Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kasnotiek?

06.03.2023. 22:35

Driz Kolobarants pieslēgs savu draudzeni no Nekā Personīga un Delfi lai nomelnotu

Atbildēt

Mako

06.03.2023. 15:43

Jaunzeme un prokuratūra glābjot savu ādu par vainīgiem uztaisīs Luri un pārējos VID mazos bandiniekus!!!

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš Bb?

06.03.2023. 01:19

Patoloģisks idiots. Īstenībā tukša vieta. Tipisks pietiek.skapja plānprātiņš Bb. Viņš sevi pierādījis kā neārstējami slimu ar progresējošu šizofrēniju diletantu, vecu un uz visu glupo galvu slimu izbijušo milici, pašreizējo speckantoru savervētu ietekmes aģentu, provokatoru un stukaču. viņam nav ko teikt, kas varētu iepriecināt sevi un citus, izņemot derdzīgu lamāšanos un necilvēcīgi trulu naidu pret normāliem cilvēkiem. Bet, nē, turpina murgot! Pašslavinās un pašreklamējas kā demences nomocīts plānprātiņš Bb, izdzimums ar netradicionālu slimi perversu orientāciju.

Atbildēt

Indulis.Burka

05.03.2023. 17:43

Es esmu Indulis Burka ar hronisku caureju

Atbildēt

Komentāri

05.03.2023. 15:31

2014 gadā šis raidījums divas reizes sagatavoja melīgus, nepatiesus pasūtijuma raidījumus par mani.Pēc svešas valsts pilsoņa pasūtījuma, pārkāpjot visas normas un cilvēku tiesības uz privāto dzīvi , publiskoja manu dzīves vietu. Lato Lapsa šodien varonīgi parādīja patieso defacto žurnālistu sejas. Viņi izmanto valsts televīziju savos mantkārīgajos nolūkos. Visus šos žurnālistus vajag aizvākt projām un pieņemt jaunus, kuri būs neatkarīgi un atspoguļos patiesos notikumus Latvijā. Pašlaik šie žurnālisti pilda pasūtījuma un publicē informāciju , ko pasūtītājs grib. Mēs visi zinām ka LTV ir valst iestāde un tiek apmaksāta no valsts budžeta pienācis laiks visus tos žurnālistus atlaist.

Atbildēt

Manuprāt

05.03.2023. 13:18

»

Mūdzis

Ir tādi muļki, kas tic Lapsiota purkšķēšanai. Tāpat kā piemēram ir muļkī, kam liekas, ka Aivara pakaļas laizītājs Bens Latkovskis Lembatkarīgajā wvīzē raksta taisnību


Purķšķēšana, muļķis, pakaļas laizītājs - šim komentētājam ir ļoti "plašas zināšanas" un "laba" latviešu valoda. Pēc šādu komentāru daudzuma var spriest cik stipri LL dažiem uzkāpa uz varžacīm.

Atbildēt

tautietis

05.03.2023. 09:07

sorozīti ar cērmēm aktīvi mēģina izgrozīties no izveidojušās ķezas

Atbildēt

..nu tiešām nojukusi tautele !

04.03.2023. 19:00

3 lapas piešvīkātas krustu šķērsu...kāda nozīme video vai ar interviju !...VID krimiķi VEIC PASŪTĪJUMU par UZŅĒMĒJIEM, lai likumā noteiktā kārtībā iznīcinātu konkurentus, KURI ATTIECĪGI VAJADZĪGO IZZISTO SUMMU //NESAKĀRTOJA// !...kāds TE sakars, bandītiskā valstī ar pērkam mas. medijiem un prezidentiem !!!!??? 30+ g. rullējam - pēškņi kautkāds nenopirktais kačā pravas par tiesiskumu un laikam demokr;atiju...kā teica mani senči-zirgam jāsmejās !

Atbildēt

Aste

04.03.2023. 17:45

»

a ko ta nu?

Par ētiku gan Lapsai nevajadzētu runāt


Ko tu sauc par cilvēkiem? Šitos gebešņiku audzētos divdabjus vai karteļu veidotājus un atbalstītājus,vai arī amatpersonas - narkotrafiku kūrētājus? Ir labi dzīvot,ja visas tavas zināšanas ir panorāmā parādītas.

Atbildēt

viss ir vienkārši

04.03.2023. 16:08

»

Janis

Krievi priecajas ka latvija ir tadi gaisa supotaji ka lapsas kungs lembergi un šleseri ļoti aizdomigi ka viņi aktivizeējušies tieši tagd kad krievija karo ar eiropu iskatas kad stradā krievijas labā pat neslepjot kur skatas drošibas dienests


Ja tev būtu smadzenes, tu iespējams varētu saprast, ka par Krieviju un krieviem pastāvīgi iespringst un uz lopā trulu rusofobiju ir uzkārušies tikai rietumdeŗmoliberastu lumpenpropagandas totāli nozombēti mentāli invalīdi.

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (Bb/HT/TH-NEKĀ)

04.03.2023. 15:56

»

Indullis Durka

Jau atkal gatavojas pļutka


Uz visu dumjo galvu smagi slimais pietiek.skapja plānprātiņ Bb - tevi taču cilvēcīgi brīdināja jau gadiem ilgi un teju ikdienišķi regulāri:

tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb Bb/HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim. Kā zināms - "Dots devējam atdodas, vismaz dubultā." Dēļ tam - "izvēlies ko vēlies", tikai pēc tam nepinkšķi par SAVU izvēli. Jo "Katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs".

Personīgi mani nebūt neaizskar tavi regulāri izkārnītie mēsli komentāros, tādas riebeklības nebūt nav gudrība, bet gan tieši pretēji. Taču tu ar savu plānprātiņa klātbūtni un mentālā invalīda kroplībām aizskar ne tikai Latvijas zemi, bet arī pat šo pašreizējo "valsti", kā arī ikvienu lasītāju, nolamājot viņus viszemiskākajā veidā un savos plānprātiņa komentāros rakstot visderdzīgākās un perversākās cūcības un rupjības.

Ir sacīts, pietiek.skapja plānprātiņ Bb: "Kā sauc - tā atskan." Un, arī: "Nekas nav aizmirsts un neviens nav aizmirsts." Tāpēc - turpini vien gaidīt un saņemt "godam" pelnītu samaksu, 6. palātas sanitāra labākais draugs pietiek.skapja plānprātiņ!

Veseļojies, plānprātiņ Bb/HT/TH-NEKĀ (un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT)! ;)

Atbildēt

interesanti

04.03.2023. 14:59

»

lai parauj

Tie lem bergi un sleseri ņemas tāpēc, ka ir opozīcijā. Ja viņi būtu valdības koalīcijā, tad dziedātu citu dziesmu, pa visiem noēstu Lapsu un Pietiek, un cilvēkiem vairs nebūtu kur uzrakstīt savas raizes...


Kad tu pēdējo reizi šeit lasīji par cilvēku raizēm? Te ir tikai noziedznieku un konkurentu pasūtījumi un paša Lapsas "škurnije" jautājumi.

Atbildēt

lai parauj

04.03.2023. 13:36

»

Janis

Krievi priecajas ka latvija ir tadi gaisa supotaji ka lapsas kungs lembergi un šleseri ļoti aizdomigi ka viņi aktivizeējušies tieši tagd kad krievija karo ar eiropu iskatas kad stradā krievijas labā pat neslepjot kur skatas drošibas dienests


Tie lem bergi un sleseri ņemas tāpēc, ka ir opozīcijā. Ja viņi būtu valdības koalīcijā, tad dziedātu citu dziesmu, pa visiem noēstu Lapsu un Pietiek, un cilvēkiem vairs nebūtu kur uzrakstīt savas raizes.
Tagad lai Lapsa turas, reizēm pats velns var nākt palīgā, kā tai pasakā, kur velns iet ar vagaru uz darbu, darbinieki redzot vagaru saka - re, kur vagars nāk, kaut velns viņu reiz parautu! Un velns saka, tas bija no sirds teikts un parauj vagaru uz elli.

