Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

PR brīnums

17.08.2017. 15:50

Dabūt negatīvu publicitāti reģionālajai vizītei - nu to vajag mācēt, tur ir īpaši jāpapūlās un vajag sevišķu talantu. Vajadzētu to Kļavenieci nominēt kādai negatīvā PR čempiones balvai.

Atbildēt

Ar apbrīnu

17.08.2017. 14:55

Par Kļavenieci neesmu pārsteigta nemaz - aprobežota un varas kāra bāba, kas pielien priekšniekiem un pazemo padotos. Cerams, ka ar šo viņas karjera pie prezidenta būs beigusies.

Vispār jau sačakarēt attiecības Latgalē - to tiešām ir jāprot.....

Atbildēt

nu nu

17.08.2017. 11:09

»

vēl nepietiek

Svētā makrele... Tas, ka neielaida, protams, slikti un nepareizi, bet mēs tiešām pakāpeniski degradējamies un to labi demonstrē "žurnālistes" jautājumi. Cilvēkam vienkārši nav izpratnes par to, kā kas strādā. Un tā nav deviņdesmit gadīga omīte, bet gan masu medija darbiniece. Lūk ko nozīmē dzīvot pierobežā...


Esmu žurnāliste. Vaira Vīķe Freiberga atbildēja pat uz jautājumiem, kādu profesiju izvēlēties vidusskolu absolventiem. Viņai varēja jautāt caur preses sekretāriem jebko un atbildes bija labas, turklāt ne jau no preses sekretāres vēdera

Atbildēt

fds

17.08.2017. 09:50

Vispār brīnums, kā šādi "komunikāciju speciālisti" rodas un dabū darbu. Kļavenieci esmu saticis, kad viņa vēl pirms dažiem gadiem strādāja VARAM. Vienkārši sakot - nepatīkams, nelaipns cilvēks. Tādēļ mani šāds atgadījums kaut kā nepārsteidz...

Atbildēt

vēl nepietiek

17.08.2017. 06:29

Svētā makrele... Tas, ka neielaida, protams, slikti un nepareizi, bet mēs tiešām pakāpeniski degradējamies un to labi demonstrē "žurnālistes" jautājumi. Cilvēkam vienkārši nav izpratnes par to, kā kas strādā. Un tā nav deviņdesmit gadīga omīte, bet gan masu medija darbiniece. Lūk ko nozīmē dzīvot pierobežā ru informatīvajā telpā, kur diktatoram pat izgāztuves degšanas jautājumi jārisina.

Atbildēt

Kasis Bagēlijs

16.08.2017. 19:09

Bet prezidenta kancelejas PR speicālisti, visdrīzāk, jau pirms tam bija noskaidrojuši, kas par žurnālisti ir L.L. un nobijās. ierāva asti kājstarpē, jo uzzināja, ka LL nebūs nekāda saldeni pieklājigā žurnāliste, kas pakalpīgi smaidot uzdod stulbu jautājumu "Kā Jums Vējoņa k-gs patīk pe mums Ludzā?". Un vairāk ne uz ko nav spējīga. PR speciālisti, acīmredzot, zinot prezidenta ne īpaši spožo māku operatīvi un satur;igi atbildēt uz asiem jautājumiem, izlēma - nelaidīsim to Ludzas Zemi tur vispār! Jo mīļā miera labad , ka tik kaut kas nenotiek! Lūk, un visa Bībele! Izdariet secinājumus paši,kā PR sargā prezidentu no neērtiem žurnālistiem!

Atbildēt

Santa Kokāja

16.08.2017. 19:03

LZ žurnāliste uzdeva ĻOTI būtiskus jautājumus- atzīstieties paši sev- par ko cilvēki savā starpā runā, ko apspriež, kad bija prezidents? Tieši to, ka daudzi nesaprot, ka Vējonis nav visvaris un neuzsildīs karsto ūdeni vai iedos visiem darbu pierobežā. BET! Cilvēki diemžēl (viena dala) TĀ domā, ka to var prezidents, tāpēc Laimas Linužas jautājumus jāuzskata par ļoti sakarīgiem un atbilstošiem tai sociālajai videi, kurā dzīvo LZ lasītāji.

Atbildēt

Moča Gela

16.08.2017. 18:59

Mīļie ludzānieši u.c.- nebrauciet virsū L.Z. žurnālistei. Viņa strādā profesionāli! ītam masu medijam jābūt kam? Sabiedrības sargsunim. Un politiķiem, arī prezidentam, jābūt gatavam PAŠAm atbildēt uz jebkuru, arī neērtu vai netīkamu jautājumu. Par to, ko ēda, kur nakšņoja - žurnāliste pavaicāja ne jau tāpēc, ka VIŅAI tas būtu tik būtiski, bet tāpēc ka LZ LASĪTĀJIEM (vidējam lasītājam) tas IR svarīgi. Un patiesas atbildes noņemtu visas baumas.

Atbildēt

???

16.08.2017. 16:55

Vet varbūt ne Kristīne vainīga, bet tādi bija norādījumi no augšas?

Atbildēt

hmm

16.08.2017. 12:57

Izlasot "intervijas" jautājumus, rodas iespaids, ka Ludzas zeme ir kādas pamatskolas sienas avīze. Īpaši uzjautrināja uzsaukums prezim nevis apkarot kontrabandu, bet gan to attīstīt! :D

Atbildēt

Zive

16.08.2017. 12:37

Kancelejas vadībai profesionāļi traucē...

Atbildēt

0/-

16.08.2017. 11:22

Kļaveniece gan VARAMā bijā kā komunikācijas speciāliste "0", tā arī pie prezidenta kancelējā ir vērtējama ar "-" zīmi

Atbildēt

Ludzānietis

16.08.2017. 10:50

Ar vien biežāk pārliecinos, cik nožēlojami ir Latvijas laucinieki.

Atbildēt

gūnars

16.08.2017. 10:15

»

Tālavas taurētājs

Mazliet smieklīgi. No abām pusēm. Protams, sava taisnība ir Ludzas Zemei - uz jautājumiem atbildēts nav. Bet no otras puses - vai prezidentam nav nekā svarīgāka, kā atbildēt par to, kāpēc Ludzas iedzīvotājiem vasarā ir aukstais ūdens un pusē no mājām nav vannas? Vai - ko viņš ēda pieņemšanā? Vai kājās...


Tieši gribēju to pašu rakstīt. Tā prezidenta PR meiča, protams, ir klaji nodemonstrējusi savu nekompetenci, bet žurnāliste, savukārt, ārprātīgu naivismu (vai vienkārši totālu aprobežotību, nezinot, ka LV prezidenta funkcijas un pilnvaras ievērojami atšķiras no prezidenta funkcijām RU vai USA). Ir taču redzams, ka daļa no jautājumiem neattiecas uz LV prezidenta darbības lauku. Vai tiešām Linuža domā, ka Vējonis tagad pirks Ludzas iedzīvotājiem vannas un boilerus vai raks ūdensvadus? Vai Vējonim būtu jārisina kontrabandas jautājumi? Vai tad tam nav domāta muita, policija un robežsardze? Vējonis tagad štukos, kā izlīdzināt algas Latgalē un Rīgā? Tas nav piekritīgs Vides un reģionālās attīstības ministrijai un Ekonomikas ministrijai? Nu pārsmieties var par to žurnālisti, kāds provinciālisms.

Atbildēt

kante

16.08.2017. 09:43

nu tā meička droši vien pa blatu tikusi pie šeptes pie prezidenta. mūsu valdošajiem ir ļoti tuva putina valdīšanas maniere, ne velti oligarhu sarunās tika minēts , ka vajadzētu kā krievijā . tāpēc arī žurnalisti netika ielaisti.
Bet Laima Linuža ir ļoti drosmīga žurnaliste, esmu lasījis viņas avīzi Kārsavā ciemojoties.
Veiksmi ludzāniešiem!

Atbildēt

no Jūrmalas

16.08.2017. 09:30

Kāds prezidents, tāda viņa svīta...

Atbildēt

virsraksts

16.08.2017. 09:26

Komats pirms jeb nav vajadzīgs.

Atbildēt

jautājums

16.08.2017. 08:41

Es arī gribu zināt, ko tieši nomedīja, mūsu "zaļais" prezidents.
Un cik bieži viņam šitās asiņainās izpriecas tiek uzrīkotas?

Atbildēt

kauns Vējonim

16.08.2017. 07:18

nu sāk izlīst Vējoņa āža kāja....
kas tas pa prezidentu, Aivara ieliktenis un vairāk nekas, kauns Vējonim !!

Atbildēt

vai,vai!

16.08.2017. 05:21

Stipra ir Latvijas vara, ar saviem bezsmadzeņu darbiniekiem!

Atbildēt

Prastuma&absurda kalngals

15.08.2017. 23:27

''- Latgalē un īpaši mūsu novados kontrabanda ir parasta lieta, taču tiek ķerti mazie dažu cigarešu paciņu vadātāji. Noteikumi uz robežas top aizvien stingrāki, cilvēkiem tas apgrūtina dzīvi. Vai jums nešķiet, ka Latgalei, kur tāpat ir vislielākais bezdarbs un sliktākā ekonomika valstī, vajadzētu nevis uz robežas piegriezt gaisu un kontrolēt katru benzīna litru, bet otrādi - uzlabot pierobežas cilvēkiem ar robežas tuvumu saistītās iespējas?''-

-respektīvi subsidēt kontrabandu?!!!

Un NEVAJAG jaukt vienā katlā kontrabandu ar legāli ievest atļauto preču apjomu pašpatēriņam piem...
Kā kurš to visu tālāk izmanto-tā ir katra individuāla lieta, reizēm arī drusku VIDa...(un panti te arī dažādi), Vējonim te kāds sakars?!

Jeb ''redaktore'' prezidentu redz kā ''cara tētiņu'' kurš sakārtos arī ķēķa problēmas?!!!

Atbildēt

Tante

15.08.2017. 23:14

''- Vai zināt, ka Ludzas novadā par pusi zemākas algas nekā Rīgā? Kā grasāties izlīdzināt šo situāciju valstiskā līmenī?''-valsts struktūrās? tak nē laikam...
Privātajā sektorā? Valstī vairāk nav tirgus ekonomika?!

Atbildēt

Hmm...

15.08.2017. 23:09

Latvija nav tik liela, lai aiz trejdeviņām bruņām nopietnu lietu pārstāvis Vējonis slēptos. Otra lieta - normāls PR paredz, ka pat jautājumi, kuri adresēti citām iestādēm, tiek normāli atbildēti tā, ka cilvēks nesajustos valsts pirmās personas neievērots un viņam atbildētu tā un to, ka saprastu, ka par šo jautājumu tur un tur vērsties. Cilvēki takš emocionāli, reizēm izsūdz savu sāpi "pirmajam pretimnācējam". Un vai tad mūsu mazajā zemē Vējonim nav politiskās gribas atrisināt pēc iespējas vairāk problēmu, tobiš būt tam pirmajam pretimnācējam? Kas tad ir vēl svarīgāks par paša tautu?

Atbildēt

opā

15.08.2017. 22:57

Pēdējā laikā Latgalē saasinājies latgaliešu valodas jautājums, izskan domas par autonomiju. No Ludzas vairāki cilvēki karo Ukrainā Krievijas pusē. Vai neuzskatāt, ka tam par iemeslu ir līdzšinējā valsts politika, kura Latgali nostumj malā, iedod mazāko finansējumu utt.? Kur saskatāmi risinājumi? SEZ (speciālā ekonomiskā zona) zonu uzņēmēji tomēr neuztver nopietni. Vai nebūtu prātīgi noteikt Latgales vājākajos rajonos visiem uzņēmumiem un cilvēkiem zemāku nodokļu likmi, nevis cerēt uz mistisko SEZ?

Par šo jautājumu es ne tikai neatsūtītu atbildes, bet aizsūtītu DP inspektorus parunāties. Kas tie par kremļa murgiem? Donbasā karo pie bandītiem Latvijas krievi, kāda starpība no Rīgas, Ludzas vai Daugavpils, viņi visi ir sovoki ar attiecīgu domāšanu. Ne jau dēļ ekonomiskās situācijas viņi ir atstumti, bet dēļ savām defektīvajām smadzenēm. Neviens latgalietis par autonomiju nerunā, tikai visādi krievu bandu bērni un pasaules klaidoņi. Latgalieši ir Latgales latvieši. Ludzas krievi nav latgalieši, bet krievi.

Atbildēt

opā

15.08.2017. 22:53

»

Saļimons Peicka

tā Latgolas zurnaliste vai nu pārāk lepna,vai nepieskaitāma...."no Latgales ukrainā Krievijas pusē karo"....Nu kas tie par murgiem,ja tiešām no Latvijas tur kāds tai ukrainā cīnās,tad cīnas par daļas Ukrainas iedzīvotāju tiesībām un pret diktatora valcmana un huntas izdarībām.Tai zurnalistei ta jāzin...


Par kādām tiesībām? Par tiesībām tikt aplaupītamno no viskrievijas bandītu puses, kas tur tēlo brīvības cīnītājus? Kāpēc visi tie "donbasa aizstāvji" ir visādi burjati, Ludzas krievi un Krievijas krievi?

Atbildēt

Egita Kazbeka

15.08.2017. 20:58

Vājonis apmeklēja tautas sapulces trīs reizes. Pirmo reizi viņš kliedza: „Atlaist Saeimu”, otru reizi viņš kliedza: „Nost premjerministru”, trešo reizi viņš kliedza: „Pacelt algas ārstiem”.

Jautājums: Cik zobi ir palikuši Vājonim?

Atbildēt

?!

15.08.2017. 20:35

laikam jau vietējais galvas invalīds,kuru no siles atstūma,tur neder----tesnote ne v obide.

Atbildēt

ZZ$ elektorāts un naudas avots

15.08.2017. 20:26

Vēl gribētos piebilst, ka uz tikšanos ar Vējoni bija nākušas un brīvi tikušas iepriekš vairākkārt tiesātas personas, kā arī personas, pret kurām šobrīd ierosinātas krimināllietas. Tāpat uz tikšanos bija uzņēmēji ar milzīgiem nodokļu parādiem, kā arī uzņēmumu, iespējams, ar dubultu grāmatvedību pārstāvji.

Atbildēt

Pelite Balta

15.08.2017. 19:57

Vējonim noteikti pašvaldības vietā jārisina karstā ūdens neesamības problēma!!!

Atbildēt

Saļimons Peicka

15.08.2017. 17:32

tā Latgolas zurnaliste vai nu pārāk lepna,vai nepieskaitāma...."no Latgales ukrainā Krievijas pusē karo"....Nu kas tie par murgiem,ja tiešām no Latvijas tur kāds tai ukrainā cīnās,tad cīnas par daļas Ukrainas iedzīvotāju tiesībām un pret diktatora valcmana un huntas izdarībām.Tai zurnalistei ta jāzin,ka tagadējā ukraina tiek pārvaldīta ārēji,tur nav vārda brīvibas,tur nevar brīvi pārvietoties,tur preses,radio,televīzijas stingra CENZŪRA un t.t.Ko tā zurnaliste atļaujas,kas te LATVIJĀ idiotu bari!?

Atbildēt

bs

15.08.2017. 16:40

»

Tālavas taurētājs

Mazliet smieklīgi. No abām pusēm. Protams, sava taisnība ir Ludzas Zemei - uz jautājumiem atbildēts nav. Bet no otras puses - vai prezidentam nav nekā svarīgāka, kā atbildēt par to, kāpēc Ludzas iedzīvotājiem vasarā ir aukstais ūdens un pusē no mājām nav vannas? Vai - ko viņš ēda pieņemšanā? Vai kājās...


Nevis mazliet,bet riktīgi smieklīgi.Vai mūsu dārgajam(pils,rezidence,apsardze,padomnieki,apkalpe) prezidentam nav nekā svarīgāka darāma,kā braukt tikties ar Ludzas deputātiem?Nu ja tiem Ludzēniešiem kaut kas tik svarīgs,lai tak lec busā un uz Rīgu,pie reizes apskatītu pili,iepirktos.Tas tikai parāda,cik vajadzīgs mums ir Vējonis,izmet kaudzi naudas,lai uztaisītu selfiju ar Ludzas deputātu.Oligarhiem pat prāta nenāca tik tupa valsts resursu tērēšana.

Atbildēt

Hah

15.08.2017. 16:30

Kāds pats nekāds tādi ar kolhoza apkalpotāji !

Atbildēt

Egita

15.08.2017. 16:18

Lauciniece, NA biedre, strādājusi VARAM.

Atbildēt

Tālavas taurētājs

15.08.2017. 15:56

Mazliet smieklīgi. No abām pusēm. Protams, sava taisnība ir Ludzas Zemei - uz jautājumiem atbildēts nav. Bet no otras puses - vai prezidentam nav nekā svarīgāka, kā atbildēt par to, kāpēc Ludzas iedzīvotājiem vasarā ir aukstais ūdens un pusē no mājām nav vannas? Vai - ko viņš ēda pieņemšanā? Vai kājās bija/nebija sarkanas zeķes? Un kāds spiediens bija riepās automašīnai, ar kuru prezidents tika atvests? Tas taču arī varbūt ir būtiski!? Nepaliksim taču smieklīgi!

Ja Ludzas Zeme patiesībā gribēja tikt skaidrībā - sūdzību vajadzēja rakstīt uz Prezidenta kanceleju. Gan jau tad viņi tiktu skaidrībā ar saviem darbiniekiem. Tagad izskatās, ka vēlme ir mačoties ar PR darbinieci, kura neatbildēja pietiekami laipni.

Atbildēt

ciniķis

15.08.2017. 15:24

Un prezidents, kā jau viņam ierasts, ar uzņēmējiem, kuri nav uzskatījuši par nepieciešamu apgūt valsts valodu, runāja svešvalodā krieviski?

Atbildēt

NLO

15.08.2017. 14:57

Prieks par Latgales žurnālisti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: