Menu
Pilnā versija
Foto

LPSR 2.0 kūrē reliģiju

Viedais Manels · 06.09.2022. · Komentāri (178)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Levits, kas identificē sevi kā latvieti, sadarbībā ar valdošās koalīcijas tieslietu ministru (lasi – boļševiku komisāru) Bordānu ir iesniedzis likumprojektu, lai mainītu Latvijas Pareizticīgās baznīcas statusu, nosakot to kā autokefālu jeb neatkarīgu no Maskavas patriarhāta.

Pieneņgalva iedomājās, ka ir Jeruzalemes patriarhs, bet Saeima laikam spēlēs ekumeniskās padomes lomu. Patiesībā, mēģinot uzspiest savu reliģisko redzējumu, mūsdienu boļševiki mākslīgi padara Latvijas Pareizticīgo baznīcu un tās baznīcēnus par ķeceriem.

LPSR 2.0 varneši vairs nerespektē seno gudrību – nelīst ar savu dziesmu grāmatu svešā klosterī. Bezdievji un sātanisti pakārto tiesiskumu revolucionārajai lietderībai. Rīgas pils Cepurnieks steidzina Saeimas deputātus pieņemt likumu pēc iespējas ātrāk, saprotot, ka vara var mainīties. Jāpagūst izdarīt iespējami vairāk cūcību!

Uzskatu, ka ikvienai baznīcai savas iekšējās lietas jārisina pašai. Ja Latvijas Pareizticīgā baznīca ar tās metropolītu Aleksandru priekšgalā grib atdalīties no Maskavas patriarhāta, tā ir viņu darīšana. Lai šķeļas. Pēc tam jau pareizticīgajiem lemt – iet uz tādu baznīcu vai ne.

Es nepiederu ne pie vienas konfesijas, un mana gara saitei ar Radītāju nav nepieciešami starpnieki. Taču es respektēju reliģiskos cilvēkus un valsts iejaukšanos ticības lietās uzskatu par nepieņemamu. Interesanti, varbūt Levits uzdrošināsies no tribīnes Aglonā pasludināt Latvijas Katoļu baznīcas neatkarību no Romas vai varbūt ieteiks pašmāju islamticīgajiem Mekas vietā doties svētceļojumā uz Pokaiņu mežu.

Protams, ka es saprotu, ka pašreizējā kliķe, lai noturētos pie varas, turpina šķelt sabiedrību. Vienlaikus tautas uzmanība tiek novērsta no patiešām eksistenciālām lietām.

Post Scriptum speciāli LPSR 2.0 čekai – visi epiteti ir subjektīvi.

Novērtē šo rakstu:

135
24