Atbildēt

jautājums

04.03.2023. 13:34

»

a ko ta nu?

Par ētiku gan Lapsai nevajadzētu runāt


Kur tu redzi cilvēkus no tiem, kurus presē Lato?
Jaunzeme, Levits, Ēlerte, Kaimiņš, Prusaka u.t.t.
Kuri tad ir tie cilvēki?

Atbildēt

a ko ta nu?

04.03.2023. 12:54

Par ētiku gan Lapsai nevajadzētu runāt.
Lai pats padomā par to, kā viņš uzbrūk cilvēkiem.

Atbildēt

josifs

04.03.2023. 12:28

Gods un slava L.Lapsam.

Atbildēt

nav viegls

04.03.2023. 10:04

»

Vai tad Valsts

arhīva ziņas un informācija ir negodprātīga?Saņemt atļauju,pielaidi,parakstīties,ka esi lasījis-negodprātīgi? Vai Jūs est bijis -kaut bibliotekā un meklējis sev vēlamo grāmatu-nezinot kurā plauktā vai nodaļā tā atrodas...? Un dienām sēdēt un meklēt,apkopot informāciju viegls darbs?Es to negribētu...


Es arī negrib\etu.Bet citi,ja saimnieks liek to dara,Pants bija par ziņu vākšanu negodprātīgos nolūkos.Man nav grūti atkārtot,ja tev nepielec.sēdēšana arhīvā un ziņu meklēšana nav nekas krimināls.

Atbildēt

...

04.03.2023. 09:18

»

Anna

Mazāk muldi tautas vārdā! Pietiek, ka Kariņš un Levits muld tautas vārdā. Taut muldoņi! No pasēm pirms izsniegšanas izrauj cilvēka pārdošanas aktu ar visu numuru, un vēl muld tautas vārdā


No pasēm pirms izsniegšanas izrauj cilvēka pārdošanas aktu ar visu numuru.
Šo nu nekādīgi tauta nespēj saprast un apvainojas ka tos saukā par aitām.

Atbildēt

C c

04.03.2023. 08:33

»

Ak, Dievs,

beidziet taču


Lieniet uz Prāta vētras koncertiem un beidziet plaukstās, porniķes!

Atbildēt

Zīlīte

04.03.2023. 08:19

Muld. Kā pa kešu. Pučes raidījumā "Kārtības rullis" pārvērstām acīm teica, ka man ļoti uzticams cilvēks no Ogres teica - kādu māju ceļ Pavļuts. Nu neceļ, ceļ pavisam cits cilvēks. Vai tad P. nedrīkst dzīvot Ogrē? Otrs tāds pats "minhauzens" ir Ogres mērs. Acīs skatoties muld par septiņiem mēmiem.

Atbildēt

Ak, Dievs,

04.03.2023. 07:30

»

Lato L

Ak, nelabie


beidziet taču!

Atbildēt

Janis

04.03.2023. 07:12

Krievi priecajas ka latvija ir tadi gaisa supotaji ka lapsas kungs lembergi un šleseri ļoti aizdomigi ka viņi aktivizeējušies tieši tagd kad krievija karo ar eiropu iskatas kad stradā krievijas labā pat neslepjot kur skatas drošibas dienests

Atbildēt

Anna

04.03.2023. 06:49

»

Joske

Lapsa pilnīgi izgāzies, tauta pret vinu


Mazāk muldi tautas vārdā! Pietiek, ka Kariņš un Levits muld tautas vārdā. Taut muldoņi! No pasēm pirms izsniegšanas izrauj cilvēka pārdošanas aktu ar visu numuru, un vēl muld tautas vārdā.

Atbildēt

-āns

04.03.2023. 06:39

Čangaļi ir visur, kur nav jāstrādā, arī LTV.

Atbildēt

Lato L

04.03.2023. 02:49

Ak, nelabie!
Es taču esmu ļoti gudrs un smuks!
Un manis rakstītās stulbības taču ir jaukas un tavtaj noderīgas!

Atbildēt

pietiek Ļapsis !

04.03.2023. 00:21

Vai nav neviens cits par ko rakstīt?

Atbildēt

patiesībā

04.03.2023. 00:20

tā dēvēto "saimniecisko krim.lietu" shēmošanas (VID / prok. / "kēķa tiesu" apgādā un izpildījumā) un masveida apzināti pretlikumīgas falsifikācijas tēma ir visnotaļ aktuāla pat ļoti daudziem fiz./jur. personāžiem šajā pašreizējā "rietumdeRmokrātisko virsvērtību un ķēķa tiesiskuma valstī". Tikai, diemžēl - pārāk reti jebkas saistībā ar to tiek publiski atklāts / plašsaziņā reflektēts. (Protams, ja neskaita VID / prok. / "tiesu ķēķa" regulāri "atstrādāto" apzināti pretlikumīgo shēmu pašreklāmas Pī-āR atrkcijas.)

Neapšaubāmi, būtu patiešām interesanti un arī gana lietderīgi padiskutēt par šo nemainīgi aktuālo tēmu. Tikai žēl, ka - nav jau ar ko (kā parasti)... :/

Atbildēt

Tagad pļutkoju kā Bb!

03.03.2023. 21:13

»

Indullis Durka

Tagad pļutkoju kā Bb


Man patīk vīr.dz. no 8+ līdz 98+ gadi.

Atbildēt

Sigulis

03.03.2023. 20:48

»

Ansis

Tātad nevis pats ar saviem resursiem pierādu, ka LL nav taisnība, bet prasu tērēt valsts resursus, lai LL caur prettiesiskām represijām pret viņa radiem ierādītu viņa “plebeja vietu


Ups! ļoti sarežģīti, bet .... es neko neprasu, ja kāds uzskata ka viņam taisnība, lai iet uz tiesu un viss!

Atbildēt

Vai tad Valsts

03.03.2023. 20:25

»

un vēl

viņš teica,ka šādas grāmatas rakstot visā pasaulē un,ka uz tām nav jāreaģē,ja autors ir tiesāts un notiesāts par ziņu vākšanu negodprātiģā nolūkā,bet es saku,ka var iznākt recidīvs šim autoram.Velti viņš plosās


arhīva ziņas un informācija ir negodprātīga?Saņemt atļauju,pielaidi,parakstīties,ka esi lasījis-negodprātīgi? Vai Jūs est bijis -kaut bibliotekā un meklējis sev vēlamo grāmatu-nezinot kurā plauktā vai nodaļā tā atrodas...? Un dienām sēdēt un meklēt,apkopot informāciju viegls darbs?Es to negribētu,...

Atbildēt

juris bogdanovs

03.03.2023. 19:35

Latvijā nav un nebūs brīvu mēdiju. Tas, ka Lapsām atļauj rakstit tās viņa grāmatas, tas jau ir acīmredzamais - neticamais pats par sevi...

Es arī rakstu grāmatas. Viena ir pieejama šeit:

The Mystery of Gravitational Attraction https://amzn.eu/d/09WFI7z

Atbildēt

Ješka,

03.03.2023. 19:35

»

Jēkabs

kamēr Lapsa skaidri nepubliskos savus ieņēmumu avotus par ko uztur savu portālu un raksta grāmatas un braukā pa pasauli, viņam saukt citus par korumpantiem neklātos


ko tu vēl gribi zināt? Ar kuru roku kāds tur krānu bukā un ar kuru roku slauka pakaļu? Tad tev būs laime pilnībā, varbūt pat noies...

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš Bb

03.03.2023. 19:17

»

Jēkabs>pietiek....

Ja Jums ir uz kādu dusmas, tad varbūt labāk to darīt zināmu varai, ne uzbrukt citiem komentu autoriem


Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Katrs izgāžas, kā prot!

Atbildēt

Jēkabs

03.03.2023. 19:02

kamēr Lapsa skaidri nepubliskos savus ieņēmumu avotus par ko uztur savu portālu un raksta grāmatas un braukā pa pasauli, viņam saukt citus par korumpantiem neklātos...

Atbildēt

Jēkabs

03.03.2023. 19:00

»

Aleksandrs Poika

..kad parādās nauda ...beidzas profesionālā ētika...pie tam..tā ir katram savā individuālā izskatā


Viss te atkarīgs no katra cilvēka individuālā attīstības līmeņa...Te nav viena secinājuma pareizā...

Atbildēt

Jēkabs>pietiek....

03.03.2023. 18:59

»

pietiek.skapja plānprātiņam Bb

atkal šizas lēkme ienākusies. ar katru reizi smagāka un murgaināka


Ja Jums ir uz kādu dusmas, tad varbūt labāk to darīt zināmu varai, ne uzbrukt citiem komentu autoriem...

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņam Bb

03.03.2023. 18:55

»

Indullis Durka

Tūlīt man palagos būs svaiga pļutka


atkal šizas lēkme ienākusies. ar katru reizi smagāka un murgaināka.

rāpo atpakaļ uz savu 6.palātu, plānprātiņ Bb, tevi sanitāri jau divreiz meklēja.

Atbildēt

Ansis

03.03.2023. 18:32

»

Sigulis

šitas vispār labs arguments! Ja kāds uzskata, ka es esmu kaut ko pārkāpis, lai veršas pie valsts ar saviem pierādījumiem un tad jau valsts attiecīgās institūcijas skatīsies ir pārkāpis vai nē, citādi, kēpēc man jātērē laiks pierādot ka neesmu kamielis


Tātad nevis pats ar saviem resursiem pierādu, ka LL nav taisnība, bet prasu tērēt valsts resursus, lai LL caur prettiesiskām represijām pret viņa radiem ierādītu viņa “plebeja vietu”?!

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

03.03.2023. 18:14

»

Bb

Valsts subsidēto mediju kontrole un nesubsidēto mēdiju “neprofesionālā žurnālistika...


ar saviem murgu palagiem.

Atbildēt

Aleksandrs Poika

03.03.2023. 17:40

..kad parādās nauda ...beidzas profesionālā ētika...pie tam..tā ir katram savā individuālā izskatā...

Atbildēt

apsasmieties

03.03.2023. 17:36

Nepieciešamība intervēt Lato L..Kas tā tāda?

Atbildēt

Bb

03.03.2023. 17:13

»

lauķis

Es visu laiku saku ka LL&Pietiek ir sistēmas sastāvdaļa.Pagaidām pasaulē neviens medijs nav uzdrošinājies pateikt patiesību par sistēmu.Pasaki pastalniekam ka nekādas valstis neeksistē,pastalnieks lec no biksēm laukā


Otrkārt, tie ir akadēmiski raksti, apstrakti un par sarežģītu vnk lasītājam. Lai arī aktuāli, bet par sarežģītu pie popkorna.

Vieglāk aiziet Viltvārdis, Valstsgribis. Uz urā, viegls skandāls ar dokumentāliem pierādījumiem, uz urrā, arī nauda ieripo. Laba tēma - kā nopelnīt pirmo miljonu utt.

Kovidafēras tēma vairs nav aktuāla “klaču literatūrai”.

Viltvārdis un Valstgribis ir mūsdienu lubenes ar dokumentiem. Populisms. It kā par valsti un tās vērtībām, patiesībā nē. Visiem pofig.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: