Menu
Pilnā versija
Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Kaspars Zlidnis · 09.07.2021. · Komentāri (76)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Analoģija ar

15.07.2021. 17:35

krievu ruleti der tikai tik tālu - vai būs nāve vai izkropļojošas blaknes uzreiz pēc mRNA "vakcīnas" injekcijas. Par "pinībā vakcinēto" piedzīvojumiem tiem atlikušajos gados, šī analoģija vairs neder.

Atbildēt

visticamāk

11.07.2021. 10:34

»

mani

uzjautrina kā niez tavs dzivnieciskais ego


tu atkal komunicē ar spoguli. Ko par to saka tavs iecirkņa veterinārs? Droši vien rekomendē biežāk mazgāties, varbūt tad tavs dzīvnieciskais ego niezētu mazāk.

Atbildēt

iebraucējs

11.07.2021. 10:16

»

vietējais

Kā man ir noriebusies šī tēma , vakcinēties vai nē, piespiest to vai nē. Neko nevajag piespiest ja cilvēks jūtas tik stiprs ka viņu neskars nekads vīrus, lai nevakcinējas, bet ja nevakcinētais saslims lai atmaksā visus ar medicīnu saistītos izdevumus 100% apmērā, jo loģika ir tāda, ja pats nevēlies ...


Es būtu ar mieru apmaksāt 100% ārstēšanos no tā šmovida, ja vien visi vakcinētie būtu paši maksājuši par vakcinēšanos. Savādāk iznāk, ka man par savu nodokļos samaksāto naudu jāapmaksā šitais kovidšovs. Es neesmu pret vakcināšanos, es pats vakcinējos, man aprīlī bija kārtējā revakcinācija pret ērču encefalītu, es pats apmaksāju vakcīnu un poti (kopā 35€).
p.s. man šogad jau 3 reizes bija ērce piesūkusies, kovids vēl nav bijis. Secinājumus kurš bīstamāks izdariet paši.

Atbildēt

Nopietni?

10.07.2021. 21:27

»

Tiešām?

Texta autors Jūs par muļķi nesauc! Jums līdz sapratnei nav nonākusi satura jēga. Jūsu atbilde liecina , ka esat stulbs


Tas, ka jūs par muļķi nesauc, nebūt nenozīmē, ka jūs tāds neesat, jo jums nav sapratnes par metaforas jēgu, kā jau totālam analfabētam. Un tas liecina, ka jūs esat tik bezcerīgi stulbs, kādi mēdz būt vienīgi klīniski muļķi.

Atbildēt

tev

10.07.2021. 21:15

»

Tiešām?

Texta autors Jūs par muļķi nesauc! Jums līdz sapratnei nav nonākusi satura jēga. Jūsu atbilde liecina , ka esat stulbs


palīgskolā brīvlaiks vai joprojām basto dzimtās (?) valodas stundas?

Atbildēt

Tiešām?

10.07.2021. 18:56

»

bērnudārza smilšukaste

muļķis - pats muļķis, tipiska mazattīstītu deģenerātu ''domāšanas sistēma


Texta autors Jūs par muļķi nesauc! Jums līdz sapratnei nav nonākusi satura jēga. Jūsu atbilde liecina , ka esat stulbs .

Atbildēt

bērnudārza smilšukaste

10.07.2021. 17:59

»

he he

protams ,tavas domāšanas sistēmas interpretācijā,verg


muļķis - pats muļķis, tipiska mazattīstītu deģenerātu ''domāšanas sistēma''.

Atbildēt

protams

10.07.2021. 17:51

»

nu gan

,katram viņa ir sava ,pat kaķim


TĀ domāšana, TĀ, nevis VIŅA, briivais cilveek.

Atbildēt

10.07.2021. 16:06

http://humanrightsmatter.site/gryadyot-tribunal-nad-organizatorami-covid-genotsida/

Atbildēt

nu gan

10.07.2021. 15:52

»

protams

man vismaz ir domāšanas sistēma, "dižciltīgais romieti


,katram viņa ir sava ,pat kaķim.

Atbildēt

protams

10.07.2021. 15:43

»

he he

protams ,tavas domāšanas sistēmas interpretācijā,verg


man vismaz ir domāšanas sistēma, "dižciltīgais romieti"

Atbildēt

oui

10.07.2021. 14:31

»

Vakcinācija tomēr iznīcina dabisko imunitāti

Pirmie satraucošue dati no Izraēlas...


un tā īlens pamazām lien ārā no maisa. Tikai līdz mūsu valdības un vadības aizkurlušajām ausīm un peļņas aizlietajām acīm tik ātri tas nenonāks .....mēs gaidām un konsekventi baidām ar rudeni, ka nu tik vēl būs!!

Atbildēt

he he

10.07.2021. 14:18

»

protams

tu esi parasts daiļdirsējs


protams ,tavas domāšanas sistēmas interpretācijā,verg.

Atbildēt

Haralds Kalns

10.07.2021. 13:39

PALDIES KASPARAM ZLIDNIM!!! Iedot brīvību var tikai vergam. Cilvēks ir BRĪVS a PRIORI! Bet gadās,ka ir cilvēki,kuri labprāt no BRĪVĪBAS atsakās,jeb to neizmanto!

Atbildēt

Vakcinācija tomēr iznīcina dabisko imunitāti

10.07.2021. 12:45

Pirmie satraucošue dati no Izraēlas!


https://www.timesofisrael.com/


“The Times of Israel”

By TOI STAFF
9 July 2021, 10:13 pm

Israeli government said to adopt ‘soft suppression’ strategy on resurgent COVID.

To keep in mind- vaccination destroys natural immunity

Preliminary COVID-19 vaccination results
• A recent study showed that two doses of the Pfizer BioNTech vaccine prevented 6% of symptomatic COVID-19 cases, 13% of hospitalizations and 8% of severe disease in 596,618 people vaccinated between 20 December and 1st of February in Israel
• Preliminary results from Scotland, show that four weeks after the first doses of the Pfizer BioNTech and Oxford AstraZeneca vaccines were administered the risk of hospitalization from COVID-19 fell by up to 15% and 6% respectively. Combined effectiveness for people over 80 was only 11%.


Izraēlas valdība paziņoja, ka ir jāpieņem atdzimstošās COVID “maigas apspiešanas” stratēģija.

Paturot prātā, ka vakcinācija iznīcina dabisko imunitāti.

Provizoriski vakcinācijas rezultāti ar COVID-19
• Nesenais pētījums parādīja, ka divas Pfizer BioNTech vakcīnas devas novērsa 6% simptomātisku COVID-19 gadījumu, 13% hospitalizāciju un 8% smagu slimību 596 618 cilvēkiem, kuri vakcinēti Izraēlā no 20. decembra līdz 1. februārim.
• Sākotnējie Skotijas rezultāti liecina, ka četras nedēļas pēc pirmajām Pfizer BioNTech un Oxford AstraZeneca vakcīnu devām COVID-19 hospitalizācijas risks samazinājās attiecīgi līdz 15% un 6%. Kombinētā efektivitāte cilvēkiem virs 80 gadiem bija tikai 11%.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.07.2021. 12:18

»

uhu

smirdot komentāros, to noteikti var izdarīt


Vislabāk - vakcinējoties! :) :) :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.07.2021. 12:17

»

?

Pats sev noteicējs? Patīk man šie pamuļķīšu teksti. Tu mežā dzīvo? Internets kājminamais? Veikali, bankomāti nav nepieciešami? Algotu darbu nestrādā? Tu esi tāds pats, kā visi, atkarīgs no pārējās sabiedrības, tu tāpat, kā citi, izmanto civilizācijas sasniegumus un maksā par tiem naudu un tava brīvība...


Gudrais, esi dzirdējis par tādu "sabiedrisko līgumu" kā valsts izcelšanās pamatu?

https://lv.wikipedia.org/wiki/Sabiedriskais_l%C4%ABgums

Ja neesi, - palasies. Zini, ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka es (un citi, izņemot vergadvēseles) esmu un palieku brīvs cilvēks, kuram ar jebkuru valsti ir LĪĢUMS. Un man nav jāpilda jebkuri stulbi un kaitīgi rīkojumi, kuri vājprāta murgos ienāk prātā pavļutiem un kariņiem. Tie, kuriem brīvība personiskā ir nederīgs un traucējošs lūznis saimniecībā, nesaprast.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.07.2021. 12:12

»

nūja!!!!

Latvijā ir arī cilvēki, kas netic Baidenam un Putinam, un kas, ja Latvija viņiem būtu neizdevusies valsts, aizbrauktu, bet nesmirdētu šeit


Gribējās gan, bet nespīd. Lai cik tas dīvaini tādiem kā Tu varbūt neliktos, mēdz būt arī cilvēki, kuri kā cilvēkam pienākas iekārto vidi sev apkārt atbilstoši savām vajadzībām un uzskatiem, nevis klaiņo pa Pasauli, meklēdami, kur labāk. Latvija IR neizdevusies valsts, bet tas ir maināms.

Atbildēt

?

10.07.2021. 11:56

»

he he

man galīgi pie kājas tādi kā tu un visa valdošā varza. Nezinu tādas brivvalstis ,ne viņu tv , es pats sev esmu noteicējs


Pats sev noteicējs? Patīk man šie pamuļķīšu teksti. Tu mežā dzīvo? Internets kājminamais? Veikali, bankomāti nav nepieciešami? Algotu darbu nestrādā? Tu esi tāds pats, kā visi, atkarīgs no pārējās sabiedrības, tu tāpat, kā citi, izmanto civilizācijas sasniegumus un maksā par tiem naudu un tava brīvība ir ļoti nosacīta. Pamēģini pārkāpt likumus un tava brīvība ātri izbeigsies. Tu pats sev esi noteicējs tiktāl, ciktāl tas neskar citu cilvēku intereses. Pārējais ir tukša muldēšana.

Atbildēt

jā jā

10.07.2021. 11:17

»

he he

tavs texts ir garīgi slima invalīda mentāla izpausme ... rakstiski


zlidnis ari kaut ko mēkšķēja par mentāli vājiem cilvēkiem, bet pats izrādījās tik mentāli stiprs, ka uzreiz paspruka asara pēc izsviešanas no Rīgas Domes un bija jāskrien savas bēdas sūdzēt pietiekkomam. Ej nu labak paskaties Brīvvalsts tv, tur rāda tikai garīgi stiprus indivīdus

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.07.2021. 11:02

»

nūja!!!!

Kāds šablons? Vai tad jūsu vir-spidars, Putins, neaicināja visus vakcinēties, ja pats, pat pēc Pfizer potes, no visiem slēpjas bunkurā


Kāds šablons? Vienkāršs. Tāds šablons, kāds ir Tavās un līdzīgo smadzenēs ar naglām ienaglots un ar betonu iebetonēts. Jūs taču nespējat saprast, ka mēdz būt cilvēki, kuri netic ne baideniem, ne putiniem, jo jums taču ir tikai divu veidu cilvēki - savējie un "Kremļa troļļi" (atkarīgs no tā, kam TIC). Jūsu smadzenēs nav vietas tādai parādībai, kura saucas: "Cilvēks, kurš domā un analizē ar SAVU galvu", jo jūs paši, spriežot pēc savām spējām un attiecinot tās uz visiem apkārtējiem, ne uz ko vairāk, kā TICĒT spējīgi neesat. Kā tā tantiņa izrādē "Ar būdu uz baznīcu", kura staigāja pa skatuvi un sauca: "Jā, jā, jā, jā, jā" vai "Nē, nē, nē, nē, nē".

Atbildēt

to bē

10.07.2021. 10:45

»

nedirS, par krieviem, tur nav kritušo no vakcīnām. Neizrādi "Izcilības centra" stulbumu! Ej vakcinēties


Ieguglē: "умер после прививки спутник", izlasi un nepļūti vairs. Labāk aizbrauc uz Baltkrieviju, par 40 eiro iepotē sev Sputņičok un pievienojies tiem, kuri jau saņēmuši beztermiņa abonementu uz visiem lisā krievu pederasta, Kabzdona, koncertiem!

Atbildēt

nūja!!!!

10.07.2021. 10:35

»

Latvija - neizdevusies valsts

Tev šablons saplīsis


Kāds šablons? Vai tad jūsu vir-spidars, Putins, neaicināja visus vakcinēties, ja pats, pat pēc Pfizer potes, no visiem slēpjas bunkurā?

Atbildēt

...

10.07.2021. 10:18

»

lauķis

Kovids ir reliģija.Ar reliģiozajiem diskutēt nav iespējams,tie dzird tikai to ko saka gani


tipisks antivakseru teksts. Aitas, gani, 5G, čipošana, cilvēces iznīcināšanas plāns, big pharma. Neko jaunu jūs savās diskusijās nespējat pateikt, kā tikai no konteksta izrautus tekstus un virsrakstus no krievu ziņām. Gan jau aizskriesiet visi vakcinēties, paskat, kā armijā, izdeva pavēli un visi rindā pēc vakcīnas. Pazīstu dažus antivakserus armijā, kuri ar putām uz lūpām bļāva, nah to vakcīnu, nah to armiju, man poh, iešu prom, bet pēc brīža rātni un klusi saņēma savu poti un turpina dienēt. Tikai bravūru ir zaudējuši un neplātās vairs.

Atbildēt

lauķis

10.07.2021. 09:57

Kovids ir reliģija.Ar reliģiozajiem diskutēt nav iespējams,tie dzird tikai to ko saka gani.

Atbildēt

...

10.07.2021. 09:51

»

Kur

Kur ņemtas ziņas? Lūdzu ziņu avotu! Gribu pārliecināties


Kā kur? No Izraēlas antivakseru interneta resursiem. Visas tās ziņas un atsauces ir ņemtas no citu valstu antivakseru propagandas kanāliem un pasniegtas kā nepagāžama patiesība. Profesors tur tāds ir teicis to un to, zinātnieks tur tāds ir to un to. Mums jau arī ir daži dakteri, kuri ārstē ar krāna ūdeni un buramvārdiem un aktīvi aģitē pret vakcīnām. Tikai īstenībā tādu profesoru vai zinātnieku neviens akadēmiskajās aprindās nezin un nav pat dzirdējis. Profesori un zinātnieki nemēdz jūtubā un feisbukā informēt par saviem jaunākajiem atklājumiem.

Atbildēt

Nevakcinētie saka :Atpisieties no mums!

10.07.2021. 08:36

»

viedoklis

Es patiešām nevaru saprast kādēļ vakcinēšanās pretinieki tik ļoti uztraucas, būtu labāk priecājušies ka, pēc jūsu domām, tie vakcinētie ir tik stulbi , parakstījuši nāves spriedumu sev lai nomirtu. Jums nevakcinētiem paliks daudz brīvas vietas un materiālās vērtības, neviens kapā jau neko neņem līdzi...


Jo valsts terorisms ir pret nevakcinētajiem.

Starptautiskais terorisms ir izteikti redzams Eiropā, iznīcinot valstis ar parādiem, valstīm ieķīlājot infrastruktūras ceļā uz inkluzīvo kapitālismu, valstīm savas pilnvaras nododot Pasaules finansistu valdībai.


Vakcinācija palīdz atbrīvoties no liekā cilvēkkapitāla, ar sabeigtu dabisko imunitāti tam saīsinot “vidējo mūža ilgumu”.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

10.07.2021. 08:09

»

nūja!!!!

Pat Putinam netici


Tev šablons saplīsis?

Atbildēt

lauķis

10.07.2021. 06:45

»

viedoklis

Es patiešām nevaru saprast kādēļ vakcinēšanās pretinieki tik ļoti uztraucas, būtu labāk priecājušies ka, pēc jūsu domām, tie vakcinētie ir tik stulbi , parakstījuši nāves spriedumu sev lai nomirtu. Jums nevakcinētiem paliks daudz brīvas vietas un materiālās vērtības, neviens kapā jau neko neņem līdzi...


Pokemoni varētu arī visu to kovidafēru no savām kabatām apmaksāt.Es par to brīnumdziru un švakcinācijas centriem negrasos maksāt.
Kapā paņem līdzi dvēseli,tikai pokemoni to jau ir pārdevuši,jo,visu mēra materiālās vērtībās.

Atbildēt

viedoklis

10.07.2021. 00:55

Es patiešām nevaru saprast kādēļ vakcinēšanās pretinieki tik ļoti uztraucas, būtu labāk priecājušies ka, pēc jūsu domām, tie vakcinētie ir tik stulbi , parakstījuši nāves spriedumu sev lai nomirtu. Jums nevakcinētiem paliks daudz brīvas vietas un materiālās vērtības, neviens kapā jau neko neņem līdzi.

Atbildēt

09.07.2021. 21:33

»

to..

Uz daudzo miljonu vakcinēto Izraēlā, tas ir labs skaitlis


nedirS, par krieviem, tur nav kritušo no vakcīnām. Neizrādi "Izcilības centra" stulbumu! Ej vakcinēties!

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

09.07.2021. 20:33

»

Žulis

Cik gan vienveidīga ir tā cilvēku muļķošana, lai panāktu to, ka visi kā aitu bars iet "pareizajā" virzienā. Toreiz, pirms balsošanas par iestāšanos Eiropas savienībā, tika publicēts "pētījums" ka pret iestāšanos ir mazizglītotie un "prastajās" profesijās strādājošie, bet visi inteliģentie un gudrie ...“Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
/ apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns muŗgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Un, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

'MOTO': "Galvenais - lai vismaz 'pa lielam' IT KĀ viss smuki izskatās!…" ;)

"Bet citādi - VISS rullē un pa košo!..."
( 'tekošā momenta aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

(...)
Par laimi - šajā "valstī" CITĀ ziņā,
Viss "rullē perfekti" (gvelž plašsaziņa):
"Gan valdība par pavalstniekiem gādā,
Gan sabiedrība (lojāla!) daudz strādā ~
Ne kāds pa SILI bradā, rukšķu barā,
Ne "glupais pūlis" streso, vīlies varā,
Ne daži "sugas biedri" rij un laupa,
Ne daudzi "pārējie" pa grasim taupa,
Gan svētkus svin (pie TV tŗuli tupot),
Gan "kampaņās" 'ņem dalību' (pa glupo),
Gan "sašutinās", ja kas nav pa prātam
(Gan "lum.peņiem", gan varas "aparātam"),
Pat - "demisijas" pieprasa, vai sodus
(Ja "masām" šķiet, ka daži "nogāž podus") ~
Tad "MĒS" pa "pagalītei sārtā metam",
"Caur svilpi tvaiku nolaižot" (pa retam!)...
...
Bet citādi – šeit, "euro.latv[ĀN]ijā",
Pa košo rullē VISS - kā "Leiputrijā":
Šeit piena upes ķīseļkrastus mērcē
(Ne - SILE smako rukšķu viŗcas tērcē),
Un putras kalniem - bieza zafte virsū
(Ne - viss un vienmēr sanāk kā caur ..."ķēķi"),
Uz naudas (SVEŠAS) - Milda (VĒL), kā dzīva
(Ne - LATU nokauj "euro" sērga sīva),
Gan darba netrūkst ļautiņiem, gan maizes
(Ne - "simtlatnieku" / "emigrantu" šaizes),
Gan "pensīšos" var bezrūpīgi "kūkot"
(Ne - ubaggrašus "pašval.dauņos" lūkot),
Pat grūtdienīšiem pieciešami klājas
(Ne - cer, ka šie "pa fikso atstieps kājas") ~
Par šito - "tautai" prieks, kas "valsti" ciena
(Kur TIKAI "COVID-šowu" 'laiž pēc piena')!!!..."

-----------

MUĻĶU, totā.li nozombētu LUMPE.ŅU, letāli apŗobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģenēt.iski defektī.vu "SILEI pietuvinātu lielāko kr.etīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zom.bijfanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", apkaunojoši gļēvu "kluso mīīī.zēju" u.c. taml. pŗastu "bioga.ļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "eu.ro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

patiesībā

09.07.2021. 20:27

»

Krūklis

Zlidnis un citas FB personības, kuriem nav ne medicīniskās izglītības, ne kāda profesora grāda, ņemas, ka tagad viņu FB sekotāji skries vakcinēties. Pareizi Liepnieks TV24 teica- izsludiniet, ka var dabūt aifonu un 90% antivakseru aizskries vakcinēties, viens otru grūstīdami. Visu šo "veselīgā dzīvesveida...


var mūžīgi skatīties uz 4 (četrām) lietām - uz ūdeni, uz uguni un uz debesīm, kā arī uz to, kā plēšas kovidioti un kovidzombiji / antivakceri un provakceri - gan savstarpēji, gan ar visiem citiem "nepareizajiem".

Atbildēt

ha ha

09.07.2021. 19:11

tas saucas -zlidnis dopizģelsja. Būtu turējis muti ciet, vēl tagad varētu klusiņām un mierīgi sūk no Rīgas Domes. Bet nē, vajag jau feisbukā ar savu "gudrību" padalīties. Tagad tikai viens ceļš - politikā, pie govzema.

Atbildēt

злыдень

09.07.2021. 19:05

сила есть - ума не надо!

Atbildēt

to..

09.07.2021. 18:44

»

..

Izraēlā ir deviņi miljoni iedzīvotāju. Redzams, ka Tu raksti ļoti labu statistiku, ja tiešām pēdējo 10 dienu laikā slimnīcās nonākuši tikai 57 cilvēki :) Prieks par Izraēlu


Uz daudzo miljonu vakcinēto Izraēlā, tas ir labs skaitlis.
Interesanti skaitļi no Apvienotās Karalistes, kur no 1000 salimušiem 16 mirušo, kamēr daudzu sapņu zemē Krievijā, to ir ap 200.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: