneses Loginas vadītā Kultūras ministrija. Pietiek bez plašākiem komentāriem publicē gan informācijas pieprasījumu, gan uz to sagatavoto atbildi.

Informācijas pieprasījums Kultūras ministrijai

Uzstājoties valsts prezidenta rīkotajā sanāksmē Rīgas pilī 8. aprīlī, pašreizējā kultūras ministre Agnese Logina minēja to, ka līdz ar Nacionālās drošības komisijas nosacījumiem valodu jomā esot apdraudēts saturs armēņu valodā Latvijas „sabiedriskajos” medijos.

Es kā žurnālists, Latvijas Žurnālistu savienības biedrs, gatavojot mediju publikāciju par pašreizējās kultūras ministres nekompetenci, vēlos no Jūsu iestādes saņemt šādu informāciju un atbildes pēc būtības uz šādiem jautājumiem:

1)   vai Jūsu iestādes rīcībā, ņemot vērā tās kompetences un atbildības sfēru, ir ziņas par Latvijas „sabiedrisko” mediju saturu armēņu valodā?

2)   ja jā, kurā tieši Latvijas „sabiedriskajā” medijā un kāds tieši saturs ir armēņu valodā?

Par atbildi uz iesniegumu

Kultūras ministrija izskatīja Jūsu iesniegumu par saturu armēņu valodā Latvijas sabiedriskajos medijos. Raidījumi armēņu valodā ir pieejami programmā Latvijas Radio 4 lineārās apraides formātā, kā arī sabiedrisko mediju interneta vietnē https://lr4.lsm.lv/lv/lr4/.

Atbildot uz Jūsu jautājumu par to, kāds tieši saturs armēņu valodā ir Latvijas sabiedriskajos medijos, aicinām to klausīties programmas Latvijas Radio 4 lineārās apraides formātā, vai klausoties un lasot materiālus sabiedrisko mediju interneta vietnē https://lr4.lsm.lv/lv/lr4/.

Valsts sekretāra p.i. B.Zakevica

Novērtē šo rakstu:

55
3