Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Zirgam skaidrs

12.04.2019. 23:08

Radio un TV, tāpat kā VISI citu masu dezinformācijas līdzekļi ir čekistu, viņu jaunās paaudzes un visādu blēžu rokās. Padumjo laikā Latvijas radio 2/3 no darbiniekiem bija stukači vai čekisti. Latvijas TV drusku mazāk, varbūt "tikai" 1/3... Principā nekas nav mainījies, turpinās melu, sagrozījumu un ienaidnieka propagandas izplatīšana, un visādu pasūtījuma haltūru izpildīšana. Tas tur notiek autopilota režīmā, bet ja nu reiz pieķer - protams ka vainīgs ir "pārmijnieks" - 30+ gadus nostrādājis profesionālis, nevis priekšnieki kas saņem milzu algas.

Atbildēt

Ziniet

27.03.2019. 11:38

»

HMR

"Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem." Bet lai analizētu, tad jābūt mazliet prātam, gudrībai, intelektam, kritiskajai domāšanai...


VDD un SAB ir ārkārtīgi maz to, kuri paši ar savām zināšanām spētu sasniegt Tevis minēto mērķi. Domāju, ka sasniedzamo mērķi viņiem kāds ir pasviedis.
Par augstajām skolām, bakalauriem un maģistra grādiem. Esmu dzirdējis Lielbritānijā sakam, ka mums te pilnas noliktavas ar Bakalauriem...
Es uzskatu, ka mums ir daudz labu speciālistu, kuriem vnk nav iespējams sevi tā pa īstam realizēt... Kāda gan jēga no inženiertehniskās izglītības, ja man nav iespējams to pilnvērtīgi īstenot dzimtenē..., jo nav kvalificētu darbinieku, ir augsti el rēķini, ir aplama nodokļu un atbalstu politika... Mums saka, ka "militāristiem" piešķirot papildus mācību vietu (telpu) tiks radītas papildus darba vietas... Idioti, kārtīgs zaldāts kārtīgā armijā izmaksā milzu naudu. Normālā valstī tiek radītas zaldātam nepieciešamās tehnoloģijas, lai aizsargātu ne tik daudz viņa dvēseli, cik viņā ieguldīto kapitālu...
Principā, doma Tev pareiza.

Atbildēt

Joņs

27.03.2019. 11:34

Ļoti labi. Ja cilvēks 30 gadus strādājot nav iemācījies ievērot iekšējos dokumentus par kārtību, kā saskaņojama laišana pie kamerām, iespējams viņu vajadzēja atlaist ātrāk. Nu labi ka vismaz tagad. Citādi nākamreiz ne ar vienu nesaskaņojot zaļos cilvēciņus palaidīs pie kamerām.

Atbildēt

Vecs vīrs

27.03.2019. 08:54

Te pierādās latviešu tautas traģēdija, tā tiek sadalīta un sarīdīta, mēs nevaram celt nākotni, ja mēs esam sanaidoti. Tagad ir cits saimnieks un jākalpo tam. Dažreiz pressē tiek publicēti ASV bijušo politiķu, vai bijušo ģenerāļu, vai citu augsta ranga virsnieku izteikumi kuri radikāli atšķiras no patrizēji ieturētā kursa un neviens tos ne kritizē, ne arī slēdz laikrakstu, vienkārši uzklausa un ja tur ir kas vērtīgs un noderīgs, tad ņem to vērā. Ja Jurkāns aicinātu uz vardarbību, ja aicinātu ar ieročiem rokā gāzt valdību, izmainīt iekārtu, tad varētu saprast, bet tagad, kādi pārmetumi, par ko... ?

Atbildēt

Teds

27.03.2019. 07:30

Deokupācija vēl nav notikusi, pilna Latvija ar dzīviem kolonistiem un okupantiem, kuriem komunistu - čekistu 4.maija režīms steidzami izdalīja LV pilsonību. Latvijas ienaidnieki te ir uz katra soļa, tie atrodas pie varas grožiem un pārvalda ekonomiku, tiem pieder 90% faktiskās peļņas, bet te pēkšņi kāds vīriņš no televīzijas vainīgs. Tas, ka valsts televīzija, radio raidījumi un centrālie mēdiji sastāv tikai no viņu cilvēkiem un pārkrāsotiem Latvijas ienaidniekiem, tas nav nekas un ar tādu kolonizācijas paveidu viss kārtībā ??!!!!

Atbildēt

Q

27.03.2019. 05:35

»

A varbūt

A varbūt Jurkāns runāja pareizi


Tur jau tā lieta, bet meļiem un liekuļiem patiesība ir kā nazis pa olām, tāpēc arī visa šī ķērkšana!

Atbildēt

patiesībā

26.03.2019. 23:23

MUĻĶU zeme eurolatvānija – lojālpatrEJotiskās lumpenpropagandas zombēšanas, ideoloģiskās vajāšanas un politisko represiju "lielvalsts".

Atbildēt

Gbdd

26.03.2019. 23:15

Ķerstīt tantiņas netā un lauzt rokas penšiem, vienīgais, ko prot iznākušie no iekšējiem orgāniem

Atbildēt

Hugo

26.03.2019. 22:48

Kur var izlasīt şo bijušā Ārlietu ministra Jurkāna interviju ?

Atbildēt

juhops

26.03.2019. 22:17

»

cilveks444

Tagad pat VDD ir gatavi vētīt Jurkāna izteikumus, kurš bijis Latvijas ārlietu ministrs, un tas smako pēc totalitārisma, pēc PSRS laikiem. Vēl klāt cenzūra, LTV darbinieka atlaišana no darba, kas arī ož pēc politiskas izrēķināšanās, un esam atpakaļ gluži vai PSRS laikos. Tiešām nezināju, ka Latvijas ...


Ļoti skumji. Piekrītu visam, ko cilveks444 uzrakstījis. Diemžēl, kārtējais pierādījums tam, ka Latvija IR totalitāra valsts, kura nosaka, ko MAN, kā cilvēkam ir jāskatās, kam jātic, kāds ir tā saucamais ,,pareizais,, viedoklis utt. Demokrātija Latvijā pēc manām sajūtām ir apmēram tāda, kā ēdot sviestmaizi ar pastēti, kur tika notīrīts nazis. No sviesta un pastētes tik vien kā- smarža. No demokrātijas palikusi vien smaka, kura izmērāma ar katra maciņa biezumu... Maciņš un citi resursi nosaka arī tiesiskumu šai valstī, diemžēl...

Atbildēt

mo

26.03.2019. 22:16

Prasību tiesā par nelikumīgu atlaišanu

Atbildēt

Motorzāģis “Družba”

26.03.2019. 22:16

ak tad priede gan, sakiet....

Atbildēt

cilveks444

26.03.2019. 20:40

Tagad pat VDD ir gatavi vētīt Jurkāna izteikumus, kurš bijis Latvijas ārlietu ministrs, un tas smako pēc totalitārisma, pēc PSRS laikiem. Vēl klāt cenzūra, LTV darbinieka atlaišana no darba, kas arī ož pēc politiskas izrēķināšanās, un esam atpakaļ gluži vai PSRS laikos. Tiešām nezināju, ka Latvijas pirmā ārlietu ministra pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas viedoklis ir cenzējams šā brīža Latvijā?! Laikam kopš Latvijas neatkarības atgūšanas daudz kas ir mainījies, bet, kā redzams, ne uz labo pusi, jo totāla kontrole nu ir pāri visam. Vai LTV vadībai tā vietā, lai liegtu Jurkānam runāt RT kanālā, nebūtu beidzot jāveido analītiski raidījumi par politiku, kuros piedalītos dažādu viedokļu paudēji, tostarp Jurkāns? Kopumā fons ir tāds, kas liek domāt, ka Latvijā cenzūra darbojas ar pilnu sparu, cilvēkiem neļauj izteikties, tos, kas nepūš “pareizo” meldiņu, sāk vajāt un ietekmēt. Jā, nevar represēt pārāk acīmredzami, ir grūtāk safabricēt politiskas lietas, jo nevar pilnībā izvērsties, kā tas bija PSRS, bet tas nemaz nav vajadzīgs, ja var ar manipulācijām, meliem un netīrām metodēm, daudzas no kurām bija čekas arsenālā, neitralizēt nevēlamo cilvēku, jo svarīgi taču ir nedot iespēju cilvēkiem izteikties, liedzot tiem vārdu sabiedriskajos medijos, bet, ja kāds ir uzdrošinājies pārāk daudz un neliekas mierā, vēlas paust savu viedokli, vai, kas varai vēl bīstamāk, iet politikā, tad viņu vajag iznīcināt ar ķengām, ņirgām un zemisku darbību, kā, piemēram, viņa ģimenes iespaidošanu, kā tas notika ar Sproģi.


Atbildēt

hm

26.03.2019. 19:07

Kur Likuma pārkāpums? Kāda likuma? Morāles normas?
Jurkāns nedrīkst uzstāties LTV? Kas noteicis, kur tā stāv rakstīts? LTV nedrīkst iznomāt (ko iznomāt?) un kam tieši?
Absurda teātris, kura uzvedumā pašreiz notiek raganu un burvju medības.
Vai nu Rīgā jākurina inkvizīcijas ugunskuri , vai šiem panikas, trauksmes cēlājiem un paralēlas likumdošanas izgudrotājiem pašiem jāstājas tiesas priekšā.

Atbildēt

Jautrais

26.03.2019. 18:28

...liela veetra teejas glaazee...teevu zemee mullku kaa tarakaanu..

Atbildēt

Ir OK

26.03.2019. 17:43

»

HMR

"Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem." Bet lai analizētu, tad jābūt mazliet prātam, gudrībai, intelektam, kritiskajai domāšanai...


Ja esot 30 gadus tur TV nostrādājis, tad jau nu vajadzēja pirms pensijas kaut ko saprast. Bez maizes tak nepaliks, pa 30 gadiem jau tādā veidā būs kaut ko iekrājis.

Atbildēt

Elza Rozenberga

26.03.2019. 15:50

»

Arturs Nagliņš

Jurkāna kritika ir tas pats, ja Hitlers kritizētu holokaustu un plānu iznīcināt latviešus kā nevērtīgu tautu. Nelietis Jurkāns kritizē pats savus noziegumus. Tāda amorāla rīcība ir iespējama vienīgi sabiedrībā, kuru patiešām nav vērts saglabāt Galaktikā. Tā ir sabiedrība, kura visur priekšgalā izvirza...


Jums nevajadzēja gan izmantot Raiņa pagrīdes vārdu, jo viņš tomēr bija gudrāks. Viņš saprastu, ka Jurkāns un Ušakovs pārstāv vairāk nelatviešu sabiedrību, kas ir viņu ievēlētāji.
Gribētu redzēt kādu dokumentu, kas apliecinātu Hitlera vēlmi iznīcināt latviešu tautu kā nevērtīgu. Tas galīgi apliecinātu viņa trakumu, jo pat Ž.Simenonam bija zināms, ka latvieši bijuši zemnieku tauta un spējuši pabarot gan paši sevi, gan iebrucējus diedelniekus.

Atbildēt

HMR

26.03.2019. 15:45

»

Ziniet

Man ir vienalga kas, kam, un cik ir maksājis... Mani visvairāk satrauc tas, ka šis gadījums atkal un atkal pierāda "latvietis latvietim latvietis"... Negribu nevienam neko pārmest, jo zaudēt darbu un ienākumus zemē, kurā nav nekā vērtīgāka par muldēšanu, tukšu salmu kulšanu, ārējā naidnieka nemitīgu...


"Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem." Bet lai analizētu, tad jābūt mazliet prātam, gudrībai, intelektam, kritiskajai domāšanai.
Latvijā skolas un augstskolas sagatavo muļķus. Augstskolās studenti maksā - ja studentu izmetīs par nesekmību, tad augstskola zaudēs naudu.
VDD un SABs ir vainīgs pie tā, ka ir izveidojusies sistēma, kur skolas un augstskolas ražo diplomētus stulbeņus ar bakalaura un maģistra grādiem.
Bet varbūt tāds arī ir VDD un SABa mērķis - ražot stulbu un nedomājošu masu, kas akli klausa pie varas esošajiem un kas reizi 4 gados izdara politisko izvēli, un atkal ievēl tos pašus blēžus?

Atbildēt

skatīsimies

26.03.2019. 15:09

Nav runa par to, ko teica vai neteica Jurkāns, tā ir viņa darīšana un neviens netaisās viņu pārliecināt. Tracis ir par attieksmi pret valsti. Vēl pavisam nesen Liepiņkungs iznomāja operas namu dzimšanas dienas svinībām vienam Krievijas "ģēnijam" un tagad izrādās, ka LTV nav pašiem ko raidīt un tā īrē telpas kaimiņzemes žurnālistiem?? Tā vien šķiet, ka latvietis ir gatavs iznomāt savu pakaļu, ka tikai nāk naudiņa... Un tagad sāksies bērnudārza līmeņa bezgalīgā ludziņa vainīgo meklēšanā....

Atbildēt

Ziniet

26.03.2019. 15:09

Man ir vienalga kas, kam, un cik ir maksājis... Mani visvairāk satrauc tas, ka šis gadījums atkal un atkal pierāda "latvietis latvietim latvietis"... Negribu nevienam neko pārmest, jo zaudēt darbu un ienākumus zemē, kurā nav nekā vērtīgāka par muldēšanu, tukšu salmu kulšanu, ārējā naidnieka nemitīgu meklēšanu, ir ļoti, ļoti nepatīkami...
Laiks rādīs, kur būs tie, kuri atlaida cilvēku no darba, un kur būs tas, kuru atlaida...Es neticu, ka to izdarīja viens cilvēks. Visbeidzot, man personīgi ir pilnīgi pie ...as, ko runā RT, RTR, vai CNN, BBC ...vai jebkurš cits telekanāls... Šodien informāciju ir jāprot analizēt pašiem... Visas šīs kampaņas saistībā ar informācijas kariem man atgādina baznīcas uzbrukumus citādi domājošiem...

Atbildēt

agents

26.03.2019. 14:39

Kapec neviens negrib zinat cik kremla kgb samaksaja Jurkanam par LR nomelnosanu ? Lato ,kapec nav uzdots uzdots tads jautajums ?

Atbildēt

Arturs Nagliņš

26.03.2019. 14:11

Jurkāna kritika ir tas pats, ja Hitlers kritizētu holokaustu un plānu iznīcināt latviešus kā nevērtīgu tautu. Nelietis Jurkāns kritizē pats savus noziegumus. Tāda amorāla rīcība ir iespējama vienīgi sabiedrībā, kuru patiešām nav vērts saglabāt Galaktikā. Tā ir sabiedrība, kura visur priekšgalā izvirza tādus amorālus tipus kā Jurkāns, un tā ir sabiedrība, kurai vispār ir haoss morāli tikumiskajā apziņā, necenšoties un nespējot pretoties nevienai amorālai izdarībai. Ja tas tā nebūtu, tad JURKĀNI sēdētu zem galda klusi un mierīgi, jo zinātu, ka jebkuru viņu amorālo izdalījumu tūlīt nokautēs sabiedrības smagā dūre. Bet tagad Latvijā tas nav iespējams, un JURKĀNI jūtas lepni un neaizskarami. Ne tikai Jurkāni, bet arī Ušakovi, kuri zina, ka latviešu miljons nemaz neapjēdz, kas ir politiskā atbildība, kas ir kriminālā atbildība, kas ir morālā atbildība un kas ir metafiziskā atbildība. Ja apjēgtu, tad Ušakovs arī sen jau būtu atteicies no krēsla Rīgas domē un sedētu Meža parkā uz krāsns ar savu blondīni pie sāniem.

Atbildēt

A varbūt

26.03.2019. 13:57

A varbūt Jurkāns runāja pareizi?

Atbildēt

hihihi

26.03.2019. 13:45

»

Secinājums

Nebūtu slikti ja par spiegiem nozīmētu,piemēram,Dzintaru vai Parādnieku,vai arī Jāni Sārtu,kā ASV spiegu


Nezinu vai Dzintars, Parādnieks un Sārts ir spiegi. Dzintaram un Parādniekam zems IQ - tas fakts, bet šie ar savu muldēšanu, apsēstību un degsmi spēj aizraut cilvēkus. Sārtu vajadzētu tiesāt par bezdarbību un gulēšanu uz lauriem, kaut gan, arī Sārta IQ tāda vidēja lauku traktorista līmenī, bet tikai šamējais, pārstāvot izcilības centru un slimojot ar lielummāniju, ir iedomājies, ka ir izcilība, eksperts un ģēnijs.

Atbildēt

Secinājums

26.03.2019. 13:18

»

Latvija ir neizdevusies valsts

Izskatās, ka VDD ir pilns gan ar Krievijas, gan ASV pakalpiņiem - tāpēc Latvijā noķerti tikai 2 spiegi, bet Igaunijā vairāk kā 20. Situācija līdzīgi kā Ukrainā pirms kara un pirms Krimas okupācijas - Ukrainā liela daļa virsnieku bija Krievijas āģenti un darbojās Krievijas interesēs...


Nebūtu slikti ja par spiegiem nozīmētu,piemēram,Dzintaru vai Parādnieku,vai arī Jāni Sārtu,kā ASV spiegu.
Informatīvajā karā , ka jau visos karos,karo varneši,par lielgabalgaļu izmantojot tautas.Varneši varētu savā starpā izmest villu,kāpēc ļaužiem karot vienam pret otru.

Atbildēt

Latvija ir neizdevusies valsts

26.03.2019. 13:06

»

Udo Ulbergs

Šo sižetu ir amizanti skatīt "melno maisu" un šodienas VDD darbības kontekstā. Nākas domāt, ka visvainīgākais šajā lietā ir VDD, kura misija ir sargāt valsts drošību. VDD vajadzēja ar savu aģentu palīdzību savlaicīgi zināt par gatavoto pārraidi un tās iespējamību novērst, bet nevis uz stacijas perona...


Izskatās, ka VDD ir pilns gan ar Krievijas, gan ASV pakalpiņiem - tāpēc Latvijā noķerti tikai 2 spiegi, bet Igaunijā vairāk kā 20. Situācija līdzīgi kā Ukrainā pirms kara un pirms Krimas okupācijas - Ukrainā liela daļa virsnieku bija Krievijas āģenti un darbojās Krievijas interesēs.
Latvijā visdrīzāk VDD kalpo tam, kurš tajā brīdī vairāk maksā. Nebūtu brīnums, ja kāds VDD darbonis saņēma samaksu un pievēra acis uz LTV notiekošo.
Pateicoties VDD mazspējai, Latvijas mediju telpu ar savu saturu piepilda Krievija un krievu mediji, bet neuzticamo LTV un neuzticamo Latvijas radio vairs neviens neņem vērā un neuztver nopietni.
Pateicoties VDD - Latvija informatīvajā karā jau ir zaudējusi un ir sakauta!

Atbildēt

U.U.

26.03.2019. 13:01

Citāts: "Jāsaprot, ka arī mūsdienu Latvijā ir personas, kas sadarbojas ar valsts drošības iestādēm, un tā ir ārkārtīgi slepena, ārkārtīgi sensitīva informācija. Piekrītot sniegt kaut kādu atbalstu savas valsts drošības iestādēm, cilvēki rēķinās ar to, ka šī informācija vienmēr, mūžīgos laikos paliks slepena un diskrēta, un nekad to neviens neuzzinās. Ja mēs atklājam informāciju par personām, kuras savulaik sadarbojušās ar šajā gadījumā totalitāras valsts drošības iestādēm, tas zināmā mērā var atturēt cilvēkus sniegt atbalstu savas valsts drošības iestādēm," skaidroja Mežviets." Kas traucē ņemt vērā šo atziņu? Vai tas ir latviešu aprindās masveidīgais tipiskais stulbums jeb kaut kas cits? Tāpat interesanti ir zināt, kas traucē VDD, SAB panākt elementāru rīcību valsts drošības labā. Vai to traucē 100 galvu stulbums jeb kaut kas cits? Varbūt galvenais sargāšanas objekts ir organizētā noziedzība, noziegumu brīvība, latviešu masu zagšana?

Atbildēt

Udo Ulbergs

26.03.2019. 12:55

Šo sižetu ir amizanti skatīt "melno maisu" un šodienas VDD darbības kontekstā. Nākas domāt, ka visvainīgākais šajā lietā ir VDD, kura misija ir sargāt valsts drošību. VDD vajadzēja ar savu aģentu palīdzību savlaicīgi zināt par gatavoto pārraidi un tās iespējamību novērst, bet nevis uz stacijas perona uznākt tikai tad, kad vilciens jau aizbraucis. Viens ir nemitīgi medijos blādīties par "stukačiem" un pavisam kaut kas cits ir reālais stāvoklis valsts drošības sargāšanā, par ko latviešu miljonam ir ļoti stulbs priekšstats. Un nav ticams, ka stulbeņi vispār spēs kaut ko saprast arī turpmāk no valsts lietām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: