Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kkk

17.04.2018. 13:34

Ļoti sakarīgs raksts!
Protams ka mūs (latviešus) grib iebāzt maisā gan krievu lācis, gan amerikāņu "stratēģiskie partneri". Par cik "stratēģiskie partneri" ir drusku sakarīgāki par kaimiņzemes urlām, tad ar tiem arī draudzējamies.
Un lieliski saprotam, ka "stratēģiskos partnerus" virza tikai merkantīli apsvērumi.

Atbildēt

kļimoviča aita

15.04.2018. 22:02

Ja ne plastisko operāciju, tad vismaz fotošopu uztaisi - ja ne sev, tad vismaz savam defektīvajam kaķim-androgīnam!

Atbildēt

Mārcis Bendiks

15.04.2018. 10:14

ar katru savu rakstu pierāda, ka ir Krievijas FSB atbalstītājs. Raksta līdzīgi A. Priedītim. Vai izliekas par muļķi.

It kā dzīvotu tālākajā Sūnu ciemā. Vai aizmirsts, kā Žirinovska komanda priecājās, apsveicot Trampu? Bendiksaprāt, CIP, FIB ir muļķi. Arī Krievijas FSB, kuri izmantoja FB un citas versijas, graujot Klintones tēlu.Saskaņā ar Karamākslas principiem plašā vēlēšanu kampaņas ASV ietekmē Krievijas FSB Peterburgas bandīta un Drēzdenes terorista Vovas Putina , segvārds Platovs, kontrolē tika pielietoti ieroči, kuri vienmēr bijuši Rietumu prioritāte - nauda. Finansējot meluziņas.

Tas, ka Krievijas FSB organizēja Trampa kampaņu, liecina neērti fakti - jau 2010. gadā oligarhs Šlesers un Krievijas dziedātājs Krutojs tikās ar Trampa dēlu un pašu Trampu, ievilinot viņu lamatās - interesē Rīgā būvēt lielāko kasino Baltijā. Te mēs redzam, cik garas rokas ir Krievijas FSB - Šlesers, viens no Latvijas nozadzējiem, Krutojs.. utt.

Trampam no plāna nācās atteikties. Lai saglabātu cieņu.

Bet, kas attiecas uz FB, tad to izmanto ne tikai politiskiem mērķiem. KNAB Straumes agresivitāte attiecībā uz FB tikai liecina par paniku, jo patiesībā visu Latviju kontrolē Krievijas FSB. Spilgtākais pierādījums tam ir Kučinska un Straumes diversija pret Latvijas tautsaimniecību, ar nevajadzīgi starptautiski skaļu Rimševica aizturēšanu, graujot LV kredītreitingus, par ko maksās simtos miljonos € Latvijas nodokļu maksātāji, maznodrošinātie un pensionāri, nesaņemot pilnvērtīgu medicīnisko aprūpi. Par to maksās visa Latvijas tautsaimniecība.

Atbildēt

MI

15.04.2018. 00:29

Raksta sākumdaļa ir ok. Smuki izskaidrots.
Personu datu aizsardzība, apstrāde, nodošana klientiem un protams rezultātā 24/7 klientam vajadzīgais it kā nejauši piedāvāts. Modernā ikdiena.
Personu datos mums baigās auzas. No liegšanas rādio apsveikt jubilejā, līdz sašutumam, ka kāds ir sagrupējis tevis paša izliktos datus publiskajā telpā.
Nenormāls plašums, tiesību okeāns! Kur krasts, a velns viņu zin. Kā airēt, arī velns viņu zin. Bet lai būtu noderīgs un svarīgs, tad nu airējam pēc pieprasījuma.

Atbildēt

X

14.04.2018. 23:40

»

puspunkts

Kam tàds FB vispàr vajadzìgs? Pusaudźiem


Pajautāju pusaudzim, varbūt man aiziet paganīties uz feisbuku vai tviteri, viņš atbildēja - ej nu ej, priekš kam?

Atbildēt

reptilis

14.04.2018. 20:44

Labs raksts!

Atbildēt

FKK

14.04.2018. 19:58

Man rakstā īpaši patika šī vieta, skan ļoti labi, vienīgā problēma, ka Bendiks vairs nejūt smalkās drēbes faktūru. Viņš raksta: ".... jāatslēdz Feisbuks, jāaizliedz Tviteris un visas avīzes, kuru redkolēģijas nav apstiprinātas speciālās šim nolūkam izveidotās troikās, sastāvošās no Veinbergas, Rožukalnes un Kažokas."

Kažoka ir iztērējusi savu reputācijas kapitālu, jo pat Stīvijs Vonders ir ieraudzījis, ka viņa runā tik nesakarīgi, ka neviens pat gribēdams nespēj notvert vēstījumu. Bet Veinberga vispār nav kompānijā, jo sen vairs nav noslēpums, ka viņa nav "par pilnu rubuli." Nav un viss. Bet Bendikam to neviens nav pateicis un viņš to nav arī pats pamanījis.

Atbildēt

TPistu tēlnieku liktenis

14.04.2018. 19:58

Kādreizējiem Tautas partijas tēla veidotājiem Jurģim Liepniekam un Mārcim Bendikam nav veicies laulības dzīvē. Savulaik viņi deva padomus partijai, kas uzsvēra stipru ģimeņu nozīmi, bet nu gan „oranžie” zaudējuši autoritāti, gan abi konsultanti — attiecības.

Atbildēt

FKK

14.04.2018. 19:52

Neko diži man Bendiks nekad nav paticis. Bet kopumā raksts ir diezgan trāpīgs. Vienīgi šī vieta nav īsti precīza: "Runa bija par 2010. gada Saeimas vēlēšanu kampaņu, kurā Cambrige Analytica esot braši piedalījušies un lielījās ar to savā mājas lapā. (...)
Mana tēze, ka CA ir tukšdirsēji un blēži, kuriem nebija reāla piedāvājuma"

Jā, CA aptaisījās, jo piedāvājums bija absolūta haltūra. Šausmīgi virspusēji un pavirši. Bet visvairāk toreize aptaisījās Stendzis, kurš spējīgs kaut ko izdarīt, ja konjunktūra ir atbilstoša, proti, ja klienta pusē tāpat ir visas zvaigznes, kā tas bija Šlesera politiskās kampaņas sākumā. Bet kad ir reāli sarežģīta situācija, tad viņš neko vairāk kā gudri muldēt un iekasēt baisus honorārus neprot. Viņa lielākais PR un reklāmas sasniegums patiesība bija diezgan trulais Tele2 "meteorīts" un dumjie, nošpikotie "runājošie" akmeņi Parīzē. Bet pašradītais "reklāmas guru" mīts turpina ienest treknas dividendes no lētticīgiem klientiem.

Atbildēt

puspunkts

14.04.2018. 17:14

Kam tàds FB vispàr vajadzìgs? Pusaudźiem ?
Màkslìga cepshanàs..

Atbildēt

Rolands

14.04.2018. 15:38

Un kur ir atsauce uz ērla Egila 925. gadā pēc Kr. noslēgto līgumu ar kuršu ķēniņu Lokero, kuru Bendiku Mārcis aumež pieprasa katra sava raksta beigās gadījienā, ja kāds šamējo pārpublicē?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: