Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lūk, kas notiek (skat. plakātu), kad pie teikšanas nonāk ļautiņi, kuri, iespējams, kopš bērna kājas neizmanto sabiedrisko transportu. Vainot Rīgas Satiksmi te ir velti. Tur priekšniecība kā meldri vējā lokās katrai jaunai Rīgas Domes vadībai pat tad, ja tās vadītprasme ir zem ķēkšas līmeņa.

Loģiski, ka sākumā transportā tiek atbrīvotas vietas un pēc tam tās ieņem turpmākie braucēji. Diemžēl “kreatīvie” varneši, lai nesodīti nosmeltu čunguru no absurdas reklāmas, ne vien nedraudzējas ar loģiku, bet dažādu sezonas vīrusu laikā rada draudus to cilvēku veselībai, kas nopietni uztvers viņu aicinājumu. Sāksies drūzmēšanās transporta durvīs, jo latvieši taču ir likumpaklausīga tauta pat tad, ja šos likumus izdod pilnīgi nelgas.

Zinu, ka krievzemieši, ciemojoties Latvijā, apskauda latvjus par pasažieru kultūru un organizētību, kad iekāpšana sākās tikai, kad izkāpa pēdējais, kam vajadzēja iziet konkrētajā pietura. Tagad viesi gan no austrumiem, gan rietumiem varēs vien pasmīnēt, kurp mūs noveduši antiņi pie varas.

Novērtē šo rakstu:

90
4