Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lidonis

17.05.2014. 15:45

»

Kabans

Valstij varbūt neizdevīgs, bet Latvijas iedzīvotājiem izdevīgs. Daudzi kaut kā nezina, ka pirms Ryanair lētākā biļete uz Londonu bija 300 lati vienā virzienā. Un viasas tās drošības maksas un nodokļi ir domāti lai siles rukšiem nodrošinātu algas. Parastajiem darbiniekiem tur nekāds algas paaugstinājums...


Tad jau briti ir mulki? Jo, piemeram, no mancesteras uz Oslo var aizlidot par 17Eur. Bet tur lidostas nodeva jau ir ieklauta lidojuma maksa. Diezin vai kads rietumvalstis labpratigi maksa par lidsabiedribas aeronavigacijas pakalpojumiem, lai tikai noturetu pasazieru plusmu. :D

Atbildēt

!

16.05.2014. 05:28

Valsts drošības struktūra KNAB neko nevar , bet kaut kāda šķīrējtiesa visus pierādījumus savāc ....
Nožēlojama valštele !

Atbildēt

ursula

15.05.2014. 21:24

Tāpēc jau Juta Strīķe ir jāpadzen no KNAB lai
nebūtu neviena kurš varētu to farcovščiku un
čekistu Leščinski paņemt pie rīkles.

Atbildēt

Re kā

15.05.2014. 17:28

Ka minimums Latvijai vajag Londonas karalisko tiesu, vai šķīrējtiesu, lai gaismu ieraudzītu dažādi pikantumi un detaļas par valstij neizdevīgiem līgumiem, ofsoriem un daudz ko citu, kā rezultātā valsts kasei garām aizgājuši simtiem miljonu euro. Ar vietējiem tiesu ķēkiem un to iemītniekiem de facto tālu netiksim. Atbildīgie to nevar ieradzīt, jeb negrib saredzēt? Drīzāk otrs no minētiem variantiem. Roka roku mazgā un īpaši spalvainu, kurai iespēja pasmelties savā kabtā kukuļiem, iebiedēšanai un ietekmēšanai. Izdzīvojam "tiesiskā" valstī savu izslavēto "veiksmes" stāstu/dzīvi. Un nav ko te gaudot un sūroties par notiekošo, ja paši to pieļaujam un ikdienā uzskatām korupciju par normu. Ja paši ļaujamiem kukuļiem un esam gatavi piekukuļot, tas ir valsts un sabiedrības degradācijas process. Ja tā turpināsim, zaudēsim savu tautu un valsti, kas būs tikai laika jautājums, ja nemainīsiemies paši un nemainīsim savus uzskatus.

Atbildēt

Kabans

15.05.2014. 17:15

Valstij varbūt neizdevīgs, bet Latvijas iedzīvotājiem izdevīgs. Daudzi kaut kā nezina, ka pirms Ryanair lētākā biļete uz Londonu bija 300 lati vienā virzienā. Un viasas tās drošības maksas un nodokļi ir domāti lai siles rukšiem nodrošinātu algas. Parastajiem darbiniekiem tur nekāds algas paaugstinājums nav paredzēts.

Atbildēt

e.s.Blofeld

15.05.2014. 16:57

Andris teica:
""Ryanair" ienākšna Latvijā bez šī līguma ar šādiem noteikumiem nebija iespējama."
Lūk tas nu ir apšaubāmi, jo neba jau visās Eiropas valstīs viņiem ir tik neprātīga pretimnākšana. Šlseris vienmēr sevi ir dēvējis par uzņēmēju. Diez, viņš savā biznesā, lai kāds tas arī nebūtu, slēdz sev neizdevīgus līgumus tikai, lai kaut ko noslēgtu?

Atbildēt

Sindema

15.05.2014. 16:46

»

josipa kša spalva

Nē, pirmā okupācija bija 17.06.1940, bydlo


Šis tas no "karātavu" humora "pūra lādes": pag. gs. 70-os gados tika cepti cepumi "17. jūnijs". Visi pionieri bija "vienmēr gatavi" grauzt. :(

Atbildēt

paps

15.05.2014. 14:32

»

paraksts ir domats - atbildiba

Reals fakts ir Slesera rikojuma un liguma paraksts. Ja ligums nesis miljonu zaudejumus, vainigs ir rikojuma devejs. Ja paraksts Latvijaa vairs neko nenozimee, tad kapec to pieprasa iestades


Mēģini atcerēties ka līgums ir jāpilda atbilstošajām amatpersonām ieskaitot valdi.Vainīgo nosaka Tiesa un nav vēl dzirdēts ka kādu no ministriem ,kuri savā darbības laikā paraksta simtiem rīkojumus, sodītu.Tāpēc jau ir personas kurām rīkojums ir jāpilda.Ja līgums ir nepareizs tad aizkulisēs ir amatpersonas kuras šos jautājumus risināja un līgumus sagatavoja!!!!!Šie cilvēki noslēpties nevar un jaatceras ka ministrs nes politisku atbildību tik ilgi kamēr nav pieņemts cits Likums kurš maina atbildības pakāpi

Atbildēt

edgars

15.05.2014. 14:27

Tad jau valstij regresa prasības ceļā zaudējumi būtu jāpiedzen no Šlesera!

Atbildēt

paps

15.05.2014. 14:27

»

ja?

Maldies. Visu var pierādīt, ja ir griba. Ja valsts vērš regresa prasību pret valdi, valde liecinās, uz liecību pamata var visu ko pierādīt. Ja neliecinās, paši samaksās ar cietumu. Bet ir zināms, ka šajos gadījumos gribas nav, jo buldozera noziedzīgais grupējums atrodas ciešā tīklojumā ar bijušajiem...


Pēc Jūsu domām valde ar savām liecībām var panākt ka par vainīgo atzīst pavisam citas personas!!!!
Tādus utopiskus sapņus stāsti savai sievai jo tāpēc jau ir valde lai rīkotos un par savu darbu atbildētu...un valdē nav "pārmijnieku"vai "pakalpiņu"kuri reaģēs uz nezināmas izcelsmes e-pastiem.
Ja atver muti tad nemelo un savus sapņus nepotē sabiedrībai!!!

Atbildēt

paraksts ir domats - atbildiba

15.05.2014. 14:17

»

paps

Ja jau būtu reāli fakti tad Šlesers sen būtu iesēdināts


Reals fakts ir Slesera rikojuma un liguma paraksts. Ja ligums nesis miljonu zaudejumus, vainigs ir rikojuma devejs. Ja paraksts Latvijaa vairs neko nenozimee, tad kapec to pieprasa iestades?!

Atbildēt

josipa kša spalva

15.05.2014. 12:39

»

Arājs

Pirmā okupācija bija 1941.22.06 un to izdarīja nacistiskās Vācijas vermahts


Nē, pirmā okupācija bija 17.06.1940, bydlo!

Atbildēt

Ēdelweiss

15.05.2014. 12:23

»

janka

Viss notiek nackomu terora apstākļos.Tāds izskatas terors pret tautu.Tika izstrādata tautas izsūtīšanas shema.Tas turpinasies līdz nākošajai okupācijai.Aivaram jau droši jau ir zinams datums,ja tik droši rīkojas


Šo totalitāras valstiskās noziedzības un genocīda 4.maija režīmu ar tā sucmaniski-policejiski-banditiski mafiozo valsts pārvaldi IEVEISA LR PILSOŅI , kuriem vienīgajiem ir tiesības balsojot deliģet valsts varu un pārvaldi politmafijas klaniem, un, tikai un vienīgi VISAS VALSTS PĀRVALDES AMATPOERSONAS un DEPUTĀTI IR LR PILSOŅI apveltiti ar patiesi īstenām latviskam īpasībām !!!! Tā nu iznak, ka tas politmafijas klans VL-TB/LNNK veltigi cwenšas kurināt nacionālo naidu un par šiem noziegumiem vainot krievus.... Jā sterpcitu, ja PSRS jūrnieks, atrodoties krasta atvaļinājuma , apmīztu mildu vai veikala skatlogu, uzreiz tiktu tiesāts.... Bet, tie NATO jau ir tie latviesu mīlie elki-civiliedzīvotaju slepkavas....

Atbildēt

ceļot;ajs

15.05.2014. 12:10

»

Andris_

"...uzpeldējušas detaļas, kas atklāj valstij neizdevīgā līguma tapšanas apstākļus...


Un tajā laikā daudziem izdevās lēti paceļot pa pasauli!

Atbildēt

Andris_

15.05.2014. 11:36

"...uzpeldējušas detaļas, kas atklāj valstij neizdevīgā līguma tapšanas apstākļus..."

Ar kādām tiesībām un pamatojoties uz kādiem faktiem vai aprēķiniem tiek apgalvots, ka līgums bija valstij neizdevīgs?!!!

"Ryanair" ienākšna Latvijā bez šī līguma ar šādiem noteikumiem nebija iespējama.
Savukārt "Ryanair" darbība Latvīja ir bez mazākajām šaubām izdevīga un vēlama

Ņemam kaklkulatoru un rēķinām:
1) cik reisu ar kādām biļešu cenām veicis
"Ryanair"
2) Cik maksātu šāds reisu skaits jebkura citā aviosabiedrībā, un cik peļņā paņemtu tā aviosabiedrība

Starpība arī ir Latvijas cilvēku, tātad Latvijas valsts, izdevīgums !!!

Atbildēt

janka

15.05.2014. 11:26

Viss notiek nackomu terora apstākļos.Tāds izskatas terors pret tautu.Tika izstrādata tautas izsūtīšanas shema.Tas turpinasies līdz nākošajai okupācijai.Aivaram jau droši jau ir zinams datums,ja tik droši rīkojas.

Atbildēt

ja?

15.05.2014. 10:03

»

paps

Ja jau būtu reāli fakti tad Šlesers sen būtu iesēdināts


Maldies. Visu var pierādīt, ja ir griba. Ja valsts vērš regresa prasību pret valdi, valde liecinās, uz liecību pamata var visu ko pierādīt. Ja neliecinās, paši samaksās ar cietumu. Bet ir zināms, ka šajos gadījumos gribas nav, jo buldozera noziedzīgais grupējums atrodas ciešā tīklojumā ar bijušajiem vdk onkuļiem un esošajiem "orgāniem". Pašūmēsies pirms vēlēšanām. Jo šodien cita priorirāte. Bet šim āmurgalvam, kopā ar visu bandu, bija jāsēž, jo kā zeme nes šo psihopātu, nesaprotu! Viss viņa grupējums ir noziedzīgs un tā cūka, kas tur viņa vietā tagad šiverē, ir tās pašas grupas cita atzara dalībniece.

Atbildēt

atkal depujāts?

15.05.2014. 09:54

Konfiskāciju! Nacionalizāciju! Un pakāršanu aiz olām!

Atbildēt

valdis i

15.05.2014. 09:52

Nu es gan domāju, ka Rinaira ievešana Latvijā bija viens no labākajiem Šlesera darbiem, jo raugi, cik simti tūkstoši Latvijas cilvēku tika pie pārticības, vai vismaz pie darba.

Atbildēt

Ojārs

15.05.2014. 09:14

Varu tikai atkārtoties - par uzņēmumam nodarītajiem zaudējumiem valde ir solidāri materiāli atbildīga, radītos zaudējumus sedzot no savas kabatas. Ja tā varēs pierādīt tiesā, ka tā nav no brīvas gribas slēgusi kapitālsabiedrībai acīmredzami neizdevīgus līgumus, tikai tad šie zaudējumi būs piedzenami no Šlesera.

Atbildēt

paps

15.05.2014. 09:12

Ja jau būtu reāli fakti tad Šlesers sen būtu iesēdināts!
Diemžēl rakstā nav nekādas konkrētības un nav dzirdēts ka par e-pastā esošiem materiāliem kāds būtu notiesāts!Nav pierādams kurš e-pastus ir sūtījis un sagatavojis!
NONSENS

Atbildēt

auniem lidostaa

15.05.2014. 08:29

Kaa var piekrist klaja, nepareiza un zaudejumus nesosa liguma parakstisanai ???!!! Tak jadomaa ar savu galvu, nevis japilda planpratina paveles. Vakadzeja skali blaut, presee rakstit, ka Slesers uzspiez valstij kaitigu ligumu, tad nonemtu Sleseru, bet nee, vini kaa vergi paraksta!

Atbildēt

luk, konkrets vainigais

15.05.2014. 08:26

Lai tad Slesera arii maksaaa! Kad beidzot vainigie sakas maksat valstij izdaritos miljonu zaudejumus, kad? Beidzot ir japienem likums par tiesu fizisku atbildibu miljonu zaudejumu radisanaa. Mes tak tiesajam par bulcinas nozagsanu veikalaa!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: