Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Algas par brāķi?

12.04.2017. 11:59

Naudu gan grib TV darbinieki, bet par kvalitāti nedomā.LNT 900 sekundēs Kristīne nepārtraukti krata galvu, bet nu šī slimība pārņēmusi arī TV 3, TV1. Ziņu raidījumos NAV jādemonstrē diktoru emocijas, bet gan jāpasniedz fakti.Sajūta, ka ziņas pasniedz ar nerviem slimas personas. Var taču ņemt piemēru no Andra Auzāna, kurš ne reizi ilgajos darba gados nav kratījis galvu vai citādi ar savām darbībām kaitinājis skatītājus, kuri par TV, starp citu, maksā.

Atbildēt

nevar jau noslēpt

12.04.2017. 08:08

uz vaigiem redz, ka rukši

Atbildēt

largo

12.04.2017. 06:04

Trūkst tradicionālā nobeiguma:

Šajā sakarā Pietiek pārstāvis ir vērsies ar ....................................................................................................................................................................................

Atbildēt

RP

12.04.2017. 01:38

Pensionāriem par sūri grūti nostrādāto mūžu ...pat dzīvības izvilkšanai nesanāk, bet mūsu visvarenās ''augšas'' visos līmeņos dāsni sevi atalgo. Ierosinu visiem valdības institūciju darbiniekiem ''iesaldēt'' viņu uzkrātos līdzekļus uz 1 gadu. Noteikt visiem šiem darboņiem visos līmeņos iztikt ar Valstī noteikto minimālo algu. Varbūt tad, pie varas esošie, sadzirdēs savas tautas sāpi. Pašlaik nekas nav mainījies, kopš komunistu sistēmas- vieni mielojās ar melnajiem ikriem un atpūšās pie Melnās jūras, pārējie ''atpūšās'' sarkanajā stūrītī.

Atbildēt

Stabulnieks

11.04.2017. 20:27

Radio valdei vienkārši nepaveicās. Darbinieki pirms prēmiju saņemšanas uzzināja un sacēla troliņu! Nācās kautrīgi ievilkt izstieptās plaukstiņas. Nemīl tur ielikteņus. Tikmēr televīzijā blēdīgo Belti uz rokām nēsā. Doķus noteikti kāds, kuram par maz ticis, piespēlējis. Pārējie par valdi nesačukstas.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: