Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kamēr Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienests klusē par raidījuma De Facto it kā "izanalizētajām" Valsts ieņēmumu dienesta (VID) 101 izmeklētāja amatpersonas deklarācijām, Pietiek ikvienam lasītājam, kuram ir vēlme pašam noskaidrot patiesību, dod šādu iespēju - publicējam visu pagājušā gada decembra beigās VID strādājušo izmeklētāju un vecāko izmeklētāju sarakstu.

Mūsu publicētais saraksts ir pilns VID darbinieku pagājušā gada decembra algu saraksts, - tajā atrodamas arī precīzi 100 amatpersonas, kuru amats ir izmeklētājs vai vecākais izmeklētājs.

Ikvienam interesentam ir iespēja par katru no šiem 100 izmeklētājiem pašam pārliecināties - kādi tieši uzkrājumi "visbiežāk 10 000 eiro apmērā", aizdomīgi darījumi, azartspēļu laimesti utt. ir vai nav minēti attiecīgā izmeklētāja amatpersonas deklarācijā.

Lai to izdarītu, jāatver VID publiskās datu bāzes lapa ŠEIT, tad lodziņos jāievada attiecīgās personas vārds un uzvārds - un uz priekšu!

Ja pamanāt ko interesantu vai atpazīstat kādu no LTV raidījuma De Facto kautrīgi slēptajiem konkrētajiem "piemēriem", lūgums par to painformēt arī publiski - kaut vai šī raksta komentāros!

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

0
0