Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mēs visi no laukiem

27.08.2020. 13:55

»

!

,,jums,, vesturiski ir jadodas atpal uz laukiem,no kurienes esat izkunojusies


"jums" vēsturiski jālien atpakaļ kokā, no kura esiet nokāpuši.

Atbildēt

!

27.08.2020. 13:08

»

malacis

Jo mazāk jūs pederastu - putinososu aiziesiet uz vēlēšanām, jo labāka RD mums būs


,,jums,, vesturiski ir jadodas atpal uz laukiem,no kurienes esat izkunojusies.

Atbildēt

tik tiešām

26.08.2020. 17:30

»

absolūti

Absolūti pareizi teikts! Īsi un kodolīgi. Nu liksim tak tiem baltkrieviem mieru. Vai pašu mājās viss kārtībā


Ko Baltkrievijā dara nolādētie krievu fašistiskie interventi: sadisti un pederasti, kad pašu smirdīgā imperasķija plīst pa visām šuvēm?

Atbildēt

Skolnieciņš

26.08.2020. 16:12

“Mosties, mosties, reiz, svabadais gars, Celies uz salauzi kalpības spaidus, Atpestī cietējus, klusini vaidus – Mosties, brīvības cēlajais gars! Zemē kungus, kas lepnībā sēž, Šķērdīgi putina miljonu sviedrus, Zemē kundzības draugus un biedrus, Kas savus brāļus spaida un plēš!” izturību vēlot, Tavs Skolnieciņš (Skauģu Skauģis) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉 Skolnieciņš® Skolnieciņš™ (Vislatvijas Skaudības Dievs Skolnieciņš) #SkaudībasDievsSkolnieciņš

Atbildēt

nesaprotu

25.08.2020. 21:28

Kāpēc ūsainam krievu tarakānam iedeva automātu bez patronām? Vai viņa padotie arī to uzskata par plānprātiņu, kas var sākt šaudīties?

Atbildēt

nelegālim

25.08.2020. 21:11

»

Pilsonis

Ja aizskart gods, tad kāpēc viņi iziet ielās ar nacistu karogiem? Tiem karogiem zem kuriem viņus slepkavoja 2 pasaules karā. Baltkrievija bija karā visvairāk izpostītā PSRS teritorija. Nacistu līdzgaitnieki tieši zem tiem karogiem slepkavoja Baltkrievijā, noslepkavoja miljonus...


Nacistu līdzgaitnieki neslepkavoja civiliedzīvotājus, kā to dara krievu fašistiskie izdzimteņi.
Pat tupam krievam, kā tu, būtu vajadzējis zināt, ka Vlasova armija zem baltzilsarkaniem karogiem sita blusainos sarkanarmiešus un ar Georgija krustu 2.Pasaules kara laikā par varonību apbalvoja vācu pusē karojošajās Vlasova armijas daļas.
Pret staļiniskiem izdzimteņiem, kas dzen postā Baltkrieviju, baltkrievu patriotu baltsarkanbaltais karogs ir tieši laikā.

Atbildēt

galvenais

25.08.2020. 20:34

»

Joske

Nu, aber riktīg iekš desmitniek


Lai pietiktu patronu un napalma, kad miljons tavas sugas un saprāta brāļu, bez barības un medicīnas palikušo Ordas orku, izmisumā lauzīsies uz Eiropu.

Atbildēt

Pox

25.08.2020. 19:00

»

Baltkrievijai IKP ir atkarīgs no Krievijas

Pati ekonomiskā suverenitāte ir 40 procenti...


Dainis Īvāns: Visiem, kuri ļerkst par neizdevušos valsti – pa muti!

Atbildēt

Baltkrievijai IKP ir atkarīgs no Krievijas

25.08.2020. 10:26

»

Pilsonis

Es jau kādus 5 gadus novēroju, ka Lukašenko prātu izkūkojis. Bet cik dumjam jābūt, lai atbalstītu to tā saucamo opozīciju? Opozīcija kā galveno mērķi piedāvā saraut visas saites ar Krieviju. Bet baltkrieviem 50% tirdzniecības ir ar Krieviju. Tādus mērķus stāda tikai ienaidnieki vai pajolīši...


Pati ekonomiskā suverenitāte ir 40 procenti.

Problēma ir pretrunās starp ekonomikas suverenitāti un ideoloģiskajām globālajām tendencēm. PSRS sabruka, jo neattīstīja “patērētāja kultu”, kas PSRS beidzās traģiski.

Globālās ideoloģiskās tendences vērtstas uz “patēriņa kultu” un hedonismu. Patēriņa un hedonisma kulta pārņemtā Baltkrievijas jaunatne grib būt “moderna” un negrib tikai “mācīties audzēt kartupeļus ar Lukašenko”.

Lukašenko domā un rīkojas neadekvāti, jo neizprot minētās pretrunas un tās pārvarēt plāno fiziski, nevis morāli, intelektuāli un ideoloģiski. Tirgojoties ar Rietumiem un Krieviju, Baltkrievija tiek novājināta. Visos gadījumos tās suverenitāti saplosa trīs impērijas KF, ĶTR un ASV. No šī strupceļa nav izejas. Baltkrievija sairs.

Atbildēt

Kasīklim

25.08.2020. 10:11

»

incei

Kāpēc tev, krievu sūdu ēdājai un krievu sūdaino daiktu sūkātājai nelīst ārā no skapja


Tu, smirdošais sūdabrāli, iemācies pieklājību, izdezinficē sākumam muti un nomazgājies. Vēlams ar
tualetes tīrīšanas līdzekli Harpic 100% Limescale Remover. Nav dārgs un tev būs labi. Bet labāk viņu izdzer, ātrāk nosprāgsi un LV būs tīrāks gaiss.

Atbildēt

Pilsonis

25.08.2020. 09:56

»

Pilsonis

Ja aizskart gods, tad kāpēc viņi iziet ielās ar nacistu karogiem? Tiem karogiem zem kuriem viņus slepkavoja 2 pasaules karā. Baltkrievija bija karā visvairāk izpostītā PSRS teritorija. Nacistu līdzgaitnieki tieši zem tiem karogiem slepkavoja Baltkrievijā, noslepkavoja miljonus...


Es jau kādus 5 gadus novēroju, ka Lukašenko prātu izkūkojis. Bet cik dumjam jābūt, lai atbalstītu to tā saucamo opozīciju? Opozīcija kā galveno mērķi piedāvā saraut visas saites ar Krieviju. Bet baltkrieviem 50% tirdzniecības ir ar Krieviju. Tādus mērķus stāda tikai ienaidnieki vai pajolīši.
Bet vispār baltkrievijā scenārijs ir viens pret vienu kā Ukrainā. Nesen bijušais ukraiņu premjerministrs Azarovs Baltkom radio teica, ka Ukrainā pat prezidenta biroja vadītājs aktīvi strādāja maidana organizēšanā.
Pēc scenārija tagad jābūt sakrālajam upurim, savādāk viss sāk apsīkt

Atbildēt

Pilsonis

25.08.2020. 09:48

»

dažāda situācijas

Baltkrievi, kas vēl pirms 300 gadiem bija brīvi cilvēki, iziet ielās, kad aizskarts viņu gods, krievi nopietni sadumposies tikai kad to trauciņos vairs nebūs barība. Redzot, kas darās energoresursu, kas sastāda 70% Krievijas budžeta, tirgū, jādomā, ka tehniskie palmu tauki krievu racionā, vēl šogad ...


Ja aizskart gods, tad kāpēc viņi iziet ielās ar nacistu karogiem? Tiem karogiem zem kuriem viņus slepkavoja 2 pasaules karā. Baltkrievija bija karā visvairāk izpostītā PSRS teritorija. Nacistu līdzgaitnieki tieši zem tiem karogiem slepkavoja Baltkrievijā, noslepkavoja miljonus.
Cik dumjam jābūt, lai ietu protestēt ar šiem karogiem?

Atbildēt

!kasiklis ir izraelas pilsones tihanovskas propogandists !

25.08.2020. 06:56

kads sakars izraelas/lietuvas pilsonei tihanovskai ar Baltkrieviju ?par ko seit muld kaut kads kasiklis ?

Atbildēt

barikadnieku pamulkiem

25.08.2020. 06:51

»

Tevi idiot, vajag sodīt,

jo noticēji komunistiem un stāvēji kaut kādās idiotu barikādēs, lai komunisti kā Brigmanis un Lembergs visu iznīcinātu


,,staveji,, lai sodien asv noteiktu sankcijas pret tavu zemi,slegtu bankas tava zeme,lai tev aizliegtu lietot skaidru naudu un sutitu tevi karot par vinu interesem uz Iraku,Afganistanu un Mali ! tad boikote vismaz,,velesanas ,, sai mulku zeme,ja savadak protestet nemaki !

Atbildēt

kasikla sizofrenijas reklama turpinas !

25.08.2020. 06:48

ko grib panakt ar sizofrenika kasikla reklamesanu ?

Atbildēt

Viedais Manels

25.08.2020. 00:49

»

to tas

Kas tad tevi, krievu sūdu ēdāju, krievu garnizonu maukas bērnu, šeit aicina? Civilizācijas atkritumiem ir savi saiti un smirdi tur, deģenerāt


Atceros, kā stāvot uz barikādēm par mūsu brīvību un pret rusifikāciju, centos salikt akcentus uz taisnīgumu, tiesa, saprototot, ka drīzāk spēks, nevis taisnīgums visu sakārtos. Taču tolaik (un arī pašreiz) daudzi krieviņi saprata, ka latvju vēlēšanās īstenot savu valstiskumu, garantējot arī citiem tiesības uz savu viedokli un sadzīvi, ir taisna. Lasot dažādus kasīkļus un asinskārus prātu izkūkojušus viņa atbalstītājus, brīžam šķiet, ka ja viņu nebūtu, Kremlim šādi kretīni būtu jāizdomā, lai pierādītu mūsu valstiskuma idejas impotenci. Es tomēr ticu, ka saprātīgu latviešu ir vairākums.

Atbildēt

to tas

24.08.2020. 22:35

»

tas

Kasīklis ir nenormāls stulbenis, un nav nekādas jēgas no komunikācijas ar to krupi


Kas tad tevi, krievu sūdu ēdāju, krievu garnizonu maukas bērnu, šeit aicina? Civilizācijas atkritumiem ir savi saiti un smirdi tur, deģenerāt.

Atbildēt

tas

24.08.2020. 22:19

»

Piebilde

Kasīkli, kasīkli! Pilna youtube jau kādu pusgadu, ka rudenī sāksies visvisādi procesi


Kasīklis ir nenormāls stulbenis, un nav nekādas jēgas no komunikācijas ar to krupi.

Atbildēt

nesaprotu

24.08.2020. 21:50

»

slimajam

Čemodan - volzal - buļbašstan


Ir bezgala krieviski rakstošu portālu, kas slavē sadistus, slepkavas un pederastus, bet tomēr katram maukas bērnam jāielien pietiek.com, lai izkārnītos.

Atbildēt

Ventspils

24.08.2020. 21:40

Pilnīgas muļķības te sarakstītas. Kas vispār šis ir par portālu, ka kaut ko tik stulbu atļauj publicēt? Lukašenko valdīs kā valdījis, Putinam ir vajadzīgs prognozējams un stabils kaimiņš. Nevajag aizmirst, ka Krievija un Baltkrievija ir savienotas valstis. Tas, ka procentiem 20 iekārta ir apnikusi, nevienu augšā neuztrauc. Apspiedīs, arestēs un arī nākamā paaudze sev sabojās dzīvi. Bez tam Baltkrievijā ir ļoti daudz Lukašenko atbalstītāju, dzīve ir lēta un stabila. Ekstrēmisti ir bijuši un būs. Tur valda slāvu kultūra un likumi- pilnīgi cita pasaule. Nevajag mums kārtot viņu lietas. Un viņu " politiskie bēgļi" mums nemaz nav vajadzīgi. Vēl tie, kas Ventspilī ieradās 70 os gadus, nav aizvākušies. Jaunu metienu mums nevajag. P S vecie ventiņi vēl lieto apzīmējumu "baltkrievu rajons".Kādreiz jebkurš taxists to zināja. Nevajag vēstures atkārtošanos. Ventspilī baltkrievu pa pilnam.

Atbildēt

piekrītu draugs

24.08.2020. 21:30

»

GEO

tas,protams,autora subjektīvais viedoklis,ka Lukašenko dienas skaitītas.Viņš gan neprognozē -cik ilgi.Pēc mēneša,gada vai desmit.Gluži kā totalizatorā,tikai bez skanoša seguma...


Nedrīkst jaukties citu valstu iekšējās lietā un katram smirdīgam krievu interventam jāatstāj Baltkrievija savām kājās jeb koka makintošā.

Atbildēt

GEO

24.08.2020. 21:16

tas,protams,autora subjektīvais viedoklis,ka Lukašenko dienas skaitītas.Viņš gan neprognozē -cik ilgi.Pēc mēneša,gada vai desmit.Gluži kā totalizatorā,tikai bez skanoša seguma :)).
Padomjlaikos neprotestēju ne pret USA nēģeru diskrimināciju,nepieprasīju brīvību Kubai vai Andželai Devisai,nenosodīju imperiālismu utt. Protestēju pret Daugavas Hes celtniecību,pret metro Rīgā (uzlīmes METRO -NĒ ,ja kāds atceras) utt.Bija ko ar degsmi darīt! Pārmaiņas valstī jāveic pašu spēkiem.
Laikam jau stulbi ir jaukties citu valstu iekšējās lietās,ja nevaram atrisināt samilzušās problēmas savā valstī,par kuras atjaunošanu sapņojām un ticējām.Tagad mums tā ir............

Atbildēt

Vovan Bunkernij

24.08.2020. 20:54

»

ASV protektorāts Latvija

Un kas būs, ja kasīklis būs atkal kļūdījies un lukašenko pārdzīvos kasīkli? Lukašeno jau nav mīkstais kā kasīklis. Tas ir vecis


Vecis neķemmē savus plānos matus pāri galvai. Tā dara tikai pederasti un citi krievi.

Atbildēt

hm

24.08.2020. 20:20

Es nesaprotu:
1) kāpēc poļiem vajadzēja izveidot un cauru diennakti atbalstīt TV kanālā opozicionārus. Ne tikai atbalstīt, bet arī nodot instrukcijas efektīvākai pretdarbībai pret patāvošās varas institūcijām.
2) kāpēc leišiem ienāca galvā
neatzīt Lukašenko un vēl pret valsts vadītāju noteikt sankcijas.
3) kāpēc sevi nostādīt par idiotiem un palaist uz Baltkrieviju gaisa balonus? Pēc laika no jauna muļķosies ar plīša lācīšiem,
4) opozicionāre - mājsaimniece jau labu laiku uzturās Lietuvas lepnākajās viesnīcās, izmanto to konferenču zāles un pagaidām netaisās doties mājā! Lai! Bet katra no nosauktajām pozīcijām un arī no nenosauktajām taču prasa noteiktus naudas līdzekļus. Izskatās, ka paprāvus. Kas to apmaksā? Bet šajā sakarā klusums!
Varbūt tas izskaidro, kāpēc Lukašenko ar armijas palīdzību nostiprināja Baltkrievijas Rietumu robežas/

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

24.08.2020. 19:53

Un kas būs, ja kasīklis būs atkal kļūdījies un lukašenko pārdzīvos kasīkli? Lukašeno jau nav mīkstais kā kasīklis. Tas ir vecis.

Atbildēt

A. Predītis & L. Grantiņš H86

24.08.2020. 19:13

Pret jaunākajiem notikumiem Krievijas Federācijā saistībā ar izmaiņām tās konstitūcijā un V.Putina iespēju saglabāt varu ir jāizturas atbilstoši šo notikumu patiesajai, bet atklāti nedefinētajai jēgai. Un jēgu var formulēt vienā teikumā: tiekamies ar kriminālā kapitālisma konstitucionālo leģitimāciju un iespēju kriminālā kapitālisma Cerberam (“kolektīvajam putinam”) saglabāt varu nenosakāmi ilgu laiku. Krievijā ir notikusi sociālisma pēdējo elementu nesaudzīga likvidācija un kriminālā kapitālisma leģitimācija – “kolektīvā putina” (PSKP/VDK morālo kastrātu “prihvatizatoru”, kompradoru) varas nostiprināšana konstitūcijas līmenī. Krievijā tagad kriminālais kapitālisms ir konstitucionāli akceptēts. Ko tas nozīmē melnajiem latviešiem? Ko tas nozīmē melnajai Latvijai? Melnajiem latviešiem tas nozīmē, ka melnās Latvijas kriminālais kapitālisms, Krievijas kriminālā kapitālisma satelīts, arī netieši ir ieguvis jaunu elpu, jaunu atbalstu, jaunu morālo, politisko, ideoloģisko garantu. Kā liecina Rīgas mediju publikācijas, mūsu “eksperti” tikai ņirgājas par Putinu. “Eksperti” nesaprot, ko tas patiesībā izsaka melnajai Latvijai. Faktiski melnajai Latvijai ir jāpriecājas par Putina panākumiem, jo tie nodrošina arī melno latviešu valdošās kliķes varas saglabāšanos – progresējošu turpinājumu masveida organizētai noziedzībai, masveida zagšanai u.tml. Melno latviešu “eksperti” nav spējīgi saprast, ka “kolektīvā putina” panākumi ir arī melno latviešu (latviešu izdzimteņu) panākumu avots. Melnās Latvijas noziegumu brīvība ir ieguvusi jaunu atbalstu

Atbildēt

ROFLMAO

24.08.2020. 19:03

Muļķības, protestētāji ir noguruši un Lukašenko ir noturējies. Baltkrieviem ir jābūt viņam pateicību parādā, ka ir saglabājis plānveida ekonomiku, ražošanu. Streikotājus atlaidīs no darba un nekārtības beigsies.

Un Krievija pareizi dara, ka nejaucas. Arī mums nevajag jaukties.

Atbildēt

Volodja Bunkers, “dižais “ Pu ar Lukašenko

24.08.2020. 17:36

»

Noskaties, Kasīkli!

https://youtu.be/tvVWums7uY8


baltkrievu masas no fabrikām plāno dzīt kā bēgļus uz Baltiju. Tam ih mesto, v srannoi gejevrope!

Atbildēt

Noskaties, Kasīkli!

24.08.2020. 17:33

https://youtu.be/tvVWums7uY8

Atbildēt

Ak vai.

24.08.2020. 17:26

Ja tauta nerimsies, bus ka Ukrainā un Latvijā

Atbildēt

Es nebūtu tik pārsteidzīgs kā Kasīklis

24.08.2020. 17:02

Konflikti var skart Baltijas valstis. Cilvēku masas ir tikai līdzeklis bēgļu izmantošanā ceļā uz Baltijas robežām. Lukašenko jau staigā bruņuvestē un ar kalašņikova automātu.

Atbildēt

pētnieks

24.08.2020. 16:52

»

...

Vai tiešām šī kara iniciatori bija krievi


Praktiski visu karu un terora aktu.

Atbildēt

ince

24.08.2020. 16:52

Vēl joprojām brīnos, nu kur tie latviešu pseidorakstnieki var būt tik truli, neizglītoti un vienlaicīgi perversi? Ir gatavi sūkāt amerikāņiem, ES ierēdņiem jebkuru ķermeņa daļu, lai uzrakstītu kaut ko tik stulbu ar pretenziju uz kaut kādas nācijas, tautas uzvedības analīzi.
Kasīkli, ja esi gudrs un tik baigi drosmīgs, izlien ārā no skapja. Izskatās, ka Rinkēvičs ir 100x drosmīgāks par tevi, smerdeli.

Atbildēt

krievu izdzimtenim

24.08.2020. 16:07

»

...

Būt par vagaru ir tava preorgatīva,kā jau savas tautas nodevējam


Varbūt tu, netīrais dzīvniek, varētu izteikt pārmetumus osetīniem, kuri par to, ka krievi Beslanas skolā sadedzināja dzīvus 400 cilvēku, sarīkoja karu ar Gruziju?

Atbildēt

Nabaga Koļiņka

24.08.2020. 15:45

»

...

Starptautiskā rabināta maidans Baltkrievijā ir pilnīgi izgāzies


Gūstā padevušies un dezertējušie noteikti nebija žīdi un tie, kuri palīdzēja vāciešiem nometnēs saimiecisko darbu veikšanā, arī.
Mācies ķīniešu valodu, un, varbūt, dienvidsibīrijas šahtā, kur krievi raks ķīniešiem ogles, varēsi būt par kapo.

Atbildēt

...

24.08.2020. 15:21

»

Nabaga Koļiņka

Paška bija normāls krievelis, tāpat kā tie 2 miljoni, kas WWII pirmajās nedēļās padevās vācu gūstā un miljons, kuri dezertēja. Vācu pāraudzināšanas darba nometnēs krievu zonderbrigādes bija visuzcītīgākie izpildītāji...


Starptautiskā rabināta maidans Baltkrievijā ir pilnīgi izgāzies.
Pavļiks Marozovs bija žīdboļseviku radīts fantoms..
Savu nākotni tu jau esi pārdevis,tāpat kā savu godu un sirdsapziņu.
Koļa ar tēvu iestājās par godu,cieņu un sirdsapziņu,par savu tautu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: