Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lūgums izvērtēt iespējamu nodokļu maksātāju līdzekļu izšķērdēšanu Jēkabpils novada attīstības pārvaldē: domes izveidots birojs, iepirkumu speciāliste Linda Meldrāja ilgstoši neatrodas darbā, vadītājs piever acis, „speciāliste” saņem algu un ir kā tukša vieta, jo faktiski neveic darba pienākumus, saņem algu par mākslīgi radītu dīkstāvi ilgāk par gadu.

Lūgums izvērtēt domes vadības iespējamu šādas situācijas radīšanu, pārkāpjot dienesta pilnvaras, kad tiek izšķērdēts pašvaldības budžets, apmaksājot šādu dīkstāvi.

Lūgums ņemt vērā apstākļus, ka iepriekš viņa bija pilsētas domes iepirkumu nodaļas vadītāja un iepirkumu komisijas priekšsēdētāja. Iespējams, šāda silta vieta, kur nav jāstrādā un var saņemt algu, ir radīta kā iespējama kompensācija par iespējamiem pārkāpumiem no laika, kad viņa bija iepirkumu komisijas priekšsēdētāja, lai klusētu par augstāku priekšnieku lūgumiem, iespējams, ietekmēt iepirkumu procesu.

Pašvaldība ir nolaista, zāle nepļauta, bet dāma saņem lielu algu par sēdēšanu mājās, - tā ir ņirgāšanās par iedzīvotājiem. Regulāri darba dienas vidū redzama tirdzniecības centrā un pat nekautrējas. Pašvaldība lauku skolas slēdz, naudas neesot, bet atļaujas šādu greznību.

Novērtē šo rakstu:

31
3