Menu
Pilnā versija
Foto

Magoņa tiesas prāvā atklājas KNAB nelikumīgās metodes

Māris Krautmanis, Neatkarīgā · 28.04.2024. · Komentāri (19)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Litrs

01.05.2024. 00:07

Kukuli ņēma / deva??!

Atbildēt

Valsts korumpēta visos līmeņos

30.04.2024. 08:10

Fu pretīgs tas kantoris

Atbildēt

Catania Corado

29.04.2024. 16:13

Es redzēju sapni, ka viss, ko var darīt advokāte Kvjatkovska, ir sava viedokļa izplatīšana caur publikācijām nra. Tas pats bija tiesvedībās pret Vazkevicu, Tamuzzu un citiem. Ko mēs varam teikt? Nespējīga advokāte, jo viņas klienti tik un tā tika notiesāti.

Atbildēt

Mikelsons

29.04.2024. 15:56

Pie visa vainīgs Jurašs. Viņš lika izmantot šādas metodes.

Atbildēt

?!

29.04.2024. 11:29

»

Atis Priedītis

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.18...


atuks takš kosmosa tālēs aizšāvis ar NLO,šeitan
šāmējā mākslīgais intelekts......Vellos kas tik
nenotiek?!

Atbildēt

Atis Priedītis

29.04.2024. 03:31

Atgriešanās pagātnē - fragments Nr.18

Paši nopietnāki mēģinājumi Kristapu nogalināt notika viņu otrajā dzīves vietā. Tikai dažus gadus pirms kodolkara sākšanās Kristaps atrada izskaidrojumu šim faktam. Tika atvērti tā saucamie "čekas maisi" ar to cilvēku uzvārdiem. kuri bija aktīvi sadarbojušies ar okupācijas varas slepeno dienestu. Izpētot šos sarakstus, Kristaps pārliecinājās, ka viņa otrajā dzīves vietā dzīvojošu cilvēku uzvārdu skaits bija neloģiski liels.

Ja visas valsts mērogā apmēram tāda paša lieluma apdzīvoto vietu "pārstāvēja" tikai viens vai divi cilvēki, tad ciematu kurā dzīvoja Kristaps - apmēram 30 cilvēki. Un gandrīz visus šos cilvēkus Kristaps pazina personīgi, ar daudziem pat bija izveidojušās draudzīgas attiecības. Kāpēc šo cilvēku skaits bija tik neticami liels, Kristaps noskaidrot necentās.

Šajā dzīves vietā kopumā bija gandrīz 10 reizes, kad Kristapam bija iespēja aiziet bojā "nelaimes gadījumā". Skaidrs, ka nevienam citam cilvēkam viņš par šāda veida notikumiem nestāstīja, jo saprata - neviens Kristapa stāstītajam neticēs un drīzāk jau ieteiks Kristapam doties pie psihiatra. Tā tolaik un arī pēc neatkarīgas valsts atjaunošanas bija ierasta prakse. Stāsti par cilvēku vajāšanām un pat nogalināšanām ko veica slepenie dienesti, tika atzīti par psihiski slimu cilvēku murgiem un fantāzijām.

Kristaps saprata, ka ir jāpārceļas dzīvot kaut kur citur. Viņam bija īsa tikšanās ar vietējo slepenā dienesta virsnieku, kurš pavisam atklāti, esot ar Kristapu divatā, pateica šādus vārdus: "Brauc prom no šejienes, tev te mieru neliks nekad. Jā, tevi aizliedza un vajāja, bet ja tu mēģināsi mūs iesūdzēt tiesā. tu neko nepanāksi. Tiesā mēs visi melosim". Un Kristaps kopā ar sievu pārcēlās uz citu dzīves vietu.

Atbildēt

Rublis

29.04.2024. 02:19

Būtu Trojka un Vishka - viss būtu drusku vienkāršāk!!

Atbildēt

Māte Terēze

28.04.2024. 19:37

Atkal tas nevainīgais Magone, kurš tikai pavizināties ar mašīnīti bija izvedis pusmiljonu.

Atbildēt

VB

28.04.2024. 19:23

»

Jupis

Drīzāk jau lieta būtu valsts drošības kompentece,jo skaidri ir iezìmèts bīstams valsts drošības apdraudējums ar augsta līmeņa ieredņu,Maskavas ietekmes aģentu iesaisti


Tomēr, advokāts jautās, tieši kā "skaidri ir iezìmèts", kā to var konstatēt, kādā apgaismojumā jāskatās, ar cik lielu lupu etc. Vai kas tāds ir saklausāms arī šajās legāli / nelegāli noklausītajās sarunās? Kas vēl tur varētu būt "iezīmēts" etc, etc.
Un apsūdzībai tas ir jāpierāda ar lielu varbūtību, lai tiesa tad varētu lemt vismaz pēc būtības, kad konkrētu pārkāpumu it kā nava! Vai ne tā?

Atbildēt

Jupis

28.04.2024. 18:41

Drīzāk jau lieta būtu valsts drošības kompentece,jo skaidri ir iezìmèts bīstams valsts drošības apdraudējums ar augsta līmeņa ieredņu,Maskavas ietekmes aģentu iesaisti.

Atbildēt

B.ordāna pasūtījumi

28.04.2024. 18:24

B.ordāna pasūtījumu krimināllietās uzsvars ir uz mierizlīgumu starp reiderējamā uzņēmuma amatpersonu-īpašnieku un cietušo, kuru pārstāv B.ordāna advokātu kantorītis Wall.

Ja lieta iet uz tiesu, tad lohu notiesā un uzliek pienākumu samaksāt mantisko kaitējumu.

Šajā iztiesājamā KNAB “izmeklētajā” pēc visām pazīmēm pasūtījuma kriminālprocesā nenostrādāja pasūtītāju cerība uz mierizlīgumu un vieglo naudiņu.

Kā rezultātā krimināllieta tiesā virzās attaisnojoša sprieduma virzienā, jo B.ordāna kompaškas šī brīža iespējas tiesās šāda kīmeņa lietās ir ierobežotas.Atbildēt

Fakti un kokteiļi

28.04.2024. 17:49

Tas dalbajobs Straume nav strādājis par izmeklētāju, personāžam nav izpratnes par Kriminālprocesa likumu.

Atbildēt

VB

28.04.2024. 16:18

Lasījat: "Apsūdzība uzstāja, ka pēc apgrozījuma un citiem rādītājiem “Latvijas dzelzceļa” vadītājs sava dienesta stāvokļa ietvaros nekādi nevarētu jebkādā veidā ietekmēt tāda dzelzceļa giganta kā “Krievijas dzelzceļš” vadītāju V. Jakuņinu. Līdz ar to būtu secināms, ka naudu O. Osinovskis U. Magonim ir devis nevis par šo iespējamo protekciju, bet gan par četru lokomotīvju pirkšanas darījumu."

Te galvenais: ...būtu secināms! Tomēr nav pierādams, vai nē?

Izskatās, kārtējais prokuratūras brāķis, ne vairāk.

Atbildēt

!?

28.04.2024. 14:51

»

nu kas te atklājas

KNAB darbība -Krievijas specdienestu projekts


Varēji necensties. Šoreiz šai portālā jau skaidrāk lietas par to procesu. Jo process virzās un tiesai vairs nav ko teikt. ! ir smacene.

Atbildēt

Padomju menta asaras

28.04.2024. 13:41

Kā jau padomijā piņemts - menti balti un pūkaini, kukuļus neņem, dzīvo atbilstoši oficiālajiem ienākumiem😂

Atbildēt

biedram pautmanim

28.04.2024. 13:23

saimnieks nomainījies, bet dziesma tā pati vecā: "maizestēvs - balts un pūkains kustonis!"

Atbildēt

!

28.04.2024. 13:13

Šī informācija ir ar pamatīgu ''smaceni'', jo te jau ne reizi publicēta, tāpēc portāls varēja šoreiz necensties. Daļēji tā saistās ar portāla paša pamatīgu izgāšanos, kad tika sludināts ''konkurss'' par to, kas tā varētu būt par ierīci, kura var tik ilgi strādāt bez barošanas bloka maiņu. Ātri vien atsaucās, visticamāk, mednieks, kurš uzrakstīja komentārā ziņu, ka mežā kameras stāv bez barošanas bloka maiņas ļoti ilgi, ieslēdzās tikai uz kustību. Šķiet ka bija arī norādes uz saitēm. Paziņojums par ''konkursu'' ātri vien pazuda, bet informācija par uzvarētāja apbalvošanu neparādījās.

Atbildēt

Re nu!

28.04.2024. 12:57

Tieši jau tā pat kā Rimševica lietā! Tas luek domāt, ka safabricētie ieraksti ir piegādāti no malas…

Atbildēt

nu kas te atklājas

28.04.2024. 12:55

KNAB darbība -Krievijas specdienestu projekts?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: