Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

asais

20.04.2019. 09:55

»

Redžinalds

Lembergam vienkārši apnika, kā vecais Brigmanis viņam laiza pakaļu, tagad pie sava dibena laidīs jaunāku - Krauzi


Krauze bijušais KGB darbinieks kuram neskatoties uz ģimeni un bērniem ir homoseksuālas noslieces.1988 gadā tika ierosināta lieta par nepilngadīgā izvarošanas mēģinājumu bet lieta tika nolaista uz bremzēm .Interesants arī fakts ka viņš nav čekas maisos kautgan viņa apliecību redzēju personiski

Atbildēt

Lauku iedzīvotājs

19.04.2019. 05:39

»

Intars

ZZS prasa JKP, KPLV, JV, AP tikai un vienīgi izpildīt savus dotos solījumus vēlētājiem. Neko vairāk


Tā jaunā varza JKP, KPVLV, JV un AP vispār neko nepilda, ko solījuši.

Tukšmuldētāju bars tagad ir pie varas

Atbildēt

Intars

18.04.2019. 07:28

ZZS prasa JKP, KPLV, JV, AP tikai un vienīgi izpildīt savus dotos solījumus vēlētājiem. Neko vairāk.

Atbildēt

sfsf

16.04.2019. 13:10

»

Jobtv

Krauze. Glums skatiens. Maita. Iemācīts runāt pareizos vārdus. Glumi un pareizi. Mēģinās līst


Vājonim kāds vismaz KĀDU vārdu varētu iemācīt pateikta A to MU I BĒ UN Ē

Atbildēt

lauķis

16.04.2019. 12:21

»

Žulis

Kārtējais raksts, kas domāts tautas muļķošanai. Centrālā doma, kas šeit tiek bīdīta ir tāda, ka tās mūsu partijas jau ir labas, tikai tur tie atsevišķie personāži tādi nelabi, vai nu slikti rīkojas, vai neprot pareizi runāt. Atliek tikai tos personāžus nomainīt un viss būs kārtībā. It kā pārkrāsotā ...


Neviens politmafijas klans (Partija) nav ieinteresēts OIK atcelšanā,turklāt,pret OIK atcelšanu iestājas augļotāji(bankas).Augļotāji un partijnieki darbojas simbiozē,tā kā par reālu OIK atcelšanu var aizmirst.Varbūt ton OIK pārdēvēs citā vārdā,samazinas maksu,bet būtība nemainīsies.

Atbildēt

domīgais

16.04.2019. 11:09

»

opā

Vispār jau ZZS atklāti teica, ka prasīs "jaunajām partijām" izpildīt visus priekšvēlēšanu solījumus. Tāpēc prasa atcelt OIK rīt uz pusdienlaiku:) ar tiek atzīts nevis ka Krauze ir populists, bet ka valdībā sēž populisti, jo tie ir viņu solījumi, ko ZZS tagad bīda kā priekšlikumus...


OIK sakarā ir mainīti akcenti virzoties uz 'elektrības cenas samazinājumu'un tas man kā patērētājam ir galvenais,jo mazsvarīgi -kā cena tiek mazināta-ar OIK,vai iekšējo prioritāšu rekonstrukciju,galvenais,lai cena ir adekvāta.

Atbildēt

bumerangs

16.04.2019. 10:56

Visumā korekts raksts.
Un lasot partijas mudinājumā uz referendumiem pašvaldībās ZZS ir ''iešāvuši sev kājā'',jo kad vajadzēja pieņemt likumu par 'pašvaldību referendumiem'' ZZS bija kategoriski PRET.

Atbildēt

Žulis

16.04.2019. 07:26

Kārtējais raksts, kas domāts tautas muļķošanai. Centrālā doma, kas šeit tiek bīdīta ir tāda, ka tās mūsu partijas jau ir labas, tikai tur tie atsevišķie personāži tādi nelabi, vai nu slikti rīkojas, vai neprot pareizi runāt. Atliek tikai tos personāžus nomainīt un viss būs kārtībā. It kā pārkrāsotā padomju režīma kabatas partiju darbību noteiktu šīs , aiz aukliņām raustāmās lelles. Īstenībā jau gan šis raksts ir tāda kā tēvišķīga pamācība ZZS par to, kā... nē, ne jau kalpot tautai, bet kā aizmālēt tautai acis, lai atkal pēc „lielās izgāšanās” varētu uzpeldēt virspusē. Runa šeit iet par pareizu „imidža” veidošanu, nevis darbības maiņu. Un raksta autore nav apmierināta, ka jaunais ZZS līderis ir pārāk aizrāvies ar šo imidža veidošanu un no Saeimas tribīnes aizrunājies pārāk tālu. Tik tālu, ka izgājis no ZZS partijai ierādītās lomas. Bļaustīties par OIK tūlītēju atcelšanu ir ierādīts Gobzema, Kaimiņa grupējumiem un „Saskaņai” , nevis ZZS! Zaļzemniekiem tagad ir jātēlo „konstruktīvā opozīcija” un paklusām dziļāk aizkulisēs jāaizvāc tautai netīkamākie aktieri. Pēc vēlēšanām nedrīkst pārāk aizrauties ar solījumiem strādāt tautas labā, ko tagad ir pieņemts apzīmēt par populismu. To drīkst tikai pirms vēlēšanām. Pēc vēlēšanām kaut ko tādu darīt, kā jau to atzīmējusi šī raksta autore, ir muļķība, jo neviena partija taču nekad neko reāli tautas labā negrasās darīt. Pēcvēlēšanu periods partijām ir domāts priekš tam, lai meklētu attaisnojumus nepildīt priekšvēlēšanu solījumus, nevis lai no Saeimas tribīnes izbrēktu prasību šos solījumus pildīt. Un ZZS līderis šo principu ir pārkāpis. Šobrīd, piemēram, tautai ir jāsaprot, ka to OIK nu nekādi nav iespējams atcelt. JO citādi tūliņ sekos brrriesmīga tiesvedība un būs jāmaksā miiilzīgas naudas summas. Tauta nedrīkst domāt par to, ka tieši OIK neatceļot mums visiem kopā būs jāmaksā milzīgas naudas summas, kā jau to esam darījuši iepriekšējos gados. Tauta nedrīkst domāt par to, ka neviens no tiem, kuri šo OIK noorganizēja, ar saviem parakstiem apliecināja un vēlāk pagarināja, nav un netiks saukts pie atbildības. Tauta nedrīkst domāt par to, ka atklājot OIK izmaksas nepamatotību atsevišķiem uzņēmumiem, šīs izmaksas tika pārtrauktas un nekādas prasības par nelikumīgi saņemtās naudas atgriešanu dīvainā kārtā nesekoja. Bet, kas attiecas uz tiesvedībām un valstij piespriestajām atmaksas summām, tad tas ir desmitiem gadu garumā stiepjams jēdziens. Ja turpināsies līdzšinējā valsts izsaimniekošanas politika, tai skaitā turpināsim maksāt OIK, valsts nenovēršami bankrotēs. Tad taču to valsts bankrotu labāk ir pasludināt jau tagad un tādā veidā panākt visu valsts maksājumu atlikšanu, nevis grimt vēl dziļāk parādos. Taču to, saprotamu iemeslu dēļ, valdošais režīms nedarīs. Tas nav VIŅU interesēs.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

16.04.2019. 07:14

Ir pienācis laiks nonest šo valsti. Rādīt patriotos riebumu... Nekas nav nejaušība.

Atbildēt

Redžinalds

16.04.2019. 05:13

Lembergam vienkārši apnika, kā vecais Brigmanis viņam laiza pakaļu, tagad pie sava dibena laidīs jaunāku - Krauzi.

Atbildēt

Arnis

15.04.2019. 22:40

Labāk būtu tajā saietā fiksi pašlikvidējušies. Tagad lēna un mokoša nāve ar bēru izvadītāju Krauzi priekšgalā.

Atbildēt

Golda Fanei

15.04.2019. 22:01

Ne jau Krauze solīja OIK atcelt un 3x500, bet jūsējie .
Viņš vienkārši prasa pildīt solīto.

Atbildēt

Aivars

15.04.2019. 21:13

Cik īpaši debīlam bija jābūt skolniekam Padomju laikos, lai no Rīgas ietu mācīties uz Vecbebru tehnikumu! Izcils ZZS kopējā intelekta līmeņa pārstāvis!

Atbildēt

Jobtv

15.04.2019. 18:19

Krauze. Glums skatiens. Maita. Iemācīts runāt pareizos vārdus. Glumi un pareizi. Mēģinās līst.

Atbildēt

Hmmm

15.04.2019. 18:17

Muļķīgs fanijas raksts. Nav fanīgi. Nav kičīgi. Tukšums. Meklē cēloņus. Stulbi. Cionisti izmeta dažus parazītus. Nolietoti. Tauta kurnēja. Muļķa tautai pasvieda citus kupraiņus. Salīkuši viņi vazājas pa Saeimas lēto ēdnīcu. Smaida. Jo novienojās par visu. Arī par cionistiem un žīdu. Fu! Nebūs citu vēlēšanu. Ja labi līdīs, nolīdīs četrus gadus. Galvenais neizlekt. Balsis saskaiīja. Barčai parādīja vidējo. Brigmanim utt. Tā vajag!

Atbildēt

juris

15.04.2019. 17:56

Ar Zemnieku savienību ir tā kā vecajā anekdote "kamēr nenopirksiet veļas mazgājamo mašīnu Rīga, mēs jūs dr......un drā......Tas šodien notiek ar mūsu zemniekiem , kamēr PAŠI nenodibinās savu partiju bez vecajiem bukiem....

Atbildēt

Tavar, piekrīti?

15.04.2019. 17:31

Nav šaubu, ka ZZS centīsies izgāzt VARAM ministra Jura Pūces pieteikto administratīvi teritoriālo reformu. Liela daļa pašvaldību vadītāju ir ZZS biedri, kuri nevēlēsies atteikties no saviem amatiem un iespējām tērēt pašvaldību līdzekļus pēc saviem ieskatiem. Šī reforma nav izdevīga ZZS, kas zaudēs ietekmi reģionos.

Dzirdēts viedoklis, ka ZZS, jo īpaši tās lielākajai partijai – Latvijas Zemnieku savienībai ir jāmaina imidžs, atsakoties no kolhozu priekšsēdētāju domāšanas veida un “savējo” piebarošanas reģionos. Ir skaidrs arī, ka tas būs grūts uzdevums, jo nozīmē to, ka Latvijas Zemnieku savienība ir jāveido faktiski no jauna, atbrīvojoties no vecbiedru uzspiestajiem standartiem.

Atbildēt

Vīruss

15.04.2019. 17:19

Visam rakstam piekrītu. ZZS ir jāaizliedz un jāliek cietumā, it īpaši čaška!
BET!
Par OIKaitniecību - nav taisnība.
Solīja atcelt, bet neatcēla.
Nothing special, mission failed.

Par administratīvi teritoriālo deformu viens jautājums: kāpēc pirms 10 gadiem vajadzēja likvidēt rajonus, ja tagad tie jāatjauno???!

Atbildēt

ZZS

15.04.2019. 16:06

neievēroja tiesiskuma principus nevienā brīdī un nekur. Sevišķi ar to izcēlās Čakša ar Kučīnski,Augulis, šahiste Reizniece-Ozola un pārējie arī.Tā ka rezultāts vēlēšanās ir loģisks un jācer, ka šī Latvijas lielākā nelaime mirs lēnā nāvē.

Atbildēt

opā

15.04.2019. 15:47

Vispār jau ZZS atklāti teica, ka prasīs "jaunajām partijām" izpildīt visus priekšvēlēšanu solījumus. Tāpēc prasa atcelt OIK rīt uz pusdienlaiku:) ar tiek atzīts nevis ka Krauze ir populists, bet ka valdībā sēž populisti, jo tie ir viņu solījumi, ko ZZS tagad bīda kā priekšlikumus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: