Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Lūžņu uzpirkšanas uzņēmums Tolmets, kura īpašnieki ir Latvijas bagātāko cilvēku sarakstā atrodamie Vladimirs Carkovs un Jurijs Homutovs, kļuvis par pirmo pasaules ātrākā apvidus auto Bentley Bentayga īpašnieku Latvijā, - pirkuma cena ir vismaz ceturtdaļmiljons eiro.

Sakarā ar biogrāfiju kriminālajām atskaņām „no seniem laikiem” abi Tolmeta īpašnieki nemīl plašāku publicitāti, taču viņu alkas pēc dārgiem braucamajiem ir labi zināmas: pērn, piemēram, Tolmeta autoparks papildinājās ar 2015. gada izlaiduma Audi A8 un tāpat 2015. gada izlaiduma Bentley Continental GT V8, kas uz ielām atpazīstams pēc „īpašā” valsts reģistrācijas numura 777HJ.

Kā rāda CSDD dati, uzņēmumam ir piederējis arī 2012. gada izlaiduma Bentley Continental GT un 2014. gada izlaiduma Bentley Flying Spur W12, taču tie abi jau noņemti no uzskaites. Toties Tolmeta autoparkā vēl ir pieticīgāki auto - 2012. gada izlaiduma Mercedes Benz ML 350 un 2012. gada izlaiduma Land Rover Range Rover.

Taču kopš šā gada pavasara „lūžņu karaļu” autoparka lepnums ir 250-300 tūkstošus eiro vērts luksus apvidus auto Bentley Bentayga ar valsts reģistrācijas numuru 777HL.

Šī automašīna tiek dēvēta par pasaules dārgāko luksus apvidus auto, - tā var sasniegt 300 kilometru ātrumu stundā un ir aprīkota ar astoņpakāpju ātrumkārbu un sešu litru W-12 dzinēju, kas spēj attīstīt līdz 600 zirgspēku jaudu.

CSDD dati liecina, ka jau pēc „lūžņu karaļiem” šādu pašu auto iegādājusies vēl viena kompānija – SIA LUXURY & SPORTS CARS SE, kas specializējas luksus automašīnu iznomāšanā.

Novērtē šo rakstu:

0
0