Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

juris

09.05.2024. 09:50

Seja visu izsaka. .....Latviešu kultūras ministrija prokrievustu rokās. .Nožēlojana pieeja Vai tas valstì nav neviena,kas šo.. ..pierādītu,

Atbildēt

tiešām

08.05.2024. 15:30

»

te ir klāra bilde pat bez WopRe un Rewop scenārijiem

Latvija jau pasen atpakaļ ir impērijā: USA un NATO degradācijas impērijā


Tādam mēslam kā tev, ir jānīst viss rietumnieciskais, bet jūsu feodāļi, kas jūs, bidlomasu perversi drāž visās atverēs, Rietumos glabā savu naudu, tur savas ģimenes, pērk nekustamos īpašumus, skolo savus bērnus, lai tie nekļūtu par tev līdzīgiem deģenerātiem.

Atbildēt

te ir klāra bilde pat bez WopRe un Rewop scenārijiem

08.05.2024. 14:57

»

WopRe par Rewop scenāriju

Straujos tempos pa degradācijas eksponenti atpakaļ impērijā


Latvija jau pasen atpakaļ ir impērijā: USA un NATO degradācijas impērijā!

Atbildēt

Ha!

08.05.2024. 14:48

»

!

Kādi jautājumi, tāda atbilde


Ne Kultūras ministrijai, ne Lapsam nav ko darīt.

Atbildēt

Jautājums

08.05.2024. 14:37

»

Atbalsts Agnesei Loginai

Vienotības zagļi un meļi nerimstas ar Agneses apriešanu


Kāds sakars ar Vienotību? Vienotība taču atbalsta šo ministri un viņas deģenerātu partiju kopējā koalīcijā.

Atbildēt

Jautājums

08.05.2024. 14:35

»

nu ko kāds aptaurētais kasās

Forša, gudra ministrīte! Sen kultūras ministros nav bijis tik saprātīgs un erudīts cilvēks


Kas to saka? Nez kāpēc lielākajai daļai sabiedrības tā neliekas.

Atbildēt

08.05.2024. 13:45

Хрюша.

Atbildēt

radioklausitajs

08.05.2024. 13:42

»

radioklausitajs

LR krievu un nedaudz armēņu valodā 2008g


iepriekš adrese iekopējās ar defektiem.
https://shorturl.at/chW17

Atbildēt

radioklausitajs

08.05.2024. 13:40

LR krievu un nedaudz armēņu valodā 2008g.
https://latvijasradio.lsm.lv/lv/lr/arhivs?__uri lv/lr/arhivs&channel 0&d 26&m 11&y 2008&page 3

Atbildēt

Santa

08.05.2024. 13:09

»

Atbalsts Agnesei Loginai

Vienotības zagļi un meļi nerimstas ar Agneses apriešanu


Nevajag Agnesei iesniegt visādus latviešu iznīdēšanas savā valstī, dziesmu svētku degradēšnas projektus, bed izlasīt beidzot, kas ir kultūras ministra pienākumi, tad varbūt viņu tā nenories. Viņa bieži ar savām atbildēm parāda, ka nepārzin jomu. Nu nerubì, saproti?

Atbildēt

kuri tad nav zagļi meļi..............

08.05.2024. 12:27

»

Atbalsts Agnesei Loginai

Vienotības zagļi un meļi nerimstas ar Agneses apriešanu


šamie vakar 'paņēma' 300 miljonus

Atbildēt

juriuss gagarinuss

08.05.2024. 11:57

cūkas arī kosmosā ir lidojušas, taču nenozīmē, ka viņas ir ļoti labi piloti vai izcili aviokonstruktori...

Atbildēt

Rewop

08.05.2024. 11:57

Kas ir šie, to jau zināja pirms vēlēšanām, ja kāds lasīja viņu programmu. Un viņi jau nav vienīgie, pirmās amatpersonas no tā paša elitārā mazākuma.
Nav tikai saprotams, mūs kāds izsolīs "izpārdošanā", vai teritoriāli pievienos impērijai, palikušajiem šai zemītē būs drīzs šoks - politekonomiskās paradigmas naiņa. Izskatās, ka visi tautieši arī šajā kolapsā izlieksies padevīgā pozā.
Jeb tomēr neizlieksies? Kur ir mūsu cerība? Kāds vispār tādu redz - kā ilgtspējīgas attātības sākumu, kurai vajadzīgs restarts, lai izkļūtu no degradācijas eksponentes?

Atbildēt

Logina ir okupantu himēra bez dzimuma

08.05.2024. 11:37

»

Atbalsts Agnesei Loginai

Vienotības zagļi un meļi nerimstas ar Agneses apriešanu


rases un tautības. Kosmopolīte. Ministrus, kad viņi zaudē amatus, neviens neapsargā.

Atbildēt

Atbalsts Agnesei Loginai

08.05.2024. 11:25

Vienotības zagļi un meļi nerimstas ar Agneses apriešanu!

Atbildēt

vice

08.05.2024. 11:13

Regresīvie jaunmarksisti ar Jauno Krievotības vēzi sarūpējuši jaunus IZDEVUMUS Latvijas nodokļu maksātājiem, KURUS NEBŪS iespējams atpelnīt!!

TIKAI procentos vien GANDRĪZ 300 MILJONI EUR (5 gados)!!!

Ja brīnies, kādēļ nepietiek naudas (izglītībai, veselības aprūpei, policistiem, ugunsdzēsējiem jeb IKVIENAI citai nepieciešamībai), tad nauda aizplūst airBaltic AFĒRAI!

Kreiso pratības: Briškenpratība, Siliņpratība, Ašeradenpratība jeb Regresīvie, Jaunās Krievotības vēzis un Zilie Zemnieki PRAKSĒ!!!

Prokremliskajai medijšļurai un arī Saulstariņam - "klusā daba"!

Vēl viena LATVIJAS vairāku SIMTU miljonu EUR AFĒRA!!!

Klibās pīles aizsāktās lidošanas ORĢIJAS var turpināties!

"Tradīcijas" turpina Regresīvie ar Briškenpratību un Jaunās Krievotības vēzis ar Siliņpratību un Ašeradenpratību!

PAPILDUS 300 !!! (tiešām 300? Jā, 300!) MILJONUS EUR apmaksā Latvijas nodokļu maksātāji!

Katrs!!!

Kārtējais Regresīvo, Jaunās Krievotības vēža un Zilo Zemnieku STULBI SANĀCA!

Atbildēt

Mūrniecēm, Muižniecēm, Bražēm,...ir mūļi, vai viepļī?

08.05.2024. 11:12

»

par viepļiem

Un deputātenēm Mūrniecēm, Muižniecēm, Bražēm,...ir mūļi, vai viepļī


nu vēl varētu teikt arī īpaši daiļi: purni, mordas,

Atbildēt

patiesībā

08.05.2024. 10:42

»

Dikļu defektīvais

Es taču esmu Normāls


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti – Pēteris Karlovs, tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

P.P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Viņām un Jaunzemei

08.05.2024. 09:44

»

par viepļiem

Un deputātenēm Mūrniecēm, Muižniecēm, Bražēm,...ir mūļi, vai viepļī


ir “kolaoracionistu mordas”. Jo cilvēcīgas saprāta dzirksts acīs nav nolasāms. Viņu acīs izlasāms huntas valsts noslēpumu rebes.

Kāpēc? Tāpēc, ka vara pieder nelikumīgai Saeimas koalīcijai, ko neparedz Saeimas Kārtības rullis un specdienestiem. Demokrātijas nav un nevar būt, jo naturalizētie pilsoņi” no SSSR okupantu vidus ir latviešu tautas ienaidnieki.

Hunta novedusi strupceļā pati sevi un tai ir vienaldzīgs valsts liktenis, tā domā par to, kā saglabāt sev varu un rebju privilēģijas.

Atbildēt

vice

08.05.2024. 09:18

Vismaz kaut kāds mēģinājums novērst uzmanību no Jaunās Krievotības vēža skandāliem!

Regresīvie smerdelēni visā savā būtībā!

Jaunmarksisti visā pasaulē vienādi!

Tikmēr Latvijā lielākajā nodokļu maksātājā (uzņēmumā) strādā 10 cilvēki (2022.g.; 2023.g. nez vai būs izmaiņas)!

Kā jau VISI Regresīvo jaunmarksistu plāni ir IZGĀZUŠIES, arī Latvijas pārpludināšanas ar migrantiem PLĀNS IZGĀZĪSIES!

Vēl Latvijas pieķēzīšanas mēģinājums!

Sarkanie kremļa sadarbības partneri ar kārtējo neizdevušos SOCIĀLISMU!

"DINAMISKIE" salašņas!!!

JaunINTERFRONTE mēģina ievazāt jaunus migrantus kopā ar atklāti prokremlisko Jaunās Krievotības vēzi!

Regresīvo smerdeļu uzmanības novēršanu no airBaltic AFĒRAS jeb kārtējo Briškenpratības Latvijas ekonomiskās KATASTROFAS var uzskatīt par IZGĀZUŠOS!

Regresīvie un Jaunās Krievotības vēzis jeb "Dinamiskie" darbībā!!!

Atbildēt

par viepļiem

08.05.2024. 09:09

»

Vieplis atbilst atbildei

Cūkai cūkas daba un purns


Un deputātenēm Mūrniecēm, Muižniecēm, Bražēm,...ir mūļi, vai viepļī?

Atbildēt

Bet

08.05.2024. 08:37

Kad krievi garlaicības mākti ar vēlmi drusku iedzīvoties ieņems kremli, noraus visiem tur esošajiem galvas, pasēdinās solovjovus un putinus uz mietiem Sarkanajā laukumā. Nu sagraus to kremli, tad palūkosies Maskavas arhīvos. Atradīs tajos arhīvos daudzus rīdzinieku vārdus. Mīļi palūgs izdot taisnīgai tiesāšanai. Klusi piebildīs varam iet un paņemt demokrātiski paši. Prezidents pieklājīgs būdams dos pavēli tādus savākt un nosūtīt uz Terehovu stingrā apsardzē. Tālāk Krievijas pusē stolipina vagoni. Krievijā kāda purva malā stolipinus sagaidīs ekskavators, pāris platformas nedzēstu kaļķu un kareivju rota. Varbūt domājat ka Krievijā arhīvu nav? xaxaxa!

Atbildēt

Dikļu defektīvais

08.05.2024. 05:23

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Es taču esmu Normāls!

Atbildēt

hehe

08.05.2024. 04:28

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Tomēr bijis pļutkinens. Lapsa> neko neredzi?

Atbildēt

diplomēto % valstī ir svarīgs

08.05.2024. 03:18

.................

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

07.05.2024. 22:25

»

Morda Loginai

kā sādžas cūkai, kas dzimusi samogonkas iedvesmā radīta


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

(…)
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Vieplis atbilst atbildei

07.05.2024. 22:13

Cūkai cūkas daba un purns 😀

Atbildēt

Morda Loginai

07.05.2024. 21:19

»

nu ko kāds aptaurētais kasās

Forša, gudra ministrīte! Sen kultūras ministros nav bijis tik saprātīgs un erudīts cilvēks


kā sādžas cūkai, kas dzimusi samogonkas iedvesmā radīta.

Atbildēt

nu ko kāds aptaurētais kasās

07.05.2024. 18:32

Forša, gudra ministrīte! Sen kultūras ministros nav bijis tik saprātīgs un erudīts cilvēks!

Atbildēt

!

07.05.2024. 16:37

Kādi jautājumi, tāda atbilde.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: