Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bet es domāju

18.04.2022. 08:50

»

Antidemokrāts.

To ko komunistiem nezdevās iznīcināt Latvijā 50g. laikā, neskatoties uz to,ka viņu tanki bij šeit, sagrāva liberāli nieka 10 gados


ka bidona bars un devieto slavināšana ir puķina/čekas realizēts produkts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pēc tam paši medijos visu mūs apņirdz. Pašiem pakaļurbju pilna armija un kompartija sākot ar žirinovski...tas ir atavisms un raksturīgs šarikoviem

Atbildēt

nepolitkorektais.

14.04.2022. 18:44

Golubeva stumj visaas iespejamajas vietaas Saeima un aparataa savas liberalju lesbietes.

Atbildēt

west

14.04.2022. 10:15

»

?

sita ar resno muli ari ir lezbiete


Uzvārds jevrejisks...

Atbildēt

Redzi nu

13.04.2022. 18:45

Ar ko tikai nenodarbojas iekšlietu madamas padomnieces…

Atbildēt

Antidemokrāts.

13.04.2022. 16:56

»

Fakti

Liberasti sakrustos pirkstus čurikos, viss izdosies. Atklāti runājot, Curikas domubiedros ir jūtams naids pret gandrīz visu, kas piedien vai patīk cilvēkam bez deviācijām


To ko komunistiem nezdevās iznīcināt Latvijā 50g. laikā, neskatoties uz to,ka viņu tanki bij šeit, sagrāva liberāli nieka 10 gados.

Atbildēt

Antidemokrāts.

13.04.2022. 16:55

»

jāpalūdz Grozdevs

lai paskata vai nečatojas darba laikā...jau aizmirsušas, kas ir DARBS


Liberālajiem parazītiem vajag labas algas-ne jau priekš strādāšanas viņas tur savējie iebīdija.

Atbildēt

Antidemokrāts.

13.04.2022. 16:51

Liberāļu atkritumi smird.

Atbildēt

jāpalūdz Grozdevs

13.04.2022. 16:12

lai paskata vai nečatojas darba laikā...jau aizmirsušas, kas ir DARBS

Atbildēt

zemā līmeņa tirgus bābas interentā seksojas

13.04.2022. 10:22

absolūti tukša ļerkstēšana, ne par darabu, ne par lietu...nav brīnums, ka ministriju darbs bābu līmenī. VARBŪT IEKSLAUSĪTIES KRIETIKĀ???????????????????BET ČANAGĻI UN KRIEVI TO NESĒĀJ, TĀPĒC NEEVOLUCIONĒ.

Atbildēt

Fakti

13.04.2022. 09:03

»

hmm

Kas ir mūsu vadībā, kas palīDZES IESPEJAMAJĀ x stundā? Kas pasargās valsti no apokalipses? Šitās šmaras? Neuzticos


Liberasti sakrustos pirkstus čurikos, viss izdosies. Atklāti runājot, Curikas domubiedros ir jūtams naids pret gandrīz visu, kas piedien vai patīk cilvēkam bez deviācijām.

Atbildēt

Derdz

13.04.2022. 07:06

C19 5G GEBELSS STRĀDĀ CĪTĪGI

Atbildēt

vispār

13.04.2022. 04:56

Tie nav troļļi, bet blakus rakstā minētie GRT cilvēki, kuri kā izskatās tomēr atraduši darbu.

Atbildēt

frukts

13.04.2022. 03:04

»

hmm

Kas ir mūsu vadībā, kas palīDZES IESPEJAMAJĀ x stundā? Kas pasargās valsti no apokalipses? Šitās šmaras? Neuzticos


K. Pudniks:
* Ar kādām tiesībām valdošie mērgļi atļaujas šķelt sabiedrību? Raut karogus un tad tos uzspraust vai katrā staba galā! Ar kādām tiesībām viņi pie gandrīz katras izglītības iestādes Latvijas karoga vietā izkarina Ukrainas karogu? Ar kādām tiesībām? Vai kāds rīkoja referendumu par šo jautājumu? Vai kāds prasīja tautas nostāju? Protams, ka nē!
* Arī Ralfs Eilands, kurš propagandē krāsaino ideoloģiju, nu ir kļuvis par tautas aizstāvi. Saņēmis idiota sertifikātu no tāda paša idiota (ar Vācijas pilsonību) un lepojas ar to. Nožēlojami! Bet jāklausa kā mamma saka, ko darīt. Es redzēju sapnī, ka Eilandu tiesās par Latviešu tautas nodevību un naida kurināšanu. Ceru, ka šis sapnis piepildīsies!
* Un sapnī redzēju, ka stulbā Medicīnas muzeja vadība tiek izsūtīta uz Sibīriju. Par to, ka kurina naidu Latvijā starp tautām. Ar stulbu, palīgskolas līmeņa plakāta izveidi pretī Krievijas vēstniecībai. Nu nav ko darīt, stulbumam nav robežu!
* Šobrīd, kad primāri ir JĀPARŪPĒJAS par savas tautas cilvēkiem, visi nezin kādēļ skrien rūpēties par Ukrainas tautu. Varētu padomāt, ka viņi paši nevar par sevi parūpēties. Jūs man pasakiet, kad Ukrainas tauta ir rūpējusies par Latviju? Tieši kad?
Sapnī redzēju, ka pati Ukrainas tauta ir vainīga pie tā, kas ar viņiem šobrīd notiek. Tikai un vienīgi viņi paši ir vainīgi pie kara!
* Pie Krievijas vēstniecības var stāvēt ar Ukrainas karogu, bet paust atbalstu Krievijas tautai nedrīkst! Kā tad tā? Ar kādām tiesībām? Vai tad demokrātija nav viedokļu dažādība? Tad kādēļ vieni ir vienlīdzīgāki par citiem? Un atbilde ir ļoti vienkārša! Latvijā NAV nekādas demokrātijas - ir TOTALITĀRISMS! Ir tikai “viņu” viedoklis un citu NAV! Vārda brīvība!? Kāda vārda brīvība? Par sava viedokļa paušanu esmu bloķēts uz 30 dienām Facebook un par tradicionālo ģimeņu aizsardzību esmu neatgriezeniski dzēsts no draugiem.lv. Un Jūs to saucat par demokrātiju? Smiekli nāk! Latvijā NAV demokrātijas! Ir tikai kretīnu un mērgļu valdība un Eilandveidīgo idioti, kuri pielaizās ”varai”.

Atbildēt

Mr. Viedais Manels, Teikas virssaitis Pats

13.04.2022. 02:51

»

hmm

Kas ir mūsu vadībā, kas palīDZES IESPEJAMAJĀ x stundā? Kas pasargās valsti no apokalipses? Šitās šmaras? Neuzticos


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Huntas opozīcija! Resnie un tievie, ne visai un viedie!


Nesen vairāki “dziļās Latvijas valdības pārstāvji” un “līdz galam nenoskaidrotie aktīvisti” satikās “dziļās Latvijas valdības” slepenā “kluba sapulcē”. Kā ziņo daudzu mēdiju avoti, lai veicinātu savu un pūļa pretdarbību oficiālajai Latvijas MK valdības huntai.

Kā atklāj mēdiju avoti, slepenajā sēdē dalību ņēma partijas “Latvija no pirmās vietas”, “Likums pret nekārtību”, “Stabilitāte- te un tulīt” un “Tautas kalpi - vellu dzirnavas”.

“Dziļās Latvijas valdības” sēdes iekšējais dialogs beidzot ir atkal atsācies, un, iespējams, tā atbalstošo organizāciju loks un banku dalību skaits noteikti tikai paplašināsies. Savu atbalstu jau izteikusi Lielbritānijas un Vācijas “Gaidu un skautu apvienotā biedrība”. Savu vārdu solījusi bilst ari eiroparlamentāriete Inese Vaidene.

Tā kā es, Viedais Manels, (no saviem vārdiem esmu visu pierakstījis pareizi), ieliekot savu visu sirdi, esmu nenoguris “driķējis rakstus”, ilgstoši un neatlaidīgi meklējot vainīgos huntas kovidnoziegumos, man ir, ko teikt.

Vārdam ir liels spēks, es zinu, tādēļ atļaušos izteikt savas domas un, iespējams, ja atļausit, dot dažus padomus.

Un proti - nospraužot mērķus un zīmējot sarkanas līnijas, neizplūst lozungos! Tas ir bīstami, jo viss var vienkārši nobrukt! Manuprāt, pilnībā pietiek skaidri un bez liekām sarunām definēt divus galvenos uzdevumus.

Pirmais: “Nost ar obligāto potēšanu uz visiem laikiem”

Otrais: “Nost ar diskrimināciju un segregāciju un masku šovu!”

Par visu pārējo, cik esmu informēts, var turpināt “lauzīt šķēpus”, kuru .. pagaidām vēl nav, jo pašlaik paknapi ar finansēm, tostarp programu rakstīšanai, lai veidotu kopīgas listes uz huntas aizvietotas oficiālas varas vēlēšanām, kas nebūs hunta.

Tagad, kad personīgi ekskluzīvi esmu skatījis Aidaru Šesteru un Lincu Baltiņu, Aldi Kapzemu vaigā, teikšu tā!

Mīļie huntas upuri, cilvēki sanāca uz dziļās Latvijas valdības protesta akcijām, nevis lai atbalstītu konkrēti kādas partijas vai klausītos varoņu garās un kliedzošās “dziļās Latvijas valdības” ultimātu runas, bet lai “ar lielām cerībām demonstrētu nepatiku pret huntas teroru”, ka valstī kaut kas ne no šā un ne no tā mainīsies uz labo pusi! Tas beidzot jāsaprot visiem!

Ļaužu gaidas nav piepildītas, tās ir tukšas, jo pagaidām hunta pūli kaut kā nerespektē.

Bet 14. Saeimas vēlēšanas ir tālu, tautai jādzīvo te un tagad! Un tā mēs nonākam pie jautājuma: KO DARĪT?

Turpmākais ir mana “akadēmiska interpretācija”, lai, atbildot uz jautājumu, attaisnotu vēlētāju elektorāta uz “dziļās Latvijas valdību” liktās cerības.

Uzskatu, ka huntas upuri jāpulcē uz visiem valstiskiem pasākumiem, lai huntisti netiktu pie vārda, bet tiktu izsvilpti un izūjināti.

Pie teātru, operas, ballīšu vai prestižu saietu ieejām huntas varnešus ir jāsagaida “neorganizēti organizētam pūlim”- apmaksātai personu grupai, kas Kārtības mentu aizturēšanas brīdī atzītos, ka “pilnīgi neizprot savas tiesības”, lai izvairītos no administratīvo sodu soda naudām.

Tas tāpēc, lai “huntas krējums” beidzot aci pret aci ar izdeldēto tautu dzirdētu visu, ko domā par neliešiem algotais pūlis!

Jāorganizē mobilas algotņu grupas, kas satiktu uz ielas arī “dziļās Latvijas valdības” kangarus, nodevējus, kas pārgājuši huntas ierakumu pusē, tiem dodoties uz kārtējo sēdi vai mājup, kā arī uz restorāniem un citām individuālās izklaides vietām, kur notriec savus jūdasa grašus, lai “sirsnīgi pakomunicētu tête-à-tête! “

Kopš šī teksta publikācijas brīža ir jārēķinās, ka huntas drošības dienesti var uzsākt represijas pret mūsu mīļo “dziļo Latvijas valdību” un mani, Viedo Manelu.

Zinu, ka starp vairākiem tūkstošiem manu sekotāju sociālajos tīklos ir daudz “Latvijas dziļās valdības ministru un finansētāju”, kam, esmu pateicību parādā un pārliecināts, ka nodos manus ieteikumus saviem augstajiem līderiem.

Savukārt es pats, Viedais Manels, šai sakarā pilnīgi godīgi apsolu un garantēju beidzot beigt “laist muļķi” un “dzīt vieglu plezīri nedēļām ilgi”.

Atbildēt

Nav pamata uzticēties 4. maija cionistu huntai

13.04.2022. 02:48

»

hmm

Kas ir mūsu vadībā, kas palīDZES IESPEJAMAJĀ x stundā? Kas pasargās valsti no apokalipses? Šitās šmaras? Neuzticos


Ukrainas Rada 12.04.2022. 03:27
izdeva likumu par nepārvaramas varas apstākļiem un nav jāatmaksā kredīti bankām un nav jāmaksā par komunāliem pakalpojumiem.. kuru nav.

Drīz ari Latvijā būvnieki varēs lauzt līgumus un citi, kas bija atkarīgi no Krievijas un Ukrainas, Baltkrievijas resursiem.. Pat līgumus ar pašvaldībām un valsti..

Noticis Šveices Davosas foruma globālās valdības globālo līderu pirmais sammits, slēpjoties zem “Expo -22” izkārtnes.

Apsprieda sociālo reitingu ieviešanu ES, katras personas “elektroniskā vienotā maka saturu” - ID karte, potēšana, QR kods, deklarētā adrese, speciālās tiesības, saistības ar VID, adm. un krim. sodu vēsture u.c.

Ukrainas Rada to jau ieviesusi ES nozīmē katram Ukrainas iedzīvotājam pabalstu saņemšanai Eiropā, esot bēgļiem.

Itālijā, Boloņā, ieviests pilotprojekts “gudrā pilsēta” ar sociālo reitingu soda un stimulācijas punktiem, ja nešķiro atkritumus, nelieto sabiedrisko transportu utt.

Bez citiem jautājumiem sprieda par Zaļo globālo kursu, par globālas B. Geita, Rokfelleru u.c. “investoru” piesaisti, izveidojot globālu korporāciju un izpērkot “tīras vides teritorijas”- ar tīru gaisu, tīru dzeramo ūdeni un tīru no pesticīdiem augsni, lai pārvēstu Ņujorkas biržas aktīvos globālas tirdzniecības tūrisma attīstībai un tīras pārtikas ražošanai maksātspējīgajiem.

Internetā angliski viss par 1. Globālās pasaules valdības Sammitu atrodams.

World Government Summit 2022
The World Government Summit 2022 will be held exceptionally in tandem with the closing of “Expo 2020 Dubai”, the largest event of its kind that brings the world together, under the theme “Shaping Future Governments”. The Summit will bring thought leaders, global experts and decision makers from around the globe to share and contribute to the development of tools, policies, and models that are essential in shaping future governments.

29 — 30 Mar 2022
Expo 2020 Dubai, United Arab Emirates

https://www.worldgovernmentsummit.org/events/annual-gathering-2022

Atbildēt

Protams un pamatoti, jo valsts politiku nenosaka Saeima

13.04.2022. 02:37

»

hmm

Kas ir mūsu vadībā, kas palīDZES IESPEJAMAJĀ x stundā? Kas pasargās valsti no apokalipses? Šitās šmaras? Neuzticos


Pasaules Veselības organizācija (PVO) ir specializēta Apvienoto Nāciju Organizācijas aģentūra, kas deklarē, ka ir “it kā atbildīga par starptautisko sabiedrības veselību”. PVO konstitūcijā ir noteikts, ka tās galvenais mērķis ir "visām tautām sasniegt visaugstāko iespējamo veselības līmeni”. Dokumenta, kas noteitu sodu vai sankcijas par PVO noziegumiem pret tautu veselību, neeksistē. Galvenā mītne atrodas Ženēvā, Šveicē, un tai ir seši reģionālie biroji un 150 vietējā biroji visā pasaulē.

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Latvijas pārstāvniecības kopš 2020. gada vadītājs Uldis Mitenbergs. PVO biroja adrese Rīgā, Pils iela 21, t. 67503619

PVO aģentūra Latvijā ir viena no PVO 150 aģentūrām visā pasaulē, arī Krievijā ar biroju Maskavā, kas atrodas zem ANO pārraudzības, ar “PVO aģentūru” un “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” starpniecību plānojot izveidot pasaules pārvaldības struktūras Jaunajā pasaules kārtībā, iznīcinot valstis ar parādiem, ko rada “pandēmija” un vakcinācija, un ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresa” inkluzīvā kapitālisma politiku, cilvēku kā cilvēkkapitālu bez cilvēktiesībām atsvešinot no savas zemes, valsts, sava darba un savas ģimenes.

Tas jau enerģiski notiek šodien “kovidpandēmijas” PVO vadības stratēģijā, veicot ES valstu valdību pārbaudes un pēcpārbaužu vizītes.

PVO Latvijas birojs, Rīga, Pils iela 21
* Darbinieku skaits: 2
* Darbojas kopš: 1992
* Galvenās darbības jomas: garīgā veselība, digitālā veselība, veselības finansēšana un veselības sistēmas, integrētā veselības aprūpe, ārkārtas situācijas veselības jomā (COVID-19).

Savukārt PVO patiesie aģentūru aģenti ar COVID-19 veselības sistēmas reaģēšanas monitoru (HSRM), ko vada tālāk norādīto valstu atbalstītāji Latvijā sadarbībā ar PVO (WHO), ir “eksperti” Jānis Misiņš un Daiga Behmane, Rīga, Stradiņa Universitāte.

Skatīt šeit:

https://apps.who.int/iris/rest/bitstreams/1390564/retrieve


ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress

Aktīvi PVO aģentūras kā pasaules pārvaldības galvenās struktūras nostiprināšanā, izmantojot ar pandēmiju novājināto valstu valdības, “pandēmiju” kā ieroci izmanto cita ANO globālistu struktūra - “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress”. Ārlietu ministrs Edgars Rinkevičs ar atskaitēm piedalās plenārsēdēs, kas notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā.

“ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress” prioritātes izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā. Kongresā galvenā uzmanība it kā tiekot pievērsta vietējo un reģionālo pašvaldību ieguldījumam ANO un PVO ilgtspējīgas attīstības mērķos, it kā veicinot:

* Izturīgas sabiedrības: efektīva reakcija uz sabiedrības veselības krīzi;
* Demokrātiskās sabiedrības: reprezentatīvās demokrātijas un pilsoņu līdzdalības kvalitāte;
* Saliedētas sabiedrības: nevienlīdzības mazināšana;
* Ilgtspējīgas sabiedrības: vides jautājumi un rīcība klimata jomā;
* Digitālās sabiedrības: digitalizācija un mākslīgais intelekts vietējā kontekstā.

Savukārt, “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongresā” ir arī Eiropas mēroga politiskā asambleja, kas pārstāv vietējās un reģionālās pašvaldības no četrdesmit septiņām Eiropas Padomes dalībvalstīm.

Tās uzdevums ir it kā “veicināt vietējo un reģionālo demokrātiju, uzlabot vietējo un reģionālo pārvaldību un stiprināt iestāžu pašpārvaldi” saskaņā ar principiem, kas noteikti Eiropas Vietējo pašvaldību hartā. To veido divas palātas - Vietējo pašvaldību palāta un Reģionu palāta, un tās plenārsēdes notiek divas reizes gadā Eiropas pilī Strasbūrā, kur atrodas tās pastāvīgais sekretariāts.

Ielaušanās bez ieročiem un dialogs ar valdībām. Valdību darbu pārbaudes un pēcpārbaudes

Uzraugot “reģionālo demokrātiju” Eiropā, Kongress uztur regulāru dialogu ar Eiropas Padomes dalībvalstīm. Ministru komiteja, kurā ietilpst šo valstu 47 ārlietu ministri , par vietējām un reģionālajām pašvaldībām atbildīgā Ministru konference, kā arī tās vadības komitejas - šajā ziņā ir galvenie partneri. Vairākas reizes gadā prezidents un Kongresa ģenerālsekretārs sniedz dalībvalstu pārstāvjiem Ministru komitejā protokolu par savu darbību un rīko viedokļu apmaiņu.

Kongresam ir arī tiešie kontakti un regulāra informācijas apmaiņa ar EP valstu valdībām, jo īpaši oficiālu vizīšu laikā dalībvalstīs, reformu pēcpārbaužu plenārsēdēs vai pēcpārbaudēs vizītēs pašā valstī.

Skatīt šeit:
https://www.coe.int/en/web/congress

Atbildēt

oh...

12.04.2022. 23:10

"Tas rada toksisku vidi, lai jūs ar saviem samiernieciskajiem, liberālajiem uzskatiem negribētu te būt, iesaistīties sarunās - klusinātu jūs un tādiem kā jūs liktu saprast, ka labāk paklusēt

Mērķis ir arī mazināt vēlmi pilsoniskai līdzdalībai, politiskai aktivitātei. Biežāk tas mērķēts uz liberāli domājošām sievietēm, kas nebaidās izteikties. Arī vīriešiem. Jo „nacionālkonservatīvā” pusē būs cilvēki, kas iznesīs ziņu ārpus troļļu tvītiem."


novērsties/cringe

Atbildēt

hmm

12.04.2022. 22:54

Kas ir mūsu vadībā, kas palīDZES IESPEJAMAJĀ x stundā? Kas pasargās valsti no apokalipses? Šitās šmaras? Neuzticos!

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

12.04.2022. 21:46

Tas pats slavenais Zersetzung, turklāt ar trollinga palīdzību. Tātad - vajāšana virtuālajā pasaulē, kur ik uz klikšķa uzplijas dažādu oponentu angažēti troļļi. Diskusijas ar šiem troļļiem izbesī, rezultātā aizveras čakras un apduļķojas saprāts, tobiš virtuāla personības sagrāve. Cilvēki, esiet modri.

Atbildēt

Krišjānis Kankars-Pampars

12.04.2022. 21:37


Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars-Pampars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Pampars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Pampars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Pampars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas gudrību lādes.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

https://www.la.lv/karins-pern-premjera-amata-nopelnijis-teju-78-000-eiro

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

mīnusi

12.04.2022. 20:53

rāda-šoreiz kundzīte trāpījusi!

Atbildēt

12.04.2022. 20:27

»

!

sogad Rigas praida pirmaja rinda blakus asv vestniecibas parstavjiem ies hoholu praidisti


Šogad Rīgas praida pirmajā cēlienā uzstāsies rašistu pidari 9.maijā.

Atbildēt

Lielais Inkvizitors

12.04.2022. 20:19

»

Ibars Ijabs- Mujabels (no Briseles)

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences...


Romas Tēvu es papratinatu gan…

Atbildēt

Vaira Līķe

12.04.2022. 19:46

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Ebreju Vadoni Zeļenski! Masoni! Klīniskie 13. Saeimas deputāti!

Es saskatījos ar savu dzīvesbiedru Imantu Līķi un abi viens otram noteicām, izbrīnīti notikumu Ukrainā kontekstā: “Vai tiešām mums būs jābēg atpakaļ uz Kanādu?”


“Man kā vecai kanādietei ir milzīgs kauns stāvēt malā - baudīt, saprotiet, visas tās privilēģijas te, Latvijā, saprotiet, kas man pienākas, kā ziniet, birojs, sekretāre, kalpotāji, limuzīns, ceļojumi, grozīšanās augstu personu saietos, manikīrs, pedikīrs, vaksācija galu galā... izmeklēti ēdieni un dzērieni, spoguļošanās mediju gaismā, savu domu izplatīšana bez cenzūras.. tas viss par valsts naudu un noraudzīties, kā viņi tur Ukrainā izmisīgi cīnās! Tas mani kremt, un tas mani grauž. Es arī saprotu to, ka pasaule negrib izraisītu kodolkaru. No tā labuma nebūs nevienam,” pauž leģendām apvītā politiķe.

“Lai arī savulaik mani kā prezidenti daudzi nosodīja, ka ar prezidenta lidmašīnu lidinājos vairāk pa pasauli, nekā biju Latvijā, es varu mierīgi teikt, ka tas darbs bija smags - visas tās runas no augstām tribīnēm svešās mēlēs, balles, rauti, Rītiņa dārgās kūkas brokastīs...visa tā Bondara uzraudzītā svīta, kur katrs pēc vārda jāatceras..un šobrīd redzam rezultātu - Latviju es ievilku NATO un varu justies drošībā.”

Kā uzskata eksprezidente, tad tie pazemojumi un rupjības, kas jādzird no Latvijas tautas latviešiem .. tas viņai tagad uzkurina pretestības garu.

“Kad iedomājos, ka man vajadzētu noslēpties kādos krūmos, nepaspējot aizlaisties uz Kanādu, tad man kļūst milzīgs kauns!”, bilst Līķu Vaira, kas, varonīgi pretojoties valsts birokrātijai, jau laikus izkaroja sev un “saviem mīļajiem kapuvietas” ar adresi LR, Rīga, Mežakapi. Viņa klāsta :”Tad vai nu Kanāda, vai Mažakapi, saprotiet!”

“Daudzi brīnās, bet domāju, ukraiņiem arī padomju laiku propaganda bija atstājusi savas pēdas,” tā Līķu Vaira.

Ja vēlies ar savu artavu palīdzēt varonīgajai ukraiņu tautai cīņā pērt agresoru, iegādājies žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numuru! "Kas Jauns" šonedēļ nāk klajā ar saturu, kas veltīts tikai un vienīgi Ukrainā notiekošajam, turklāt ieņēmumi no eksemplāru pārdošanas tiks veltīti šai valstij, kas šobrīd karo ar okupantiem.

Vai esi apzinīgs un saproti, ka karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu pats!

Atbildēt

Sandra Klaniete (no Briseles)

12.04.2022. 19:46

»

🏟

Cīņa par cilvēku prātiem ir nezēlīga, pat šajā portālā


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Biedri!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu!

Arī es esmu sakārtojusies "X stundai" ar savu manikīru un pedikīru, un es nekad negribēšu atvērties pretiniekam! Pilnīgi pievienojos Keitai Sīpeniecei no Latvijas!

Ukraiņu tautas cīņa par savu “nacionālo tautastērpu” ir apvienojusi pasauli globāli un Eiropu kā kontingentu, kas šobrīd ir tik vienots, kā nekad!

Vairs politikā nav jāgrābstās kā pa miglu. Eiropai beidzot stāv pārliecība ar “politisko un militāro gribu” (as a grip for to grip), lai stātos pretī Kremļa asiņainam zvēram, kas jau noplūdis asinīm un asinīm pieplūdušiem acu āboliem raugas no Kremļa!

Ukrainas nākotne ir Eiropas Savienībā un pirmais solis šajā ceļā ir kandidātvalsts statusa piešķiršana Ukrainai.

Eiropas Tautas partijas (ETP) grupenfīreri ir lielākie un spēkpilnīgākie Eiropas Parlamentā kopš 1999.gada.

Pašlaik par naudas pabalstiem un politatbalstu Ukrainai labēji centriskajā politiskajā grupā fano 178 deputāti no visām ES dalībvalstīm.

Nevalstisko organizāciju “VoteWatch Europe” un “Wotewestern sewers” reitingos Sandra Klaniete ierindota starp 100 ietekmīgākajiem Eiropas Parlamenta deputātiem.

Atbildēt

Ibars Ijabs- Mujabels (no Briseles)

12.04.2022. 19:38

»

🏟

Cīņa par cilvēku prātiem ir nezēlīga, pat šajā portālā


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

“Es jums nepateikšu neko jaunu, kas līdz šim nebūtu jau dzirdēts! Teiksim tā, tās lietas ir visai šķidras! Te par ziepēm vien vairs nevar runāt, tā tīri izsakoties!”

Tā steidzīgi sasauktajā preses konferencē 2022. gada 12. maijā tieši no lidmašīnas trapa Rīgas lidostā izteicās eiroparlamentārietis Ibars Ijabs- Mujabels.

“Teikšu īsi pilnīgi svaigas ziņas no Briseles. Ko vajag un kas līdz šim nav darīts gana labi! Tātad ar steigu apbruņot ar ieročiem Ukrainas aizstāvjus! Atteikties no Krievijas gāzes un naftas! Atslēgt Krievijas bankas! Saukt pie atbildības kara noziedzniekus! Šīs ir vissvarīgākās lietas!”

Tālāk, kā no tribīnes, uzklājis sev Ukrainas karogu, viņš neapstājies turpina, klausītājus aiz šausmām bezmaz iedzenot stāvus zemē : “Šausminošās ainas ko redzam no Krievijas kara noziegumiem Ukrainas pilsētās un, man ciemojoties Latvijā, atliek atkal un atkal jautāt: ko mēs varam darīt, lai stātos pretī agresoram?”

Viņš satraukts klātesošajiem atklāja: “Latvijas cilvēki tam pašaizliedzīgi ziedo naudu Ukrainas armijai, es vēl pietaupu savus eventuālos feniņus laikam, kad citu ziedojumi beigsies. Es ceru, ka tas kaut kad notiksies. Neesmu dzirdējis, ka eiroparlamentārieši sacenstos ar ziedojumu summām. Algas mums, ja rēķina pret biznesa haizivīm, nav tās lielākās. Nu teiksim tā, no divdesmit tūkstošiem eiro mēnesī, vai ne, katru mēnesi.

Latvijas valdība gan ziedo, tā ir piegādājusi Ukrainai visus iespējamos ieročus un ekipējumu no valsts budžeta līdzekļiem. Tai naudas ir! Vislielāko ieguldījumu tomēr dod Latvijas diplomāti, kas turpina strādāt ar saviem ES un NATO kolēģiem pie vēl stingrākas atbildes Krievijai uz tās agresiju Ukrainā. Bet saprotiet paši! Diplomātu ieroči ir tikai vārdi un akcenti tajos! Tos var pamanīt un var neklausīties!

Ikkatra viena diena, kurā Eiropa turpina pirkt Krievijas gāzi, nozīmē vienu miljardu eiro, kas kurina Krievijas kara mašīnu. Ja es tagad arī ziedotu vienu mēnešalgu, tas būtu piliens jūrā. Teiksim tā- ļoti nebūtisks ieguldījums.

Atteikšanās no Krievijas gāzes ir principa jautājums. Un, lai tam būtu jēgpilna efekts, tam ir jāpievienojas visai Rietumu pasaulei.

Lai šo apņēmību īstenotu, vēršu jūsu uzmanību, jau tagad, pavasarī, ir steidzami jāgatavojas nākamajai apkures sezonai, darbs pie tā jāuzsāk nekavējoties:

• jāizmaina likumi, jo no tiem siltums nerodas;

• ja nepieciešams, jānosaka īpašs, enerģētiskās krīzes režīms, izdalot bezmaksas cirvjus un tautu sūtot mežā;

• radikāli jāatvieglo ceļš vēja parku būvniecībai, ir zinātniski pierādīts, ka vējš, kas darbina elektrības mašīnas, atjaunojas pats un lielā ātrumā, turklāt vējš ir vairākkārt lietojams resurss. Tas ir tāds resurss, kas, pagriežot vienas mašīnas spārnus, uzreiz ķeras jau pie citas;

Piedalīties uzvaras gājienos pret Putina režīmu mēs varam katrs ar savu rīcību no savām mājām.

Pirmām kārtām, ziedojumiem Ukrainai atliks vairāk, ja samazināsim enerģijas patēriņu:

• mazliet zemāka temperatūra iekštelpās, mazliet siltāks apģērbs; mazāk virināt durvis un logus;

• vēl mazāk karstā ūdens un īsāks laiks dušā; atteikties no vannas, pirts un izklaidēm baseinos;

• atteikties no gāzes katliem, pāriet uz elektrību, sauli, siltumsūkņiem, šķeldu, granulām;

• mazāks auto dzinējs, mazāks degvielas patēriņš, vairāk kopābraukšanas un sabiedriskā transporta izmantošanas. Sekot Itālijas pilsētas Boloņas piemēram, kur jau ieviests “gudrās pilsētas jaudas” pilotprojekts sociālo reitingu sistēmā ar sociālās stimulācijas un soda punktiem;”

“Apturēt Krieviju tagad!”, tāds esot
Gija Verhofstata un antiziedotāja Ibara Ijaba-Mujabela, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums Eiropas institūciju līderiem – Eiropadomes Eiropas Komisijas priekšsēdētājai un ES Augstajam pārstāvim ārlietās.

“Tāpēc mēs mudinām jūs nekavējoties sasaukt Eiropadomes ārkārtas sanāksmi ar mērķi:

• noteikt pilnīgu naftas, gāzes un ogļu embargo;

• slēgt visas ostas Krievijas kuģiem un precēm;

• pilnībā atslēgt visas Krievijas bankas no SWIFT sistēmas;

• paplašināt Krievijas oligarhu, amatpersonu un ierēdņu sankciju sarakstu. Paplašinātais sankciju saraksts iedvesmos ziedot un ziedot vēlreiz, tostarp sankcionētajiem, bez iztikas palikušajiem bezdarba apstākļos.

Kā eiropieši, kam patikusi smagā artilērija un vācu haubices, mēs vienmēr sakām “nē genocīdam”!

Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors jau martā ir devies uz Ukrainu. Ja tiesa atradīs pierādījumus par kara noziegumiem, jātiesā būs ne tikai to izpildītāji, bet arī tie, kas deva pavēles un pieņēma lēmumus. Un ne tikai! Jātiesā militārā uzbrukuma Ukrainai tiešie pasūtītāji un plānotāji, kas sakonfliktēja miermīlīgās un gadsimtiem draudzīgās krievu un ukraiņu tautas!

Man ir pietiekami finansiāli uzkrājumi simtos tūkstošos euro un man noteikti ir jābūt atbildīgam un ir jāpiedalās šo noziegumu dokumentēšanā, izmeklēšanā un juridiskajā procesā, kas ļautu tiesāt visus atbildīgos – no kareivja Ivana līdz bunkura Putinam un agresijas plānotājiem kopš 2013. gada, kad Vatikāna galva Francisks izsludināja globāla hibrīda kara apstākļus! Tādēļ šī publiski pieejamā ziņa vien jau norāda, ka Starptautiskās Krimināltiesas galvenais prokurors devies pareizajā virzienā.

Es pat uzņemtos atklāt, ka Gija Verhofstata, mana, Ibara Ijaba-Mujabela, un vēl (200) Eiropas Parlamenta deputātu aicinājums ir vērsts Starptautiskās Krimināltiesas galvenajam prokuroram doties uz Vatikāna Pilsētvalsti (Stato della Città del Vaticano) un nopratināt Pāvestu Francisku. Tā mēs daudz atrāk nonāksim pie patiesības un tiem apstākļiem, kuri zināmi pāvestam Franciskam, paziņojot, ka “2013. gadā sācies globālais karš”, kura asiņaino fāzi šobrīd vērojam Ukrainas stepēs un pilsētās.”


https://jauns.lv/raksts/zinas/497101-galvenais-uzvarai-par-putinu


Redakcijas piezīme: Mēs dodam iespēju izteikties visiem Briseles funkcionāriem, ja arī autoru viedoklis nesaskan ar redakcijas uzskatiem.

Atbildēt

!

12.04.2022. 19:25

»

Rīgas praids

šogad būs


sogad Rigas praida pirmaja rinda blakus asv vestniecibas parstavjiem ies hoholu praidisti.

Atbildēt

real

12.04.2022. 19:23

»

🏟

Cīņa par cilvēku prātiem ir nezēlīga, pat šajā portālā


nepareizajiem pratiem asv koloborants bordans atnems latvijas pilsonibu.

Atbildēt

Rīgas praids

12.04.2022. 19:03

šogad būs?

Atbildēt

Valsts ir briesmās

12.04.2022. 18:51

Ja šādi "speciālisti" kursē pa Iekšlietu moinsitrijas koridoriem, tad varam labi iedomāties, kas notiks, ja Putins uzbruks. Šajos laikos nedrīkst stratēģiski svarīgu nozari piepludināt ar garīgi un fiziski slimiem cilvēkiem, kuriem interesē tikai tas, kur un kā pederēties savā starpā.Tas jau līdzinās iekšlietu sistēmas sabotāžai un Golubevai ir jāsēž cietumā kopā ar viņas slimo lesbiešu "liberāļu", kas faktiski ir vistīrākās homofobes, varzu.

Atbildēt

Izvirtusī sabiedrība

12.04.2022. 18:50

Karš visu noliek savās vietās, kā ukraiņi tagad stāsta, pat bomzīšiem atrodas darbiņi ko citi nespēj un sava vieta sabiedrībā.

Atbildēt

Elmars

12.04.2022. 18:49

Dīvaini... Aizeju pie paziņa uz"glāzīti tējas"; piezvanu draugam, papļāpāt par dzīvi... Nu neredzu ap sevi troļļus, varbūt aiziet pie ačudaktera "uz piņģerotu kafejas", acu gaišumam?

Atbildēt

Slimas lesbietes murgi

12.04.2022. 18:45

Varēja jau sagaidīt, ka Golubeva savāks uz Iekšlietu ministriju debīlus, slimus homoseksuāļus, kuriem maksā algā valsts naudu par sava stulbuma popularizēšanu. Kā šādi cilvēki pilda dienesta pienākumus? Kāda ir viņu kompetence? Laikam nulle...Tiek izšķērdēta valsts nauda, kas nav nekāds brīnums, ja pie tās sadales tiek klāt perversi homoseksuāļi, kuri par valsts naudu pirmām kārtām nodrošina savas personiskās perversās intereses..

Atbildēt

Pederastu partijas jaunumi

12.04.2022. 18:19

Linda Curika un Marta Herca atzīst, ka dzīvi nācies pagriezt kājām gaisā, gluži vai veicot sociālu pašnāvību. Tas bija laiks, kad viņas no kolēģēm un draudzenēm, kas čalo uz balkona, dzerot vīnu, kļuva par mīļotajām un sāka dzīvot kopā.

Atbildēt

faks

12.04.2022. 17:10

»

fakts

Lezbiete nu nekādīgi nevar būt māte,mātīte.Homoseksualitate ir psihiska slimība,personības degradācija


Lezbiete nu nekādi nevar sastāvēt Dieva laulībā kuru pārkāpt ir grēks.

Atbildēt

jautri

12.04.2022. 16:19

bordāni, rancāni, muižnieces ar saviem samiernieciskajiem, liberālajiem uzskatiem..:)

Atbildēt

Bc

12.04.2022. 16:03

Cik saprotu slapina biksees no patiesibas

Atbildēt

reņģe

12.04.2022. 15:53

Nodarbošanās, kā vienmēr, atstāj iespaidu uz seju.

Atbildēt

Klods

12.04.2022. 15:51

»

Nu

Klods kopā ar Žanu ir radījis Van Dammi…Ja vien pareizi atceros


L.Curiha ir izcila feministe,stratēģiskās komunikācijas eksperte, doktorantūras studente, mīloša bērnu māte un jā šķiet arī lezbiete. Ja Tevi satrauc Lindas panākumi profesionālājā,akadēmiskajā vai dzimumdzīvē, tad padomā vai vaina nav Tevī pašā? Vai dzīve burkšķot dīvānā ir Tavas dzīves augstākais punkts kā dēļ Dievs Tevi ir nolicis uz šīs planētas!

Atbildēt

millers

12.04.2022. 15:46

»

?

sita ar resno muli ari ir lezbiete


ģīmis pēc suņa, famīlija arī kaut kāda mongoliska, galvā arī, droši vien, putra

Atbildēt

hi

12.04.2022. 15:42

»

nu kaut kā tā

Nu kas ir ko,ānītis ieniezējās


"nu kaut kā tā" ir homoseksuālists. Kad šim niez dirsa, viņš dodas pie krieva pederasta.

Atbildēt

ert

12.04.2022. 15:14

»

Balagan

О чом Это


Idi na huj, rusifikator! Tavi tautieši un "russkij mir" nesēji no krievu armijas ir pedofili, izvarotāji, zagļi, slepkavas un deģenerāti.

Atbildēt

atbilde

12.04.2022. 15:04

»

?

sita ar resno muli ari ir lezbiete


Jā.Ir.

Atbildēt

Nu

12.04.2022. 14:49

»

???

Es jautātu savādāk.Klod,ko tu esi dzīvē radījis?Šī deģenerāte Linda nav radījusi neko


Klods kopā ar Žanu ir radījis Van Dammi…Ja vien pareizi atceros…?

Atbildēt

No Dienvid Londonas

12.04.2022. 14:44

»

Ģirc

Labāks ieteikums - nelietojiet visus šos triperus vispār


Va vellos!Ka angļi teiktu-Easy peasy!

Atbildēt

Samiernieks Pamiernieks

12.04.2022. 14:40

Samiernieciskie liberālie uzskati jau sen ir uzkārti zināma vietā uz nagliņas.Aitu bars tikai to nesaprot.Tiek gatavota augsne,lai tos uzkārtu oficiāli,orķestra mūzikai skanot

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: